Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 4. 2006 7:51

Coral
Host

Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

Dobrý den, v létě jedeme autem do Jižní Dalmácie a já uvažuji, že synovi (6 let) koupím nějakou kvalitní a pohodlnou autosedačku do 36 kg. Zdá se mi nepřijatelné, aby takovou dlouhou cestu absolvoval jen tom "bobku" a celou cestu se mi klátil doleva a doprava:sova: Můžete mi sdělit Vaše zkušenosti s autosedačkami ? Nejvíce vyhovující mi přijde BEBE CONFORT A MAXI COSI.

 

#2 26. 4. 2006 8:10

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

Neporadím, bohužel....teď jsou předpisy  mít autosedačku, neříkám, že to není bezpečné.....ale když jsem vozila syna a on potřeboval pohodlí, tak se pohodlně natáhl přes celou zadní sedačku....ale  je jiná doma...v každém případě  usne v sedě, nesmí se hýbat....co je to za pohodlí a nakonec dopředu ani nevidí přes řidiče či spolujezdce....no, nechtěla bych být dítětem v autě.... ( ale to jsem ti nepomohla v rozmýšlení, promiň)

Není tady

 

#3 26. 4. 2006 8:27

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

Před časem jsem viděla za ten "bobek"  prodávat molitanový nástavec s bočnicemi, na opření hlavy.
Nevím, jestli se lepí na suchý zip, nebo jen položí na opěradlo, ale přišlo mi to jako rozumný nápad,
dítěti se neklinklá hlava když usne, vypadá to dobře.  Navíc ještě prodávají takové límce ve tvaru zvířátek.
Osobně bych řekla, že to bude pro 6ti letého kluka pohodlnější, než několikabodové upínání do sedačky.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#4 26. 4. 2006 8:46

Cora
Host

Re: Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

Díky za příspěvky. Když jsme minule jeli v autě a syn usnul, tak seděl na bobku připásaný bezp. pásem a zatáčce se pomalu převrátil. Dívala jsem se na net a zřejmě půjdu do sedačky od 15-36 kg. Zkoušela jsem i ten límec, ale holt jak spí, tak váhou těla se stejně i s pásem "skulí" do polohy horizontální lol

 

#5 26. 4. 2006 9:19

Týna
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 51

Re: Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

Mám pro dceru Comfort Lift a bez problémů v ní zvládá cesty do Chorvatska a zpět. Je to typ s posuvnou opěrkou hlavy. Jak dcera rostla, posouvali jsem podhlavník s "ušima" výš. Sedák  má boční opěrky a dá se od zádové části odmontova a používat samostatně. Pás je veden přes vodiče, aby dítě neškrtil.

Není tady

 

#6 26. 4. 2006 12:56

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

No a teď mi poraďte,když mám 10letého syna, který váží 38 kg, to znamená,že sedačka už pro něj není. Navíc je vysoký,takže když si vleze do sedačky,bouchá se hlavou do stropu auta. Ale předepsané cm ještě nemá. Tak teď "babo" raď.


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#7 26. 4. 2006 13:00

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

Ivet, tak jedině podsedák, aby byl výš


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#8 27. 4. 2006 14:41

Doublex
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 190

Re: Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

Naše obě děti jsou v sedačkách od mala a něco jsem s nima najezdil... Jestli během roku jezdíš jen s bobkem (což na kratší cesty stačí), tak pak bych na dovolenou koupil klidně obyč. sedačku v OBI apod., která splní svůj účel, tj. má bočnice na hlavu a můžeš dítě připásat. Já jsem vždy dětem ještě dal ten límec kolem krku a spaly jako zabité, je to spíš otázka zvyku.

Není tady

 

#9 27. 4. 2006 18:11

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Dlouhá cesta a vhodná autosedačka

My měli takovou autosedačku do 36 kg, která se dala jakoby sklopit, takže když malá usnula, tak jsme sedačku zaklonily a spala pohodlně.  Ted používáme podsedník jen přes Rakousko a jinak spí přes zadní sedačky. Ale od června bude všechno jinak , tak taky nevím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů