Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 7. 2006 16:32

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Co si myslíte o povolebním handrkování?

Tak velká koalice nebo tolerance menšinové vlády ODS je zradou voličů v celém státě, vláda nějakých úředníků nemá mandát od voličů, je to také zrada voličů, když bude sestavovat vládu ČSSD a podpoří je KSČM bude to stejný průšvih jako nyní, pokud nechtějí někoho uplácet, jediné reálné východisko jsou předčasné volby.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#2 12. 7. 2006 18:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Taky bych to viděla na předčasné volby, a už dopadnou jakkoliv, bude to lepší než tento stav. Nikdo nemá vůli se domluvit. Ach jo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3 12. 7. 2006 22:05

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Hm a co když ty volby dopadnou zase stejně? Abysme se potom neuvolili...... takže jediné východisko je většinový systém made in UK. Vítěz bere vše - vládu, moc ale i zodpovědnost za chod státu.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#4 13. 7. 2006 7:10

Barbara
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 169

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jeňýk napsal(a):

Hm a co když ty volby dopadnou zase stejně? Abysme se potom neuvolili...... takže jediné východisko je většinový systém made in UK. Vítěz bere vše - vládu, moc ale i zodpovědnost za chod státu.

Souhlasím s Jeňýkem, protože by volby dopadly opět patem, podle mého názoru by
opět zvítězila ODS, komunisté by dostali více, socdem méně, ale každopádně by končila strana zelených, hlavním hlediskem je pro mě účast ve volbách. Nebyla jsem zastáncem většinového systému, domnívaje se, že je to na úkor demokracie, ale když vidím opět počínaní Kalouska, tak začínám mít jistotu, že je to jediná schůdná cesta.
Jeňýk, souhlas s tím, že měly být hned po listopadu ty reformy, ale v první řadě měla být ošetřena legislativa .

Není tady

 

#5 13. 7. 2006 8:20

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Zatím nikdo nic neřeší a my občané jsne vystaveni zvůli zblblých zákonů a prospěchářských úředníků.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#6 13. 7. 2006 15:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Já bych nejradši po předčasných volbách viděla to, že by se do parlamentu nedostala strana lidová. Protože opravdu podle mého názoru není nikdo horší. (Pocházím z lidoveckého kraje a nesnáším to jejich masírování starých lidí v kostelech, kromě jiného).
Většinový systém se mi nikdy moc nelíbil, ale musím uznat, že v tomto našem případě je to menší zlo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7 17. 7. 2006 8:39

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

tak už z toho začínám být mírně znechucená a potřebovali by všichni nakopat .... big_smile big_smile


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#8 17. 7. 2006 19:19

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Já tady nevim, ale jednou vyhráli ODS, tak proč se to tak táhne? Že to bylo jen o pár %! Podle mě je to fuk, prostě dostali víc hlasů, tak by měli "vládnout".sad

Není tady

 

#9 17. 7. 2006 22:52

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jenže Paroubek to nechce a nechce a nechce a nechce a nechce


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#10 18. 7. 2006 9:08

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenka21 napsal(a):

Jenže Paroubek to nechce a nechce a nechce a nechce a nechce

Co paroubek nechce, a jde někam do p****e, jen to natahuje! Jeho období skončilo, tak si má dát pohov. Chjo....takhle to nikdy nikam nedotáhnem hmm

Není tady

 

#11 18. 7. 2006 14:37

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Když ta výplata není zrovna malá a paní Zuzka něco spapá.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#12 18. 7. 2006 16:17

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenka21 napsal(a):

Když ta výplata není zrovna malá a paní Zuzka něco spapá.

tummenupplol

Není tady

 

#13 24. 7. 2006 10:06

Ivan.
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 206

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenka21 napsal(a):

Jenže Paroubek to nechce a nechce a nechce a nechce a nechce

Ale vždy on už udělal tolik ústupkůbutter I když já se přiznám, že jsem ani jediný nezaregistroval.Situace je taková, že vítěz voleb je ODS ale ČSSD dělá vše pro podrážení nohou vítězi, když už sama nemúže vládnout a chrochtat u koryt. V minulém volebním období byl premier i předseda sněmovny z ČSSD, ale od nynějška by to tak nemělo být ,.... . Chtěl bych vidět argumentaci arogantního pana předsedy v hostinci 4 cenové kategorie, kde není tolik slušných lidí- už by dostal po tlamě a bylo by vyřízeno. Tak arogantního člověka včetně jeho přisluhovačů už jsem dlouho neviděl.

Není tady

 

#14 24. 7. 2006 14:49

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

:skurt::skurt::skurt::skurt:

Upravil(a) Irenka21 (24. 7. 2006 14:50)


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#15 26. 7. 2006 10:54

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

http://www.viditelnymacek.cz/public/kap … pitola=new
ČSSD vůbec nejde o program a o jakoukoliv dohodu, ale jen a jedině o jediné: aby nadále vládl Paroubek a jeho šibalové.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#16 26. 7. 2006 13:19

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

No tak to je Jenyku snad jasne od zacatku, ne? Konec koncu tenhle narod potrebuje duceho, nebo ne?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#17 26. 7. 2006 13:43

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Prostě půjdeme jako stát do řiti za asistence flákačů, Cikánů a ČSSD.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#18 26. 7. 2006 14:04

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenko, rekla bych, ze tam uz se celkem uspesne nekolik let ritime  butter
Svet ohrozuje ekologicka katastrofa, koncime se zdroji energii, na vychode opet hazi bomby na lidi, Zide se tam mydli s Araby. V Americe vladne snad ten nejvetsi idiot, jakeho tahle zeme ma, co se deje v Rusku, to se jen muzeme dohadovat, Ciny se boji svet uz nekolik desetileti, ekonomika vyspelych zemi se dostava do problemu, ta nase v nich je pernamentne uz nekolik let a kecy studenta Sobotky, ktery ani nevi, jak vypada zivot za zdi jeho ministeske kancelare, na tom nic nezmeni....atd...atd... A ti nasi kaspari se hadaji o koryta!
Myslim, ze je pomalu cas zase vyrazit na namesti. Klice do rukou bych si ale tentokrat nebrala...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#19 26. 7. 2006 15:40

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

No osobně mám z nových voleb trochu strach, mohl by vyhrát Paroubek. Ale na druhou stranu, situace kdy pánové nejsou schopni vybrat ani předsedu sněmovny, nemluvě o důvěře vládě, nevidím jiné řešení. Navíc, i kdyby vláda nějakým zázrakem vyhrála hlasování o důvěře, pořád to neřeší jak bude existovat další čtyři roky, jestli má vůbec reálnou šanci něco prosadit.

Není tady

 

#20 26. 7. 2006 16:44

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Mám obavy,  že pokud budou nové volby, nas..ní lídé, kteří volili "úžasného Paroubka" budou volit komunisty a jsme tam, kde jsme byli před xx lety.
Rozumně smýšlející člověk přeci takového kašpara nemůže volit. Strana by se měla přejmenovat ... není on náhodou druhým Hitlerem nebo Stalinem ???


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#21 27. 7. 2006 9:32

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Já jsem taky pro nové volby a jen doufám, že se některým lidem po Paroubkově povolebním vystoupení rozsvítilo!!!

Není tady

 

#22 29. 7. 2006 10:25

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Já myslím, že Paroubek nevyhraje, po tom, co předvedl. Ale mám obavy, jako už taky tady někdo, že to budou komouši. Takže se vlastně nic nezmění. Tak nevím, co je lepší.....sadrollgrater

Není tady

 

#23 29. 7. 2006 15:24

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Jak jsem se někdy s Pan hádala, tak v tomhle jsme zajedno, bohužel znám dost lidí, kteří paroubka obdivují jako novodobého spasitele Gottwalda.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#24 29. 7. 2006 20:15

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Irenko,
to bude nejspis tim, ze v tomhle mame obe identickou zkusenost. Obe vime, co to znamena dostat kazdy mesic jen ty penize, ktere jsme si SKUTECNE vydelaly, nikoliv ty, ktere jsou dany tabulkami a pevnym tarifem.... bylo by fajn, kdyby tuhle zkusenost  meli vsichni, pak by snad konecne zacali pouzivat mozek a nenechali si ho vymyvat  smesnymi sliby, ktere se uz cela staleti opakuji - JÁ vas spasim, vy pro svuj blahobyt nemusite udelat nic, jen mi sverit moc nad svymi zivoty! A ani takovy machr, jako je duce Paroubek by je pak neopil rohlikem.....
A obavam se, ze se frigo ve svem odhadu vysledku predcasnych voleb moc neplete.... Komancove si zatim chytre jeste nenamocili sve sekery do povolebnich nestravitelnych polivek, jen si je za bukem peclive brousi.... a tenhle narod jeste zdaleka na hubu nepadl. Porad jsem doufala, ze se tomu muzeme vyhnout, ale uz si nejdem tak jista.

Upravil(a) Pandorraa (29. 7. 2006 20:16)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#25 30. 7. 2006 13:01

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Co si myslíte o povolebním handrkování?

Pandorraa napsal(a):

Irenko,
to bude nejspis tim, ze v tomhle mame obe identickou zkusenost. Obe vime, co to znamena dostat kazdy mesic jen ty penize, ktere jsme si SKUTECNE vydelaly, nikoliv ty, ktere jsou dany tabulkami a pevnym tarifem.... bylo by fajn, kdyby tuhle zkusenost  meli vsichni, pak by snad konecne zacali pouzivat mozek a nenechali si ho vymyvat  smesnymi sliby, ktere se uz cela staleti opakuji - JÁ vas spasim, vy pro svuj blahobyt nemusite udelat nic, jen mi sverit moc nad svymi zivoty! A ani takovy machr, jako je duce Paroubek by je pak neopil rohlikem.....
A obavam se, ze se frigo ve svem odhadu vysledku predcasnych voleb moc neplete.... Komancove si zatim chytre jeste nenamocili sve sekery do povolebnich nestravitelnych polivek, jen si je za bukem peclive brousi.... a tenhle narod jeste zdaleka na hubu nepadl. Porad jsem doufala, ze se tomu muzeme vyhnout, ale uz si nejdem tak jista.

lol reta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů