Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 4. 2006 14:16

čížek1
Host

60% ANO, 40% NE

OBČANÉ, DO ZBRANĚ !

Omlouvám se za nevyžádaný "e-mail", ale tentokrát nepřeposílám srandičky. Kromě TV Prima píšu bez rozdílu všem, koho mám v adresáři, tj. asi 250 lidem. Právě jsem dokoukal první část Nedělní partie na Primě (23.4.2006), kde se utkali Pavel Němec a Miloslav Ransdorf. Otázka pro diváky zněla:

MĚLA BY KSČM DOSTAT MOŽNOST VLÁDNOUT?

Výsledkem hlasování prostřednictvím SMS zpráv bylo 60% ANO, 40% NE.

V prvních poválečných volbách roku 1946 byl výsledek opačný. Komunisté dostali 40%, o těch 60% se dělili všichni ostatní, a tak se komunisté dostali do vlády. Chcete nový Únor? Při všech pochybnostech o průzkumech veřejného mínění je to varující číslo. Mobil opravdu není oblíbenou hračkou důchodců, a tak bohužel musím dát za pravdu Ransdorfovi, jenž výsledek komentoval slovy, že ANO evidenteně nehlasovali pouze členové KSČM. O to je situace horší. Volby budou za 6 týdnů, tak lidi neblbněte, nestěžujte si, že není koho volit, a obtěžujte se tam. 26 volebních subjektů je samozřejmě blbost. Ale nevymlouvejte se, že není z čeho vybírat. Akademicky vzato není, ale prakticky volba zní: cokoli reálného, co má šanci nad 5%, jenom ne pasák KSČM a děvka, která pro něj šlape chodník, tj. ČSSD. Ta volba zní: buď s komunisty (a se jmenují jakkoli a jsou kdekoli), nebo proti nim. Já se nad modrými ptáky taky nerozplývám nadšením, ale nebudu kvůli tomu svůj hlas dávat outsiderům, co nemají šanci se do parlamentu dostat. Apeluji zejména na povznesené intelektuály, kteří se takzvaně "nechtějí ušpinit o politiku". Vy volové, jestli nepůjdete volit proti komunistům, následná politika ušpiní vás tak, že se z toho do nejdelší smrti neumejete. A jestli spolu skončíme v Gulagu, budu se tam od vás distancovat.

Můj hlavní apel je adresován sdělovacím prostředkům, tzv. nezávislým, korektním a objektivním. Proč dáváte prostor komunistům? Není to vaše povinnost, nemusíte jim dávat slovo. Nikdo vás k tomu nemůže donutit. Nebo se připravujete na jejich návrat a sichrujete si redaktorské sesle? Nedělní partie (a další platformy) nejsou nedělní šachová partie v kavárně. Tam přece nejde o to, kdo je lepší hráč. Jenže vy ve své "korektnosti" dohlížíte na obecná pravidla souboje, a přitom a je vám fuk, že v něm proti sobě stojí profesionální zabiják a člověk, který tu bouchačku jakživ neměl v ruce. To je korektnost? Jděte se vycpat! Přece každý trochu zorientovaný občan ví, že ministr spravedlnosti a předseda DEU Pavel Němec, i když stojí na správné straně, je pitomec a jeliman, který intelektuálně nemá ani po kotníky na protřelého politika Ransdorfa. Ten je profesionální demagog a psychopat s mimořádně vysokým IQ, před nímž se Hannibal z Mlčení jehňátek může jít zahrabat. Nebo ho snad obdivujete pro jeho encyklopedické znalosti a jazykovou výbavu? A k čemu to používá? K oblbování lidí v pěti jazycích současně. To vám imponuje? Proto ho tam zvete? Proč děláte takové sestavy?

Ve volbách 1998 se profláknutí republikáni nedostali do parlamentu a po Miroslavu Sládkovi od té doby neštěkne pes, protože přestal být pro média zajímavý. Zkušenost tady je. Kdybyste komunisty nepouštěli na obrazovku a před mikrofon, neměli by zdaleka tolik voličů. Copak to nechápete? Jestli jo a netroufáte si na to, tak mě tam zaměstnejte, a já vám to zreformuju. Já si to jako šéf na triko vezmu, že pár kreténů v parlamentu bude interpelovat, že jim v novinách nevzali článek nebo že je nepustili do televize. No a co? To máte vážně strach, že vás vykopnou z redakce a půjdete do kotelny jako za normalizace? A i kdyby, tak no a co? Poserové! Já pak do tý kotelny klidně půjdu a budu na to pyšný. Protože co se děje? V rámci politické korektnosti a vyváženosti Lidové noviny loni 25. února otiskly Grebeníčkův článek o 25. únoru. Od té doby je bojkotuju a s Lidovkama bych si ani nevytřel pr.... Ale to byla jen poslední kapka do džbánu. Džbány "korektních a vyvážených" mediálních sraček už totiž dávno přetékají jako Hrnečku, vař... To vy totiž takhle pomáháte komunistům k návratu. Nebo si myslíte, že 17 let poté někdy jindy a jinde, konkrétně v Německu v roce 1962, položila televize divákům otázku, jestli se má NSDAP vrátit do vlády? Od 21. srpna 1968 nikdo v této zemi nemá právo být komunistou. To máte lidem otloukat o hlavu při každé příležitosti!

Netřeba přesvědčovat přesvědčené a nasírat nasrané, jak říkal Werich. Neodpovídejte mi, nepište mi, napište dalším. Přesvědčujte sousedy, aby šli volit!

Vítězslav Čížek

občan České republiky

 

#2 28. 4. 2006 11:31

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

Pane Čížek takže podle vás stačí nepouštět komunisty do sdělovacích prostředků. Neříká ono se tomu ale náhodou cenzura? Pokud se nemýlím tak tím se vyznačovali právě komunisté či dříve fašisté.....
Víte já komunisty nemohu ani cítit a jsou mi celkově po*ní, přesto si ale myslim že zákazama se nikdy nic nevyřešilo, spíš naopak. Komoušům právě nejlépe svědčí když jsou coby utiskování chudáčci v ilegalitě. Ono by možná opravdu nebylo špatný kdyby se dostali do vlády a dokonce si myslím že by ani nebylo na škodu kdyby měli ve volbách zase těch svých 99,9% hlasů. Třeba by po těch čtyřech letech konečně došlo k opravdovému vypořádání s nimi a nᚠnárod by si uvědomil co je to za verbež rovnocenou fašistům.
Mimochodem teď mě fascinuje jak se všichni pohoršují nad napadením komunisty Jiřího Dolejše. Přestože si myslím že zrovna on patří mezi ten zlomek rozumějších komunistů, pokud se o nich tak dá mluvit, tak i on musí počítat s tím, že když se hlásí ke zločineckému hnutí, tak může dostat normálně po hubě. Což se stalo.....


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#3 28. 4. 2006 11:32

Hela A
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 50

Re: 60% ANO, 40% NE

Nechci se už zajímat o politiku, s poliky už netančím. big_smile

Upravil(a) Hela A (28. 4. 2006 11:34)

Není tady

 

#4 28. 4. 2006 13:00

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: 60% ANO, 40% NE

Jeňýku, to rozbití tlamy jednomu komunistovi je přeci politická provokovace, která se náramně hodí
Paroubkovi do krámu...  za všechno může ODS, alespoň jsem to zahlídla na seznamu...
škoda, že to neuděli před dvaceti roky všem...


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#5 28. 4. 2006 13:06

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: 60% ANO, 40% NE

škoda každé rány, která padne vedle a tahle teda PADLA


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#6 28. 4. 2006 16:53

Pepa K
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 25

Re: 60% ANO, 40% NE

Hela A napsal(a):

Nechci se už zajímat o politiku, s poliky už netančím. big_smile

Helo to jsme dva, kteří se o politiku už nezajímáme, nikdy jsem s nima netančil a vůbec, jeto taková divná sorta.usch

Není tady

 

#7 1. 5. 2006 11:44

J.
Host

Re: 60% ANO, 40% NE

Docela divnej názor že se "nezajímáte o politiku". To žijete někde na Marsu že vám je jedno kdo bude rozhodovat o vašich penězích? Tímto názorem se vyznačují lidé veskrze primitivní.... roll

 

#8 1. 5. 2006 19:10

TK
♥------
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 17

Re: 60% ANO, 40% NE

J. napsal(a):

Docela divnej názor že se "nezajímáte o politiku". To žijete někde na Marsu že vám je jedno kdo bude rozhodovat o vašich penězích? Tímto názorem se vyznačují lidé veskrze primitivní.... roll

NAPROSTO SOUHLASÍM. To je taková STUPIDNÍ idea: "...a se o to starají jiní já se do toho motat nebudu mě to nebaví..." Je to naše země, naše planeta, naše starost!! Uvědomte si to.

Není tady

 

#9 1. 5. 2006 19:13

TK
♥------
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 17

Re: 60% ANO, 40% NE

já myslím že ANO. Fašisty a jiné zločince přece nepouštějí ke slovu v žádné demokracii. Komunisté předvedli jen pokřivené charaktery a spoustu křivd!!!

Není tady

 

#10 1. 6. 2006 21:59

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 54
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

Jeňýk napsal(a):

Pane Čížek takže podle vás stačí nepouštět komunisty do sdělovacích prostředků. Neříká ono se tomu ale náhodou cenzura? Pokud se nemýlím tak tím se vyznačovali právě komunisté či dříve fašisté.....
Víte já komunisty nemohu ani cítit a jsou mi celkově po*ní, přesto si ale myslim že zákazama ...... tak může dostat normálně po hubě. Což se stalo.....

Je cenzura když nedáte do ruky mikrofon vrahovi?


----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

 

#11 1. 6. 2006 22:01

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 54
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

TK napsal(a):

já myslím že ANO. Fašisty a jiné zločince přece nepouštějí ke slovu v žádné demokracii. Komunisté předvedli jen pokřivené charaktery a spoustu křivd!!!

souhlasím


----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

 

#12 1. 6. 2006 22:03

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

jmacak napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Pane Čížek takže podle vás stačí nepouštět komunisty do sdělovacích prostředků. Neříká ono se tomu ale náhodou cenzura? Pokud se nemýlím tak tím se vyznačovali právě komunisté či dříve fašisté.....
Víte já komunisty nemohu ani cítit a jsou mi celkově po*ní, přesto si ale myslim že zákazama ...... tak může dostat normálně po hubě. Což se stalo.....

Je cenzura když nedáte do ruky mikrofon vrahovi?

Samozřejmě že to je cenzura, mikrofonem už někdo někdy někoho zavraždil? Proč by vrah neměl mít možnost říct svůj názor?


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#13 1. 6. 2006 22:21

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 54
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

Jeňýk napsal(a):

jmacak napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Pane Čížek takže podle vás stačí nepouštět komunisty do sdělovacích prostředků. Neříká ono se tomu ale náhodou cenzura? Pokud se nemýlím tak tím se vyznačovali právě komunisté či dříve fašisté.....
Víte já komunisty nemohu ani cítit a jsou mi celkově po*ní, přesto si ale myslim že zákazama ...... tak může dostat normálně po hubě. Což se stalo.....

Je cenzura když nedáte do ruky mikrofon vrahovi?

Samozřejmě že to je cenzura, mikrofonem už někdo někdy někoho zavraždil? Proč by vrah neměl mít možnost říct svůj názor?

k tomu nemám co dodat


----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

 

#14 2. 6. 2006 9:56

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

K tomu klidně dodejte co chcete, já si opravdu myslim že i vrah deseti dětí před mateřskou školou má právo říct svůj názor než ho po soudu zastřelíme.
Osobně považuju za velkou nespravedlnost když Policie rozhání fašistický koncerty a na druhou stranu nečinně přihlíží akcím KSČM nebo KSM. Nejsou snad komunismus a fašismus hnutí potlačující lidská práva? Tak proč jedni sedí v parlamentu a druzí si nemůžou ani uspořádat koncert? Proč za hákovej kříž se zavírá a rudý hvězdy visí veřejně v ulici Politických vězňů v Praze?

Upravil(a) Jeňýk (2. 6. 2006 9:58)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#15 2. 6. 2006 20:21

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 54
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

Jeňýk napsal(a):

K tomu klidně dodejte co chcete, já si opravdu myslim že i vrah deseti dětí před mateřskou školou má právo říct svůj názor než ho po soudu zastřelíme.
Osobně považuju za velkou nespravedlnost když Policie rozhání fašistický koncerty a na druhou stranu nečinně přihlíží akcím KSČM nebo KSM. Nejsou snad komunismus a fašismus hnutí potlačující lidská práva? Tak proč jedni sedí v parlamentu a druzí si nemůžou ani uspořádat koncert? Proč za hákovej kříž se zavírá a rudý hvězdy visí veřejně v ulici Politických vězňů v Praze?

Komunismus a fašismus je pro mě oboje zlem se kterým je nutné bojovat a nenechat ho volně hlásat že nějaká rasa či skupina lidí nemá právo na život a je třeba ji zničit.
Názor před soudem bych vraha nechal říct a pozorně bych o něm přemýšlel a pak bych soudil, ale po odsouzení bych ho mluvit veřejně nenechal. A komunizmus a fašismus odsouzený byl.

Upravil(a) jmacak (2. 6. 2006 20:22)


----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

 

#16 2. 6. 2006 21:00

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

jmacak napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

K tomu klidně dodejte co chcete, já si opravdu myslim že i vrah deseti dětí před mateřskou školou má právo říct svůj názor než ho po soudu zastřelíme.
Osobně považuju za velkou nespravedlnost když Policie rozhání fašistický koncerty a na druhou stranu nečinně přihlíží akcím KSČM nebo KSM. Nejsou snad komunismus a fašismus hnutí potlačující lidská práva? Tak proč jedni sedí v parlamentu a druzí si nemůžou ani uspořádat koncert? Proč za hákovej kříž se zavírá a rudý hvězdy visí veřejně v ulici Politických vězňů v Praze?

Komunismus a fašismus je pro mě oboje zlem se kterým je nutné bojovat a nenechat ho volně hlásat že nějaká rasa či skupina lidí nemá právo na život a je třeba ji zničit.
Názor před soudem bych vraha nechal říct a pozorně bych o něm přemýšlel a pak bych soudil, ale po odsouzení bych ho mluvit veřejně nenechal. A komunizmus a fašismus odsouzený byl.

Dobře tak komunismus i fašismus byli odsouzený. Jak to že ale jeden symbol může být veřejně používaný a za druhý dostanete flastr kterej si odsedíte? Jak to že v parlamentu sedí členové strany která má toto odsouzené hnutí přímo v názvu? Trochu nespravedlivý vůči náckům nebo snad ne?
P.S. Nácek fakt nejsem roll


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#17 3. 6. 2006 7:22

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 54
Web

Re: 60% ANO, 40% NE

Jeňýk napsal(a):

jmacak napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

K tomu klidně dodejte co chcete, já si opravdu myslim že i vrah deseti dětí před mateřskou školou má právo říct svůj názor než ho po soudu zastřelíme.
Osobně považuju za velkou nespravedlnost když Policie rozhání fašistický koncerty a na druhou stranu nečinně přihlíží akcím KSČM nebo KSM. Nejsou snad komunismus a fašismus hnutí potlačující lidská práva? Tak proč jedni sedí v parlamentu a druzí si nemůžou ani uspořádat koncert? Proč za hákovej kříž se zavírá a rudý hvězdy visí veřejně v ulici Politických vězňů v Praze?

Komunismus a fašismus je pro mě oboje zlem se kterým je nutné bojovat a nenechat ho volně hlásat že nějaká rasa či skupina lidí nemá právo na život a je třeba ji zničit.
Názor před soudem bych vraha nechal říct a pozorně bych o něm přemýšlel a pak bych soudil, ale po odsouzení bych ho mluvit veřejně nenechal. A komunizmus a fašismus odsouzený byl.

Dobře tak komunismus i fašismus byli odsouzený. Jak to že ale jeden symbol může být veřejně používaný a za druhý dostanete flastr kterej si odsedíte? Jak to že v parlamentu sedí členové strany která má toto odsouzené hnutí přímo v názvu? Trochu nespravedlivý vůči náckům nebo snad ne?
P.S. Nácek fakt nejsem roll

To nevim a považuju to za protiprávní. Možná je to tím že komunisti mají za těch 40 let "prsty všude" ale "náckové" ne.


----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů