Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 2. 2019 11:06

Jana 82
♥------
Registrovaný: 18. 3. 2016
Příspěvky: 8

Výška u 9 a půl leté holčičky

Hezký den,

obracím se s dotazem.
Minulý týden jsme byly na kontrole po nemoci a doktorka se mezi řečí zmínila o tom, že dcera je na svůj věk malá.Je jí 9 a půl let a má 132 cm.Docela mě to znepokojilo, protože do ted nic nikdy neříkala, ale je pravda, že dcera měří téměř rok stále stejně.Co si o tom myslíte, má začít být nervozní, že je něco v nepořádku?Vím, že to záleží na mnoha faktorech, jako výška rodičů atd, ale jen tak, kolik měří vaše dítka v tomto věku?
Děkuju, snad mě uklidníte.
Hezký den, Jana

Není tady

 

#2 11. 2. 2019 21:54

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Výška u 9 a půl leté holčičky

Jano, tak to s paní doktorkou proberte. Jestli by nebylo dobrý odborný vyšetření. Pro klid duše. smile
Setkala jsem se s holčičkou, která měla hodně zpomalený růst. Bylo třeba jí dávat ráno na lačno vypít šávu s vodou, aby mohla jít na WC, což ale s jejím růstovým problémem nemuselo souviset. Ale je to už hodně dávno. Pak už jsem ji nikdy neviděla, tak nevím, jak vyrostla.
Držím palce!


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů