Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 4. 2006 14:21

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Jsem zaměstnavatel. Z mých daní, které nejsou zase tak úplně zanedbatelné, platím Národohospodáře svého rodinného podniku. Současným zaměstnancům končí jejich pracovní poměry na dobu určitou.

Moje hospodářství je rodinný svazek, který se váže na určité území, je zde od nepaměti. Sloužil mým předkům a přeji si, aby dále sloužil i mým potomkům, k ještě většímu rozkvětu a slávě mého rodu.

Bystrý čtenář, již pochopil, že nehledám jen zaměstnance, ale přímo svého zástupce ve věcech národních, potřebuji vybrat novou vládu.

Totiž doufám, že se mi nějaká strana přímo ozve.

Nabízím, nadprůměrný plat, až trojnásobek průměrné mzdy v našem hospodářství.
Můžete namítnout, že zahraniční společnosti platí lépe, ale já mohu namítnout, že zahraniční společnosti více prosperují a mají na to.Za tyhle peníze se dá žít velice slušně – a na cti, na té, se přece nedá zbohatnout.

Nabízím služební byt, třeba i zdarma a zařízený, aby měl každý zaměstnanec dobré podmínky pro práci, aby si mohl udržovat staré bydliště a měl kam jít, až se bude muset jednou odstěhovat. Služební automobil, benzín platím, což doloží cesáky.Kancelář, sekterářku, psací a pracovní potřeby, počítač, internet zdarma-tam je všechno.A ještě navíc, možnost platit odborné informace  u odborníků z vědeckých a profesorských kruhů na vysokých školách, kteří jsou placeni mnohem, mnohem hůře a pomohou určitě rádi. Více snad není potřeba.
Dále, bych chtěla, aby měli v práci dobré stravování, ale za obvyklou cenu, aby se  mohli orientovat v životní úrovni obyvatel.

Jedno, bych od těch zahraničních firem, přeci jen ráda převzala. Aby každý uchazeč měl povinnost, předložit národu test své osobnosti. Vemte si, čemu, se mohlo v dějinách zabránit, kdyby každý vládce předložil takový test. Je to všude, hanba to tedy není žádná.Jen pořádek.

Dále bych ráda, aby vláda, která od nás poplatníků, vyžaduje dodržování zákonů,
ty zákony také znala. Oprávněně namítnou, že je jich moc a že to nejde. Tak bych je nechala, aby je sami, každý, pokud nemá ZPS, odnosili do své kanceláře a sbírku zákonů, alespoň z předešlého roku, aby měli povinnost brát sebou na každé zasedání v parlamentu. Myslím si, že po dvou zasedáních, by se pustili především do revize Sbírky zákonů, aby byla „snesitelnᓠa aby se dala za jeden život vůbec přečíst.Možná, že tím nošením, by docházelo ke konsenzům neuvěřitelně  rychle a že by si Čechové zase pomáhali a jako strom, pevně, vedle sebe stáli..

Není to činnost na zbohatnutí, ale pro vlast, čest  a slávu.
Pro zemi, naši milovanou a v dědictví nám danou.

Najdu, takovou stranu? Ozve se mi někdo?

Upravil(a) Bláža.. (15. 4. 2006 17:59)

Není tady

 

#2 18. 4. 2006 22:51

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

A všude se mluví o bojích o voliče a tady ani noha......

Není tady

 

#3 19. 4. 2006 11:10

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Bláža.. napsal(a):

Jedno, bych od těch zahraničních firem, přeci jen ráda převzala. Aby každý uchazeč měl povinnost, předložit národu test své osobnosti. Vemte si, čemu, se mohlo v dějinách zabránit, kdyby každý vládce předložil takový test. Je to všude, hanba to tedy není žádná.Jen pořádek.

Dále bych ráda, aby vláda, která od nás poplatníků, vyžaduje dodržování zákonů,
ty zákony také znala. Oprávněně namítnou, že je jich moc a že to nejde. Tak bych je nechala, aby je sami, každý, pokud nemá ZPS, odnosili do své kanceláře a sbírku zákonů, alespoň z předešlého roku, aby měli povinnost brát sebou na každé zasedání v parlamentu. Myslím si, že po dvou zasedáních, by se pustili především do revize Sbírky zákonů, aby byla „snesitelnᓠa aby se dala za jeden život vůbec přečíst.Možná, že tím nošením, by docházelo ke konsenzům neuvěřitelně  rychle a že by si Čechové zase pomáhali a jako strom, pevně, vedle sebe stáli..

Není to činnost na zbohatnutí, ale pro vlast, čest  a slávu.
Pro zemi, naši milovanou a v dědictví nám danou.

Najdu, takovou stranu? Ozve se mi někdo?

Za těchto podmínek ? To by jsi po stranících chtěla moc,a těch výhod je pro ně málo smile

Není tady

 

#4 19. 4. 2006 14:55

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Dobře, tak bych jim dala přesčasy, uznávám, že se nějaká mezistátní návštěva může protáhnout.

Ale, prokázané.

Jako smutná občanka, jen zkouším, jestli má někdo z politiků, tuhle zem i rád.......

Upravil(a) Bláža.. (19. 4. 2006 14:56)

Není tady

 

#5 19. 4. 2006 19:03

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Blážo,naší zem miluju,ale nejsem politik.smile

Není tady

 

#6 19. 4. 2006 23:47

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

anka napsal(a):

Blážo,naší zem miluju,ale nejsem politik.smile

Anko, beru tě.

A politik, pořád, ještě žádný.
A při tom, si člověk myslí, že základní vlastností politika, je láska k vlasti a jejímu lidu.

Tak to teda nevím, jak se u té urny zachovám. Jestli vhodím? Nebo nevhodím?

Mě se totiž nechce dřít s těma Sbírkama zákonů. Kdyby ste lidi věděli, jak je to těžký nosit !!!!! Jo, vobyčejnej člověk, ten se nadře....

Není tady

 

#7 20. 4. 2006 10:15

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Ani nečekej že se nějaký politik ozve.Oni totiž milují více své výhody a plat.S obyčejnými lidmi se diskutuje jen v jistých obdobích,a pouze tehdy když je to nezbytné.Takže proč by ztráceli svůj DRAHÝ čas.

Není tady

 

#8 21. 4. 2006 5:40

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

anka napsal(a):

Ani nečekej že se nějaký politik ozve.Oni totiž milují více své výhody a plat.S obyčejnými lidmi se diskutuje jen v jistých obdobích,a pouze tehdy když je to nezbytné.Takže proč by ztráceli svůj DRAHÝ čas.

Ani jeden, takový malý, nenápadný politik, romantik?
Který pracuje pro budoucnost?

Není tady

 

#9 22. 4. 2006 14:54

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Beru ti i tuto naději,potkala jsem ho ráno s batohem na zádech a říkal něco o Rakousku lol lol lol

Není tady

 

#10 23. 4. 2006 10:39

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

anko, ještě že ne o pr.eli...


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#11 23. 4. 2006 11:06

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

anka napsal(a):

Beru ti i tuto naději,potkala jsem ho ráno s batohem na zádech a říkal něco o Rakousku lol lol lol

Ajajaj.
Tak a teď mi nezbývá, než se vrátit na Duchovní a vyptat se, kudy na Blaník a zkusit to tam probudit.

Jenomže, tam není nikdo hloupý.
Když by se takový Blanický rytíř vrátil, tak si dovedu představit, jak by mu VZP naúčtovala nedoplatek za veřejné zdravotní pojištění za několik set let + penále.
Dále, poplatek za vodné, daň z obývání jeskyně a jiné poplatky. Živnostenský úřad by se zajímal o nedovolené podnikání.

Dostal by se k soudu, o kterém by se nedozvěděl, protože se České poště nevyplácí doručovat zásilky do vzdálených končin.

V nepřítomnosti by byl vydán platební příkaz o kterém by Blanický rytíř nevěděl a nemohl se proti němu odvolat.

Jednoho dne by jim někdo dynamitem otvíral jeskyni.
Někdo z okolí by mohl i zavolat polici a oznámit přepadení naší kulturní památky.

Policie by možná dorazila, ale vyšetřila by, že to není přepadení a jelikoš, se  návštěvník prokázal exekučním příkazem, je vše v souladu se zákonem.
Bez vysvětlení by byl zabrán majetek ostatních rytířů, jejich cenná výzbroj o které se exekutor domnívá, že by mohla být majetkem dlužníka. Tvrzení ostatních, že dlužník má jinou postavu není třeba brát v úvahu a podléhá exekučnímu tajemství.

Když by ti chudáci přivolali své koně a vydali by se na hrad, jak je pámbu stvořil,
tak by je cestou mohla policie dorazit nezaplacenou silniční daní.

Uznávám, že tohle je moc i na Blanické rytíře.

Není tady

 

#12 23. 4. 2006 11:19

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Bláža.. napsal(a):

anka napsal(a):

Beru ti i tuto naději,potkala jsem ho ráno s batohem na zádech a říkal něco o Rakousku lol lol lol

Ajajaj.
Tak a teď mi nezbývá, než se vrátit na Duchovní a vyptat se, kudy na Blaník a zkusit to tam probudit.

Jenomže, tam není nikdo hloupý.
Když by se takový Blanický rytíř vrátil, tak si dovedu představit, jak by mu VZP naúčtovala nedoplatek za veřejné zdravotní pojištění za několik set let + penále.
Dále, poplatek za vodné, daň z obývání jeskyně a jiné poplatky. Živnostenský úřad by se zajímal o nedovolené podnikání.

Dostal by se k soudu, o kterém by se nedozvěděl, protože se České poště nevyplácí doručovat zásilky do vzdálených končin.

V nepřítomnosti by byl vydán platební příkaz o kterém by Blanický rytíř nevěděl a nemohl se proti němu odvolat.

Jednoho dne by jim někdo dynamitem otvíral jeskyni.
Někdo z okolí by mohl i zavolat polici a oznámit přepadení naší kulturní památky.

Policie by možná dorazila, ale vyšetřila by, že to není přepadení a jelikoš, se  návštěvník prokázal exekučním příkazem, je vše v souladu se zákonem.
Bez vysvětlení by byl zabrán majetek ostatních rytířů, jejich cenná výzbroj o které se exekutor domnívá, že by mohla být majetkem dlužníka. Tvrzení ostatních, že dlužník má jinou postavu není třeba brát v úvahu a podléhá exekučnímu tajemství.

Když by ti chudáci přivolali své koně a vydali by se na hrad, jak je pámbu stvořil,
tak by je cestou mohla policie dorazit nezaplacenou silniční daní.

Uznávám, že tohle je moc i na Blanické rytíře.

Blážo, dost dobrý... holka, kam na to chodíš ????  smile)


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#13 23. 4. 2006 12:14

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Frigo, nápady jsou kolem nás.
Všechno kolem nás, je založeno na myšlenkách. Stačí je vnímat.
Veškerá hmotná existence je myšlenka.
A my Čechové, jsme nikdy neměli na růžích ustláno a museli jsme své myšlení a své nápady hodně používat. Všichni Čechové jsou nápadití lidé. To máme všichni.

Jen se mi zdá, že v poslední době, jako národ, tento svůj  nástroj málo používáme.

Není tady

 

#14 23. 4. 2006 12:22

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

A zase začínáme sloužit cizákům,
a to dobrovolně a hlavně demokraticky.

To fakt, nejde vždytĄ by nám Blaničtí rytíři řekli, že jsme na hlavu.
Jen at spí. Radši, a to nevědi.

Není tady

 

#15 23. 4. 2006 14:54

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Po tom hororu co jsi popsala,rytíři nevstanou i kdyby nám bylo nejhůř!!!!
A to jsi chudákům nezapočítala poplatky za pronájem,neoprávněný zábor místa a penále!Chudáci,ani aukce koní a zbroje by jim na to nestačila smile

Není tady

 

#16 23. 4. 2006 15:24

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

anka napsal(a):

Po tom hororu co jsi popsala,rytíři nevstanou i kdyby nám bylo nejhůř!!!!
A to jsi chudákům nezapočítala poplatky za pronájem,neoprávněný zábor místa a penále!Chudáci,ani aukce koní a zbroje by jim na to nestačila smile

Děvče zlatý, žádný horor.

A my v tom žijeme. Překvapila mě kamarádka z Kanady, jak mi líčila, že u nich na úřadech člověku pomohou, jen proto, aby pomohli a jak koukala, co tomu jako říkám.

Představ si, Blanické na Moravě, v určité lokalitě, ještě by si mohli myslet, že se vrátil Čingischán.

Není tady

 

#17 24. 4. 2006 12:38

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Nejen na Moravě,i u nás by si to mysleli.

O našem žití tady asi nemá nikdo ideály.Nejvíce je mi smutno že z našich dětí
také rytíři nebudou.Ty mé přemýšlejí jak rychle vystudovat a dát vale téhle zemi.
Prý tasdy není existenční budoucnost.Asi budem muset něco začít dělat dumbom

Není tady

 

#18 25. 4. 2006 10:16

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

anka napsal(a):

Nejen na Moravě,i u nás by si to mysleli.

O našem žití tady asi nemá nikdo ideály.Nejvíce je mi smutno že z našich dětí
také rytíři nebudou.Ty mé přemýšlejí jak rychle vystudovat a dát vale téhle zemi.
Prý tasdy není existenční budoucnost.Asi budem muset něco začít dělat dumbom

Jo děti odejdou a my co tu zůstaneme, budeme úřadovat.

Zrovna teď , tady manžel mává rukama, že na to zapomněl, že musí na úřad
podat formulář a tím úředně potvrdit, že nemá žádného ptáka.

Není tady

 

#19 25. 4. 2006 12:27

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

Bláža.. napsal(a):

Zrovna teď , tady manžel mává rukama, že na to zapomněl, že musí na úřad
podat formulář a tím úředně potvrdit, že nemá žádného ptáka.

lol lol lol

Že by se úředníci báli chřipky?

Není tady

 

#20 25. 4. 2006 23:36

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Nabízím práci. Ozve se mi někdo?

anka napsal(a):

Bláža.. napsal(a):

Zrovna teď , tady manžel mává rukama, že na to zapomněl, že musí na úřad
podat formulář a tím úředně potvrdit, že nemá žádného ptáka.

lol lol lol

Že by se úředníci báli chřipky?

A zase to neodúřadují, my je totiž krmíme na balkoně, lítá k nám celé hejno.
A to jsme sídliště. Chtěla bych vidět hrdiny, co by v našich podmínkách chovali drůbež.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů