Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 2. 7. 2013 21:03

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Já nevím

Páni Pešto, to je prima, číst taky příběh se šastným koncem

Není tady

 

#77 3. 7. 2013 6:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Já nevím

Pešto, děkuji, žes napsala. To je moc prima a držím palce do dalších dní.
(O šastných koncích bych raději nepsala, abych nezakřikla. To se uvidí až na smrtelné posteli... )
Přeji hezké dny.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#78 3. 7. 2013 9:25

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Já nevím

To jsem trdlo, já napsala před 5 lety a ono už je to vlastně těch 7 let :-).
Já jsem sem tenkrát přestala psát, protože jsem zjistila, že ex. si to tu čte a i když jsem psala jen pravdu, tak už to nešlo tak bezprostředně.
On se pak chtěl po půl roce vrátit zpátky, ale to už nešlo.
Nemůžu říct, že zase chlapům věřím, protože rozvod nechá na duši velký šrám, ale snažíme se s přítelem oba , aby nᚠvztah byl pohodový, což se myslim celkem daří.
Dcera nastupuje v září  na střední školu a tátu navštěvuje často.

Děkuji holky za hezké komentáře :-)

Není tady

 

#79 3. 7. 2013 11:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Já nevím

Bud rada,ze si pribeh psala pred 7 lety.Kdyz by si ho napsala ted, otocily by to pisatelky proti tobe.Ver,ze jak by tvuj pribeh skoncil by si sem,uz radci urcite nepsala.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#80 4. 7. 2013 9:04

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Já nevím

eremuruss napsal(a):

Bud rada,ze si pribeh psala pred 7 lety.Kdyz by si ho napsala ted, otocily by to pisatelky proti tobe.Ver,ze jak by tvuj pribeh skoncil by si sem,uz radci urcite nepsala.

:-(, to se to tady tolik změnilo ? Vim, že tenkrát mi tu holky hodně podpořili :-)

Není tady

 

#81 4. 7. 2013 9:24

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Já nevím

Pešta napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Bud rada,ze si pribeh psala pred 7 lety.Kdyz by si ho napsala ted, otocily by to pisatelky proti tobe.Ver,ze jak by tvuj pribeh skoncil by si sem,uz radci urcite nepsala.

:-(, to se to tady tolik změnilo ? Vim, že tenkrát mi tu holky hodně podpořili :-)

Docela dost , ctu si nekdy hodne stara temata zde a opravdu ta komunikace byla uplne jina , pratelstejsi a vice se navzajem podporovaly .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#82 4. 7. 2013 17:26

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Já nevím

eremuruss napsal(a):

Bud rada,ze si pribeh psala pred 7 lety.Kdyz by si ho napsala ted, otocily by to pisatelky proti tobe.Ver,ze jak by tvuj pribeh skoncil by si sem,uz radci urcite nepsala.

to mohu potvrdit

Není tady

 

#83 4. 7. 2013 17:32

sipova
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Já nevím

Pešta napsal(a):

To jsem trdlo, já napsala před 5 lety a ono už je to vlastně těch 7 let :-).
Já jsem sem tenkrát přestala psát, protože jsem zjistila, že ex. si to tu čte a i když jsem psala jen pravdu, tak už to nešlo tak bezprostředně.
On se pak chtěl po půl roce vrátit zpátky, ale to už nešlo.
Nemůžu říct, že zase chlapům věřím, protože rozvod nechá na duši velký šrám, ale snažíme se s přítelem oba , aby nᚠvztah byl pohodový, což se myslim celkem daří.
Dcera nastupuje v září  na střední školu a tátu navštěvuje často.

Děkuji holky za hezké komentáře :-)

Chci ti moc poděkovat, že jsi napsala jak vše dopadlo. Já to prožívám nyní. Je to velmi těžké, plácám se v tom všelijak už 8 měsíců. Už jsem rozvedená. O mě i syna (17) ztratil úplně zájem.
Ex bydlí ale pořád na ubytovně, milenka si ho k sobě nechce nastěhovat, i když se ji stará o kluka, opravuje jí dům ... . Pořád jsem doufala že se probere, ale kdepak. Tak snad nám bude oběma lépe. Bojím se moc samoty, je mi 51.

Není tady

 

#84 9. 7. 2013 8:46

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Já nevím

sipova napsal(a):

Pešta napsal(a):

To jsem trdlo, já napsala před 5 lety a ono už je to vlastně těch 7 let :-).
Já jsem sem tenkrát přestala psát, protože jsem zjistila, že ex. si to tu čte a i když jsem psala jen pravdu, tak už to nešlo tak bezprostředně.
On se pak chtěl po půl roce vrátit zpátky, ale to už nešlo.
Nemůžu říct, že zase chlapům věřím, protože rozvod nechá na duši velký šrám, ale snažíme se s přítelem oba , aby nᚠvztah byl pohodový, což se myslim celkem daří.
Dcera nastupuje v září  na střední školu a tátu navštěvuje často.

Děkuji holky za hezké komentáře :-)

Chci ti moc poděkovat, že jsi napsala jak vše dopadlo. Já to prožívám nyní. Je to velmi těžké, plácám se v tom všelijak už 8 měsíců. Už jsem rozvedená. O mě i syna (17) ztratil úplně zájem.
Ex bydlí ale pořád na ubytovně, milenka si ho k sobě nechce nastěhovat, i když se ji stará o kluka, opravuje jí dům ... . Pořád jsem doufala že se probere, ale kdepak. Tak snad nám bude oběma lépe. Bojím se moc samoty, je mi 51.

Já jsem to měla o to jednodušší, že mi ex.nedal žádnou šanci, že by se mohl vrátit. Ty už ses oprostila od toho, že procitne ? Jestli ne, tak to je Tvůj první úkol !! Přeci bys nebyla s někym , kdo takto zradil a vykašlal se na své dítě! Určitě to nechce se utápět v myšlenkách, ale vyjít si ven s kamarádkama a co si dát inzerát, párkrát potkᚠtupouna , ale šance , že to vyjde tady je :-).
Jinak mě pomohli pesani,co já s nima nachodila kilometrů a naběhala :-). Když přišli černé myšlenky, potřebovala jsem se fyzicky odrovnat a tak jsem s nima lítala po lese :-)
Chodíš někam cvičit ? :-)

Není tady

 

#85 9. 7. 2013 9:40

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Já nevím

Pešta napsal(a):

sipova napsal(a):

Pešta napsal(a):

To jsem trdlo, já napsala před 5 lety a ono už je to vlastně těch 7 let :-).
Já jsem sem tenkrát přestala psát, protože jsem zjistila, že ex. si to tu čte a i když jsem psala jen pravdu, tak už to nešlo tak bezprostředně.
On se pak chtěl po půl roce vrátit zpátky, ale to už nešlo.
Nemůžu říct, že zase chlapům věřím, protože rozvod nechá na duši velký šrám, ale snažíme se s přítelem oba , aby nᚠvztah byl pohodový, což se myslim celkem daří.
Dcera nastupuje v září  na střední školu a tátu navštěvuje často.

Děkuji holky za hezké komentáře :-)

Chci ti moc poděkovat, že jsi napsala jak vše dopadlo. Já to prožívám nyní. Je to velmi těžké, plácám se v tom všelijak už 8 měsíců. Už jsem rozvedená. O mě i syna (17) ztratil úplně zájem.
Ex bydlí ale pořád na ubytovně, milenka si ho k sobě nechce nastěhovat, i když se ji stará o kluka, opravuje jí dům ... . Pořád jsem doufala že se probere, ale kdepak. Tak snad nám bude oběma lépe. Bojím se moc samoty, je mi 51.

Já jsem to měla o to jednodušší, že mi ex.nedal žádnou šanci, že by se mohl vrátit. Ty už ses oprostila od toho, že procitne ? Jestli ne, tak to je Tvůj první úkol !! Přeci bys nebyla s někym , kdo takto zradil a vykašlal se na své dítě! Určitě to nechce se utápět v myšlenkách, ale vyjít si ven s kamarádkama a co si dát inzerát, párkrát potkᚠtupouna , ale šance , že to vyjde tady je :-).
Jinak mě pomohli pesani,co já s nima nachodila kilometrů a naběhala :-). Když přišli černé myšlenky, potřebovala jsem se fyzicky odrovnat a tak jsem s nima lítala po lese :-)
Chodíš někam cvičit ? :-)

není to jeho dítě

Není tady

 

#86 9. 7. 2013 15:49

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Já nevím

agewa: Aha, to jsem nevěděla. No znám i chlapi co se nestarají o vlastní dítě, natož pak o cizí, i když s ním vyrůstá.

sipova: No nicméně to neznamená, že  když nás opustí jeden chlap, tak život končí. Naopak,  něco musí skončit, aby něco jiného mohlo začít :-). Takže hlavu vzhůru, žiješ jenom jednou a není čas na truchlení po někom kdo za to nestojí !!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů