Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 1. 2019 16:04

Naty8889
♥------
Registrovaný: 13. 1. 2019
Příspěvky: 3

Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Dobrý den,
ráda bych Vám napsala můj příběh.
S přítelem jsme chodili 4 roky, od 17 let. Před týdnem jsem se s ním rozešla.
Hlavní důvody byla nedůvěra ve vztahu, už delší dobu jsem mu nevěřila (asi 2 roky), od te doby co si dost intimně psal s jednou slečnou a chodili spolu ven, jakmile jsem na to přišla, málem jsem se s ním rozešla, nakonec jsem mu ale odpustila. Bohužel od té doby jsem mu nebyla schopná věřit, procházela jsem mu mobil, facebook..prostě všechno.Tohle psaní se ještě opakovalo několikrát, ikdyž věděl jak mi to vadí. Asi poslední půlrok mě štvalo snad všechno co dělal, po intimní stránce jsme spolu skoro nespali, o nějaké romantice, vzrušení nebo tak, se nedá ani mluvit. A tohle mi začalo strašně chybět, možná že jsme o tom měli víc mluvit. Ale pokaždé co jsem mu řekla že mi to chybí, tak se to vlastně nezměnilo, maximálně na pár dní.
Před týdnem jsem šla na kafe s kamarádem a dopadlo to tak, že jsme skončili u něj doma a já přítele podvedla. Bohužel mi to nebylo ani líto, byla jsem ráda že se to stalo, bylo mi jen líto přítele a jak jsem mu ublížila.
Příteli jsem druhý den všechno řekla. Řekl mi, že by mi nevěru odpustil, ale pokud mu nezačnu věřit, tak vztah nemá smysl.
jenže já prostě nedokázala po tom o jsem udělala si představit, že bych mohla být zase normálně s ním a taky si nemyslím, že bych mu najednou začala důvěřovat.
Po 3 dnech jsem se s ním rozešla. Ale teď je to naprosto strašné, jsem neustále v depresích, sice nebrečím, ale ta neustála úzkost je hrozná. Neumím si představit, že už spolu vůbec nebudeme a nic nezažijem. Přes den to celkem zvládám, ale večer mám chu všechno vzít zpátky a vrátit se k němu. Prostě se bojím, že jsem udělala chybu.Přece jenom jsme spolu zažili spoustu pěkného. Pořád si říkám, že třeba se změnil a já bych mu začala znovu věřit (ikdyž jsem to nedokázala za 2 roky)Chtěla bych se zeptat jestli tady je někdo, kdo tohle zažil, vaše rady, postřehy a vůbec cokoliv. Předem Vám moc děkuji

Upravil(a) Naty8889 (13. 1. 2019 16:08)

Není tady

 

#2 13. 1. 2019 20:08

Lena39
♥♥-----
Registrovaný: 19. 7. 2018
Příspěvky: 45

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Naty8889 napsal(a):

Dobrý den,
ráda bych Vám napsala můj příběh.
S přítelem jsme chodili 4 roky, od 17 let. Před týdnem jsem se s ním rozešla.
Hlavní důvody byla nedůvěra ve vztahu, už delší dobu jsem mu nevěřila (asi 2 roky), od te doby co si dost intimně psal s jednou slečnou a chodili spolu ven, jakmile jsem na to přišla, málem jsem se s ním rozešla, nakonec jsem mu ale odpustila. Bohužel od té doby jsem mu nebyla schopná věřit, procházela jsem mu mobil, facebook..prostě všechno.Tohle psaní se ještě opakovalo několikrát, ikdyž věděl jak mi to vadí. Asi poslední půlrok mě štvalo snad všechno co dělal, po intimní stránce jsme spolu skoro nespali, o nějaké romantice, vzrušení nebo tak, se nedá ani mluvit. A tohle mi začalo strašně chybět, možná že jsme o tom měli víc mluvit. Ale pokaždé co jsem mu řekla že mi to chybí, tak se to vlastně nezměnilo, maximálně na pár dní.
Před týdnem jsem šla na kafe s kamarádem a dopadlo to tak, že jsme skončili u něj doma a já přítele podvedla. Bohužel mi to nebylo ani líto, byla jsem ráda že se to stalo, bylo mi jen líto přítele a jak jsem mu ublížila.
Příteli jsem druhý den všechno řekla. Řekl mi, že by mi nevěru odpustil, ale pokud mu nezačnu věřit, tak vztah nemá smysl.
jenže já prostě nedokázala po tom o jsem udělala si představit, že bych mohla být zase normálně s ním a taky si nemyslím, že bych mu najednou začala důvěřovat.
Po 3 dnech jsem se s ním rozešla. Ale teď je to naprosto strašné, jsem neustále v depresích, sice nebrečím, ale ta neustála úzkost je hrozná. Neumím si představit, že už spolu vůbec nebudeme a nic nezažijem. Přes den to celkem zvládám, ale večer mám chu všechno vzít zpátky a vrátit se k němu. Prostě se bojím, že jsem udělala chybu.Přece jenom jsme spolu zažili spoustu pěkného. Pořád si říkám, že třeba se změnil a já bych mu začala znovu věřit (ikdyž jsem to nedokázala za 2 roky)Chtěla bych se zeptat jestli tady je někdo, kdo tohle zažil, vaše rady, postřehy a vůbec cokoliv. Předem Vám moc děkuji

Tohle zažil téměř úplně každý a to nejspíše několikrát. Ačkoliv to teď tak nevidíš, protože to je čerstvé a bolí to, tak jsi udělala dobře. Věř, že přijdou další a bude zase dobře.

Není tady

 

#3 14. 1. 2019 14:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Ide o to, či je to len zvyk a Ty mᚠobyčajný absák, alebo naozaj láska - a Ty cítiš, že prichádzaš o niečo pekné... Predstav si vás dvoch tak povedzme o 10 rokov, nací sa do toho, aké by to bolo - a mᚠčiastočnú odpoveď na svoje otázky a neistoty.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 15. 1. 2019 9:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Podle toho, co píšeš, byl podle mého názoru rozchod správným řešením.
Jsi ještě tak mladá.
Vydrž, chce to čas. Ty pocity odejdou. Po tak dlouhém vztahu je logické, že mᚠabsák.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 15. 1. 2019 10:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Take jsem to zazila a dodnes po 23 letech jeste nezapomnela.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6 15. 1. 2019 14:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

eremuruss napsal(a):

Take jsem to zazila a dodnes po 23 letech jeste nezapomnela.

erem, slečna nebyla vdaná a nemá s tím mužem děti.
Pleteš jablka se sardinkami. big_smile
A nikdo tady nepíše o zapomenutí, ale o vyrovnání se se situací a o tom, že to časem přestane bolet, pokud jsme byli schopni se s tím vyrovnat. Asi na rozdíl od tebe, nebo ty stále ještě vyrovnaná nejsi, jak je vidět na tvém vlákně o tvém bývalém manželovi.
Nemotej slečně hlavu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 16. 1. 2019 10:57

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Naty8889 napsal(a):

Dobrý den,
ráda bych Vám napsala můj příběh.
S přítelem jsme chodili 4 roky, od 17 let. Před týdnem jsem se s ním rozešla.
Hlavní důvody byla nedůvěra ve vztahu, už delší dobu jsem mu nevěřila (asi 2 roky), od te doby co si dost intimně psal s jednou slečnou a chodili spolu ven, jakmile jsem na to přišla, málem jsem se s ním rozešla, nakonec jsem mu ale odpustila. Bohužel od té doby jsem mu nebyla schopná věřit, procházela jsem mu mobil, facebook..prostě všechno.Tohle psaní se ještě opakovalo několikrát, ikdyž věděl jak mi to vadí. Asi poslední půlrok mě štvalo snad všechno co dělal, po intimní stránce jsme spolu skoro nespali, o nějaké romantice, vzrušení nebo tak, se nedá ani mluvit. A tohle mi začalo strašně chybět, možná že jsme o tom měli víc mluvit. Ale pokaždé co jsem mu řekla že mi to chybí, tak se to vlastně nezměnilo, maximálně na pár dní.
Před týdnem jsem šla na kafe s kamarádem a dopadlo to tak, že jsme skončili u něj doma a já přítele podvedla. Bohužel mi to nebylo ani líto, byla jsem ráda že se to stalo, bylo mi jen líto přítele a jak jsem mu ublížila.
Příteli jsem druhý den všechno řekla. Řekl mi, že by mi nevěru odpustil, ale pokud mu nezačnu věřit, tak vztah nemá smysl.
jenže já prostě nedokázala po tom o jsem udělala si představit, že bych mohla být zase normálně s ním a taky si nemyslím, že bych mu najednou začala důvěřovat.
Po 3 dnech jsem se s ním rozešla. Ale teď je to naprosto strašné, jsem neustále v depresích, sice nebrečím, ale ta neustála úzkost je hrozná. Neumím si představit, že už spolu vůbec nebudeme a nic nezažijem. Přes den to celkem zvládám, ale večer mám chu všechno vzít zpátky a vrátit se k němu. Prostě se bojím, že jsem udělala chybu.Přece jenom jsme spolu zažili spoustu pěkného. Pořád si říkám, že třeba se změnil a já bych mu začala znovu věřit (ikdyž jsem to nedokázala za 2 roky)Chtěla bych se zeptat jestli tady je někdo, kdo tohle zažil, vaše rady, postřehy a vůbec cokoliv. Předem Vám moc děkuji

erem,
zapomenout   nemusíš,  ale po těch letech   - 23 let - už  člověk  VNÍMÁ   i ty vzpomínky JINAK ...
Eva to dobře vystihla -  pokud se člověk VYROVNAL   a   hlavně   SMÍŘIL     s tím,  co bylo ...  tak PŘESTANE  LITOVAT,   co  by bylo, kdyby .. a přestane  si v hlavě   dělat představy,   že   by třeba   šlo
nějak   pokračovat,  navázat   na minulé   pěkné ....

Není tady

 

#8 17. 1. 2019 12:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

JJ, ja som si práve včera uvedomila, že s jedným ex, sktorým som v (infernetovom) kontakte, mám pekný vzah práve preto, že už nič nežutujem: ani že sme boli spolu, ani že sme sa rozišli. Všetko je tak, ako má by - a vovovo tom to je. Toto je asi moja odpoveď na toto vlákno...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 17. 1. 2019 17:12

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#10 20. 1. 2019 20:05

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Včas se rozejít je rozhodně lepší, než se blbě vdát! A to se ti klidně mohlo stát. Pokud jsi se svým bývalým přítelem chodila od sedmnácti, jsi teď, po čtyřech letech, úplně jiný člověk a je velmi pravděpodobné, že jste se každý vyvíjel jiným směrem.

Není tady

 

#11 21. 2. 2019 10:47

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Život jde dál. Najdeš si někoho jiného nebo se po letech zase k sobě vrátíte. Hrozně mě na tvém příběhu zaráží to, že jste spolu 4 roky a z toho mu 2 roky nevěříš. Teď jsi ho podvedla a chceš, aby ti věřil on. Vztah bez důvěry nemůže fungovat a po takhle krátké době... sad Nᚠvztah po 12 letech taky nabourala jedna událost a věř mi, že i po těch letech, dětech a spoustě krásných zážitků vracet důvěru v partnera zpět je nesmírně náročný úkol.

Nemáte děti, nemáte závazky, neboj se toho jít dál životem.

Není tady

 

#12 21. 2. 2019 16:10

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

Taky si myslím, že byl rozchod správným řešením: když partnerovi nevěříš, ubližuješ v podstatě sobě i jemu. Pracuj na své závislosti vůči jemu. Teď je to špatné krátkou dobu, znovu se zamiluješ a bude to zase hezké. Kdybys zůstala, nebude to hezké třeba dalších x let, než se s tím úplně vyrovnáš. Nebo taky nevyrovnáš.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#13 22. 2. 2019 12:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Byl rozchod správné řešení? jak se s ním vyrovnat?

... Ale popracovala by som na tom, aby vo mne tá nedôvera nezostala do budúcnosti (rad astarej matadorky, ktorej sa niečo podobné stalo... kapitulation)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů