Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 27. 10. 2018 15:12

Sandra35
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2018
Příspěvky: 4

Osobní bankrot

Zajímalo by mne, zda jste někdo řešil finanční problémy skrt osobní bankrot neboli insolvenci. Poslední dobou nad tím stále přemýšlím, jelikož dluhy naskakujou a já je nestíhám splácet a pomalu se z toho i psychicky hroutím. Na http://ideaclub.cz/media/jak-probiha-in … a-ukonceni jsem se dočetla, že dlužník v insolvenci je povinen nejpozději do pěti let splatit alespoň 30 % všech svých dluhů. Pokud se mu to podaří, zbylé dluhy jsou mu odpuštěny po uplynutí pětileté lhůty a dlužník se může vrátit zpět do normálního života s úplně čistým rejstříkem. Taky mě zaskočilo, že tam jsou i jisté podmínky, které musí dlužník splnit, aby mu insolvenci uznali a to třeba, že dlužník není prokazatelně schopen sluhy je splatit. Jak se tato podmínka splňuje? Jak mám doložit, že mám nedostatek finančních prostředků, kdo o tom rozhoduje? Jsem matka samoživitelka a zbyly mi dluhy po bývalém manželovi. Žiji jen z podpor, dceři je rok, takže minimálně rok ještě nebudu moci jít do práce. Je pro mě insolvence vhodná? Jak byste mou situaci řešili vy? Poraďte prosím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů