Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 5. 2006 22:21

Chasinta
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 25

vykladani karet

smile

Patricie napsal(a):

znate nekdo nejaku dobru literaturu,pro zacatecnika ktera mne nauci jak vykladat karty?je toho dneska hodne moc a nevim si rady cim zacit,myslim ze klasicke karty jsou jednoduchsi nez tarot,je to tak?

:)Ahoj Patricie, minule jsem hledala kamarátku ohledně této problematiky ale nikdo se mi nepřihlásil. Chtěla jsem si s někým vyměňovat zkušenosti nebo také se snažím vykládat karty. A těch je opravdu strašně hodně. A literatury je také moc. Jestli budeš mít chu tak si múžeme vzájemně poradit. Nevím co všechno by jsi chtěla vědět a jak dlouho se tomu věnuješ. Když tak se ozvi. Chas:)smilesmilesmilesmilesmile

Není tady

 

#2 17. 5. 2006 23:16

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: vykladani karet

Taky sem na tyto stránky chodí Bludička a ta vykládá karty.

Není tady

 

#3 18. 5. 2006 18:11

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: vykladani karet

Pokud jsi začátečník, postačí ti jakákoli kniha o výkladu karet s jejich základním významem. Jestli jsou klasické karty lehčí než tarot nevím. Zkoušela jsem obojí, ohmatala je a sedí mi více taroty. Klasické tarotovky Riedeer Waite. Mám spíš zmáknutou speciálnější literaturu, ale pokud jsi z Prahy, doporučuju jedno malé knihkupectví v Celetné ulici. V prvním patře mají snad vše co se esotriky týče. Bohužel název nevím. Obavám se ale, že pokud nemᚠaspon špetičku talentu, všechny knihy jsou na nic.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#4 22. 5. 2006 10:30

petra mostovska
♥♥-----
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 25

Re: vykladani karet

k těmto všem vašim otázkám jsou2odpovědi,budĄkarty dostanete a jestli si je kupujete sami tak vás musí oslovit-to znamená,že z nich  po prohlídnutí nemáte špatný pocity,že se vám líbí,padnou do ruky atp,úplně stejně si vybíráte svůj protějšek budĄse vám líbí nebo ne.

Není tady

 

#5 16. 1. 2008 13:42

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: vykladani karet

Můžeme si povídat o kartách buď tady nebo osobně pokud jste z Prahy :-)

Není tady

 

#6 16. 1. 2008 15:43

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: vykladani karet

Jé Pavli, tak to máme stejné karty big_smile
Jak dlouho je máš?

Martinka má Osho Zen, viď big_smile

A jaké karty máte ostatní?


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#7 16. 1. 2008 15:50

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: vykladani karet

spunt napsal(a):

Jé Pavli, tak to máme stejné karty big_smile
Jak dlouho je máš?

Martinka má Osho Zen, viď big_smile

A jaké karty máte ostatní?

Jo jo, já mám Osho Zen Tarot, ale mám taky Runové karty - jsou moc krásný, ale ještě jsem se nedostala k tomu, abych se je naučila vykládat. Obrázky jsou to krásný, velký karty, hodně těžké, přízemní energie - prý dobré pro první až třetí čakru... :-) Na uzemnění...

Není tady

 

#8 16. 1. 2008 16:53

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: vykladani karet

Pro začátečníka bych určitě dopoučila Tarot - ale pouze velkou arkánu - s výkladovou knížkou. To zvládne, myslím, každý :-)

Mimochodem, vzala jsem si jeden takovy do prace a naucila s nim zachazet sve kolegy. Ted si vykladaji sami a ja mam klid big_smilewink

Upravil(a) L_aura (16. 1. 2008 16:54)

Není tady

 

#9 16. 1. 2008 16:54

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: vykladani karet

spunt napsal(a):

Jé Pavli, tak to máme stejné karty big_smile
Jak dlouho je máš?

Martinka má Osho Zen, viď big_smile

A jaké karty máte ostatní?

já mám taky nejradši osho zen tarot - měla jsem doma snad dvacet různých tarotů a jakmile mi vklouzl do ruky tenhle, šlo to samo jako po másle - tak ty ostatní hezky rozdávám smile

ale druidský tarot nedám - je nádhernej a takovej tajemnej - a hlavně splňuje všechno, co má tarot mít, což se o některých dalších říct nedá - schválně jsem si ho nechala okouknout odborníky

jinak "čaruju" moc ráda s kartami bohyní - ráda mám zlaté poselství bohyní od doreen virtue a goddess oracle


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#10 16. 1. 2008 16:56

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: vykladani karet

L_aura napsal(a):

Pro začátečníka bych určitě dopoučila Tarot - ale pouze velkou arkánu - s výkladovou knížkou. To zvládne, myslím, každý :-)

Mimochodem, vzala jsem si jeden takovy do prace a naucila s nim zachazet sve kolegy. Ted si vykladaji sami a ja mam klid big_smilewink

k tomu bych doporučila karty a knížku od Bohumila Vurma - Tarot - velká arkána

ale pozor - hodně lidí je po seznámení s velkými arkány na ta malá línejch - mluvím z vlastní zkušenosti - a ne všechno v životě je velké a osudové smile


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#11 16. 1. 2008 16:58

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: vykladani karet

Martinka1 napsal(a):

Jo jo, já mám Osho Zen Tarot, ale mám taky Runové karty - jsou moc krásný, ale ještě jsem se nedostala k tomu, abych se je naučila vykládat. Obrázky jsou to krásný, velký karty, hodně těžké, přízemní energie - prý dobré pro první až třetí čakru... :-) Na uzemnění...

marti, díky za komentář - to o prvních třech čakrách a osho zen tarotu mě nenapadlo - ale já právě přes spodní čakry "naskakuju" do těch nejvyšších a tím by se dalo skvěle vysvětlit, proč mi padnul do oka a do ruky zrovinka tenhle tarot


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#12 16. 1. 2008 17:23

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: vykladani karet

Prosimo, tak to bych byla ráda ve Tvém okolí když rozdávᚠTarotové karty big_smile lol

Já se do toho teprve pokouším proniknout přes "přednášky" v čajovně ( příští týden bude o Tarotu a vztazích) a přes korespondenční kurz. A knih už pár mám. Jen bych potřebovala víc času big_smile .

Mě se teď hodně zalíbil Tarot of Dreams, ale ten se tu bohužel nedá koupit a nechat si ho poslat vychází víc než draze sad


Jinak si myslím že i začátečník si musí zvolit a něčím začít. Každý tip karet má něco do sebe a každý vyžaduje čas, každému vyhovuje něco jiného. Vykládat se dá např. z mariášek, kanastových karet, cikánských, LENORMAND, Tarot


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#13 16. 1. 2008 20:18

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: vykladani karet

Už několik let mám v polici Egorov tarot. Měla ho kámoška a mi se moc líbily obrázky. Tak jsme něco počenžovaly. Dodnes jsem se nic podstatného nenaučila, jen když jde do tuhého, položím si otázku a vyberu kartu, či tři a pak luštím v knize, co to vlastně znamená.
No a ještě mám velkou arkánu Osho Zen. Krásné, někdy mě moc mrzí, že to s nimi neumím. Nejde o to se to nazupat, ale intuitivně procítit, jejich význam v danou chvíli v kombinaci s dalšími kartami.  Smeká před vámi, které to umíte, nebo lépe - které máte ten dar napojení v tomto případě přes karty.

Není tady

 

#14 16. 1. 2008 21:16

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: vykladani karet

Heluško, to chce hlavně praxi.
Ten dar má každý, je u někoho se probudí brzy, někomu to chvilku trvá.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#15 16. 1. 2008 22:27

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: vykladani karet

spunt napsal(a):

Prosimo, tak to bych byla ráda ve Tvém okolí když rozdávᚠTarotové karty big_smile lol

to víš, že to normálně maskuju a tvářím se nenápadně, až skoro profesionálně big_smile


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#16 16. 1. 2008 22:53

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: vykladani karet

prosima napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Jo jo, já mám Osho Zen Tarot, ale mám taky Runové karty - jsou moc krásný, ale ještě jsem se nedostala k tomu, abych se je naučila vykládat. Obrázky jsou to krásný, velký karty, hodně těžké, přízemní energie - prý dobré pro první až třetí čakru... :-) Na uzemnění...

marti, díky za komentář - to o prvních třech čakrách a osho zen tarotu mě nenapadlo - ale já právě přes spodní čakry "naskakuju" do těch nejvyšších a tím by se dalo skvěle vysvětlit, proč mi padnul do oka a do ruky zrovinka tenhle tarot

Ale já jsem tu poznámku myslela o těch runových kartách :-)

Není tady

 

#17 17. 1. 2008 10:06

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: vykladani karet

Já mám vykládací kartičky LENORMAND,líbily se mi a sedly ze všech nejvíc a protože i chodím na výklad karet a moje "čarodějka" vykládá z mariášových ,naučila jsem se vykládat i z mariášek.Teď mi sedí oboje a nevím pro které se mám rozhodnout.......

Není tady

 

#18 17. 1. 2008 11:05

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: vykladani karet

Macík napsal(a):

Já mám vykládací kartičky LENORMAND,líbily se mi a sedly ze všech nejvíc a protože i chodím na výklad karet a moje "čarodějka" vykládá z mariášových ,naučila jsem se vykládat i z mariášek.Teď mi sedí oboje a nevím pro které se mám rozhodnout.......

ty karty jsou zajímavé - a zvláštní je i to povídání o jejich historii


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#19 17. 1. 2008 11:07

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: vykladani karet

Martinka1 napsal(a):

Ale já jsem tu poznámku myslela o těch runových kartách :-)

tak to se povedlo - ale možná to u mě platí o všech kartách - a díky tobě jsem si na to přišla smile


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#20 17. 1. 2008 11:48

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: vykladani karet

prosima napsal(a):

Macík napsal(a):

Já mám vykládací kartičky LENORMAND,líbily se mi a sedly ze všech nejvíc a protože i chodím na výklad karet a moje "čarodějka" vykládá z mariášových ,naučila jsem se vykládat i z mariášek.Teď mi sedí oboje a nevím pro které se mám rozhodnout.......

ty karty jsou zajímavé - a zvláštní je i to povídání o jejich historii

...jo jo to je pravda jsou řekla bych takový "jiný" a proto se mi líbí,ale literatury k těmhle kartičkám je málo a o mariáškách ani nemluvím,pošmejdila jsem spoustu knihkupectví nebo prodejen vůbec s esoterikou a všema těma čarodějnickejma věcičkama a nic moc jsem nenašla,všude je spousta knih o tarotu. Snažila jsem se najít víc druhů výkladu,abych našla odpovědi na otázky na které se ptám a věci rozpitvala víc do hloubky a určila i přesnější časový rozmezí.........

Není tady

 

#21 17. 1. 2008 12:04

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: vykladani karet

...a zrovinka včera jsem na výkladu u svojí "čarodějky" byla,je to zajímavé,pro mě věci mezi nebem a zemí,které respektuju a snažím se jim porozumět- aspoň trošičku:-)

Není tady

 

#22 17. 1. 2008 12:29

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: vykladani karet

Macík napsal(a):

...a zrovinka včera jsem na výkladu u svojí "čarodějky" byla,je to zajímavé,pro mě věci mezi nebem a zemí,které respektuju a snažím se jim porozumět- aspoň trošičku:-)

já jsem už "porozumění" přehodila na vedlejší kolej - spíš tomu teď říkám "přijetí" wink


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#23 17. 1. 2008 12:48

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: vykladani karet

prosima napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Ale já jsem tu poznámku myslela o těch runových kartách :-)

tak to se povedlo - ale možná to u mě platí o všech kartách - a díky tobě jsem si na to přišla smile

Tak to jsem ráda že jsem k tomu přispěla :-)

Není tady

 

#24 17. 1. 2008 12:49

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: vykladani karet

Jé macíku, před vánocema Ti vyšly dvě nové knihy o Lenormandkách.
Jednu napsala Nina Borovičková (strašně príma paní), ale ta je jen na objednání, jestli chceš můžu Ti na ní dát kontakt.
Druhou napsala Nasame, ta je volně na trhu.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#25 17. 1. 2008 14:37

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: vykladani karet

spuntiku to je jasné, že bych chtěla kontakt na tu paní Borovičkovou.Mrknu i na tu druhou knihu a děkuju za typ :-)  a taky je mi líto že nemám víc času :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů