Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 5. 2006 16:18

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Diskriminace malých stran - proč?

Mám dojem, že tzv. malé, neparlamentní strany mají těžkou pozici. Byl jsem svědkem televizní debaty, kde účastníkům nebylo povoleno vyjadřovat svobodně své názory a sdělení pro veřejnost. Moderace je vedena obvykle tendenčně, jenom na úzce vymezená témata.

Přesto si myslím, že dost z těchto stran má mnohem zajímavější program, než parlamentní strany, u kterých je vidět určitou "křeč", stres z jejich pozice. ČSSD je ve stresu, protože se chýlí konec jejich vlády, ODS je ve stresu, protože si není jista, že vyhraje.
Já bych nevolil žádnou ze stávajících parlamentních stran. Nemají co nabídnout, mlží a slíbí cokoliv, aby se udržely u moci. Mají hodně co ztratit a podle toho se chovají...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#2 30. 5. 2006 16:33

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Diskriminace malých stran - proč?

100% souhlas, bohužel ty 4 to mají jisté a ostatné nemají šanci.

Není tady

 

#3 30. 5. 2006 16:40

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Diskriminace malých stran - proč?

Nemají šanci? Kdo tě může přesvědčit, abys nevolil koho chceš? Nikdo, jedině ty sám. Protože tak nevolíš, jsi zmanipulován. Čím?

Jak to vypadá, když média neustále před volbami zveřejňují grafy o preferencích? KDyby toto nebylo, lidi by se rozhodovali podle svého citu a více by četli volební programy a uvažovali hlavou. Takto se rozhodují podle těchto zmanipulovaných preferencí.

Zveřejňovat grafy před volbami by mělo být trestné! Považuji to za ovlivňování veřejného mínění ve prospěch toho, kdo je takto preferován.

Kdyby kterákoliv z podlimitních stran prošla médii s tím, že má preference 25%, tak tato strana ve volbách získá dvojnásobek, protože lidi jsou stávajícími stranami znechuceni.

Takže - ptám se: že nemají šanci? Se tvým přístupem určitě ne...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#4 30. 5. 2006 16:49

papa
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 65

Re: Diskriminace malých stran - proč?

Nemají, při volebným systému, který je u nás nemají. A ty 4 strany v parlamentu ten systém nezmění, jím vyhovuje.

Není tady

 

#5 1. 6. 2006 7:38

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Diskriminace malých stran - proč?

Salvator napsal(a):

Mám dojem, že tzv. malé, neparlamentní strany mají těžkou pozici. Byl jsem svědkem televizní debaty, kde účastníkům nebylo povoleno vyjadřovat svobodně své názory a sdělení pro veřejnost. Moderace je vedena obvykle tendenčně, jenom na úzce vymezená témata.

Přesto si myslím, že dost z těchto stran má mnohem zajímavější program, než parlamentní strany, u kterých je vidět určitou "křeč", stres z jejich pozice. ČSSD je ve stresu, protože se chýlí konec jejich vlády, ODS je ve stresu, protože si není jista, že vyhraje.
Já bych nevolil žádnou ze stávajících parlamentních stran. Nemají co nabídnout, mlží a slíbí cokoliv, aby se udržely u moci. Mají hodně co ztratit a podle toho se chovají...

Souhlasím, mají co ztratit, ale moc by jim prospělo, kdyby ztratily svou moc.
Volím malou stranu. Jednou to vyjde.

Není tady

 

#6 9. 6. 2006 14:23

1jana
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 47

Re: Diskriminace malých stran - proč?

Blážo, také mi znechutily  obě strany, jak ODS, tak ČSSD, nejde o pocit momentální při volbách a po volbách, jde o dlouhodobější pocit.
Jde také o to, že je nelogické, že se vyskytuje tolik stran, nechápu, že jim nedojde, že jediná cesta je spojit se ve stranu jednu a to silnou a tak zvítězit ve volbách, domnívám se, že není možné, aby bylo tolik stran a hrály si na svém písečku. Jestliže by měla nějaká i malá strana skvělý program a lidi, které svým chováním dávají člověku nějakou záruku,  tak si myslím, že lidé by určitě  tuto stranu s radostí volili. Jde o to, že ale tato strana se musí snažit delší dobu o sobě trochu dávat vědět a snažit se spojit i s jinou stranou a vytvořit jednu silnější stranu....ale to už se asi pak nelíbí těm, kteří v této straně jsou, protože by se museli někomu podřídit, ono je asi lepší mít svou stranu a být tam šéfem. :-( já z toho všeho mám vždy pocit, že prostě u nás zatím nefunguje to, co někde je samozřejmostí, že funkce třeba poslanců by měli dělat lidé, kteří jsou hmotně zabezpečení a svým životem a chováním jsou vlastně už zárukou toho, že to, co budou dělat ve Sněmovně bude jenom k prospěchu tohoto státu. Připadá mi to všechno, že jsme prostě ještě hluboko ve stádiu ranného kapitalismu-zlatokopectví má u nás zelenou. Jenom si vezmi to, že když vyjede velký nákladní automobil za hranice našeho státu- do Německa, tak okamžitě musí tvrdě platit za váhu automobilu atd. Vše je dané a nikdo ani nepřemýšlí to nějak obejít. U nás se stále poslanci?Vláda? Dohadají co a jak a peníze miliony utíkají a nikomu to nevadí. To, že se zvedne pro občany poplatek za dálnici, to však jde velice snadno.  Mám stále ze všeho pocit, že český občan je stále dobrý k tomu, aby se na něj  vytvořil nějaký další poplatek v tomto státu. J.

"Souhlasím, mají co ztratit, ale moc by jim prospělo, kdyby ztratily svou moc.
Volím malou stranu. Jednou to vyjde."

Není tady

 

#7 9. 6. 2006 18:50

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Diskriminace malých stran - proč?

No jasně, úplně nejlepší by bylo aby bylo v parlamentu alespoň dvacet stran, včetně Unie svobody. Vám nepřipadal ten jejich spot, jak si mladík zapaloval vlastní prdy, vtipný? Mě jo, představte si tu řachandu kdyby to v parlamentu předved třeba jejich poslanec Sváa Karásek big_smile Nebo Petr Hannig a jeho Strana zdravého rozumu, vždy to přece všichni chceme mít zdravý rozum....... pravda, pro někoho je to cíl nedosažitelný, viďte papa. No ale proč by teda v parlamentu nemohlo sedět několik poslanců se zdravým rozumem?
No a jako lídra těchto stran doporučuji stranu 4vize http://4vize.cz/ stačí si to přečíst a každý musí zajásat........ kratší pracovní týden a rodinný domek pro každého snadněji atd. atd.!!!!!!!! Není to úžasné, papa? wink

Upravil(a) Jeňýk (9. 6. 2006 18:52)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#8 12. 6. 2006 22:26

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Diskriminace malých stran - proč?

Já bych prosím chtěla ten rodinný doměk. iI pro přítele, když každý ! konečně můj život získal správný směr! kapitulation


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů