Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 7. 2008 16:31

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alk napsal(a):

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, co si o tom myslíte. Je mi čerstvě 20 a furt se mi nepovedlo najít žádnou holku....mam v úmyslu si zajít na nějaký privát ke zralejší ženě (45cca). Myslíte že by mi to trochu pomohlo? Pořád na sobě pracuju, myslíte že by mi to helplo? Jediná věc, které se trošku obávám a to je nebezpečí přenosu aids...ochrana je samozřejmostí a třeba při líbání nebo lízání - jaká je pravděpodobnost tam? Poševní sekret taky tento vir obsahuje?

Alku, nic proti, ale já se dozvědět že můj partner byl s prostitutkou (navíc za takovýmto účelem), tak si o něj neopřu ani kolo! A TO NEJSEM ŽÁDNÁ PURITÁNKA ANI KONZERVATIVEC VE VĚKU TVÝCH RODIČŮ!!!
Mnohem radši bych si našla chlapa, by i třicetiletého panice (aspoň bych si ho vše mohla naučit tak jak mně to vyhovuje a nemusela bych ho zdlouhavě zbavovat nějakých nevyhovujících stereotypů které nabral v minulých vztazích), než abych měla nějakého, co se zaučoval u děvky!!!

Nevím, nakolik si v partnerských vztazích ceníš něčeho takového jako je důvěra, ale co když na to jednou s Tvojí vyvolenou příjde řeč? Vymyslíš si imaginární přítelkyni, která Tě panictví zbavila? Nebo přiznᚠbarvu?

Mnohem víc bych si vážila kluka, i staršího než Ty, který mi řekne "nikdy jsem to nedělal, protože jsem ještě nenašel tu pravou", než nějakého zoufalce, který si zaplatil štětku, jen aby nebyl pozadu za kámošema!!!

Sorráč za přímost, nějak mě Tvůj dotaz nadzvedl ze židle... Asi i proto, že já osobně jsem vždy, až na jednu výjimku, začínala vztah s někým, pro koho jsem byla já ta první. A to tomu nejstaršímu z nich bylo v době našeho prvního sexu 25. Rozhodně jsem si nikdy nemyslela že ti borci byli divní,  naopak jsem za to byla vždy ráda, alespoň jsem nemusela přemýšlet, co všecko na mě mohou přenést, jaké byly ty přede mnou apod...


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#27 31. 7. 2008 16:33

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

L_aura naozaj si myslis, ze mas sancu zistit, ze je niekto HIV+, ked vela ludi, ktori su, o tom sami nevedia?
Ak by si mala skutocny strach s moznej infekcie HIV, mala by si najskor drzat noveho partnera 3 mesiace v klietke, a potom mu urobit testy. Inak nemas zaruku wink

Mmx ... tu je par obrazkov: http://www.rozzlobenimuzi.com/?media=828


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#28 31. 7. 2008 16:36

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Oxi napsal(a):

L_aura naozaj si myslis, ze mas sancu zistit, ze je niekto HIV+, ked vela ludi, ktori su, o tom sami nevedia?
Ak by si mala skutocny strach s moznej infekcie HIV, mala by si najskor drzat noveho partnera 3 mesiace v klietke, a potom mu urobit testy. Inak nemas zaruku wink

Mmx ... tu je par obrazkov: http://www.rozzlobenimuzi.com/?media=828

Oxi, nepřeháněj. Samozřejmě, že je před testy NUTNÉ vždy používat kondom.

Není tady

 

#29 31. 7. 2008 16:37

jindra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 7. 2007
Příspěvky: 461

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Oxi napsal(a):

L_aura naozaj si myslis, ze mas sancu zistit, ze je niekto HIV+, ked vela ludi, ktori su, o tom sami nevedia?
Ak by si mala skutocny strach s moznej infekcie HIV, mala by si najskor drzat noveho partnera 3 mesiace v klietke, a potom mu urobit testy. Inak nemas zaruku wink

Mmx ... tu je par obrazkov: http://www.rozzlobenimuzi.com/?media=828

Možná přijde doba, kdy to ani jinak nebude možný...

Když vidím jak to funguje, nedivila bych se, kdybychom tady měli za čas "Českou pandemii"hmm

Není tady

 

#30 31. 7. 2008 16:40

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

L_aura napsal(a):

Oxi, nepřeháněj. Samozřejmě, že je před testy NUTNÉ vždy používat kondom.

1. minimalne musis verit, ze tvoj novy partner nema este nejake ine sexualne aktivity okrem teba ... a uz ked veris, tak podcenujes situaciu, nie?
2. naozaj od kazdeho noveho partnera chces VZDY HIV test?


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#31 31. 7. 2008 16:43

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Oxi napsal(a):

L_aura napsal(a):

Oxi, nepřeháněj. Samozřejmě, že je před testy NUTNÉ vždy používat kondom.

1. minimalne musis verit, ze tvoj novy partner nema este nejake ine sexualne aktivity okrem teba ... a uz ked veris, tak podcenujes situaciu, nie?
2. naozaj od kazdeho noveho partnera chces VZDY HIV test?

No já je zas tak často nestřídám, ale ano, chci a vždycky... Víš, možná jsem měla štěstí na zodpovědné muže, nebo jim prostě stačilo párkrát se sejít s mým HIV + kamarádem.wink

Není tady

 

#32 31. 7. 2008 16:45

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Oxi, ono se to prostě fakt týká úplně každého z nás.. můj kamarád neměl nikoho čtyři roky, pak stačil jen jeden úlet, a bylo to

Není tady

 

#33 31. 7. 2008 16:48

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

L_aura napsal(a):

No já je zas tak často nestřídám, ale ano, chci a vždycky... Víš, možná jsem měla štěstí na zodpovědné muže, nebo jim prostě stačilo párkrát se sejít s mým HIV + kamarádem.wink

Ved to, pravdepodobne si len mala stastie, ako zatial vacsina ludi ...

Prepac, mozem sa mylit, ale pouceny porovnavanim pisaneho(na Babi) s realitou(s Babi) si myslim, ze kecas.
Ale je to len moj nazor, ktory je vytvoreny zo skusenosti s ludmi tu ... kludne mi nascanuj a posli vsetky testy, ktore ti partneri odovzdali, verejne sa ti ospravedlnim smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#34 31. 7. 2008 16:50

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

L_aura napsal(a):

Oxi, ono se to prostě fakt týká úplně každého z nás.. můj kamarád neměl nikoho čtyři roky, pak stačil jen jeden úlet, a bylo to

To verim ... ale takto to bezne v zivote nechodi ... krasne to vidiet na statistikach poctu testov HIV, ktore si ludia davaju robit smile
Normalne to chodi tak, ze sa zoznamis, zasukas s kondomom a po case uz bez ... skor sa mysli na ochranu proti pocatiu, nie HIV. Mylim sa snad?


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#35 31. 7. 2008 16:52

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Oxi, podle sebe soudim Tebe, že?

Nicméně, opravdu s Tebou už nehodlám ztrácet čas, jen jsem nesmírně šastná, že Tebe jsem v životě nepotkala.

Není tady

 

#36 31. 7. 2008 16:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Ja sa tiež bojím, ale keďže sa bývlaý kolega nakazil ako darca krvi hepatitídou, tak si ani o tomto nerobím vežké ilúzie. Počula som mmch dve setričky na urológii v nemocnici, ako si rozprávajú o opakovanom použití jednorazových striekačiek, keďže im už došli usch - a bolo mi jasné, že sa radšej nakazím nejako príjemne, keď už. A pre istotu sa budem vyhýba infúziám, striekačkám, apod. Zubára som mala takého, čo odjakživa používal rúšku a rukavice, ešte v čase, keď sa mu všetci smiali... Teraz som zmenila zubárku a som zvedavá, nakožko sa(a pacientov) zabezpečuje ona.
Inak, ja robím povedzme primerané opatrenia a odporúčam to každému. Aj u prostitútok sa podža mňa dá zachova primeraná miera opatrnosti, ide skôr o tú psychologickú stránku, povedala by som.

Upravil(a) Selima (31. 7. 2008 16:54)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 31. 7. 2008 16:56

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

L_aura napsal(a):

Oxi, podle sebe soudim Tebe, že?

Nie, podla ostatnych zien wink  Myslim ze v tomto trosku viac kecate ...

L_aura napsal(a):

Nicméně, opravdu s Tebou už nehodlám ztrácet čas, jen jsem nesmírně šastná, že Tebe jsem v životě nepotkala.

Nestracaj smile Jednu taku, co tvrdi ako ona nikdy bez ochrany poznam ... smile Skoda slov ... vazne smile

Upravil(a) Oxi (31. 7. 2008 16:56)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#38 31. 7. 2008 17:14

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: Ztráta panictví u prostitutky

No, někdo to má s dě-kou rád, žádný velký cavyky a hotovo, dámy to asi budou chápat obtížněji. Dříve někteří tatínkové tahali chlapce do hambince v rámci komplexního vzdělání... No mě by asi poprvé s kur-ou netěšilo.

A z hlediska PP chorob, co je lepší? Kur-y, alespoň ty lepší, chrání především sebe. Jako vedlejší efekt jsou pak chráněni i jejich zákazníci. Opravdu teda nemám na mysli ty z E55 na rychlovku v autě nebo dámy s přívěsem. Větší riziko hrozí
u těch "no je přece vdaná/ženatej, tak od něj nic nehrozí" - haha, skočí si s vámi, kolikrát si skočil/a předtím? A s kým? Známá je vdaná, vypadá jako hotové neviňátko, ale tvrdí, že souložila s 15 muži a patnerů na ostatní praktiky se nějak nemůže dopočítat. A její současný partner se chrání při souloži, ale při orálním styku ne.

Tolik můj názor. Poté, co jsem přišel na nevěru své ex, přestože tvrdí, že její nový vztah byl čistě platonický a naplnění došel až po rozchodu se mnou, tak stejně půjdu na testy. Jednak není důvod, proč ne, jednak jí prostě nevěřím.

Nerad bych v budoucnu ublížil někomu, kdo je v tom nevinně.

Upravil(a) Nedoma (31. 7. 2008 17:16)

Není tady

 

#39 31. 7. 2008 17:35

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Oxi, když mᚠstále tendenci mě veřejně obviňovat ze lži, tak mi laskavě nepiš SZ, ve kterých tvrdíš, že to tak není. Nejen kapku schizofrenní, ale dost nefér a vyčůrané to je.

Btw. skutečně mi je jedno, co dělají ostatní lidé-ženy, já mám svůj vlastní rozum.

Není tady

 

#40 31. 7. 2008 17:38

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Ja som ta neobvinil zo lzi, napisal som, ze ked porovnam tvrdenia zien s realitou, tak si myslim ze kecas. Ak ti nedochadza tak sorry. Evidentne nie. Tak kludne vyskakuj dalej smile
To som ti napisal aj do SZ.

Upravil(a) Oxi (31. 7. 2008 17:39)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#41 31. 7. 2008 17:55

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Alebo takto:
Podla mojich realnych skusenosti vacsina zien velmi neriesi ochranu, jedine tak pred pocatim. Takze (z mojej skusenosti) zeny uzivajuce HAK nevyzaduju, nepouzivaju a casto aj odmietaju kondom. A takmer kazda zena, ktora trvala na kondome (z tych, s ktorymi som mal tu cest (a ani jedna nebola profi)) po niekolkych akciach od pouzitia kondomu upustila. Upozornujem, ze ani jednu som nikdy nenutil a ani neziadal o styk bez kondomu, prisli s tym same. A ani jedna nikdy v zivote odo mna nechcela HIV testy, alebo akekolvek testy na pohlavne prenosne choroby.
Ked to porovnam s tym, co pisete na Babinete tak som bud narazil vzdy na uplne inu sortu zien, alebo kecate. A kedze ... (******), tak asi casto kecate smile
Ale kedze moja sukromna studia nepokryva ani 0,0xx % zenskej populacie, je znacne zavadzajuca ... takze L_aura ja sa ti OSPRAVEDLNUJEM, ze som ta zaradil do tejto kategorie zien, uz teraz viem, ze ty si ina a vzdy pockas 3 mesiace, potom si vymenite testy a hupsnete na to. Sypem si popol na hlavu ...

A ako to pise Klubko: Kludne ma teraz ukamenujte lol


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#42 1. 8. 2008 8:36

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Přiznávám, že sama sebe nechávám testovat 2x - 3x ročně, mám stálé partnery (tedy... jednoho po druhém), dva panici nebyli, první měsíce s kondomem (možná někdy ne celé tři) a nejen kvůli strašlivých chorobám, ale i úúúúplně nevinným maličkým kvasinkám, baktérijkám a tak. A jelikož se to tak sešlo, že všichni tři mí milenci byli testováni obdobně pravidelně na transfuzní stanici...
Jinak pro původního tazatele: Já z pozice ženy nevidím nic tragického na tom, být ve dvaceti nezkušený. Můj první milenec byl ve dvaceti nepolíbený, začali jsme se vším spolu a po dvou letech dovedli do konce. Takže ten byl iniciován ve dvaadvaceti, je pravda, že od začátku mě velmi ukecával.
Taky jsem zaučovala panice sedmadvacetiletého a bylo to moc pěkný pro obě strany. S profesionálkou by to mohlo být opravdu jen zásun, výsun, účet...
Jestli stojíš o zralejší ženu, taky si myslím, že bys mohl začít navštěvovat místa, kde se tyto vyskytují, skoro bych myslela, že v literární kavárně nebo na vernisáži jich bude víc než na fakultě nebo na diskotéce. A jak říkala dáma přede mnou, koukat, abys viděl. A byl viděn.

Není tady

 

#43 1. 8. 2008 8:36

Blossom
Host

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Oxi, tak třeba já zrovna nezapadám do tvého průzkumu.
Svého partnera jsem o to, aby si udělal test na HIV a jiné nemoci požádala, než jsme přestali používat kondom. Tedy není to tak, že bych mu dala nůž na krk "Dokud nepřineseš zdravotní osvědčení, tak nic". Spíš to trochu vyplynulo ze situace, protože on kvůli jiným věcem stejně zrovna na krevní testy šel (takže o test na HIV tam prostě jen připožádal) a hlavně z toho, že on svůj předchozí vztah ukončil proto, že mu jeho partnerka byla nevěrná a on zjistil, že soubežně spala s ním a také s jiným (jinými?).
Moji prosbu, a si nechá udělat při krevích testech i test na pohlavní nemoce, přijal velmi rozumně, řekl že by ho to sice samotného nenapadlo, ale že vlastně mám pravdu, že může mít díky své bývalé v sobě leccos.
Testy dopadly dobře, a myslím, že oba jsme klidnější.

Ale zpět k tématu:
Alku, asi si nejdřív odpověz na otázku, co si od sexu s prostitutkou slibuješ. Jestli tedy to (jak jsem pochopila), aby ses toho panictví ZBAVIL, protože ostatní to už mají za sebou, tak ano, budeš si pak moct odškrtnout - mám to za sebou. Snad tě to třeba může zbavit pocitů nezkušenosti. Při zachování všech ochran před zdravotními riziky to tedy zkus, je to tvoje věc. Možná ti to něco řekne o technice aktu, o postupech a polohách atd.
Ale o životě samotném a o krásách sexu ti to podle mě moc nepoví.

 

#44 1. 8. 2008 9:59

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Daniela S. napsal(a):

Přiznávám, že sama sebe nechávám testovat 2x - 3x ročně...

Tebe by som to aj veril smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#45 1. 8. 2008 10:00

shiden
Host

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Každý kdo má sex s druhým vždy více či méně riskuje, kondom není samospasitelný, může prasknout, na lízání ani nic jako kondom neexistuje. Ani stálého partnera nikdo není schopen 100 procentně kontrolovat, vše je založeno na zbožném přání. Jistý je jen žádný styk s druhým člověkem. Viz. příklad zde: HTTP://WWW.DENIK.CZ/Z_DOMOVA/ROZA_NAKAZ … 80730.HTML
Čistě teoreticky, pokud bych měl někdy partnerku, tak se nechám kompletně vyšetřit.
1.7    Ještě být Alku tebou tak bych si počkal, moc nejsi pozadu, začíná se prý v průměru v 19-ti letech. Ale časem bych do toho šel (což jsem já třeba udělal), protože se nemusíš dočkat vůbec ničeho. Pokud do toho půjdeš, tak NEDEJ jen na inzeráty, ale mrkni se na zkušenosti ostatních mužů, třeba na nornik.net, sexprivat4you.cz .  Najdi si zkušenější (to jsou ty starší) a řekni jí, že jsi panic. Na poprvé moc nic neočekávej, časem to ale bude jen lepší. Vše si domluv předem (líbání, cucání bradavek, lízání, šahání dovnitř, cenu, čas atd.), Platí se taky většinou předem. Raději nelízej ty co dělají něco bez kondomu (ovšem zde nikdy úplnou jistotu mít nebudeš). Bez kondomu NIKDY nechoď. A POZOR na zamilování se, pokud budeš k nějaké chodit pravidelně, i když se k tobě bude chovat fajn, tak si uvědom, že se tak chová k dalším stálákům – je to  určitá taktika (rozumných holek) - se stáláky nejsou problémy a hlavně pravidelně nosí peníze, které holky potřebují na obživu.  Ty za to dostaneš pěkný zážitek a fajn relax, ale nic víc. Ostatně takové vztahy až na výjimku dopadnou ŠPATNĚ a zkušenější holky a klienti do ničeho takového nelozí.

 

#46 1. 8. 2008 10:02

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Danielo, já taky 2x ročně. Ale jen díky tomu že studuji ve zdravotnictví, občas se na praxi setkávám s otevřenou zlomeninou, takže testy jsou dělány zdarma.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#47 1. 8. 2008 10:12

Alk
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 97

Re: Ztráta panictví u prostitutky

shiden napsal(a):

Každý kdo má sex s druhým vždy více či méně riskuje, kondom není samospasitelný, může prasknout, na lízání ani nic jako kondom neexistuje. Ani stálého partnera nikdo není schopen 100 procentně kontrolovat, vše je založeno na zbožném přání. Jistý je jen žádný styk s druhým člověkem. Viz. příklad zde: HTTP://WWW.DENIK.CZ/Z_DOMOVA/ROZA_NAKAZ … 80730.HTML
Čistě teoreticky, pokud bych měl někdy partnerku, tak se nechám kompletně vyšetřit.
1.7    Ještě být Alku tebou tak bych si počkal, moc nejsi pozadu, začíná se prý v průměru v 19-ti letech. Ale časem bych do toho šel (což jsem já třeba udělal), protože se nemusíš dočkat vůbec ničeho. Pokud do toho půjdeš, tak NEDEJ jen na inzeráty, ale mrkni se na zkušenosti ostatních mužů, třeba na nornik.net, sexprivat4you.cz .  Najdi si zkušenější (to jsou ty starší) a řekni jí, že jsi panic. Na poprvé moc nic neočekávej, časem to ale bude jen lepší. Vše si domluv předem (líbání, cucání bradavek, lízání, šahání dovnitř, cenu, čas atd.), Platí se taky většinou předem. Raději nelízej ty co dělají něco bez kondomu (ovšem zde nikdy úplnou jistotu mít nebudeš). Bez kondomu NIKDY nechoď. A POZOR na zamilování se, pokud budeš k nějaké chodit pravidelně, i když se k tobě bude chovat fajn, tak si uvědom, že se tak chová k dalším stálákům – je to  určitá taktika (rozumných holek) - se stáláky nejsou problémy a hlavně pravidelně nosí peníze, které holky potřebují na obživu.  Ty za to dostaneš pěkný zážitek a fajn relax, ale nic víc. Ostatně takové vztahy až na výjimku dopadnou ŠPATNĚ a zkušenější holky a klienti do ničeho takového nelozí.

Nornik.cz znám, právě tam jsem se díval, je tam plno zkušeností a hodnocení privátů. Měl jsem v úmyslu jít za nějakou 45 - 50kou, ale po tom, co se zde dočítám tak nějak nevím...Mohu se zeptat, v kolika jsi tam zavítal? Jestli tomu rozumím, tak jsi o panictví přišel právě tam?

Není tady

 

#48 1. 8. 2008 10:31

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztráta panictví u prostitutky

L_aura napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

A s takovým strachem s Aids bys taky mohl zůstat panicem na věčné časy.

Ivčo, to snad nemyslíš vážně! pokud Ty sama podceňuješ tohle riziko, je to Tvoje věc, ale nabádat k tomu ostatní? Běž se zase někdy mrknout k Estele sad

Já ho L_auro nenabádám,jen jsem konstatovala.Ale myslím,že mnohem větší šanci mám,že mě cestou do práce jednou srazí bezohlednej kamioňák než že se nakazím AIDCem.A asi by byla romantika pryč kdybych po někom vyžadovala testy na AIDC,pokud to není spontánní,jako že ho chci,tak to nemá vůbec žádný význam.Možná jsem žila nezodpovědně,ale dožila jsem se 45 let bez ochrany.Mimochodem na kondom jsem alergická jak jsem nedávno zjistila,během chvíle mi otekla jako by mě tam štípla sršeň.Takže bych asi musela do kláštera.

Není tady

 

#49 1. 8. 2008 10:54

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ztráta panictví u prostitutky

Ivča K. napsal(a):

Ale myslím,že mnohem větší šanci mám,že mě cestou do práce jednou srazí bezohlednej kamioňák než že se nakazím AIDCem

Bohuzial pomer "sanci" sa zacina menit: Do Česka v posledních dvou letech přichází čím dál tím víc prostitutek z exotických zemí, jako je Brazílie, Kyrgyzstán, Mongolsko nebo Nigérie, v níž však má každý čtyřicátý člověk AIDS.

http://zpravy.idnes.cz/prostitutky-z-af … domaci_abr


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#50 1. 8. 2008 11:03

shiden
Host

Re: Ztráta panictví u prostitutky

To ALK v 26. Když budeš hledat a obejdeš toho více určitě kvalitní seženeš. Na roky holek pozor, přičti si tak 5 let smile

Upravil(a) shiden (1. 8. 2008 11:04)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů