Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

#26 4. 6. 2016 22:40

luckapla
♥------

Re: Svatební dar

Ahoj, jeden ze způsobů jak darovat peníze, a nedat jen obálku je dát peníze do truhličky (nejlépe kokové, lze koupit třeba v OBI) na několik visacích zámků a klíče schovat na nějakých místech kde to mají manželé rádi a dát jim pak jen indicie kde mají klíč hledat. My jsme to udělali tak, že se do truhly složilo víc lidí a každý někam schoval klíč, třeba na Sněžku, a různě po Črsmile myslím, že jsme si to nakonec užili i my při schovce těch klíčů.

Upravil(a) luckapla (4. 6. 2016 22:41)

Není tady

#27 7. 6. 2016 14:34

fant007
♥------

Pokud snoubenci si přejí dostat jen peníze jako svatební dar. Tak pěkný a vtipný způsob jak je zabalit je, že peníze srulujete a vložíte do injekční stříkačky. Tu dáte do podelné kovové krabičky, kterou vystele třeba červenou látkou. Na krabičku napíšete "Finanční injekce" a od koho to je smile. Opravdu to vypadá moc hezky a je to pobaví smile

Není tady

#28 5. 12. 2016 6:51

marieggg
♥♥-----

Já jsem sestře dala svatební ohňostroj. Jelikož jsem byla svědkyně, která měla většinu svatby na starosti, nebyl problém to zařídit tak, aby se o tom sestra ani její přítel nedozvěděli. Musela jsem ale sehnat povolení od města a někoho, kdo mi ohňostroj obslouží. Nechala jsem udělat ohňostroj na míru od http://www.ohnostrojekralik.cz/ohnostroje-na-miru a vyšel mě na pár tisíc. smile Zážitek to byl ale opravdu krásný, jsou z toho krásné fotky i videa.

Není tady

#29 24. 3. 2017 17:52

osmnactka18
♥♥-----

Ahoj, my jsme jako svatební dar kamarádům kupovali set křišťálových skleniček, který jim úplně vytřel zrak. Mrkněte tady, na ty úžasné barvy - https://www.top-crystal.cz/e-shop/barevny-kristal .. navíc to jsou všechno produkty, které jsou vyráběné ručně v Česku. Myslím, že jako svatební dárek naprosto perfektní věc. :-)

Není tady

#30 25. 3. 2017 19:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥

jako dar ... set skleniček, který jim úplně vytřel zrak. Mrkněte tady, na ty úžasné barvy
To máte dost podivnej důvod k obdarování...
(Když teda pominu, že sklo se z dobrejch důvodů má používat čirý.)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#31 25. 3. 2017 22:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jako v dnešní době by někdo z mladých  měl radost z takového svatebního daru?

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#32 13. 9. 2017 21:38

Bellisima
♥------

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Trápí vás inkontinence při sexu? Začněte to ihned řešit!

• Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Masáž prostaty jako prevence proti rakovině i příjemný zážitek!

Zápatí