Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 13. 7. 2006 9:27

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Tak jsem se vrátil z dovolené/ Madeira 60.000,-/, přečetl příspěvky a pobavil se. Milovníci Dučeho, v dnešních novinách Sobotka/ ministr fijnancí/ upozorňuje na to, že  platnost některých zákonů se musí odsunout, protože by to naše ekonomika zhroutila. Co vy na to?
Jeňýku, vždy ta min. mzda je jenom podraz bolševika Škromacha. Jim vůbec nešlo o to, aby byla zvýšena mzda pro dělnickou třídu.  Kontrolní otázka. Z jakého základu se vypočítává min. odvod na soc. a zdrav. Z minimální mzdy. Potřebují zalepovat díru ve zdravotnictví, kterou za 8 roků vládnutí způsobili.
Barboro, já také pár jmen a nebudou stará 15 roků. Tak kým začít. Asi Svobodou, Snopková, Srba, Fencl, agent STB Kavan, Český dům a co takhle Štiřín, pět českých na stlole, těch 12 melounů synka z STBácké rodiny Ratha bych bral také, a co Součková se svým rozvodovým právníkem. Příště budu pokračovat.
Na podzim musí být nové volby a věřím, že celá pravice ze strachu vlády bolševiků půjde k volbám. Krásný slunečný den přeji všem.

Není tady

 

#202 13. 7. 2006 9:49

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Petr10 napsal(a):

Tak jsem se vrátil z dovolené/ Madeira 60.000,-/, přečetl příspěvky a pobavil se.

Petře to je úžasné! Opravdu jste byl na Madeiře za 60tisíc??? Úplně slintám závistí, nechcete nám ještě napsat co máte za vůz? Tipuju vás na nějaké nadupané Audi nebo poslední model BMW. roll


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#203 13. 7. 2006 10:09

Barbara
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 169

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Jeňýk napsal(a):

Petr10 napsal(a):

Tak jsem se vrátil z dovolené/ Madeira 60.000,-/, přečetl příspěvky a pobavil se.

Petře to je úžasné! Opravdu jste byl na Madeiře za 60tisíc??? Úplně slintám závistí, nechcete nám ještě napsat co máte za vůz? Tipuju vás na nějaké nadupané Audi nebo poslední model BMW. roll

Jeňýku, tak jsem se s chutí nad Tvým příspěvkem zasmála, ale docela škodolibě,
protože Petr je přece Tvůj skalní příznivec, jasný to odeesák. Nemám-li pravdu.
Už vidím, jak píšeš, že všude je něco atd.atd. Ale nyní vážně, jaký je Tvůj názor na majetková přiznání ?Předpokládám, že Petr by ho rozdupal, coby omezování a
špehování svobodných lidí.

Není tady

 

#204 13. 7. 2006 10:42

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Jeňýku, byl jsem tam, samozřejmě je to podstatně levnější. /Věřím, že nezávidíte, jistě tam můžete klidně jet/. Já chtěl dožrat levičáky. Oni mají zvláštní nemoc- závist.  AUDI, BMW kupují zakomplexovaní hoši, kteří na ně loví holky. To není můj styl. A také nechci mít poškrabané auto hřebíkem.
Barboro, neodbíhejte od jmen. Prosím o komentář jmen, co jsem vyjmenoval.  Majetková přiznání měla být od roku 1990. Přiznání by se vztahovala hlavně na komunisty/ ti privatizovali a rozkrádali/, s kterými chcete nyní vládnout.
Hluboce lituji, že jsem nyní nedal hlas ODS/ je moc levicová/ slibuji ale, že na podzim můj hlas dostane. Se skřípěním zubů. Zdravím vás, jdu se zapojit do výrobního procesu. Moc mně to na dovolené chybělo.

Není tady

 

#205 13. 7. 2006 10:59

ADFka
♥♥♥----
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 196
Web

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Petr10: ten hřebík mi do toho nesedí, ale já bych tipovala Mitsubishi Lancer EVO IX big_smile
A vůbec, jak jako, dovolená za 60.000? To ti není stydno? Víš kolikrát bys za tohle dal Chorvatsko???!!!
Měls investovat tak bůra a zbytek darovat státu. To by se ostatním líbilo. Že?


Please don´t slow me down if I´m going too fast!

Není tady

 

#206 13. 7. 2006 12:31

Petr10
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 318

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Adafko, zdravím spřízněnou duši. Bylo mně stydno. Proto jsem poslal Vodičkové před odjezdem na Fond ohrožených dětí patřičnou sumu. Bolševikům navíc nedám ani korunu. A pokud náhodou budou zase vládnout tak slibuji, že Sobotka nedostane ani korunu.
Je fakt, že to stálo tolik, ale byl jsem tam se svou milovanou ženuškou.

Není tady

 

#207 13. 7. 2006 13:01

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Barbaro to jsem rád že jsem tě rozesmál, je mi celkem jedno že škodolibě wink
Víš, já jsem na tyhle projevy hóóódně alergickej, proto na ně taky takhle a podobně reaguju. Neuznávám ani Petrovo vysvětlení že chtěl dožrat levičáky, ti se totiž dožírají neustále sami a nad většíma blbostma. Ono totiž levičáctví nebo pravičáctví nevychází ze stavu peněženky ale spíš ze stavu mysli. Neznamená přece že když někdo jezdí luxusním autem, bydlí ve vilce za několik milionů a na dovolenou lítá tryskáčem, že má patent na rozum a zákonitě volí pravici. To samý platí i opačně, že zdaleka ne každý dělník je příznivcem levice.
Jo, já se opravdu nemám špatně, a kdybych tady měl taky psát o svých dovolených tak budu za kecala. Hlavně ale nevím proč bych to dělal, proč bych měl dávat najevo že mám něco víc než někdo jinej? Peníze jsem si vydělal slušným způsobem a užívám si je jak sám uznám za vhodné. Proto nikdy nemohu fandit lidem kteří tvrdí, že umějí naložit s mýma penězma lépe než já sám.
Jaký je můj názor na majetková přiznání? Zcela jednoznačně jsem pro pokud se budou výhradně týkat všech politiků. Politika je službou a ne výdělečným byznysem. Co se týžká občanů jsem samozřejmě jednoznačně proti. Co je komu do toho jaký já mám majetek a kde jsem ho získal????? Stát je od toho aby donutil občany dodržovat zákony a zamezil majetkový trestný činnosti, kolik kdo má peněz už není jeho starost. To jsou zase jen výmysly chorých komunistických mozků útočících na nejnižší pudy primitivů.....


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#208 13. 7. 2006 14:56

ADFka
♥♥♥----
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 196
Web

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Jeňýku, já říkám ano.
Ale dávej si pozor na ty výrazy, víš, že už tě tady za to vícekrát zpucli. big_smile


Please don´t slow me down if I´m going too fast!

Není tady

 

#209 13. 7. 2006 15:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Jeňýk napsal(a):

Nojo "divoká vláda ODS", jenže jak se to mělo udělat líp? Privatizace byla jediný možný řešení a v takovým rozměru se ještě nikde na světě nedělala aby bylo možný "opisovat" ODS s V. Klausem udělala jednu velkou a zásadní chybu. Měla udělat daleko tvrdší a razantnější reformy právě v dobách hned po roce 1989, tehdy byli lidi ochotní přinášet oběti v rámci změny režimu. Dneska když se navrhne že by se mělo platit za recept u doktora dvacet korun tak je z toho málem revoluce. Bohužel jsme už přivyknuli tomu že všechno má být "zadarmo" ale v té nejlepší světové kvalitě.

Tak s títo názorem musím souhlasit. Opravdu se propásla doba, kdy lidi byli schopni snést velké změny.
A pro Petra - musím taky souhlasit s tím, že majetková přiznání měla být od roku 1990. Tenkrát opravdu komunisté, kteří měli před revolucí nějakou moc, rozkradli co mohli, ovšem právě tito už u komunistů dávno nejsou - přešli přece hned po revoluci právě do ODS či ČSSD nebo kamkoliv jinam kde  by se dostali zase k moci. A bohužel jim to prošlo. To se nemělo stát. Ti, co kradli za komunismu, kradli (a možná někteří i kradou) i po něm. Hlavně pan prezident Havel byl v tomto ohledu velice mírný.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#210 13. 7. 2006 15:27

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

ADFka napsal(a):

Jeňýku, já říkám ano.
Ale dávej si pozor na ty výrazy, víš, že už tě tady za to vícekrát zpucli. big_smile

Nojo když mě to tak děsně baví někoho popichovat winkbig_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#211 30. 7. 2006 14:39

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Povolební projev pana Paroubka - co vy na to voliči ČSSD?

Ono totiž levičáctví nebo pravičáctví nevychází ze stavu peněženky ale spíš ze stavu mysli. Neznamená přece že když někdo jezdí luxusním autem, bydlí ve vilce za několik milionů a na dovolenou lítá tryskáčem, že má patent na rozum a zákonitě volí pravici. To samý platí i opačně, že zdaleka ne každý dělník je příznivcem levice.

Bravoooo:supr:

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů