Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 5. 2019 10:20

Lucie87
♥------
Registrovaný: 18. 10. 2009
Příspěvky: 11

Pracovní volno na svatbu

Ahoj,

v práci chci oznámit, že jsem se vdala až po svatbě. Mohu mít zpětně nárok na placené volno? Před svatbou bych si vzala dovolenou a s pravdou vyšla ven až bude po všem. Svatba bude 31.8. v sobotu. Nejsem si jistá, zda to konec měsíce nezkomplikuje.

Jak jste postupovaly vy, když jste svatbu v práci utajily? Pro mě je mnohem důležitější to utajit, než mít placené volno. Pokud to zpětně nelze, tak peníze vem čert.

Děkuji :-)

Lucie

.

Upravil(a) Lucie87 (5. 5. 2019 10:21)

Není tady

 

#2 5. 5. 2019 15:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Pracovní volno na svatbu

Taky jsme měli svatbu v tomhle termínu a ještě k tomu v 9 ráno. wink
Poradit ti neumím, ale myslím si, že zpětně to asi moc nepůjde. Já bych si to domluvila mezi čtyřma očima s tím, kdo to má na starost, a vybrala bych si volno, na který mám nárok. Dotyčnýho bych poprosila, aby si to nechal pro sebe.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3 5. 5. 2019 18:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Pracovní volno na svatbu

Já bych to nekomplikovala a volno bych oželela.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů