Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 13. 6. 2006 21:48

evababinet
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 237

Re: BABINET PRAHA

Jo, jo, právě jsem koukala na mailíky k babinetí pařbě v Brně. To musela být ale akce storstarkdumbom storstark
Nás je zatím málo a známe se krátce, přitom je Praha tak velká. Je to záhada sjuk
Zatím si neumím představit, kdo z nás by tu třeba mimopražským při nějaké větší akci zajišoval ubytování.
Ale v dnešní době internetu to není problém par
Nebo, že by snad hlavní babinetí základna byla v Brně?roll
Tak zítra UVIDÍME tummenupp
taky mám nápad na sobotní večer - jak se vám líbí - http://praha.muzejninoc.cz
hjartahjartahjarta

Není tady

 

#52 14. 6. 2006 13:05

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: BABINET PRAHA

Hoj, tak už se na to dnešní odpoledne těším. Mám dneska z práce nějakou depku sad Takže si dám nějakej stříček a bude pohodička smile
Na tu muzejní noc bych docela zašla. Minulý rok nám to nevyšlo. A teď by mě manžel ani nepostrádal, protože bude fotbal smile

L.


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#53 14. 6. 2006 13:26

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: BABINET PRAHA

jestli půjdete v sobotu, tak bych taky šla, jestli seženu odvoz domu


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#54 14. 6. 2006 15:11

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: BABINET PRAHA

dakota napsal(a):

Hurá , tak to se moc těším!! Poznávací znamení -Vysoká blondýna s knírem !! Ráda Vás poznám!!!

Dakotko, moc a moc se omlouvám, ale nemůžu přijít na dnešní posezení. Už ráno jsem to psala holkám na babinetpraha - malá dostala včera teplotu a manžel je v práci, tak musím být s ní. Ale příště to určitě vyjde. Užijte si beze mne. storstarksmile


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#55 14. 6. 2006 15:16

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: BABINET PRAHA

ja vám tak závidím, že máte stretko. hneď by som šla. určite sa budete ma super. tak peknú zábavu!!!!!!!!!!!


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#56 14. 6. 2006 15:27

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: BABINET PRAHA

Adranino 1 nebo, určitě Ti napíšem, jak to dopadlo smile já jen teda doufám, že holky najdu. Dělá mi totiž problém orientovat se v cizím prostředí rodna .


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#57 14. 6. 2006 16:07

evababinet
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 237

Re: BABINET PRAHA

Já se vám pro lepší poznání popíšu - mám bílou halenku, zelenou sukýnku a na krku nápadnou mušli z Kanár smile
Efča hjarta

Není tady

 

#58 14. 6. 2006 16:16

evababinet
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 237

Re: BABINET PRAHA

Není tady

 

#59 14. 6. 2006 16:17

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: BABINET PRAHA

Hlásím, že už  mám mapku připravenou big_smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#60 14. 6. 2006 16:26

evababinet
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 237

Re: BABINET PRAHA

Když najdeš Petrskou věž, najdeš i picošku wink

Není tady

 

#61 14. 6. 2006 22:54

x21365
Host

Re: BABINET PRAHA

Setkání moc prima, dakotu bych potřebovala domů jako zdroj stálé energie, doufám že vymyslíme něco dalšího .
Jo, a před chvílí jsem psala na babinetu a zase tam mám jinej čas. Tak se obrátím na Kalika.Děti spinkaj, pohraju si se štěnětem a jdu taky do pelechu.

A nebudu psát  jméno, koupila jsis tu kytku? Dobrou

 

#62 14. 6. 2006 22:55

x21365
Host

Re: BABINET PRAHA

Není 1:54, je 21:54. Dobrou

 

#63 15. 6. 2006 3:39

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: BABINET PRAHA

Tak se nam setkani velmi vydarilo. Seslo se nas tam 9 a pekne jsme si popovidaly. Nove babinetky jsou vzdy vitany.

Upravil(a) Jarmila (15. 6. 2006 3:40)

Není tady

 

#64 15. 6. 2006 8:00

Vanda
Host

Re: BABINET PRAHA

Misa II: Nekoupila, bylo zavřeno, ale podle nápadu Jay snítku jasmínu a nyvý pohled, výsledkem je podkova :-((,  uvidíme.
Setkání příjemné, Dakotu bych taky chtěla za sousedku, všechny jste byly super- Jay a Evo moc díky. Doufám že setkávání budou různě pokračovat. Možná se někde potkáme v sobotu večer. Pa

 

#65 15. 6. 2006 8:55

evababinet
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 237

Re: BABINET PRAHA

Milé BABINETKY
- a počítám, jak počítám, vychází mi, že nás tam bylo 8. Jay, já, Dakota, Luckies, Vanda, Míša, Evelín a Líba. Plus Juraj jako milý host supermario
Bylo to moc PRIMA hjartahjartahjarta, příjemně jsme si popovídali, pojedli a popili storstark,
takže, v sobotu večer se možná s některými potkáme wink
Efča

Je to sranda, s tím časem u Míši. Jsou uvedeny 3 a každý je jiný
Jo - holky, jak s fotkama? Jay už nějaké má, ale není si jistá, jste pro dát je někam na server nebo chcete být v anonymitě? sjuk

Upravil(a) evababinet (29. 6. 2006 9:20)

Není tady

 

#66 15. 6. 2006 9:38

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: BABINET PRAHA

Fotky se můžou hodit na server (www.album.cz) a fotky uvidí jen člověk, co zná heslo. Když mi pošlete ty fotky, udělám vám soukromou galerii.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#67 15. 6. 2006 9:58

Vanda
Host

Re: BABINET PRAHA

KALIK napsal(a):

Fotky se můžou hodit na server (www.album.cz) a fotky uvidí jen člověk, co zná heslo. Když mi pošlete ty fotky, udělám vám soukromou galerii.

Pomozte prosím stařence-jak se dozvím to heslo?

Upravil(a) Vanda (15. 6. 2006 9:59)

 

#68 15. 6. 2006 10:54

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: BABINET PRAHA

mila damy, a jak dobre bylo dobre s vami mne, to si ani nemuzete predstavit... :-) jsem uprimne rad ze na Babinet chodi takove mile holky... :-) a to myslim skutecne a uprimne bez vyjimky na vsechny, co jsem tam potkal...

2. jak vidite, dobra duse KALIK uz zacal neco delat, co si prejete s temi fotkami... hned vecer se mi venoval na mobilu misto koukani na fotbal, predstavte si...

3. a jak jsem Vam rikal, kdyz mate problemy s vecmi technickymi, co si nevite rady, napiste to napriklad do

Poradny a diskuse
Připomínky k poradnám a diskusím na Babinet.cz, tedy zde http://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=8
a kalik, nebo Jirka Kouba, nebo Klokan bvam utricte pomuzou...
taky ty problemys Avatayr a pod. uz tma urcite byli reseny, mozna najdete ty odpovedi nekde...

nebo klidne primo na maily Kalikovi, kliknete na ZPRAVA ci EMAIL u jeho nicku KALIK a piste... on rad dostave mile dopisy od symaptacek... ;-)

4. Kaliku, Jirko, taky damy meli spravnou priopominku, ze se na diskusi o setkanich NEMUZOU dostat primo z hlavni stranky Babinet... Co se tedy skutecne neda, protoze je to o urovne niz, ale navrhuji, at da Jirka alepson odkaz EXTRA na homepage... co ty na to Jirko, Kaliku?

Popis:
EXTRA
Kluby a setkání

5. za chvili poslu na evababinet email tech par fotek, co jsem udelal, a taky na "brnenskou" babinet skupinu, jak jste mi dovolili...

6. Adriano 1, muzes jen litovat, zes tam nebyla... :-)

7. a vytvorim novou diskusi ohledne 1. babinetiho setkani cesko-moravsko-slezsko-slovenskeho, kde si o tom muzem zacit povidat, protoze msylim, ze by bylo hezke ty skupiny spojit vsechny na nejake spolecne akci prekracujici sechny hranice... bude to urcite nejaky patek, mesic ci rok trvat - ale ja verim, ze se to povede... snivlao se mi ze jo... ;-)

ufff, jsem vycerpanej, jdu neco delat... ;-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#69 15. 6. 2006 11:00

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: BABINET PRAHA

ahoooooooooooooooj dneska je zase krásně, chtělo by to někam k vodě... místo toho jsem v práci sad
Holky, co jsem vám včera slibovala ten kontakt na kosmetičku a kadeřnici, asi mě zaškrtíte, ale já ty lístečky nemůžu teď najít sad sad . Napište mi na mejlik luckies@centrum.cz a já vám to pošlu. MOC MOC se omlouvám.
Na fotečky se těším, tak pak dejte vědět, kde se k nim dostanu smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#70 15. 6. 2006 11:19

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: BABINET PRAHA

Ahoj, taky vam všem moc děkuji za včerejšek, škoda, že jsem nemohla zůstat díl.
CO to je ta poznámka o sobotním večeru?KDE-CO-JAK?SMůla, dítě jede pryč až v neděli, jinak bych tam byla.

Není tady

 

#71 15. 6. 2006 11:22

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: BABINET PRAHA

Evelin, je ta muzejní noc. Tam klidně můžeš i s dítětem smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#72 15. 6. 2006 11:30

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: BABINET PRAHA

teda vy ste sa tam len napchávali. mňáááám, vyzerá to super smile


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#73 15. 6. 2006 11:39

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: BABINET PRAHA

Tak děvčata, fotky jsem umístil sem: http://babinet.album.cz/praha/
Upozorňuju, že tam jsou jen zmenšeniny skutečných fotek, a to z důvodu omezené kapacity albumu.

Pro přistup je potřeba heslo, to zašlu všem zúčastněným soukromě.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#74 15. 6. 2006 11:41

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: BABINET PRAHA

když budu moc prosit, dostanu heslo? grater


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#75 15. 6. 2006 11:53

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: BABINET PRAHA

Haló, tady Dakota! Moc se mi to líbilo !!! Vůbec nechápu, co jsou ti chlapi za živočišnej druh? Takový krááásný holky, jedna vedle druhý!! No Juro, řekni. Ale to maj za to!!! Boží mlejny jim přimelou to, že z těch nyní roztomilých milenek za pár let budou hnusný protivný babizny s bradavicí na rypáku !! A oni budou sedět a celej den na ně budou muset koukat a zbydou jim jen vzpomínky!!! A my budem krááásný, protože budem mít čas pečovat o sebe !! A to lepší teprve přijde.  Sákra, to se mi zase ulevilo. Tak sluníčkový den, holčičky!! big_smile


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů