Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#301 26. 7. 2021 18:40

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

1. Na co se v blízké době nejvíce těšíte?
2. Pokud chodíte někdy na jídlo do restaurace... máte své oblíbené jídlo, které si dáváte pokaždé (nebo skoro) - jaké to je? Nebo raději zkoušíte stále nové chutě?
3. Kultura - co je Vᚠ"šálek kávy" a co Vás naopak neláká? (koncert, divadlo, kino, výstava...... atd.)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#302 26. 7. 2021 19:27

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Na co se v blízké době nejvíce těšíte?
2. Pokud chodíte někdy na jídlo do restaurace... máte své oblíbené jídlo, které si dáváte pokaždé (nebo skoro) - jaké to je? Nebo raději zkoušíte stále nové chutě?
3. Kultura - co je Vᚠ"šálek kávy" a co Vás naopak neláká? (koncert, divadlo, kino, výstava...... atd.)

1. Nechci, aby to vyznělo jako klišé, ale těším se vždy na další den a užívám si ten přítomný. Dnes jsem se těšila, jak si s děckem uděláme příjemnou několikakilometrovou procházku na oběd, což se zadařilo. Odpoledne jsme si zašli na zrmzlinu. Zítra se chystáme na koupák (bez testů a očkování), takže se těším, ale jestli nás pustí, kdo ví. Už ani nevím, co je všechno zapotřebí smile Chodím do práce a těším se z toho, že si můžu užít i čas s děckem... a tak bych mohla pokračovat.. těší mě život a to je pro mě asi to nejpodstatnější. Nemusí se jednat o žádné velké cíle v budoucnu wink
2. Chodím spíš na meníčka, když jdu mimo oběd, tak si ráda dávám osvědčené, na co mám chu a co si doma neudělám, nebo ne tak jako v restauraci - tatarák/smažák. Za experimentátora se moc nepovažuji.
3. Hmm, líbí se mi muzea - lze to považovat za kulturu? big_smile Dříve jsem chodila hodně do divadla, ale stresuje mě, že neumím odhadnout dress code rodna Co mě vůbec neláká, to jsou megalomanské koncerty.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#303 26. 7. 2021 19:49

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Jak řešíte, když vás něco bolí.. záda, nohy, žaludek, hlava..?
2. Máte zkušenost s Pěti Tibeany?
3. Který typ cvičení je vám nejbližší a který naopak nejvzdálenější? Např. jóga, kalanetika, aerobik, posilování, běh, jump, poledance, břišní tance, atd. Jestli jsem tady ten vᚠneuvedla, budu ráda za doplnění smile

1) Záda - cvičením, nebo klidem, masáží; nohy - střídavě teplá a studená sprcha, nožky nahoru, masážní Alpa nebo Konopíčko chladivé; rameno (artrotické) - Konopíčko hřejivé; žaludek - mátový čaj.
2) Nemám.
3) V dětství a v mládí jsem moc ráda běhala (sprint, později delší tratě) a skákala do dálky, v Sokole se mi líbilo běžné cvičení při hudbě, chodila jsem na jógu - vyhovovala mi, celý život miluju plavání, líbí se mi turistika, u aerobiku mi vadilo hodně časté poskakování. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#304 26. 7. 2021 20:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Na co se v blízké době nejvíce těšíte?
2. Pokud chodíte někdy na jídlo do restaurace... máte své oblíbené jídlo, které si dáváte pokaždé (nebo skoro) - jaké to je? Nebo raději zkoušíte stále nové chutě?
3. Kultura - co je Vᚠ"šálek kávy" a co Vás naopak neláká? (koncert, divadlo, kino, výstava...... atd.)

1) Na setkání a procházku s kamarádkou z gymplu. smile
2) V Einsteinovi Alenčiny brambory (v zapékací misce) tummenupp - v jídelníčku pod Kuřecím masem, ale ráda vyzkouším i něco nového.
3) Nejraději mám koncerty vážné hudby a divadlo, chodím ráda do kina, na výstavy i do muzeí. Ráda si poslechnu i country a folk, ale vždy raději v komornějším prostředí.

Upravil(a) vrabčák (27. 7. 2021 11:33)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#305 27. 7. 2021 7:21

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Vrátím se ještě k reprezentantům ČR na OH. Stále se Vám to oblečení na zahájení tak nelíbí? Přijde mi jako jedno z těch lepších a sportovcům to fakt seklo. Jinak samozřejmě klobouk dolů před všemi výkony našich zástupců a gratulace ke všem dosud získaným medailím styrka Jen tak dál smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#306 27. 7. 2021 12:26

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

Vrátím se ještě k reprezentantům ČR na OH. Stále se Vám to oblečení na zahájení tak nelíbí? Přijde mi jako jedno z těch lepších a sportovcům to fakt seklo. Jinak samozřejmě klobouk dolů před všemi výkony našich zástupců a gratulace ke všem dosud získaným medailím styrka Jen tak dál smile

Já na to nekoukala, viděla jsem jen jednu fotku z takového toho úvodního ceremoniálu, jak šli zrovna Češi a těm to TAAAAK slušelo! Líbilo se mi to ještě více než předtím, podle museli být určitě jedna z nejhezčích skupin.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#307 27. 7. 2021 14:46

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

Stále se Vám to oblečení na zahájení tak nelíbí?

Stále... smile
Líbilo se mi oblečení bratrů Slováků, vtipná byla Keňa. USA má autora RL, takže jiný styl nikdo nečekal. Marně jsem vyhlížela, jestli budou mít japonští muži "typické japonské vějíře"smile Jejich oděvy byly civilní, žádný cirkus se nekonal. I odpovědi bývalého olympionika Dvořáka na dané téma byly zdvořilé a s úsměvem. Je vidět, že si každý divák přišel na své.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#308 27. 7. 2021 19:46

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Irma napsal(a):

Stále se Vám to oblečení na zahájení tak nelíbí?

Stále... smile
Líbilo se mi oblečení bratrů Slováků, vtipná byla Keňa. USA má autora RL, takže jiný styl nikdo nečekal. Marně jsem vyhlížela, jestli budou mít japonští muži "typické japonské vějíře"smile Jejich oděvy byly civilní, žádný cirkus se nekonal. I odpovědi bývalého olympionika Dvořáka na dané téma byly zdvořilé a s úsměvem. Je vidět, že si každý divák přišel na své.

To je úžasný, jak se každýmu líbí něco jinýho.. tummenupp zrovna u Slováků jsem si říkala, jak je mi jich líto. První co mě napadlo, když jsem je viděla v tom modrém hábitu: komunistická prodavačka v samoobsluze šmrncnutá bookmakerem lol A hodně se mi tam nelíbí značka výrobce která je vidět víc, než vše ostatní, vč. státního znaku, olymp. znaku, atd. Za mě tedy opravdu Slovensko ne.
U RL nemám co vytknout, džíny, sáčko, proužky.. to je moje stolt Na OH neurazí, nenadchne.
Dvořáka jsem pochopila tak, že v tomto oblečení pro český tým nevidí problém (ve smyslu, že se mu líbí), že nosil daleko horší a na tomto nic špatného není.. wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#309 27. 7. 2021 21:35

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

No já ten modrej hadr vlastně nevnímám big_smile,  líbili se mi hlavně někteří jejich chlapi v košilích. Je fajn, že si každá/každý vybere to své smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#310 28. 7. 2021 6:49

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Irma napsal(a):

No já ten modrej hadr vlastně nevnímám big_smile,  líbili se mi hlavně někteří jejich chlapi v košilích. Je fajn, že si každá/každý vybere to své smile

No jooo, ale já nehodnotila obsah, nemám ani tušení, jestli mají Slováci hezčí chlapy na OH big_smile Krásný den storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#311 28. 7. 2021 6:50

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Já na to nekoukala, viděla jsem jen jednu fotku z takového toho úvodního ceremoniálu, jak šli zrovna Češi a těm to TAAAAK slušelo! Líbilo se mi to ještě více než předtím, podle museli být určitě jedna z nejhezčích skupin.

hjarta tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#312 29. 7. 2021 13:10

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Tři otázky podle riny

1. Jaký dárek vám udělá největší radost?
2. Jak se vyrovnáváte se stárnutím - úbytkem energie, chátrání těla apod. - řešíte to v sobě vůbec?
3) Kde v ČR jste prožili svou nejlepší dovolenou?

Není tady

 

#313 29. 7. 2021 15:13

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Tři otázky podle riny

1) Knížka. smile
2) Není to nic radostného, ale snažím se si to zas tak nepřipouštět. Určitě je dobré být aktivní - procházky, plavání, cvičení (aspoň doma), občas si dopřát masáž, v případě nutnosti chodit na rehabilitaci. storstark
3) Jezdím ráda do Orlických hor, Jeseníků, Beskyd, na Šumavu.
Orlické hory - Potštejn a okolí, Nové Město nad Metují, Jeseníky - Branná a okolí, Šumava - Sušicko.
Ve východních Čechách taky okolí Dvora Králové nad Labem - Bílá Třemešná, Zvičina... big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#314 29. 7. 2021 18:13

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi napsal(a):

1. Jaký dárek vám udělá největší radost?
2. Jak se vyrovnáváte se stárnutím - úbytkem energie, chátrání těla apod. - řešíte to v sobě vůbec?
3) Kde v ČR jste prožili svou nejlepší dovolenou?

1. Každá drobnost pro potěšení.. hrníček, záložka do knížky, podložka pod hrnec.. cokoli smile
2. Užívám si ho. Loni jsem si dokonce přestala barvit vlasy. Že jsem unavenější neřeším. Buď můžu a nebo nemůžu. Různá bolení a trápení těla mám od dětství, takže to postupné zhoršování nevnímám nijak drasticky.
3. Spíš než o místu je to o lidech, takže je důležité s kým a pak se povede i to kde.. úžasná kombinace lidí a místa - Moravský kras smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#315 30. 7. 2021 10:15

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Tři otázky podle riny

Tak si na ty své tři otázky odpovím taky sama:

1) Největší radost mi udělá dárek - zážitek.
2) Taky se snažím si stáří nepřipouštět, ale když mi třeba doktor řekne " na té páteři máte degenerativní změny úměrné vašemu věku" (je mi 56 !?) tak mě to zarazí a přinutí o tom dost přemýšlet....
3) Nejkrásnější dovolená v ČR byla u mě ve Znojmě a okolí.

Není tady

 

#316 30. 7. 2021 12:24

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi napsal(a):

1. Jaký dárek vám udělá největší radost?
2. Jak se vyrovnáváte se stárnutím - úbytkem energie, chátrání těla apod. - řešíte to v sobě vůbec?
3) Kde v ČR jste prožili svou nejlepší dovolenou?

1. Odjakživa (už jako malému dítěti) cokoliv z papírnictví smile
2. Zatím se s tím nijak nevyrovnávám, pač mi to nějak nepřijde. Teda to číslo jako takové je "strašné" , ale pocitově se cítím stále stejně - jako holka chvíli po škole, takže mi to fakt (zatím) nepřijde.
3. V jížních Čechách, je to můj oblíbený kraj. Třeboňsko.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#317 30. 7. 2021 12:37

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

1/ Největší radost mi taky udělá zážitek. Nebo kytka tulipánů.
2/ Neřeším smile
3/ Nejkrásnější dovolenou u nás neznám, asi teprve přijde, ale mám ráda Šumavu a jeskyně.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#318 31. 7. 2021 12:39

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi napsal(a):

1. Jaký dárek vám udělá největší radost?
2. Jak se vyrovnáváte se stárnutím - úbytkem energie, chátrání těla apod. - řešíte to v sobě vůbec?
3) Kde v ČR jste prožili svou nejlepší dovolenou?

1.Asi take ten zazitek
2.No,moc dobre se s tim nevyrovnavam. big_smile
3.Mam nejradci Machovo jezero ,tam se me libi nejvic


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#319 31. 7. 2021 13:07

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

1. Věříte v ufo?
2 . Věříte na šamany?
3 . Věříte v chemtrails?

Můžete napsat, proč ano/ne?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#320 31. 7. 2021 18:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi napsal(a):

1. Jaký dárek vám udělá největší radost?
2. Jak se vyrovnáváte se stárnutím - úbytkem energie, chátrání těla apod. - řešíte to v sobě vůbec?
3) Kde v ČR jste prožili svou nejlepší dovolenou?

1. Hmotný kytka, a jiný projev spokojenosti mých blízkých a jejich úsměv.
2. V poslední době velmi těžko. V zrcadle vidím starou zvráskavenou ženu, která už hezčí nebude.grater
3. Nejlíp je mi doma. Chtěla bych jednou být doma bez veškerých starosti o zítřek. 🍀🌞🍀


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#321 31. 7. 2021 18:09

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi napsal(a):

Tak si na ty své tři otázky odpovím taky sama:

1) Největší radost mi udělá dárek - zážitek.
2) Taky se snažím si stáří nepřipouštět, ale když mi třeba doktor řekne " na té páteři máte degenerativní změny úměrné vašemu věku" (je mi 56 !?) tak mě to zarazí a přinutí o tom dost přemýšlet....
3) Nejkrásnější dovolená v ČR byla u mě ve Znojmě a okolí.

Blossom, když mi bylo asi kolem 40, řekl mi ortoped, že mám páteř jako 60 letá... Tak se nemusíš znepokojovat. smile  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#322 31. 7. 2021 19:03

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

vrabčák napsal(a):

Blossom opět s vámi napsal(a):

Tak si na ty své tři otázky odpovím taky sama:

1) Největší radost mi udělá dárek - zážitek.
2) Taky se snažím si stáří nepřipouštět, ale když mi třeba doktor řekne " na té páteři máte degenerativní změny úměrné vašemu věku" (je mi 56 !?) tak mě to zarazí a přinutí o tom dost přemýšlet....
3) Nejkrásnější dovolená v ČR byla u mě ve Znojmě a okolí.

Blossom, když mi bylo asi kolem 40, řekl mi ortoped, že mám páteř jako 60 letá... Tak se nemusíš znepokojovat. smile  storstark

Přesně! Byla jsem v tunelu, kvůli bolestem zad. Dostala jsem léky, doporučení na cvičení, zpočátku plavání a rehabilitaci, ty doplňky stravy užívám dodnes. Po nějaké době jsem byla na kontrole, stav se neměnil.
Teď jsem žádala obvoďáka o další tunel, a on řekl naco, když vás občas bolí záda, to je s věkem...
Má pravdu. Nechci vědět že mám kosti jako stoletá, když mi je šedesát.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#323 31. 7. 2021 19:44

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

1. Čím jsi chtěla být (zaměstnání), když jsi byla malá - mladá? A vyšlo to?
2. Jaké zaměstnání bys chtěla vykonávat (kdo je v důchodu, tak myšleno v produktivní době), kdyby nebylo žádné omezení, proč by to nešlo nebo proč to nevyšlo.
3. Dnes jsem četla zajímavou (no, asi jen pro někoho big_smile ) myšlenku od Osmanyho Laffity, a to, že v Čechách je tolik rozvodů, protože o sebe české ženy nepečují. Co si o tomto názoru myslíš?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#324 31. 7. 2021 19:49

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Čím jsi chtěla být (zaměstnání), když jsi byla malá - mladá? A vyšlo to?
2. Jaké zaměstnání bys chtěla vykonávat (kdo je v důchodu, tak myšleno v produktivní době), kdyby nebylo žádné omezení, proč by to nešlo nebo proč to nevyšlo.
3. Dnes jsem četla zajímavou (no, asi jen pro někoho big_smile ) myšlenku od Osmanyho Laffity, a to, že v Čechách je tolik rozvodů, protože o sebe české ženy nepečují. Co si o tomto názoru myslíš?

1. Učitelkou - nevyšlo to big_smile
2. Učitelku - nemám potřebné vzdělání a ani dostatečné sebevědomí, že bych dokázala děti vzdělávat smile
3. Že od gaye to sedí big_smile A jestli je někdo se svým protějškem pouze kvůli vzhledu, tak se časem bude velmi divit wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#325 31. 7. 2021 20:01

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

1. Čím jsi chtěla být (zaměstnání), když jsi byla malá - mladá? A vyšlo to?
2. Jaké zaměstnání bys chtěla vykonávat (kdo je v důchodu, tak myšleno v produktivní době), kdyby nebylo žádné omezení, proč by to nešlo nebo proč to nevyšlo.
3. Dnes jsem četla zajímavou (no, asi jen pro někoho big_smile ) myšlenku od Osmanyho Laffity, a to, že v Čechách je tolik rozvodů, protože o sebe české ženy nepečují. Co si o tomto názoru myslíš?

1. Učitelkou - nevyšlo to big_smile
2. Učitelku - nemám potřebné vzdělání a ani dostatečné sebevědomí, že bych dokázala děti vzdělávat smile
3. Že od gaye to sedí big_smile A jestli je někdo se svým protějškem pouze kvůli vzhledu, tak se časem bude velmi divit wink

Já mám Osmanyho hodně ráda. Moc se mi líbí. Já s ním na jednu stranu trochu souhlasím, na druhou stranu musím dodat, že čeští chlapi jsou na tom ještě mnohem hůře než ženy a tak si "nemají co vyčítat" big_smile. A na druhou stranu musím říci, že to asi nebude tak jednoduché, protože kolem sebe mám hodně párů, kde se rozvedli přestože žena je vyloženě vzhledově "modelka". Ono nic není černobílé a záleží na více faktorech a u každého to bude jiné.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů