Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 9. 2018 11:02

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

CONSEQ - investiční spoření

Prosím má někdo zkušenost se spořením u CONSEQ?
Bankéř mi to doporučuje jako nejlepší spoření, ale nerozumím tomu, nikdy jsem se s ničím podobným nesetkala, a tak se bojím a nevím, zda toho jít či ne.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#2 25. 9. 2018 11:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CONSEQ - investiční spoření

To je široký pojem - spoření.
Na jejich stránkách je hodně produktů, co nabízejí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 25. 9. 2018 12:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CONSEQ - investiční spoření

Eva. napsal(a):

To je široký pojem - spoření.
Na jejich stránkách je hodně produktů, co nabízejí.

https://www.conseq.cz/page.asp?page=177


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4 25. 9. 2018 13:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CONSEQ - investiční spoření

Lenno, já jsem si na jejich stránkách četla. Ale jak už jsem psala - mají tam spoustu produktů. Který ti tvůj bankéř nabízí?
Osobně bych do tohohle nešla. A penzijko si můžu sjednat přímo u konkrétního penzijního fondu.

Už jen ty vstupní poplatky by mě odradily. Ještě jsi nic nedostala a už platíš vstupy a poměrně vysoké.

Upravil(a) Eva. (25. 9. 2018 13:20)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 26. 9. 2018 7:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CONSEQ - investiční spoření

Eva. napsal(a):

Lenno, já jsem si na jejich stránkách četla. Ale jak už jsem psala - mají tam spoustu produktů. Který ti tvůj bankéř nabízí?
Osobně bych do tohohle nešla. A penzijko si můžu sjednat přímo u konkrétního penzijního fondu.

Už jen ty vstupní poplatky by mě odradily. Ještě jsi nic nedostala a už platíš vstupy a poměrně vysoké.

Nabízí mi právě ten Horizont Invest. Chci někde spořit, ale vůbec se v tom neorientuji. Bankéř vysvětluje, ale stylem, že chválí tohle investování, což je samozřejmě jeho zájem. Proto se snažím hledat informace ještě na netu. Chápu, že tohle bude asi nejvýhodnější z hlediska úroků, ale nelíbí se mi, že to není bez rizika, že o peníze nepřijdu. Na mé konstatování, že bych raději něco bezpečnějšího, jako je spořící účet nebo stavebko, mi bankéř řekl, že ani tam nemám záruku. To se mi nezdá, myslela jsem, že tyto spoření jsou bezpečné a že naspořené peníze člověk určitě dostane, tedy o ně nepřijde. Což u toho investování se může stát. Bankéř myslí podle mého hlavně na svůj zisk a tak mi doporučí klidně cokoliv, teda myslím. Na druhou stranu je pravda, že i on sám má toto investiční spoření Horizont Invest sjednané.
Budu vděčná za každou radu a názor. Opravdu přiznávám upřímně, že se v této oblasti neorientuji.
Kde byste spořili vy? Co je podle Vás nejlepší? Moc děkuji.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#6 26. 9. 2018 10:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CONSEQ - investiční spoření

Stavebko a penzijko je bezpečné, to ti agent kecá. Měl by z toho malou provizi nebo vůbec žádnou, když si to zařídíš sama.
Jen u penzijka už si nelze uzavřít tu smlouvu s výhodnějšími podmínkami, to skončilo myslím rokem 2013.
Stavební spoření  je zatím stále pro konzervativní spořitele nejbezpečnějším způsobem s nejvyšším navýšením a může být jen (minimálně) na 6 let, nejsou tam peníze vázané dlouho, když nechceš. A je tam kromě státního příspěvku i úročení - různé podle jednotlivých poskytovatelů.
Dobré je i penzijko. Pokud spoříš hodně, při 36 000,- spoření ročně mᚠ24 000,- odečet od základu daně při ročním zúčtování. A státní příspěvek je taky prima, i "úrok", zhodnocení tvých peněz penzijním fondem. Když mᚠdost naspořeno, můžeš s ním jít i do předdůchodu (nezaměňovat s předčasným důchodem), pokud budeš chtít.
Jsem ekonom, trošku se o tohle zajímám. Jsem konzervativní, nerada dávám své peníze do rizikových investic.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 26. 9. 2018 16:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CONSEQ - investiční spoření

Moc děkuji! tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8 5. 1. 2019 17:19

hahahana
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2019
Příspěvky: 8

Re: CONSEQ - investiční spoření

Horizont Invest určitě není spoření, jak ti asi bankéř řekl, jedná se o investování smile A tady už záleží, jakou dobu chceš spořit... pokud peníze budeš do 10 let potřebovat, asi bych (vzhledem k tomu že ekonomika je teď na vrcholu a dá se čekat propad), volila bych spíše stavebko. Pokud je to na důchod, nebála bych se toho. Mrkni na youtube na videa ohledně investování do podílových fondů, je to tam hezky vysvětleno - PF nemůže "krachnout", pouze se mění hodnota v průběhu let - tři roky ti peníze rostou, čtvrtý klesnou... a takhle to jde pořád. smile Jde o to, v jaké fázi peníze vybereš. smile Jinak bych osobně volila spíš Classic Invest smile
(vím že je příspěvěk starší a asi už mᚠvyřešeno, třeba se ale bude hodit do budoucna, nebo někomu jinému smile )

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů