Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 3. 2006 11:32

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

poraďte jak vymalovat :-)

Už jsem se tu jednou ptala na malování - teď už je jasné, že sibudeme malovat sami - o víkendu proběhne stěhoví /šmarja mě je zle/ a rychle tam musíme vymalovat.
Chceme malovat barevně, ale není mi jasné jak a čím se dělá linka pod stropem - abych na bílym stropě neudělala barevný přesahy stětcem.
A taky ta bílá linka pod stropem - tu si mohu udělat kolik cm chci, nebo na to jsou nějaký pravidla, aby pokoj vypadal větší......
Díky

Není tady

 

#2 20. 3. 2006 13:51

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: poraďte jak vymalovat :-)

teeeda, já když malovala, tak jsem neřešila co je in a co out, ale prostě co se mi líbí..... linka se dá vyměřit "prý" skvěle cvrnknutím špagátku namočeného do barvy... a podle něho pak maluješ... my máme byt hodně barevný, spousta lidí nestačí valit oči.... a co ? mě se to líbí.... třeba taková modrá ložnice v kombinaci s javorovým nábytkem, béžovým kobercem, béžovo modrou postýlkou a bílýma záclonama vypadá fakt luxusně, ikdyž nezvykle smile

nedej na módu, ale na svůj pocit, bydlet tam budeš ty a tvoji blízcí smile


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#3 20. 3. 2006 14:28

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Electro, tak už mᚠzbaleno ? big_smile big_smile
Hele já maluju celý barák sama, dokonce v pokročilém těhu.
Na to přesáhování štětcem je ideeální páska, koupíš třeba v baumaxu, stojí 50m asi 39,-Kč. Tu nalepíš, přes ní můžeš patlat, ale když ji odlepíš, budeš mít krásnou rovnou barevnou a bílou plochu oddělenou.
Ten špagátek je taky dobrý, dá se taky koupit v baumaxu, stojí taky kolem 50Kč, natáhnete, cvrnknete a mᚠčáru, ale bohatě stačí ta páska, já když jsem třeba malovala kolem krbu, tak jsem si tam udělala tužkou rysku a na ni jsem nalepila tu pásku.
A co se týče barev, dej na vlastní pocit, co se ti líbí, k čemu mᚠnábytek. Já mám třeba záchod do zelena, ta uklidňuje, chodbu citronovou, šíleně rozjasňuje , kuchyň mám lososově oranžovovou, je to příjemné po ránu, i když nesvíctí sluníčko. Ložnici a přilehlou koupelnu máme do různých odstínů modré - říká se, že je chladná - záleží na odstínech. Velmi příjemně se v ní usíná. Já navíc preferuju třeba jednu stěnu udělat tmavší než ostatní a tak.
Jo a maluju klasicky primalexem, do kterého namíchám barvy, vždy si malink nechám na opravy. A válečkem. 
Když jsem potřebovala special barvu, třeba kolem krbu, nechala jsem ji namíchat v Hornbachu, přesně podle vzorníku. Nestálo to moc a bylo to přesněš podle mých představ.
Zdar a sílu big_smile big_smile

Není tady

 

#4 20. 3. 2006 17:02

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: poraďte jak vymalovat :-)

mala.popelka napsal(a):

teeeda, já když malovala, tak jsem neřešila co je in a co out, ale prostě co se mi líbí..... linka se dá vyměřit "prý" skvěle cvrnknutím špagátku namočeného do barvy... a podle něho pak maluješ... my máme byt hodně barevný, spousta lidí nestačí valit oči.... a co ? mě se to líbí.... třeba taková modrá ložnice v kombinaci s javorovým nábytkem, béžovým kobercem, béžovo modrou postýlkou a bílýma záclonama vypadá fakt luxusně, ikdyž nezvykle smile

nedej na módu, ale na svůj pocit, bydlet tam budeš ty a tvoji blízcí smile

Děkuji za rady a doporučení a to vymaluju jak to cítím lol     - no to je jasný, že to tak udělám, já se tam neptám jak barevně mám vymalovat, ale na to, jak a čím se dělá ta ryska. Ale je fakt, že se dá ta otázka pochopit i tak, jak jsi ji vzala ty.

Není tady

 

#5 20. 3. 2006 17:09

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Kamčitko zbaleno je tak na půl - no spíš na čtvrt :-)
A ty tašky - ty jsou fakt super - musím ještě pro pár určitě doběhnout. Fakt se do toho vejde skoro celá garderoba :-)   Za tu radu tady vduchu děkuju pokaždý, kdy mi na ty plný tašky padne zrak.
No a od rodiny chci pořád taky slyšet vděk jak jsem ty tašky dobře zjistila. Furt jim to tu opakuju: "to byl ale dobrej nápad co, ty tašky"  :-)
A děkuji i za radu jak vymalovat a nemít to klikatý nahoře.
Ty jo a už je příští týden a máme ty svý poklady přetahaný.......

Není tady

 

#6 20. 3. 2006 17:51

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Já myslím že mᚠs taškama dobrou výmluvu - že "pořád" sedíš na babinetu big_smile
Fakt ti nezávidím, ale aspoň budeš mít uklizeno a vyházený nepotřebný bordel big_smile

Není tady

 

#7 20. 3. 2006 18:07

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: poraďte jak vymalovat :-)

No vyházela jsem toho už spoustu - myslím že za měsíc se budu po spoustě věcech schánět :-)
Pak na čistej uklizenej byt se už těším jako blázen.

No právě že já tady jen tak nesedím, já tu intenzivně pracuju, maluju, balím, vařím ...................... :-)

Není tady

 

#8 21. 3. 2006 11:03

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: poraďte jak vymalovat :-)

linka jde prý udělat i kloboukovou gumičkou (stejným způsobem)  - manžel to před malováním řešil, jak to udělá a nakonec máme všude barevně vymalované i stropy. Bydlíme ve staré zástavbě, stropy máme ve výšce 3m, takže to vypadá docela dobře. Údajně nejlépe se mu pracovalo s barvou z Hornbachu - nebyla drahá, hezky kryla a měla tu správnou hustotu. Jo a kupovali jsme už namíchanou v kyblíku, nenechávali jsme si to namíchat od nich, ani  jsme to nemíchali doma. A máme krásně sytě modrou pracovnu (jako jarní nebe...)


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#9 21. 8. 2014 22:52

Matty06
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2014
Příspěvky: 2

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Sice už trochu passé, ale k tomuto tématu jsem našla několik zajímavých rad třeba tady (http://www.branikbyty.cz/moznosti-bydle … s-barvami/), tak snad se bude někomu hodit smile

Není tady

 

#10 27. 10. 2014 17:46

Kaculecinka
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2014
Příspěvky: 6

Re: poraďte jak vymalovat :-)

My jsme nedávno měli malovat u děti v pokojíčku smile Manžela napadlo proč nezkusíme něco modernějšího a nového a tak koupil barvu na kterou se dá psát smile Děti jsou z toho nadšené smile

Není tady

 

#11 28. 10. 2014 17:36

Zonka
♥------
Registrovaný: 19. 8. 2014
Příspěvky: 16

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Barva na kterou se dá psát? yikes Tak to slyším poprév v životě, jak taková věc vůbec teda funguje? yikes

Není tady

 

#12 28. 10. 2014 20:11

Kaculecinka
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2014
Příspěvky: 6

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Normálně to natřeš na zeď, jako musíš to mít dobře vyčištěné smile Pak to nechᚠschnout smile Není na tom nic těžkého a pak už děti jen kreslí a čmárají big_smile

Není tady

 

#13 20. 11. 2014 19:52

Zonka
♥------
Registrovaný: 19. 8. 2014
Příspěvky: 16

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Opravdu zajímavé, ale tohle by se třeba dalo využít i ve firmě nebo ve škole ne? smile

Není tady

 

#14 21. 11. 2014 20:48

Kaculecinka
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2014
Příspěvky: 6

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Rozhodně ano! smile Co vím, tak to má i T-mobile, Airbank nebo i fortuna, jako ono je to docela rozšířené big_smile Jako myslím si, že i v hodně kancelářích tohle objevíš wink

Není tady

 

#15 24. 11. 2014 21:22

ZulinaPak
♥------
Registrovaný: 26. 7. 2014
Příspěvky: 5

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Holky příjde mi to jako dobrá myslenka a máte to objednané z toho chytrazed.cz?

Není tady

 

#16 26. 12. 2014 21:23

Kaculecinka
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2014
Příspěvky: 6

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Jojo zdá se mi, že přesně z tama jsme to objednávali big_smile Objednával to manžel, ale řekla bych, že je to fakt ono smile Jako třeba tedka na Vánoce tam máme Vánoční stromeček a vypadá to mooc hezky big_smile

Není tady

 

#17 28. 12. 2014 19:57

ZulinaPak
♥------
Registrovaný: 26. 7. 2014
Příspěvky: 5

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Hodně jsem si toho teďka o té zdi četla a opravdu se mi to velice líbí. Dokonce na to dávají i záruku. A finančně je to také výhodné.

Není tady

 

#18 28. 12. 2014 20:29

Kaculecinka
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2014
Příspěvky: 6

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Záruka na to je smile Jako musíš si dobře připravit podklad, aby to fungovalo správně a mít to hezky vyčištěno smile Potom to natřeš a schne to a pak už jen kreslíš a kreslíš smile

Není tady

 

#19 26. 2. 2015 16:36

MartinkaH8
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2015
Příspěvky: 32

Re: poraďte jak vymalovat :-)

Zajimava volba smile urcite do toho jdi a pak nam to tady vyfot smile a posli

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů