Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 5. 2006 2:50

carlo
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2006
Příspěvky: 83

Alergie

Vim, ze jsem alergicka na penicilin a na kovy. Pred par mesicema se mi udelala vyrazka na dlani prave ruky a mezi prsy. Byla jsem s tim u kozniho lekare, dostala jsem krem, ktery me absolutne nepomohl. Zkontaktovala jsem Dr. Safranka z Celostni mediciny a ten me doporucil Detox, (vycistit strevo). Zkusila jsem 2x a vysledky  zadne. Zkoumam, co je pricina. Take me napadlo ci to nemam z mysky od pocitace. Vyrazka je presne v mistech, kde dochazi ke styku s mysi. Dalsi pricina by mohlo byt alergie na urcite jidlo. Vetsinou jim zeleninu a varim, nekupuji polotovary ani konzervy. Posledni dobou jsem vsak zacala kupovat salatovy dressing, take pridavam vlaske orechy do cereal na snidani. Hledam pricinu a hledam lek,  co by me mohlo pomoci. Jeden den je ruka lepsi a druhy den to pali a svedi. Pokud budete mit nejakou radu budu Vam vsem velice vdecna.

Není tady

 

#2 20. 5. 2006 7:56

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Alergie

carlo napsal(a):

Vim, ze jsem alergicka na penicilin a na kovy. Pred par mesicema se mi udelala vyrazka na dlani prave ruky a mezi prsy. Byla jsem s tim u kozniho lekare, dostala jsem krem, ktery me absolutne nepomohl. Zkontaktovala jsem Dr. Safranka z Celostni mediciny a ten me doporucil Detox, (vycistit strevo). Zkusila jsem 2x a vysledky  zadne. Zkoumam, co je pricina. Take me napadlo ci to nemam z mysky od pocitace. Vyrazka je presne v mistech, kde dochazi ke styku s mysi. Dalsi pricina by mohlo byt alergie na urcite jidlo. Vetsinou jim zeleninu a varim, nekupuji polotovary ani konzervy. Posledni dobou jsem vsak zacala kupovat salatovy dressing, take pridavam vlaske orechy do cereal na snidani. Hledam pricinu a hledam lek,  co by me mohlo pomoci. Jeden den je ruka lepsi a druhy den to pali a svedi. Pokud budete mit nejakou radu budu Vam vsem velice vdecna.

Ano, alergie narůstá díky chemii, kterou do sebe dostáváme od prvopočátku očkováním, dále potravinami, léky atd.., tak se nemůžeme divit, že se tělo začne bránit z počátku jen tímto způsobem.....


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#3 20. 5. 2006 9:12

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Alergie

Carlo...já myslím, že to může být alergie - některá složka něčeho....v dresingu, alergie na ořechy, nebo některou složku z nich...normálně potravinovou alergii těžko hledᚠa ty jsi alergická ještě na jiné látky...to bude složité  a dlouhodobé...

Není tady

 

#4 20. 5. 2006 9:18

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Alergie

Jo, ořechy jsou těžký alergen-jsou lidé, kteří se po prvním oříšku začnou dusit.
Tohle já mám na penicilin a jod.
Všude to hlásím a v kartě to mám červeně s vykřičníkem. Ale tak mně napadá, že stát se mi třeba autonehoda, tak mně potřou, nebo zastříkají jodem poranění a můžou mně křísit!

Není tady

 

#5 20. 5. 2006 13:23

K.Christa
♥------
Registrovaný: 25. 4. 2006
Příspěvky: 23

Re: Alergie

Káča napsal(a):

Jo, ořechy jsou těžký alergen-jsou lidé, kteří se po prvním oříšku začnou dusit.
Tohle já mám na penicilin a jod.
Všude to hlásím a v kartě to mám červeně s vykřičníkem. Ale tak mně napadá, že stát se mi třeba autonehoda, tak mně potřou, nebo zastříkají jodem poranění a můžou mně křísit!

Někde jsem četla, že alergie může vypuknout u každého z nás, pokud je již tělo přesyceno jedy a nemůže se bránit. Může za to naše nedostatečná imunita..kapitulation

Není tady

 

#6 23. 5. 2006 20:16

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Alergie

A já jsem zase četla, že většina lidí je alergických na některou složku mléka,, takže pokud je něco v drezingu....a také jsem četla, že na co má člověk chut - to jeho tělu škodí....tak nevím......

Není tady

 

#7 24. 5. 2006 10:11

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Alergie

Předně by jsi měla vypozorovat po jaké stravě se ti alergie zhoršuje.
To znamená,poctivě si napsat co jsi který den jedla a pokud se projeví příznaky,zaměřit se na určitou potravinu,kterou jsi pozřela.Vypozorovat se to dámje to postup který ti doporučí alergolog.Toho co ti alergii způsobuje se jednoduše vyvaruj.Pokud ale mᚠvyrážku na jednom místě na dlani,potom bych uvažovala o tom s čím přichází v těch místech pokožka nejčastěji do styku.
Já osobně musím každý kovový knoflík na kalhotech nebo sukni potírat bezbarvým lakem,protože při styku s pokožkou se mi dělá příšerná vyrážka.

Není tady

 

#8 10. 6. 2006 16:14

vercinka
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Alergie

carlo napsal(a):

Vim, ze jsem alergicka na penicilin a na kovy. Pred par mesicema se mi udelala vyrazka na dlani prave ruky a mezi prsy. Byla jsem s tim u kozniho lekare, dostala jsem krem, ktery me absolutne nepomohl. Zkontaktovala jsem Dr. Safranka z Celostni mediciny a ten me doporucil Detox, (vycistit strevo). Zkusila jsem 2x a vysledky  zadne. Zkoumam, co je pricina. Take me napadlo ci to nemam z mysky od pocitace. Vyrazka je presne v mistech, kde dochazi ke styku s mysi. Dalsi pricina by mohlo byt alergie na urcite jidlo. Vetsinou jim zeleninu a varim, nekupuji polotovary ani konzervy. Posledni dobou jsem vsak zacala kupovat salatovy dressing, take pridavam vlaske orechy do cereal na snidani. Hledam pricinu a hledam lek,  co by me mohlo pomoci. Jeden den je ruka lepsi a druhy den to pali a svedi. Pokud budete mit nejakou radu budu Vam vsem velice vdecna.

Mám zrovna stejné problémy, měla jsem výborného kožního lékaře, který mi doporučil listy z černého bezu , který jsem pomlela na masovém strojku a ruce do kaše vložila na pár minut, fakt je ten, že jsem si myslela, že mi ruce v tu chvíli shoří, ale pomohlo to, pak, když se mi občas svědivé flíčky objevili, tak nastoupila triamcilinová mastička, taky pomáhá, nesmí se dávat na obličej, další podpůrný lék je diprosalic, k potírání postižených míst. Své ve stravě dělají hrušky, neutralizují kyselost, tak dokud ti nedalejí problém, jako např. nadýmání, tak je hodně  jez

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů