Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 1. 2006 14:22

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

LEGUÁN ZELENÝ

LEGUÁN ZELENÝ:
- máte doma leguána zeleného?
- pojďte si o legoušcích popovídat a třeba i poradit a podělit se o zkušenosti.

Není tady

 

#2 20. 1. 2006 20:14

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: LEGUÁN ZELENÝ

My jsme měli, ale teď v létě nám umřel. Děda přijel na návštěvu a když byl v pokoji sám (i s leguánem), tak nastříkal do vzduchu sprej proti mouchám a zavřel tam dveře. No a ten nᚠchudinka to nepřežil... sad((

Není tady

 

#3 8. 2. 2006 0:48

Mirka.E
Host

Re: LEGUÁN ZELENÝ

Barborko my mame dokonce dva leguany a nemame je v terariu ale volne na okne.Ze stare jablone jsme vybrali kmen tak aby byl dobre rozvetveny a kuru jsme oloupali.Omotala jsem kmen umelimi kytkami a k obyčejne lampicce jsem jim v lese nasla kamen na kterem se vyhrivaji.Do okna jsme dali sitku tak se muzou i nerusene vyhrivat na slunicku.Jako prolejzacky jim slouzi stromecky z aloe a pavucima z obycejne snury na pradlo.Samozrejme maji odpocivadla v ruznych vyskach okna.
Asi se budes ptat jestli neberou roha.Da se rict ze jsou stale na okne obcas samec prozene samicku a ta jelikoz nechce byt od nej pokousana zdrha po zaclone na garnyz kdyz nespadne na zem tak se sama vrati na sve misto,ale taky se nam stalo,ze jsem ji lovili za stenou.
Tim ze jsou na okne usetrim za drahe UV lampy jelikoz se stale vyhrivaji na slunicku a lampicka jim slouzi ve dvech kdy je pod mrakem.Vlhkost docilim tim ze je v lete strikam vodou a take se kazdy den koupou ve vane,kdyz sprchuji kytky tak take legose na nich nechavam.
Dovoleny jsme vyresily tim ze nasi mazlicci jedou s namy,mame prepravku ve ktere v pohode vykend vydrzi nehlede na to ze az povyrostou mame v umyslu jim koupit reminky aby se mohli s namy slunit i na zahrade.
Nejsou to prvni nasi spolecni kamaradi meli jsme i drive leguany ale kdyz jsem se rozvadela tak bohuzel zustali u ex manzela.
Proto mam s nimy dobre zkusenosti,jako mazlicky je mohu vrele doporucit,kdyz poznaji ze je mate radi samy si pak prijdou pro pohlazeni.
Nazaver bych jeste dodala,ze to bude rok co mame nase nova miminka samec je 8O cm velky a samice je o par cm mensi,nevime jstli je to par ale tak se chovaji.Samice se na slunicku barvi do hneda a samec zase do zelena.
Kdyby jsi Baro chtela tak ti mohu poslat fotky nasich mazlicku.Muzes my napsat na tuto adresu mirka.e@seznam.cz

 

#4 23. 4. 2014 23:02

katuš
♥------
Registrovaný: 23. 4. 2014
Příspěvky: 1

Re: LEGUÁN ZELENÝ

Ahoj už to bude rok co mám leguána zeleného a přijde mi že za celou dobu nevyrostl ani o 1cm.
Nevím jestli je to má chyba jestli náhodou nedělám něco špatně a nebo jestli je to v tom že jsem si nedávno všimla že na konci ocasu má krvaví strup a špička ocasu je malinko ohnutá.
Prosila bych o radu díky předem

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů