Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 28. 9. 2018 12:13

Sandra35
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2018
Příspěvky: 3

Zábavní parky Němcko

Zdravím, rádi bychom s rodinou vyrazili na podzimní dovolenou do Německa a aby se to užili i děti, tak bychom rádi navštívili nějaký ten zábavní park, kterých je prý v Německu spousta. Na http://jacestovatel.cz/media/tipy-na-ne … ky-nemecko jsem se dočetla o těch nejlepších. Kromě asi nejznámnějšího Legolandu tam píšou i o Europa Park, který patří mezi jedny z největších na celém světě.  Ohromný zábavní Europa Park je rozdělený do 13 částí. Každá část se jmenuje podle některého z Evropských států. Vstupné je teda kolem 900 Kč, ale je to zase na celý den a myslím si, že by se tu děti a i my vyblbli. Nebyl jste tam někdo? Pak tam ještě zmiňují Playmobil Fun Park, Bayern Park, Churpfalzpark, Heide Park a další. Poradíte prosím, který je nejlepší?

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů