Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 10. 2018 8:35

peha78
♥------
Registrovaný: 14. 8. 2018
Příspěvky: 4

Nemám pravou kamarádku :-( Praha 9

Nemám pravou kamarádku
Zdravím všechny, trápí mě, že nemám žádnou takovou tu pravou kamarádku. Když jsem byla na mateřské, stýkaly jsme se společně 2 kamarádky i s manželi a i celé rodiny.  Já to všechno chápu, člověk si nemůže vymoci aby se s ním někdo přátelil, ale mě to dost mrzí. Už jsem začala pochybovat sama o sobě. Nevím, kde dělám chybu. Nikomu neubližuji, pokud kamarádka potřebuje pomoct nebo se třeba jen tak „vykecat“ nemám s tím problém,  Jakoby si každý myslel, že já vlastně nemůžu mít žádné problémy. Zřejmě jsem typ „vrby“. Už jsem si myslela, že je možná lepší nemít nikoho, aspoň člověk není zklamaný, ale není to pravda. Mrzí mě to, moc mi chybí pohodová kamarádka, se kterou můžu dojít na drb nebo si jen tak zavolat co dělá.  Když já komukoli nenapíšu, tak mě se nikdo sám od sebe neozve. Možná že vypadám, jak jsem v pohodě, ale nejsem. Nepotřebuji denně někomu volat nebo denně kamarádku vidět, protože mám sama funční rodinu a k tomu děti, ale aspoň občas si zavolat, napsat na whatsapp nebo se sejít a pokecat. To mi vážně chybí. Zřejmě všechny kamarádky v Praze už došly :-(. Máte to někdo podobně?

Není tady

 

#2 9. 10. 2018 14:13

P.
♥------
Registrovaný: 9. 10. 2018
Příspěvky: 1

Re: Nemám pravou kamarádku :-( Praha 9

Ano, přijde mi, že jsem na tom stejně. Když nepošlu zprávu nebo nezavolám já, kámošky se neozvou. Jsou dny, kdy mě to hodně mrzí, jindy to neřeším. Hlavně bych si ráda někomu občas vylila srdíčko, ale nějak nemám pocit, že by to někoho zajímalo. Ale taky bych někdy ráda pokecala jen tak o životě, o hloupostech. Jsem ale taky ten typ člověka, který je druhým k dispozici třeba i v noci. Jasně, každý má svůj život, řeší své problémy apod.Ale neboj, jak je vidět, není to problém jenom Prahy. Já jsem z Moravy;-).

Není tady

 

#3 9. 10. 2018 17:35

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14650

Re: Nemám pravou kamarádku :-( Praha 9

Holky, a co vaše někdejší spolužačky? Já mám ty nejvěrnější kamarádky (dříve přítelkyně) právě ze školních škamen. Většinou z tý doby, ale k prohloubení a upevnění kontaktu se dá dojít i později, třeba díky školním srazům. big_smile
Lidi se seznámí při sportu, při pobytech v přírodě, na akcích pro rodiny s dětmi (i v místě bydliště)... stolt
I na Babinetu. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4 10. 10. 2018 12:43

peha78
♥------
Registrovaný: 14. 8. 2018
Příspěvky: 4

Re: Nemám pravou kamarádku :-( Praha 9

Tak aspoň v tom nejsem sama:-)

Není tady

 

#5 10. 10. 2018 14:59

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Nemám pravou kamarádku :-( Praha 9

ano, musí se hledat, klepat na dveře, aby se otevřely
kamarádky jsou zapotřebí

Není tady

 

#6 11. 10. 2018 15:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemám pravou kamarádku :-( Praha 9

Ja mávam pocit ( a nie som ani z Prahy, ani z Moravy wink ), že sa buď neozýva nikto, alebo - zriedkavejšie - všetci naraz, ideálne vo chvíli, keď som niekde mimo a rozhodne NEMOŽEM prís... Ale tiež to mám tak, že sa musím ozýva a pripomína aj ja, ale neberiem to ako ujmu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 11. 10. 2018 18:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14650

Re: Nemám pravou kamarádku :-( Praha 9

Myslím si, že je to normální, zdravý přístup. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8 11. 1. 2019 10:56

peha78
♥------
Registrovaný: 14. 8. 2018
Příspěvky: 4

Re: Nemám pravou kamarádku :-( Praha 9

Tak v tom nejsem sama,ale je tu někdo se stejným problémem,ale z Prahy?:-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů