Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 25. 9. 2018 12:55

Irena35
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2018
Příspěvky: 3

Jak na dodatečné daňové přiznání

Zdravím, zjistila jsem, že jsem špatně vyplnila daňové přiznání, jelikož jsem nezohlednila některé příjmy. Na http://ideaclub.cz/media/jak-vyplnit-do … priznani-2 jsem se dočetla, že k opravě dlouží dodatečné daňové přiznání, kterým mohu chybu opravit ještě předtím, než mi přijde apel od finančního úřadu a můžu se tak vyhnout pokutě. Budu to však dělat prvně a tak z toho mám trochu obavy. Sice v článku celkem detailně vysvětlují co kam napsat, vysvětlují to ale na jiném příkladu než mám já. Může mi prosím někdo poradit, jakou kolonku mám pozměnit v případě, že jsem získala dotace z evropské unie, které jsem v předchozím dańovém podání nezahrnula? Díky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů