Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 19. 6. 2006 14:54

Evelin
♥♥♥♥---

Oestrogel - jaké jsou příznaky předávkování?

Změnou gelu jsem zjistila, že jsem se pravidelně předávkovávala asi tak 5-10x, a to denně,po dobu roku a půl. Nový gel má dávkování, předtím neměl a doktor taky přesně nevěděl-nechal to na obrázku z příbal.letáku.
Ví někdo, jaké jsou příznaky a následky tohoto? Ne to, co je v letáku, ale ze života? Díky.

Není tady

#2 19. 6. 2006 16:31

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Oestrogel - jaké jsou příznaky předávkování?

Evelin a nespletla jsi se? Já si mazala jednu mírku denně - kdybych se namazala 5x či 10x víc, tak to je půl tuby denně, to sis snad na sebe nemazala denně půl tuby, kdo by ti psal tolik receptů???? To snad ani není možné, kam bys takové množství roztírala? Kdybys byla desetinásobně předávkovaná tak dlouhou dobu, tak bys příznaky měla  a nemusela se ptát jaké jsou, to už bys věděla.

Upravil(a) Bety (19. 6. 2006 16:34)

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 20. 6. 2006 8:59

Evelin
♥♥♥♥---

Já brala Oestrogel...měla jsem si dávat délku odměrky (ale má jakoby dva dílky).No otázka byla, tak tlustého gelu....nebo jenom do drážky?!Doktor řekl, tlustý gel. Tak byl tlustý. A ted mám divigel a když porovnám jednu dávečku, tak tomu NEMOHU uvěřit. To víš, že vím, co mne to asi dělalo...ted teprve vidím, žeto asi bylo z toho. Já to nevěděla, že si dávám moc. Když mne padali vlasy, tak bylo že málo.... Tuba je veliká....a má dávka vyšla na celá velká stehna kolem!
Příznaky vím, ale doktor řekl, že žádné nejsou.

Není tady

#4 20. 6. 2006 12:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Tuba Oestrogelu má 80 g gelu, to nebude taková hrůza jak si myslíš...s jiným lékem dávkování neporovnávej. Já jsem dávala taky celou délku odměrky = 2 díly. Poněvadž mi to vyhovovalo, nechala jsem si "nastřelit" pod kůži kapsli, ze které si tělo odebírá potřebnou dávku samo podle aktuální hladiny hormonů a předávkování tak nehrozí. Vpich byl maličký a kapsle se pomalu sama rozplývá, už ji mám rok a ještě pořád dostačuje. Stálo to 500 což jsem ráda obětovala, abych se nemusela každý den mazat gelem.

Strach je malá smrt...

Není tady

#5 20. 6. 2006 13:14

Evelin
♥♥♥♥---

Aha, to zrovna dr. navrhl a ja jsem zatim k tomu  nezaujala postoj. Ale říkal, že to je na 6 měsíců....mazat se mne nevadi, spise brat tabl.vadi.
Bohužel mám alergii na náplastě....OEstrogel zmizel z trhu....jinak bych ani nic nevěděla. Tak jo, potila jsi se v noci jako kůň? 2x převlíkat, mokré vlasy?A ještě jeden specifický projev, o kterém tady nechci psát. Nemáš bouli z kapsle? Boulí vlastních mám na tělě dost....i bez kapslí.

Není tady

#6 20. 6. 2006 19:02

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Evelin napsal(a):

Aha, to zrovna dr. navrhl a ja jsem zatim k tomu  nezaujala postoj. Ale říkal, že to je na 6 měsíců....mazat se mne nevadi, spise brat tabl.vadi.
Bohužel mám alergii na náplastě....OEstrogel zmizel z trhu....jinak bych ani nic nevěděla. Tak jo, potila jsi se v noci jako kůň? 2x převlíkat, mokré vlasy?A ještě jeden specifický projev, o kterém tady nechci psát. Nemáš bouli z kapsle? Boulí vlastních mám na tělě dost....i bez kapslí.

Nemám bouli, je to maličké  jen pod kůží,a zavede to takovou dutou jehlou, předtím to místo malinkatou tenkou jehličkou píchne a nic necítíš, jen modřina byla. Jo a rozplyne se to samo, nic se nevyndavá. Mně taky říkal na půl roku, ale drží už rok. Potila jak prase??? TO JE SLABÝ SLOVO!!!!  Já, která se normálně nepotím ani v největším vedru!!! Návaly, pocení, bolest nohou, v krku knedlík, nejdříve noční buzení, posléze NESPANÍ - spala jsem tak po 10 minutách, no za 2 měsíce ze mně byla troska a to nepřeháním!!!! Oestrogel je zázrak a tobolka taky, jsem jako nová, všechno co jsem přibrala jsem zhubla a už vůbec nejsem jak zpomalený film!

Strach je malá smrt...

Není tady

#7 20. 6. 2006 19:04

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Jo a ten specifický projev jsem určitě měla taky cha cha. Ale teď jsem jako nová a to všude.

Strach je malá smrt...

Není tady

#8 26. 4. 2015 6:51

monicka
♥------

ahoj,
dr. mi předepsal OESTROGEL a DUPHASTON 20X10MG prosím nemate zkušenosti DUPHASTON?

Na OESTROGEL sem se něco s příspěvků dočetla.

Moc dekuji:)

Bety napsal(a):

Evelin napsal(a):

Nemám bouli, je to maličké  jen pod kůží,a zavede to takovou dutou jehlou, předtím to místo malinkatou tenkou jehličkou píchne a nic necítíš, jen modřina byla. Jo a rozplyne se to samo, nic se nevyndavá. Mně taky říkal na půl roku, ale drží už rok. Potila jak prase??? TO JE SLABÝ SLOVO!!!!  Já, která se normálně nepotím ani v největším vedru!!! Návaly, pocení, bolest nohou, v krku knedlík, nejdříve noční buzení, posléze NESPANÍ - spala jsem tak po 10 minutách, no za 2 měsíce ze mně byla troska a to nepřeháním!!!! Oestrogel je zázrak a tobolka taky, jsem jako nová, všechno co jsem přibrala jsem zhubla a už vůbec nejsem jak zpomalený film!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí