Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 7. 2006 13:08

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jaky je dneska rozdil mezi komunistama a ODS? Muzete mi nekdo rozume odpovedet? Drivejsi KSC = dnesni ODS?
Stejne tem pitomcum ve vlade jde jen o sebe, vubec ne o lidi. Myslite, ze bude lip, kdyz bude vladnout Topolanek? Podle me se nezmeni nic, at tam sedi ten, nebo ten. Chleba levnejsi nebude.....gratergratergrater

Není tady

 

#27 30. 7. 2006 18:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Sjuzn napsal(a):

Jaky je dneska rozdil mezi komunistama a ODS? Muzete mi nekdo rozume odpovedet? Drivejsi KSC = dnesni ODS?
Stejne tem pitomcum ve vlade jde jen o sebe, vubec ne o lidi. Myslite, ze bude lip, kdyz bude vladnout Topolanek? Podle me se nezmeni nic, at tam sedi ten, nebo ten. Chleba levnejsi nebude.....gratergratergrater

Rozdíl je v tom, že v ODS (ale i v ČSSD) jsou ti horší a vyčůranější komunisti. Ti, co zůstali a jsou v dnešní KS jsou podle mě čajíčci, protože ti, kteří šli po moci, už se dávno překabátili. Ale kdoví, třeba tam vyrůstají noví "borci".


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#28 31. 7. 2006 7:15

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Více než polovina národa má jasno, Pablbka nechceme, a't jde s s tou svou zkorumpovanou partají někam, jeho chcou jen vyžírkové, důchodci a Cikáni.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#29 11. 8. 2006 17:57

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 54
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Bojují jen o moc. Nejde jim zrovna moc o prospěch ČR. Být ČR soukromá firma tak by přišli o práci.
Která soukromá osoba si dovolí platit někoho dva měsíce jen tak?

Upravil(a) jmacak (11. 8. 2006 17:58)


----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

 

#30 24. 8. 2006 13:49

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jestli se Kalousek, který bojoval proti Grosovi i Paroubkovi za pravicovou politiku , domluví s ČSSD za koryta, bude zcela bez tváře a může jít do řiti.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#31 24. 8. 2006 15:32

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Lidovci byli vždycky "leváci" takže mě by to rozhodně nepřekvapilo.
Jinak ale je evidentní že nᚠBenito jde tvrdě za svým. Omámen mocí je schopnej vyhlásit i vyjímečnej stav.

Chce se mi z něj a jeho fanoušků blinkat. usch

Upravil(a) Jeňýk (24. 8. 2006 15:33)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#32 24. 8. 2006 17:12

Achlia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 378

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenko, Jeňýku a ostatní slušní lidi a děcka, co budeme dělat?Půjdeme na Václavák?Kalousek se nám pěkně vybarvil , musí být stůj co stůj v každé vládě. My jsme asi fakt národ idiotů, že  jsme to nechali dojít tak daleko. Jesstli do toho lidovci fakt půjdou, tak je to v ....Nemám z toho ani trochu dobrý pocit-

Není tady

 

#33 24. 8. 2006 18:43

D...?!?
♥♥-----
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 33

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Je to vsechno v čudu. Ja se bojim,že se ten Paroubek nakonec ňák dohodne s Kalouskem,komanči je popdpoří. A budem tady mít supr socanskou vládu vyhovující akorát nemakačenkům. Bohužel se mi to říká s těžkým srdcem,ale tak trochu to zkazili voliči na Moravě a Ústečáci. Už aby byly předčasné volby. Vy lidi,co normálně uvažujete,pojďte k těm volbám znovu,protože voliči KSČM jsou disciplinovaní,ti tam chybět nebudou, a Paroubkovci-nemakačenkové taky ne,těm jde přeci o prachy.

Není tady

 

#34 24. 8. 2006 18:43

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

24.8. 2006 18:23

1. Dnes se potvrdily naše obavy, kvůli kterým jsme tak dlouho po volbách vyjednávali s ostatními politickými stranami o řešení povolebního patu.

2. Obnovení Národní fronty (které se v tuto chvíli připravuje) byla hrozba, které jsme chtěli zabránit.

3. Jak projekt Trojkoalice s tolerancí ČSSD, tak i Dohoda o řešení povolební patové situace s ČSSD a individuální dohody s KDU-ČSL a SZ byly varianty, které měly zabránit přímému či nepřímému nástupu komunistů k moci.

4. Zabránění návratu komunistů k moci byla naše priorita, podpořená obrovskou podporou občanů ve volbách. Priorita, kvůli které jsme byli připraveni k řadě kompromisů.

5. Ukončení jednání ze strany ČSSD nebylo zapříčiněno programovou neshodou. Na dnešním ranním jednání o programové části dohody mezi ODS a ČSSD o tolerování menšinové vlády ODS bylo dosaženo konečného kompromisního znění této programové dohody. Zveřejnění této programové dohody bylo podmíněno vyjednavači ČSSD uzavřením dohody i v dalších částech - procedurální a parlamentní.

6. Pravou příčinou tedy bylo naše odmítnutí touhy Jiřího Paroubka po moci, bez ohledu na výsledky voleb.

7. Jiří Paroubek chtěl pro sebe rozhodující vliv na klíčové instituce státu a státní podniky.

8. Trpělivě jsme mu vysvětlovali, co je a co není možné, nebo naše jednání bylo jednáním o toleranci menšinové vlády, nikoliv jednáním o velké koalici.

9. Jeho požadavky na náměstky ministrů jako Jiří Vyvadil - spravedlnost, Jan Obst - školství, Petr Ibl - vnitro, Vladimír Dryml - zdravotnictví jsme nemohli přijmout. Jeho požadavky na ovládnutí státních firem, jako je ČEZ, Čepro, Lesy ČR, Škodaexport, Česká pošta, Budvar, jsme nemohli přijmout. Jeho požadavek účelově privatizovat Letiště Praha v rychlém výběrovém řízení jsme nemohli přijmout. Jeho požadavek rozhodovat o obsazení klíčových míst v Policii ČR s cílem zabránit vyšetřování skandálů ČSSD jsme nemohli přijmout. Jeho požadavek na likvidaci plk. Kubiceho bez ohledu na to, zda se něčím provinil, či ne, jsme nemohli přijmout.

10. Každá dohoda kohokoliv s Jiřím Paroubkem znamená, že tyto požadavky přijal.

11. Od prvopočátku jsme do jednání vstupovali také s vědomím toho, že nepodaří-li se sestavit plnohodnotnou politickou vládu bez účasti či podpory komunistů, je nejčestnějším řešením cesta k předčasným volbám.

12. Vládu ČSSD a KDU-ČSL umožněnou komunisty ODS v žádném případě nepodpoří.

13. V tuto chvíli jsme ústavně odpovědni za sestavení vlády.

14. Vládu, která předstoupí s omezeným programem a s návrhem na vypsání předčasných voleb v příštím roce, jsme připraveni sestavit.

15. Vyzýváme všechny skutečné demokraty ve všech politických stranách, aby společně s námi zabránili opětovnému nástupu komunistů k moci. Vyzýváme všechny skutečné demokraty, aby se spolu s námi jednání o sestavení vlády, která přivede zemi k předčasným volbám v příštím roce, zúčastnili a vládu s takovým mandátem podpořili.

To je něco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#35 24. 8. 2006 19:13

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

KDU-ČSL = podrazácká verbež

Povolební výroky Miroslava Kalouska o sestavování vlády
"Křesanští demokraté neprodávají svá křesla. Slíbili jsme voličům, že se nebudeme podílet na žádné vládě, která by se opírala by jenom o jeden jediný komunistický hlas, a držíme slovo." (4. června)
"Koncept trojkoalice v žádném případě není mrtvý. Je logická strategie ČSSD, která chce podpořit vládu co možná nejslabší, aby ji měla takříkajíc na lopatě." (22. června)
"Chtít ihned po volbách vládu odborníků je v zásadě nepochopení demokratického systému." (14. července, po Paroubkově návrhu sestavit úřednickou vládu)
"Cítíme potřebu svému koaličnímu partnerovi rozvázat ruce, aby nebyl svazován tím či oním ustanovením koaliční smlouvy. Jsme připraveni vyjednávat o uspořádání, které by reflektovalo politickou realitu a zajistilo naléhavé potřeby správy České republiky." (4. srpna, po výzvě ODS, aby hledala i další varianty povolebního uspořádání)
"Menšinová vláda ODS s účastí nestranických odborníků není nic jiného než velká koalice, kde roli ministrů za sociální demokracii suplují ti takzvaní nestraničtí odborníci. To je velká koalice, to není nic jiného. Něco takového by se nám velmi těžko podporovalo." (10. srpna)

24.8.2006 Kalousek je pro vládu s ČSSD tolerovanou komunisty

Upravil(a) Jeňýk (24. 8. 2006 19:13)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#36 24. 8. 2006 20:12

x21365
Host

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Je po zprávách a je to v pr........... Dala jsem si panáka a jsem moc zvědavá, co vymyslí dál. A co uděláme my , to jsem zvědavá taky,
to se mi snad jenom zdá................skurtskurtskurt
No, snad to dopadne dobře - tím mám na mysli předčasné volby- bohužel až za rok, to jsem zvědavá, co tu za ten rok ty soc-kom napáchají,
proč se všichni sakra neseberem a nejdem na pracák, zavřeme to a nᚠJiřík nám třeba ještě zaplatí dovču.....  Kruci, sakra, do prd.....

 

#37 24. 8. 2006 22:16

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Zprávy jsem prožila v hospodě, bohužel spíš bohudík, nevím co se stalo ?!  Tak ráno.
Dobrou

Není tady

 

#38 25. 8. 2006 8:43

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jo temhle sociální stát odserou všichni i Ti, kteří ho volili.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#39 25. 8. 2006 9:03

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenka21 napsal(a):

Jo temhle sociální stát odserou všichni i Ti, kteří ho volili.

ale neods... chytrej a vzdělanej člověk se vždycky prosadí i když to bude mít t잚í.
Odsejří to právě zase jen ti kteří si myslí že je Paroubek s komoušema spasí a oni se budou mít dobře. Oni pořád zůstanou jen hlupáčkama kteří skočí na každou naslibovanou krávovinu a pak si s nima každej vytře...
po*ná bezcharakterní verbež typu páně Kalouska holt byla, je a bude.

Upravil(a) Jeňýk (25. 8. 2006 9:03)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#40 25. 8. 2006 9:11

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

No také doufám, že já se uživím vždy, nakonec mi tohle připadá jako sametová revoluce 2 směrem ke komunismu


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#41 25. 8. 2006 9:12

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Příští rok udělám opatření, abych neplatila skoro žádné daně, už mám těch darmožroutů a nadstandartních penzí policistů a vojáků plné zuby.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#42 25. 8. 2006 12:59

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenka21 napsal(a):

Příští rok udělám opatření, abych neplatila skoro žádné daně, už mám těch darmožroutů a nadstandartních penzí policistů a vojáků plné zuby.

A dalších a dalších příživníků, kulový bych jim dala!! K čertu se sociálama!

Není tady

 

#43 25. 8. 2006 15:39

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Misa II napsal(a):

Je po zprávách a je to v pr........... Dala jsem si panáka a jsem moc zvědavá, co vymyslí dál. A co uděláme my , to jsem zvědavá taky,
to se mi snad jenom zdá................skurtskurtskurt
No, snad to dopadne dobře - tím mám na mysli předčasné volby- bohužel až za rok, to jsem zvědavá, co tu za ten rok ty soc-kom napáchají,
proč se všichni sakra neseberem a nejdem na pracák, zavřeme to a nᚠJiřík nám třeba ještě zaplatí dovču.....  Kruci, sakra, do prd.....

To je hnus, velebnosti... no jo, jenže co poděláš? ehm..tedy naděláš?...

Není tady

 

#44 25. 8. 2006 19:29

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

a máme tady další kolo big_smile
Už jsem fakt přestával věřit v soudnost fláterníků. teda né že bych jim teď věřit začal, ale aspoň trochu to napravili.
Ovšem co teď vymyslí velký Duce...... roll
Vzteky se nejspíš kouše do pr... big_smile

http://img.aktualne.centrum.cz/30/22/30 … roubek.jpg

Upravil(a) Jeňýk (25. 8. 2006 19:54)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#45 25. 8. 2006 22:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Tak viděli jste dnešní zprávy? O hlasy komunistů stojí i pan Topolánek. A lidovci? Nic mě u nich nemůže překvapit, ale už jsem se zde o nich vyjadřovala 13.7.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#46 25. 8. 2006 23:40

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Judyno formuluj přesně: Pan Topolánek chce vládu která dovede zemi k předčasným volbám a nebude mu vadit když její vznik umožní i komunisti.
To je trochu rozdíl, proti tomu co tady plánovali Duce se sedmilhářem Kalouskem..... oni hodlali obnovit Národní frontu na celé čtyři roky.

Upravil(a) Jeňýk (26. 8. 2006 9:50)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#47 26. 8. 2006 10:45

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

26.8. Paroubek: ODS si musí porážku vypít do dna
http://www.novinky.cz/domaci/paroubek-- … 43hal.html

Tady už by měla zasáhnout psychiatrická léčebna Bohnice, ten soudruh očividně trpí nějakou formou schizofrenie. roll

Upravil(a) Jeňýk (26. 8. 2006 10:46)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#48 26. 8. 2006 20:34

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

A o jakou porážku, že se to vlastně jedná?lol

Není tady

 

#49 29. 8. 2006 10:07

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Ten Paroubek je fakt jako malé dítě, nebrat telefony, no to je fakt vytrestá, hovoří to o jeho úrovni a ti, kdo ho obhajují jsou na stejné vlně s ním.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#50 29. 8. 2006 16:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jeňýk napsal(a):

Judyno formuluj přesně: Pan Topolánek chce vládu která dovede zemi k předčasným volbám a nebude mu vadit když její vznik umožní i komunisti.
To je trochu rozdíl, proti tomu co tady plánovali Duce se sedmilhářem Kalouskem..... oni hodlali obnovit Národní frontu na celé čtyři roky.

Když budou panu Topolánkovi dobré hlasy komunistů jednou, budou mu jistě dobré i podruhé.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů