Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 8. 2006 17:58

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Já bych to s tou prozatimní vládou viděla jako rozumnou věc, která je jediná možná, lepší než takový paroubkův jako nyní, předčasné volby měly být už nyní spolu s komunálními a byl by klid. Jestli čtete paroubkův blog, tak to je přímo občanská válka proti těm, kdo ho nevolili.http://paroubkuv.blog.cz/
No a lidovci se také ukazují, já znám kraj odkud pochází Kasal a tam všichni říkali, ten neodstoupí, ten by pro peníze zapřel i vlastní matku a je to tady, cituji ze zpráv - Jan Kasal po jednání s novým premiérem a šéfem ODS Mirkem Topolánkem zopakoval, že lidovci menšinovou vládu občanských demokratů aktivně nepodpoří. - Jsou to prostě černí hadi a já jsem vždycky doufala, že Kalousek je fér, ale jde jim všem jenom o posty a fungování státu ne.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#52 29. 8. 2006 19:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Taky si myslím, že by měly být předčasné volby. Toto opravdu není k ničemu. Nelíbí se mi jednání pana Paroubka, ale ani pana Topolánka (to už vůbec ne), ani ten pro mě není člověkem na správném místě.
Žiju v kraji pana Kasala, kde je lidovců plno. Proto je tedy trošku znám a jsou pro mě naprosto nepřijatelní.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#53 30. 8. 2006 9:45

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Budete podrobeni krátkému testu. Skládá se jen z jedné otázky, ale otázka je velmi, velmi důležitá. Neodpovídejte proto zbrkle a bez uvážení! Promyslete si to! Odpovídejte upřímně a dozvíte se něco o své morálce.
Představte si následně popsanou situaci a učiňte rozhodnutí. Nezapomeňte, že odpověď by měla být spontánní a upřímná.
Nacházíte se přímo v centru katastrofické povodně vyvolané orkánem... Neuvěřitelné masy vody... Jste fotoreportérem v samém centru této hrůzostrašné katastrofy. Pokoušíte se zachytit co nejvíce této hrůzy... Situace je téměř beznadějná. Kolem mizí domy, lidé zoufale bojují se živlem... Síla přírody v celé její ukrutnosti bere vše, co jí stojí v cestě.
Náhle vidíte muže, řídícího terénní auto... bezradně se ho snaží dostat pod kontrolu.Vypadá nějak povědomě... a poznáváte ho: je to premiér Jiří Paroubek!!!
A vidíte, že ho rozběsněná povodeň každou chvíli pohltí - navždy...
Máte dvě možnosti - zachránit ho nebo udělat fotku svého života! Zachránit mu život nebo udělat fotku, za kterou určitě dostanete Pulitzerovu cenu!
Fotku, která představuje smrt jednoho z nejvýznamnějších lidí v Česku...
A teď otázka:
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>
>>MATNÝ NEBO LESKLÝ PAPÍR ?????


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#54 30. 8. 2006 17:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Ha,ha, musím přiznat, že jsem se zasmála. Dobrý.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#55 30. 8. 2006 20:54

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Asi nebudou, lidovcï a zelení nepodpoří Topolánkovu vládu a Paroubek potom s nimi sestaví za podpory KSČM jinou na 4 roky, čeští voliči jsou paka, že k volbám 35% lidí nešlo.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#56 31. 8. 2006 8:30

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jeňýku, jedině pololesklý, nebo polomatný.

Není tady

 

#57 31. 8. 2006 10:00

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jeňýk, super vtípek! Už mě ta povolební situace taky pěkně štve.Paroubek ja mistr světa (bez něj si nikdo ani neškrtne) a podle mě Topolánek to asi dohromady nedá. Jen nechápu jak je možný skoro 3 měsíce po volbách takový bezvládí.Ale ono se není co divit,prachy jim jdou tak o co jde!!!

Není tady

 

#58 4. 9. 2006 14:50

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Tak konečně máme vládu za kterou se nemusim stydět...... ovšem nevim na jak dlouho roll


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#59 4. 9. 2006 16:38

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

To snad poznᚠaž podle činů, jestli se za ni musíš nebo nemusíš stydět. Nebo jenom to, že vládu sestavil pan Paroubek je už dopředu zárukou úspěchu? Myslím, že s hodnocením se bude muset chvilku počkat.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#60 4. 9. 2006 21:57

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Činy žádný nebudou, protože na to nemají hlasy v parlamentu.
Pro mě je hlavní že předsedou vlády mojí země už není grázl s diktátorskejma manýrama.

"K životním standardům v rodinách aktivních manželů se politika pozitivně promítla nejen díky růstu reálných mezd, ale i společnému zdanění manželů," pravil Paroubek, který se vzápětí omluvil. "Promiňte, naše politika se pozitivně promítla," podotkl.

Upravil(a) Jeňýk (4. 9. 2006 21:58)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#61 5. 9. 2006 17:44

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Judyna napsal(a):

To snad poznᚠaž podle činů, jestli se za ni musíš nebo nemusíš stydět. Nebo jenom to, že vládu sestavil pan Paroubek je už dopředu zárukou úspěchu? Myslím, že s hodnocením se bude muset chvilku počkat.

Já se moc omlouvám, vládu samozřejmě sestavil pan Topolánek.smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#62 8. 9. 2006 13:06

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Typické chování socanské verbeže:
8. září 2006  12:45
Nový ministr zdravotnictví TomᚠJulínek čelí nevídanému problému - náměstci jeho resortu se před ním skrývají. Přišel proto s výzvou, aby se mu ozvali, protože je prý ještě neviděl. Redakce iDNES.cz jednoho z náměstků kontaktovala. Sdělil, že se nehodlá s nikým bavit.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#63 16. 9. 2006 14:18

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

ZAJÍMAVÉ ČTENÍ
http://www.tyden.cz/text.asp?show=text&tid=22790  roll

Upravil(a) Jeňýk (16. 9. 2006 14:18)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#64 19. 9. 2006 11:35

Megan
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 53

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Není tady

 

#65 21. 9. 2006 10:03

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

No vida, guru sociálních demokratů konečně promluvil http://hn.ihned.cz/index.php


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#66 22. 9. 2006 21:36

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Tlustý navrhl nejvyšší schodek v historii Česka .......

Ja vím Jeňýku za všechno můžou komouši a Paroubek.

Není tady

 

#67 23. 9. 2006 20:03

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Papa mě vaše názory nezajímají takže si mě neberte do klávesnice. Já se umím bavit pouze s ineteligentníma lidma a idiotskozávistivé žvásty mě nezajímají. Od tvorů jako jste vy bych ani neočekával že podpoříte vládu která by vám sebrala sociální příspěvky a chtěla aby jste pracoval......


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#68 23. 9. 2006 21:23

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Taky názor. Když nejsou argumenty, tak nastupuje osočování. Slibuji, už jsi vás nebudu brát do klávesnice a na rozdíl od našich politiků, já jsi za slibem stojím.

Upravil(a) papa (23. 9. 2006 21:32)

Není tady

 

#69 24. 9. 2006 6:24

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

No a Kdo schvaloval zákony s komunistama  a zadělal jimi na tento rozpočet, to Tlustý nebyl.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#70 24. 9. 2006 19:12

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenko tohle nemá smysl, stačí kliknout na příspěvky onoho pána a zjistíte že je to nemocný člověk....
Mimochodem mívá i ve zvyku sem něco napsat a za chvilku to smazat, takže to vypadá že člověk mluví sám se sebou.

Upravil(a) Jeňýk (24. 9. 2006 19:13)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#71 25. 9. 2006 6:18

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Papo, za neskutečné zadlužení může osmileté vládnutí bolševické vlády v čele s Ducem. Rozpočet, který navrhli bolševici  je podvod, kterému uvěřili pouze nesvéprávní voliči socbolševiků.  Vaše vláda nám lhala tak jak se to nyní provalilo v Maďarsku. Pokud nedojde k nějakému "levicovému" ¨převratu u Zeleňáků, tak se Duce se svou bandou dlouho nedostane k moci.

Není tady

 

#72 25. 9. 2006 14:25

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Oni se tak hádají a napadají, že nakonec opravdu snad budou nové volby, už je to únavné.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů