Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 7. 2006 19:44

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Dlouhé vlasy vs. spaní

Ahoj,

přicházím asi s hodně hloupým dotazem, nicméně vy, kdo jste ve stejné situaci snad budete mít pochopení ;o)
Mám dlouhé (asi do půl zad) husté vlasy, což je fajn, ale neumím objevit způsob, jak s nimi spát lol Vysvětlím blíže - když mám vlasy rozpuštěné, nevyspím se já ani přítel, protože se do vlasů stále zamotávám já nebo on. Přítel je na mně celou noc přilepený jak "vosa na bonbónu", takže při každém pohybu mi zalehne vlasy atp... navíc to šimrá wink a je v tom horko.
Když si na noc vlasy zapletu do copu popř. nějak zamotám do gumičky - druhý den je mám prapodivně zvlněné a není to hezké ani rozpuštěné, ani v copu.
Jak to děláte vy? Jak spíte, abyste se vyspaly a přitom ráno měly vlasy upravené?????????

Upravil(a) Fatima (28. 7. 2006 19:45)

Není tady

 

#2 28. 7. 2006 20:01

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Holka to kdybych věděla - já mám krátké a ráno vypadám jak debil, namáčím a foukám...jedině síku na vlasy, dá se koupit v drogerii ale nevím zda se vám to bude oběma líbit.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 28. 7. 2006 20:16

Světluška
♥♥♥♥♥--
Místo: Aš
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Fatimo já mám podobmý problém s dcerou jenže ona má vlasy dlouhý a ještě k tomu hodně vlnitý a na koncích prstýnky takže to řeším buď jedním nebo dvěma copy a je to spíš proto aby se jí vlasy nezacuchaly páč to pak nejde  ani krista rozčesat.Takže když ráno vlasy rozpletu tak je má spíš narovnané.Sem ti asi moc neporadila viď? Nicméně bych se přiklonila k nápadu Bety.

Není tady

 

#4 28. 7. 2006 20:22

Pájinka
Host

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Nemám sice tak dlouhý háro, nicméně - spím s copíkem - neutahuju, prostě jen tak volně upletu a pak sladce spinkám smile

 

#5 28. 7. 2006 20:35

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Tak to já když ty vlasy dám do copu jen tak "baj vočko", tak je mám ven z copu, ještě než si lehnu. I když vlasy v gumičce pořádně utáhnu, ráno jsem rozcuchaná jak Frankenstein...a mám pocit, že se mi tím i dost ničí. Prolém je právě, že se mi vlasy samy od sebe "debilně" vlní - nejsou ani rovné, ani kudrnaté. Večer si umyju vlasy, pak hodinu fénuju jak magor a snažím se je narovnat, což se povede, ale pak jdu spát, udělám "drdol" a ráno se probudím a mám číro jak Einstein.
Pak v tramvaji vidím holčiny s dlouhýma ROVNÝMA vlasama a říkám si - jak s tím spí??????????
K té síce - no, je fakt, že moc sexy to teda není albert , ale hlavně si neumím představit, čím tu síku na hlavě upevním??? Teď mně napadlo, že bych mohla spát se silonkama na hlavě lol , ty by mi vlasy pěkně uhladily tummenupp lol lol

Není tady

 

#6 28. 7. 2006 20:38

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Ona tam bude pěkně držet, je na to uzpůsobená a má takovu šňůrku  na zavázání, na stáhnutí, ty vlasy se vloží dovnitř, nevím jak bych to popsala, je to něco jak vidíš v historickém filmu že do toho mají vložené dlouhé vlasy i ve dne!

Upravil(a) Bety (28. 7. 2006 20:39)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 28. 7. 2006 21:07

he
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 96

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Ahoj,Fatimo!Ten nápad se silonkama je skvělej!Jednak se k tobě přestane lepit tvůj přítel,který při pohledu na tebe začne přemýšlet o tvém případném rodinném zatížení a druhak si tu silonku můžeš přetáhnout až přes bradu a skočit se do nejbližší banky ekonomicky posilnit.big_smile


Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.

Není tady

 

#8 28. 7. 2006 21:12

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

he napsal(a):

Ahoj,Fatimo!Ten nápad se silonkama je skvělej!Jednak se k tobě přestane lepit tvůj přítel,který při pohledu na tebe začne přemýšlet o tvém případném rodinném zatížení a druhak si tu silonku můžeš přetáhnout až přes bradu a skočit se do nejbližší banky ekonomicky posilnit.big_smile

Mᚠpravdu, to by byly dvě mouchy jednou ranou! Já bych konečně měla z postele víc než deseticentimetrový pruh kraje (přítel se na mně totiž !makčá", já mu ve spánku "utíkám!, takže ráno se divím, že jsem v noci nežuchla na zem) a ekonomicky se posilnit není nikdy marné dumbom Ovšem obávám se, aby úřadně v bance nedostala infarkt při pohledu na mně se silonkou na hlavě - nerada bych byla zodpovědná za lidský život.
A taky představa, jak přítel přijde pozdě večer domů z práce, já už spím, on se nade mně naklání, chce mi dát v pusu a z postele na něj vykoukne nějaká věc v silonce dumbom hmmmm

Není tady

 

#9 28. 7. 2006 22:01

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Fatima napsal(a):

he napsal(a):

Ahoj,Fatimo!Ten nápad se silonkama je skvělej!Jednak se k tobě přestane lepit tvůj přítel,který při pohledu na tebe začne přemýšlet o tvém případném rodinném zatížení a druhak si tu silonku můžeš přetáhnout až přes bradu a skočit se do nejbližší banky ekonomicky posilnit.big_smile

Mᚠpravdu, to by byly dvě mouchy jednou ranou! Já bych konečně měla z postele víc než deseticentimetrový pruh kraje (přítel se na mně totiž !makčá", já mu ve spánku "utíkám!, takže ráno se divím, že jsem v noci nežuchla na zem) a ekonomicky se posilnit není nikdy marné dumbom Ovšem obávám se, aby úřadně v bance nedostala infarkt při pohledu na mně se silonkou na hlavě - nerada bych byla zodpovědná za lidský život.
A taky představa, jak přítel přijde pozdě večer domů z práce, já už spím, on se nade mně naklání, chce mi dát v pusu a z postele na něj vykoukne nějaká věc v silonce dumbom hmmmm

Nojo, mačká .. on je ještě mladej  a zamilovanej big_smile ! Pořiď si psa, kočku nebo dítě. Vetře se v posteli mezi vás a ty postupně budeš získávat nové postelové území.
PS: vyzkoušeno vlastní zkušeností gloria
S těmi vlasy ti bohužel neporadím. Jeden čas mi také hodně překážely, pak jsem je tedy ostříhala, ale litovala toho, takže znovu dorostly a nyní nenadávám (raději).  Manžel se na mě jako vosa na bonbon již nelepí (naštěstí), uprostřed postele si hoví dcera (šikovně a hlavně nenápadně jí v noci posunuji směrem na tatínkovo polovinu), za hlavou kočka, na nohou pes a je mi blaze  winkbig_smile.

Není tady

 

#10 28. 7. 2006 22:11

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Ela.. napsal(a):

Nojo, mačká .. on je ještě mladej  a zamilovanej big_smile ! Pořiď si psa, kočku nebo dítě. Vetře se v posteli mezi vás a ty postupně budeš získávat nové postelové území.
PS: vyzkoušeno vlastní zkušeností gloria
S těmi vlasy ti bohužel neporadím. Jeden čas mi také hodně překážely, pak jsem je tedy ostříhala, ale litovala toho, takže znovu dorostly a nyní nenadávám (raději).  Manžel se na mě jako vosa na bonbon již nelepí (naštěstí), uprostřed postele si hoví dcera (šikovně a hlavně nenápadně jí v noci posunuji směrem na tatínkovo polovinu), za hlavou kočka, na nohou pes a je mi blaze  winkbig_smile.

Přítel je tulil, zkoušela jsem mu místo sebe vnutit polštář, ale nezabralo to roll. Jediná naděje je vážně asi v dětech dudlik
V tom horku taky přemýšlím o sestřihu - na ježka! Děs běs.

Není tady

 

#11 28. 7. 2006 22:14

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Fatima napsal(a):

Ela.. napsal(a):

Nojo, mačká .. on je ještě mladej  a zamilovanej big_smile ! Pořiď si psa, kočku nebo dítě. Vetře se v posteli mezi vás a ty postupně budeš získávat nové postelové území.
PS: vyzkoušeno vlastní zkušeností gloria
S těmi vlasy ti bohužel neporadím. Jeden čas mi také hodně překážely, pak jsem je tedy ostříhala, ale litovala toho, takže znovu dorostly a nyní nenadávám (raději).  Manžel se na mě jako vosa na bonbon již nelepí (naštěstí), uprostřed postele si hoví dcera (šikovně a hlavně nenápadně jí v noci posunuji směrem na tatínkovo polovinu), za hlavou kočka, na nohou pes a je mi blaze  winkbig_smile.

Přítel je tulil, zkoušela jsem mu místo sebe vnutit polštář, ale nezabralo to roll. Jediná naděje je vážně asi v dětech dudlik
V tom horku taky přemýšlím o sestřihu - na ježka! Děs běs.

Vydrž, globální oteplování přinese dobu ledovou a pak budeš za dlouhé hřejivé háro vděčná  winkbig_smile !

Není tady

 

#12 28. 7. 2006 22:24

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Fatima napsal(a):

Tak to já když ty vlasy dám do copu jen tak "baj vočko", tak je mám ven z copu, ještě než si lehnu. I když vlasy v gumičce pořádně utáhnu, ráno jsem rozcuchaná jak Frankenstein...a mám pocit, že se mi tím i dost ničí. Prolém je právě, že se mi vlasy samy od sebe "debilně" vlní - nejsou ani rovné, ani kudrnaté. Večer si umyju vlasy, pak hodinu fénuju jak magor a snažím se je narovnat, což se povede, ale pak jdu spát, udělám "drdol" a ráno se probudím a mám číro jak Einstein.
Pak v tramvaji vidím holčiny s dlouhýma ROVNÝMA vlasama a říkám si - jak s tím spí??????????
K té síce - no, je fakt, že moc sexy to teda není albert , ale hlavně si neumím představit, čím tu síku na hlavě upevním??? Teď mně napadlo, že bych mohla spát se silonkama na hlavě lol , ty by mi vlasy pěkně uhladily tummenupp lol lol

A co zkusit přípravky na narovnání vlasů? To by mělo zabrat a šoupání hlavou po polštáři by nemělo mít vliv, ne?
Nikdy jsem to nezkoušela, jsem celkem ráda, že se mi vlní, ale reklamy přece nelžou, že? big_smile
A s přiléháním vlasů mám zkušenosti - já vlasy pod ramena, manžel metalák, vlasy delší než já........
ležíme si na nich navzájem a dohadujeme se, kdo se musí zvednout jako první. Ještě že kluk je na ježka.......

Upravil(a) Eri (28. 7. 2006 22:24)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#13 29. 7. 2006 11:44

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Roky jsem nosila hodně dlouhé vlasy (víc jak do pasu), spala jsem s rozpuštěnými a nijak mi to nevadilo (mám silné a rovné, tak proto se možná nezacuchávaly). Teď jsme si to s manželem prohodili - já jsem nakrátko a on má vlasy skoro po pás, je pravda, že občas mu je přilehnu (spí taky s rozpuštěnýma). Moje kamarádka si nechávala růst vlasy odjakživa, takže když si je rozpustí, má je dlouhé pod kolena (!!!) Musím říct, že to vypadá opravdu hodně impozantně a když jednou za uherský rok vyjde v rozpuštěných, chlapi jsou z ní doslova v amoku big_smile . Ale běžně to nosí zapletené v copu a v copu i spí.

Upravil(a) maya (29. 7. 2006 11:44)

Není tady

 

#14 29. 7. 2006 14:06

Alan
♥♥-----
Místo: Vsetín
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 89

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Fatima napsal(a):

Ahoj,

přicházím asi s hodně hloupým dotazem, nicméně vy, kdo jste ve stejné situaci snad budete mít pochopení ;o)
Mám dlouhé (asi do půl zad) husté vlasy, což je fajn, ale neumím objevit způsob, jak s nimi spát lol Vysvětlím blíže - když mám vlasy rozpuštěné, nevyspím se já ani přítel, protože se do vlasů stále zamotávám já nebo on. Přítel je na mně celou noc přilepený jak "vosa na bonbónu", takže při každém pohybu mi zalehne vlasy atp... navíc to šimrá wink a je v tom horko.
Když si na noc vlasy zapletu do copu popř. nějak zamotám do gumičky - druhý den je mám prapodivně zvlněné a není to hezké ani rozpuštěné, ani v copu.
Jak to děláte vy? Jak spíte, abyste se vyspaly a přitom ráno měly vlasy upravené?????????

Mám je krásně sestříhané, já - nemám problém, Ty zkus síku.tummenupp

Není tady

 

#15 30. 7. 2006 10:30

ŽANETKAB
♥------
Místo: SEVERNÍ MORAVA
Registrovaný: 1. 7. 2006
Příspěvky: 16

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Ahoj holky! Vlasy mám velmi jemné a rovné ( když jsem byla malá nosila na krátko byly jak chmýří).Roky mám dlohé vlasy (pod zadek)většinou je nosím v copu nebo drdolu. Spím jen ve volně zapleteném copu!
Z vyprávění vím, že i má prababička měla i ve stáří jemnévlasy do pasu, přes den je měla zapletené do copu a omotané kolem hlavy a na večer je zaplétala na volněji a davala do spacího čepečku. ( Ten mám doma schovaný.)

Není tady

 

#16 30. 7. 2006 19:45

Sellme
♥♥-----
Registrovaný: 10. 5. 2006
Příspěvky: 45

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

to ja bych s gumickou neusnula...mam taky dlouhy vlasy jako prase..na zachode s nima skoro vymetam misu...
vecer si lehnu a vlasy hodim za sebe, rano se probudim a vlasy mam porad za sebou smile ja nevim no:)

Není tady

 

#17 1. 8. 2006 11:20

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Já mám vlasy po pás dlouhé a na noc si dělám drdůlek nahoře hlavy. Je pravda, že vlasy jsou ráno trochu zkroucené, ale mám žehličku, tak je prostě přežehlím. smile

Není tady

 

#18 8. 8. 2006 13:59

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Já měla dlouhé vlasy pod pás 22 let. Když jsem byla sama-hodila jsem vlasy za sebe-viseli z postele a bylo to. Pak - nesama...buď to šlo nebo cop..ovšem zkroučený z dvou pramenů (ne tři). Mám je ale pevné a rovné. Chodila jsem spát z mokrýma, nebavilo mne je sušit.
Dnes ty kondicionéry vlasy už "uklidní". Já ale nesnáším přilepené vlasy na hlavě, protože mé těžké nic jiného ani nedovolili. Ale jinak bych asi punčochu taky zkusila.

Není tady

 

#19 8. 8. 2006 16:42

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

he napsal(a):

Ahoj,Fatimo!Ten nápad se silonkama je skvělej!Jednak se k tobě přestane lepit tvůj přítel,který při pohledu na tebe začne přemýšlet o tvém případném rodinném zatížení a druhak si tu silonku můžeš přetáhnout až přes bradu a skočit se do nejbližší banky ekonomicky posilnit.big_smile

Holky, ted se na me kolegyne podivne divaj, kdyz jsem se u silonek zacla smat:)))big_smile

Není tady

 

#20 27. 11. 2017 12:14

alice.cerna
♥------
Registrovaný: 27. 11. 2017
Příspěvky: 3

Re: Dlouhé vlasy vs. spaní

Ahoj! Mužu vám doporučit spát s jemným culíkem. Nedávno jsem hledala jak ečovat o vlasy před spaním aby rano byly ok a našla jsem článek http://www.esmina.cz/skodi-spani-s-mokrymi-vlasy/, kde je popsané co vše by jsme měli s vlasy dělat. Podívej se tam )

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů