Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 10. 2008 16:31

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: atopický ekzém

Zázrak se stal - údajně jsem měla celý život atopií, projevy na kůži - svědivé, škrábala jsem se a pod. Začala jsem si dělat koloidní stříbro,potírat,  léčit parazity a je po atopii!! Takže bych radila, koho zlobí atopie, ráda poradím v SZ !

Není tady

 

#27 6. 10. 2008 22:49

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: atopický ekzém

Jako malá jsem taky měla atopický ekzém, ale v pubertě zmizel, byla jsem moc ráda, že zmizel. Doufám, že už se mi nikdy neobjeví. A že ho nebude mít ani Matýsek.

Není tady

 

#28 7. 10. 2008 10:33

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: atopický ekzém

Aneri, poraď  mi prosím. Moje dítě má exém. Mometnálně zkoušíme homeopatika, když to nezabere (zatím je brzy soudit, zda to zabralo) tak zkusíme něco jiného. Teď jsem si něco našla o koloidním stříbru na netu, zní to zajímavě, jak se vyrábí doma?

Není tady

 

#29 7. 10. 2008 10:47

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: atopický ekzém

Evičko, nevím, co se tu smí a co ne, písnu ti SZ!

Není tady

 

#30 21. 10. 2008 14:09

natalia
♥------
Registrovaný: 16. 10. 2008
Příspěvky: 21

Re: atopický ekzém

Ahoj Aneri, nevím, jestlis něco objevila, ale zkusila bych ti doporučit čistě přírodní Probiotické kapky pro děti, se kterýma mám dobrou zkušenost. Lze je dávat kojencům od 1 měsíce života a dostaneš je v každé lékárně.fuckyou

Není tady

 

#31 21. 10. 2008 14:10

natalia
♥------
Registrovaný: 16. 10. 2008
Příspěvky: 21

Re: atopický ekzém

Jéé, já si vás popletla. Takže Evičko a Aneri, odpověď byla pro Evičku.

Není tady

 

#32 8. 11. 2008 12:28

Sisa0017
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 14

Re: atopický ekzém

Ahoj u našeho malého se objevil atopický ekzém ve třech měsících a to dost razantně byla to hrůza!Do krvava rozškrábané ručičky a nožičky,často jsem v noci nad ním brečela a nevěděla co s tím jak mu pomoct!Náše pediatrička se moc snažila,ale nic nepomáhalo,dávali jsme kortikoidy,vždy se to na pár dní zlepšilo,ale jakmile jsme je vysadili,bylo to tu zas a v mnohem horší formě!Pak jsem začala jezdit s malým do Motole,tam nám moc pomohly,dávaly nám speciální dělané masti a koupele a bylo to lepší.Ale říkaly nám,že je to celoživotní boj!Buď se to do tří let zlepší a bude z toho venku anebo.............Je fakt,že čím dál byl starší bylo to lepší až nám jedna lékařka řekla zkuste změnit prostředí.A tak jsme se z města,kde jsou uranové doly přestěhovaly na vesnici,čistší vzduch,klid znáte to!A věřte nevěřte do měsíce se malému kompletně vyčistila ple a je bez problémů!Ani lékaři tomu pomalu nemohli uvěřit!Možná to dělal ten uran,možná špatná voda či prostředí čert ví!Dnes jsou malému 2roky a kousek,jí naprosto všechno,koupe se v normální vodě,obléká si věci z jakéhokoliv materíálu atd.Proto vám všem chci říct vydržte a zkuste opravdu všechno a něco určitě zabere!Držím všem maminkám co mají doma atopika palečky vím co je to kolikrát za hrůza a boj!tummenupptummenupptummenupp

Není tady

 

#33 10. 11. 2008 9:18

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: atopický ekzém

No vidíš, takže také nešlo o atopický ekzém, to je super ......ach, ti lékaři !!!

Není tady

 

#34 10. 11. 2008 13:06

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: atopický ekzém

Ahoj holky,
já doporučuju Lipobasi na mazání, ovesnou koupel ( u nás mají normálně v pytlíku), ale také jsem si to pro sebe vařila normálně a kosmetika A-derma ty mají spoustu  přípravků s ovsem a to je nejlepší. Mě se to horší hlavně v zimě. A koupat málo a vůebc žádná kosmetika tipu Avon, Oriflame, Johson. Také je dobré mýt se jenom jelenem, blbé, ale fakt dobrésmile

Není tady

 

#35 20. 11. 2008 10:19

melinda
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2008
Příspěvky: 3

Re: atopický ekzém

Ahoj holky, atopický ekzém je fakt o nervy. Taky s ním bojujeme. Naše dětská lékářka (mojí holčičce jsou tři měsíce) nám říkala, že nejdůležitější je posilovat imunitu. Většinou to souvisí s nějakou alegií - nám nic ale nenašli. Takže se prý máme bránit aspoň prevencí, když nevíme, s čím ekzém souvisí. Taky jsem slyšela o Probiotických kapkách pro děti, tak je tedy zkoušíme. Věřím, že zaberou, slyšela jsem nejen od doktorky dobré ohlasy...

Není tady

 

#36 20. 11. 2008 10:35

natalia
♥------
Registrovaný: 16. 10. 2008
Příspěvky: 21

Re: atopický ekzém

Ahoj, tak se zase po dlouhé době hlásím. Už mi to potvrdily i další kamarádky - na atopický ekzém je fakt vhodné užívat Probiotické kapky. Fakt zabírají a projevy ekzému jsou mnohem slabší...

Není tady

 

#37 19. 2. 2010 11:34

Pettraa
♥------
Registrovaný: 19. 2. 2010
Příspěvky: 2

Re: atopický ekzém

Příspěvek reklamního charakteru, jako takový smazán, pokud zde chcete inzerovat, obrate se na majitele serveru.

Upravil(a) AndreaP. (19. 2. 2010 12:12)

Není tady

 

#38 13. 8. 2013 12:35

kvik
♥------
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 9

Re: atopický ekzém

zdravím, protože patří taky mezi neštastlivce s atopickým ekzémem, chtěla bych se podělit o svoji zkušenost. Jednou jsme narazila na netu na kosmetiku Tepezcohuite strom kůže a fakt mi pomohla. tak třeba Vám také zabere. Koupila jsem jina tepezcohuite.cz

Není tady

 

#39 5. 12. 2014 12:53

Petzal
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2014
Příspěvky: 13

Re: atopický ekzém

Na atopický ekzém jsem toho vyzkoušel už opravdu hodně, nic mi však nepomohlo tolik jako mazání s obsahem konopného oleje a rašeliny od Cannadermu…  kůže není vůbec suchá a projevy atopie jsou tak mnohem mnohem mírnější…

Není tady

 

#40 24. 5. 2017 12:18

Barunka33
Zablokovaný
Registrovaný: 5. 3. 2016
Příspěvky: 3

Re: atopický ekzém

Nám pomohla Eurona. Pokud máte zájem zaslat odkaz na produkty, které používáme doma, napište mi na e-mail chadimovadana@seznam.cz nebo se připojte do FB skupiny Čistota a vůně https://www.facebook.com/groups/451181925223773/

Není tady

 

#41 18. 6. 2018 8:37

hanova
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2018
Příspěvky: 2

Re: atopický ekzém

Moje holka to má po mě, a mě osobně pomohl protopan,takže jse ho koupila i jí. Používám od této značky i sprcháč,tél.mléko a teď jsem si na léto koupila opalovák.Však se můžete podívat na web protopan.cz, kde je šechno hezky rozepsane a popsane.

Není tady

 

#42 18. 6. 2018 12:15

katerbelac
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2018
Příspěvky: 2

Re: atopický ekzém

Moje Kačka 13 let, trpí ekzémem už dlouho.. Mažeme EXCIPIAL U Lipolotio emulzí a celkem se to zlepšuje. Nejvíc nám teda pomáhá mořská voda.. to je vždy chvíli úplně v pořádku. Teď nám kamarádka doporučila https://www.alchymystique.cz/eshop/elix … jeni-pleti tak budeme zkoušet a dám vědět.

Není tady

 

#43 13. 7. 2018 8:48

kalenka
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2018
Příspěvky: 2

Re: atopický ekzém

Zdravím,je to hrozný když to mají ty nase rotolesti,my jsme si užili taky pěkně,než jsme narazili na protopan který je bez kortikoidů,parfemace a tak dále.. je to jeden z nejlepsšich co jsme měli,klidně si můžeš nechat zaslat prvně vzorky na vyzkoušení.Mrkni na jejich stánky protopan.cz

Není tady

 

#44 4. 7. 2021 20:27

Rouge
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2021
Příspěvky: 12

Re: atopický ekzém

No popravdě nevím jestli tyto "léky" zabírají. Švagrová to se svým synem řešila kpl.rozborem u specializovaného doktora z Třebíče (nevím přesně jméno) a po několika návštěvách a změnou stravování došlo k obrovskému zlepšení + na to pomáhala návštěva Chorvatska s každodenní koupelí v moři. Klučina to měl opravdu tragické a teď už je to téměř bez problému. tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů