Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 2. 2019 13:14

Anezkap
♥------
Registrovaný: 6. 9. 2018
Příspěvky: 22

Trpím chudokrevností?

Dobrý den, dneska jsem si klasicky procházela články na internetu a narazila na tento. Co jsem si o tom něco zjišovala tak si myslím, že by to mohl být můj problém. Mohu se zeptat pokud tím některá z vás trpěla jak jste to řešily? V tom článku se píše, že bych měla jíst více masa a bílkovin obecně.. je pravda, že to moc nemusím. A pak vitamín B, ten nejím vůbec. Myslíte, že tohle by mělo stačit? Pokud s tím máte zkušenosti a mohli byste mi doporučit co na to brát tak budu ráda. Nejdřív bych to chtěla zkusit vyřešit podomácku a pak se uvidí. Děkuju za rady

Není tady

 

#2 14. 2. 2019 16:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Trpím chudokrevností?

Je to tvoje volba. Ale já bych mašírovala k doktorovi. A pak se třeba i svěřila do péče Matky Přírody. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Někde tu je...

 

#3 14. 2. 2019 19:33

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Trpím chudokrevností?

Léčení podle internetu, a žije nová doba. Pane bože roll

PS : zrovna s krví bych si fakt nezahrávala a věř, že vím, o čem mluvím.

Není tady

 

#4 15. 2. 2019 7:29

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Trpím chudokrevností?

Já budu mít názor opačný a mazat hned k doktorovi nedoporučím. Po zkušenosti z posledních let s vážně nemocnými rodiči mám na doktory leda tak pifku dumbom. Jsem také odpůrcem chemie (jasně, někdy není jiná možnost) - ale aby cpali chemii hned na vše? Mᚠrýmu a šup antibiotika, hnus. Takže jsem všemi deseti pro hledání informací na netu a snažit se třeba sama něco zlepšit než hned chodit k doktorovi s každou blbostí a který nám doporučí nejspíš zase jen tu chemii.
Jestli chodíš na facebook, je tam skupina s názvem "ALTERNA - alternativní léčba nemocí" a "Nemoci a uzdravování" a tam se spíše zkus poradit.
Já měla na posledních testech také málo železa, ale bylo to ještě na hranici. Mám celiakii a to je častý příznak prý.

Upravil(a) LENNNA (15. 2. 2019 7:34)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#5 15. 2. 2019 8:37

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Trpím chudokrevností?

Problém je, že pisatelka si MYSLÍ, že má tento problém, ona to neví kapitulation Takže vlastně hledá a neví co. Podporuju alternativní medicínu právě z důvodu toho, co jsem si prošla, nicméně si trvám na tom, že v prvé řadě ale musím vědět, s čím vlastně bojuju. A udělat si základní vyšetření krve je si myslím to nejmenší.

Není tady

 

#6 15. 2. 2019 12:08

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Trpím chudokrevností?

Andrejko, jj to jasné, každý máme jiné zkušenosti nebo jiné názory tummenupp , to není nic špatného, tak tu každý píše ten svůj.
Já jsem právě taková, že první jdu hledat info, hodně o tom čtu, pátrám, udělám si obrázek, zkusím podle rad zlepšit co můžu a doktora až naposled. Samozřejmě pokud by šlo o hodně vážnou nemoc, tak jdu hned.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7 15. 2. 2019 22:55

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Trpím chudokrevností?

Každý má svou pravdu-podle svých zkušeností. Ale určitě souhlasím s Andreou, že by to chtělo nechat si nejprve udělat základní vyšetření krve. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Někde tu je...

 

#8 18. 2. 2019 11:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trpím chudokrevností?

LENNNA napsal(a):

Andrejko, jj to jasné, každý máme jiné zkušenosti nebo jiné názory tummenupp , to není nic špatného, tak tu každý píše ten svůj.
Já jsem právě taková, že první jdu hledat info, hodně o tom čtu, pátrám, udělám si obrázek, zkusím podle rad zlepšit co můžu a doktora až naposled. Samozřejmě pokud by šlo o hodně vážnou nemoc, tak jdu hned.

Aj ja mám mizernú skúsenos (konrkétne práve s javom zapríčiňujúcim skoro-chudokrvnos) a pomohla som si - za pomoci terapie, hormonálnej jógovej terapie a milenca) sama.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů