Oznámení

25.října : Pro všechny uživatele jsme otevřeli nové informační vlákno, aneb POZVÁNKY - akce, výstavy, jarmarky a jiné.

25.října : Anketní vlákno pro všechny uživatele, aneb jaký si přeji mít Babinet.

#1 4. 5. 2006 13:25

koudyova
♥♥-----
Místo: Milovice

zánět středního ucha

ahoj všem,před týdnem jsem tu psala,že mi doktor napsal antibiotika na ucho -palčivá bolest,píchání v uchu,pocit tlaku.Že mi po nich bylo zle to už jsem psala,ale hlavně vůbec nepomohly a já trpím čím dál tím víc.A protože dcera má zrovna neštovice nikam se nedostanu,nemáte někdo nějaký babský recept?Dnes mi dokonce ucho zalehlo a slyším jen šumění.Nemůže to být nějaký špunt?
kK ušnímu se dostanu tak za 10 dní a to asi nevydržím,taky mám to ucho dost nateklé.
Tak prosím pište cokoli,vyzkouším všechno,abych nedopadla jak Van Gogh.

Není tady

#2 4. 5. 2006 13:34

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Re: zánět středního ucha

ahojky já jsem měla zase problém, že mě pořád v uchu praskalo. Když jsem šla k doktorce tak mi řekla, že tam vidí nějakou tekutinku, která musí z ucha prostě vytéct. Napsala mi na to Olynth- jsou to kapky do nosu a řekla mi, že mám ještě používat Vincentku taky do nosu s rostřikovadlem. Tak jsem na ní koukala proč kapky do nosu, ale ten Olynth jsem si měla stříknout a když člověk cítil jak ti to stýká tak jsem si musela lehnout na bok a ležet na tom uchu kde mě praskalo. Jinak jsem si do ucha než jsem šla dávala stroužeček česneku zabaleného v tenké vatičce.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#3 4. 5. 2006 13:37

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Ten stroužek česneku jsem si dávala doma sama, protože jsem si myslela, že mám zánět středního ucha, ale bylo to jak jsem napsala. A to mě doktorka ještě říkala, že když se mi nepodaří vyléčit do měsíce tak že mi dá ještě prášky a ikdyby to nepomohla že můžu mít chronický zánět uší.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#4 4. 5. 2006 13:48

koudyova
♥♥-----

česnek tam nedostanu,je to moc nateklé,zkusím ten Olynth,díky

Není tady

#5 4. 5. 2006 14:03

Ilseli
♥♥♥----

Zánět středního ucha lze dobře léčit i bez antibiotik a to homeopatii.

Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

#6 4. 5. 2006 14:06

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Nechci tě strašit, ale raději si sežeň hlídání a zajdi si na ušní.Mě taky začalo bolet ucho, pak mi zalehlo, tak jsem měla ANT. a nakonec se z toho vyklubal pásový opar vysypaný v uchu a k tomu se přidala obrna obličeje.Raději neriskuj babské rady, ať si neublížíš.

koudyova napsal(a):

ahoj všem,před týdnem jsem tu psala,že mi doktor napsal antibiotika na ucho -palčivá bolest,píchání v uchu,pocit tlaku.Že mi po nich bylo zle to už jsem psala,ale hlavně vůbec nepomohly a já trpím čím dál tím víc.A protože dcera má zrovna neštovice nikam se nedostanu,nemáte někdo nějaký babský recept?Dnes mi dokonce ucho zalehlo a slyším jen šumění.Nemůže to být nějaký špunt?
kK ušnímu se dostanu tak za 10 dní a to asi nevydržím,taky mám to ucho dost nateklé.
Tak prosím pište cokoli,vyzkouším všechno,abych nedopadla jak Van Gogh.

Není tady

#7 4. 5. 2006 14:07

koudyova
♥♥-----

jenže homeopatku mám v Praze,lékárnu která je schopná sehnat léky v Lysé a sama lékařka byla na tento zánět krátká,proto jsem šla do těch antibiotik,a nezabralo nic.Je pravda že homeopatii snáším bez problémů,ale není stoprocentní.
Budu muset vydržet na to ušní.Snad se dcera brzo vyloupe z těch neštovic.

Není tady

#8 4. 5. 2006 14:16

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

Kamarádčiným dětem, které na to dost trpěly, pomáhala šťáva z netřesku kápnutá do ucha.

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#9 4. 5. 2006 14:31

katafyge
♥♥♥♥♥--

len pre kontrolu, ja som mala pred 5 rokmi, prepichnuté ucho, lieky, hrozné bolesti, a až po 3 týždňoch mi prišli na to, že tam mám / v pravo hore / zarastený zub múdrosti-pokazený -sono, tlačil mi na nervy, hrozné, skontroluj si to, pre istotu,

- vtedy mne pomáhali obklady - do látkového vrecúška, nahriata suchá morská soľ- tlmila mi bolesť,
  držím palce, nech už to vyriešiš, malú daj niekomu opatrovať a už aj k lekárovi !,  ja si veľmi živo pamätám, čo to bolo, nikdy viac,

Upravil(a) katafyge (4. 5. 2006 14:33)

Není tady

#10 4. 5. 2006 14:39

koudyova
♥♥-----

jenže homeopatku mám v Praze,lékárnu která je schopná sehnat léky v Lysé a sama lékařka byla na tento zánět krátká,proto jsem šla do těch antibiotik,a nezabralo nic.Je pravda že homeopatii snáším bez problémů,ale není stoprocentní.
Budu muset vydržet na to ušní.Snad se dcera brzo vyloupe z těch neštovic.

Není tady

#11 4. 5. 2006 14:41

koudyova
♥♥-----

taky mne napadlo,že by to mohly být zuby.Moudráky mne pozlobily dostatečně.

Není tady

#12 4. 5. 2006 14:55

jezmat
♥------

moje děti trpěly na záměty středního ucha a chodili jsme na ORL většinou to píchli a byl pokoj a nebo řekli kapat do nosu nosní kapky jaké koliv a do ucha kapat borovou vodu pokud nepomůže tak dojít píchnout. Na bolesti zubů a proti zánětum mi někdo poradil cumlat hřebíček i proti bolesti v krku, já to používám a pomáhá to.

Není tady

#13 5. 5. 2006 8:33

pachola
♥♥-----

ja mám vyskúšané-pár kvapiek tea tree oil zmiešaný s olivovým olejom a-namočiť vatu do roztoku a dať do ucha,tak isto pomáha na veľa neduhov

Není tady

#14 5. 5. 2006 18:14

Daniela M
♥♥♥----

Doslala jsem jednou pro dceru od naší doktorky, když měla zánět středního ucha Pulsatilu homeopatický lék a pomohl jí. Byla jsem až překvapená. Přeji Ti, aby ti už bylo dobře.

Není tady

#15 6. 5. 2006 12:11

maya
♥♥♥♥♥--

Šťáva z netřesku je výborná, nebo nakapat do ucha slivovici (to nám doporučila i doktorka). Česnek se do ucha nemusí dávat celý, ale stačí rozdrtit a zabalit do gázy.

Není tady

#16 10. 5. 2006 12:26

koudyova
♥♥-----

ahoj všem,chtěla jsem vám poděkovat,včera jsem byla u ušní doktorky a mám akutní zánět zvukovodu,takže si ještě užiju,ale šla jsem ještě včas.Obvodního měním a dokonce jsem sehnala homeopata přímo v Nymburce,tak to budu mít blíž.Mějte se fajn.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí