Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

#1 14. 4. 2006 13:38

Lehena
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 88

Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Ahoj všem,
včera (vlastně už dnes) 5 min. po půlnoci,nám z ničeho nic spadl obraz ze zdi. Hřebík zůstal. Nevím, jestli jsem jen přehnaně pověrčivá..ale..prý je to špatné znamení, že většinou někdo umře, pokud se tohle stalo. Máte s tím někdo zkušenost?Stalo se vám něco špatného? A vůbec,věříte tomu??
Mám z toho docela divný pocit, jsem pověrčivá na tyhle věci.

Není tady

 

#2 14. 4. 2006 13:42

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

No to ti neporadim jen nez sem otevrela tenhle prispevek byla jsem si jista ze odepisu v legraci ze to chce priste lip pritlouc hrebik ale kdyz sem si precetla ze hrebik zustal a stalo se to po pulnoci mam mraz po zadech.Ja neverim v Boha (kdo veri tak mu to neberu)ale verim v neco jak se rika mezi nebem a zemi.takze tvuj nocni zazitek by semnou hnul.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#3 14. 4. 2006 13:44

Lehena
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 88

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

No se mnou právě taky docela hnul. Taky v boha nevěřím,ale věřím v "něco", nevím, jak bych to popsala,ale asi mi rozumíš. Doufám, ež se nic nestane, jsem z toho fakt nervní,ted mi psala kamarádka, že její babičce se to stalo a umřel děda. achjo..

Není tady

 

#4 14. 4. 2006 13:47

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Lehena napsal(a):

No se mnou právě taky docela hnul. Taky v boha nevěřím,ale věřím v "něco", nevím, jak bych to popsala,ale asi mi rozumíš. Doufám, ež se nic nestane, jsem z toho fakt nervní,ted mi psala kamarádka, že její babičce se to stalo a umřel děda. achjo..

Rozumim ti ,myslim ze "verime" v to stejny.Ale myslim ze pokud nekdo umre tak to mnel stejne v osudu a to nejake znameni na to jen cloveka upozornuje aby se na neco takoveho pripravil.Vlastne bysme to mneli brat jako takovou pomucku ale je to hrozny,ze?Doufam ze se nestane nic hroznyho.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#5 14. 4. 2006 13:54

MarkétaZ
Host

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Lehena napsal(a):

Ahoj všem,
včera (vlastně už dnes) 5 min. po půlnoci,nám z ničeho nic spadl obraz ze zdi. Hřebík zůstal. Nevím, jestli jsem jen přehnaně pověrčivá..ale..prý je to špatné znamení, že většinou někdo umře, pokud se tohle stalo. Máte s tím někdo zkušenost?Stalo se vám něco špatného? A vůbec,věříte tomu??
Mám z toho docela divný pocit, jsem pověrčivá na tyhle věci.

Ahoj, já na tyhle znamení věřím, nám sice obraz nespadl (nemáme žádný doma), ale budík s týden novou baterkou se mi zastavil přesně na hodině, kdy zrovna zemřel můj táta. Dozvěděla jsem se ráno v 7, že zemřel ve 3 hodiny ráno a když  stál budík na třetí, tak se mi udělalo úplně špatně..sad

 

#6 14. 4. 2006 14:01

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

MarkétaZ napsal(a):

Lehena napsal(a):

Ahoj všem,
včera (vlastně už dnes) 5 min. po půlnoci,nám z ničeho nic spadl obraz ze zdi. Hřebík zůstal. Nevím, jestli jsem jen přehnaně pověrčivá..ale..prý je to špatné znamení, že většinou někdo umře, pokud se tohle stalo. Máte s tím někdo zkušenost?Stalo se vám něco špatného? A vůbec,věříte tomu??
Mám z toho docela divný pocit, jsem pověrčivá na tyhle věci.

Ahoj, já na tyhle znamení věřím, nám sice obraz nespadl (nemáme žádný doma), ale budík s týden novou baterkou se mi zastavil přesně na hodině, kdy zrovna zemřel můj táta. Dozvěděla jsem se ráno v 7, že zemřel ve 3 hodiny ráno a když  stál budík na třetí, tak se mi udělalo úplně špatně..sad

jezisi marjaaaaaaa!!!Mam mrazeni po celym tele.Ale takovyhle veci nam aspon dokazujou ze neco na tom "mezi nebem a zemi"opravdu je.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#7 14. 4. 2006 14:04

Lehena
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 88

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

MarkétaZ napsal(a):

Lehena napsal(a):

Ahoj všem,
včera (vlastně už dnes) 5 min. po půlnoci,nám z ničeho nic spadl obraz ze zdi. Hřebík zůstal. Nevím, jestli jsem jen přehnaně pověrčivá..ale..prý je to špatné znamení, že většinou někdo umře, pokud se tohle stalo. Máte s tím někdo zkušenost?Stalo se vám něco špatného? A vůbec,věříte tomu??
Mám z toho docela divný pocit, jsem pověrčivá na tyhle věci.

Ahoj, já na tyhle znamení věřím, nám sice obraz nespadl (nemáme žádný doma), ale budík s týden novou baterkou se mi zastavil přesně na hodině, kdy zrovna zemřel můj táta. Dozvěděla jsem se ráno v 7, že zemřel ve 3 hodiny ráno a když  stál budík na třetí, tak se mi udělalo úplně špatně..sad

Uf, tak to je teda šílený, je to asi tak,jak napsala suzy,že je to asi opravdu znamení, které člověka na něco upozorňuje,aby se připravil. Ale je to strašný, mám docela strach, už obvolávám...

Není tady

 

#8 14. 4. 2006 14:06

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Lehena napsal(a):

MarkétaZ napsal(a):

Lehena napsal(a):

Ahoj všem,
včera (vlastně už dnes) 5 min. po půlnoci,nám z ničeho nic spadl obraz ze zdi. Hřebík zůstal. Nevím, jestli jsem jen přehnaně pověrčivá..ale..prý je to špatné znamení, že většinou někdo umře, pokud se tohle stalo. Máte s tím někdo zkušenost?Stalo se vám něco špatného? A vůbec,věříte tomu??
Mám z toho docela divný pocit, jsem pověrčivá na tyhle věci.

Ahoj, já na tyhle znamení věřím, nám sice obraz nespadl (nemáme žádný doma), ale budík s týden novou baterkou se mi zastavil přesně na hodině, kdy zrovna zemřel můj táta. Dozvěděla jsem se ráno v 7, že zemřel ve 3 hodiny ráno a když  stál budík na třetí, tak se mi udělalo úplně špatně..sad

Uf, tak to je teda šílený, je to asi tak,jak napsala suzy,že je to asi opravdu znamení, které člověka na něco upozorňuje,aby se připravil. Ale je to strašný, mám docela strach, už obvolávám...

Snad se nestane nic hroznyho,snad si "jen"nekdo zlomi nohu nebo tak neco.Chapes jak to myslim.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#9 14. 4. 2006 14:06

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Nám taky spadl obraz,hřebík držel dobře.Byl to babiččin obrázek a ona umřela.

Není tady

 

#10 14. 4. 2006 14:10

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Romča napsal(a):

Nám taky spadl obraz,hřebík držel dobře.Byl to babiččin obrázek a ona umřela.

Takze na tom vazne neco je.Jsou to takovy ukazatele ze se neco deje.Jen si porad rikam-jak je to ale vubec mozny sakris??


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#11 14. 4. 2006 14:20

Myšpulín
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 35

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Já myslim že to neni znamení, že se něco má stát. Myslim že někdo musel umřít zrovna v ten okamžik, kdy spadl obraz. Jestli se tak nestalo, tak je to vážně jen náhoda.Podle mého názoru se není čeho bát, asi je to důsledkem psychické energie toho umírajícího člověka- jako že zrovna na tebe myslel apod. Mně se hodněkrát v noci zdálo o lidech, kteří umírali, většinou to byli členové rodiny, ale párkrát i cizí lidi, které jsem skoro neznala. Neviděla jsem ve snu přesné okolnosti smrti, ale spíš jsem byla na toho člověka napojená a cítila jsem jeho strach a úzkost. Neměj strach, nic se nestane!!!

Není tady

 

#12 14. 4. 2006 14:24

vlnka
♥♥-----
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 29

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Je to už dávno, ale taky jednou v noci ze stěny spadla polička s knížkama a blbostma a až bylo vše uklízené zničehonic se ještě ze židle skutálel korálek, který byl na té poličce asi v nějaké dózičce. Tehdy sem si řekla, že to mi musel něco přijít říct tehdy již mrtvý taka. A ona opravdu v tu dobu umřela babička. Taky věřím v "něco", ale taky to mohla prostě být přitažlivost zemská...tak snad bude vše OK:cool:


http://www.hanulka.cz/fotos/1409.gif

Není tady

 

#13 14. 4. 2006 14:32

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Obraz ze zdi mi spadl již několikrát, ale ani jednou se nestalo to, že by v rodině někdo umřel. Před několika týdny mi v noci spadla hustě vzrostlá zelená květina, jednoduše váha listů převážila květináč a ten se dvě hodiny po půlnoci celý vysypal na téměř bílý koberec. Nic se také nestalo, a tak na tovéto  věci nevěřím.

Není tady

 

#14 14. 4. 2006 17:48

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Leheno, ničeho se neboj - možná zkus jen zapřemýšlet, jestli Ti tím "znamením" nechtěl někdo něco sdělit. Podobné věci se stávají (stejně tak je relativně častá věc s hodinami), když někdo zemře a možná se přijde jakoby "rozloučit". Anebo někdo, kdo už je na druhém břehu, nás může prosit o pomoc, o motlitbu - i když tohle slovo může stejně tak dobře znamenat to, že na toho kterého člověka budeš myslet v dobrém a přát mu klid, odpustíš mu, čím Ti třeba ublížil atd. Taky se nám stala podobná věc jako Tobě: můj táta se přátelil s jedním malířem a dostal od něj několik obrazů. Potom ten malíř zemřel. A několik let nato nám jeden z jeho obrazů, taky spadl ze zdi, stejně jako u Tebe hřebík zůstal. Stalo se to ve dne - můj táta se svým známým zrovna vzpomínali na toho malíře a mluvili o něm. Podle mě podobná znamení nemusejí vždycky souviset např. s úmrtím, je na Tobě, aby sis pokusila ten "vzkaz" (pokud to něčí vzkaz byl), přeložit. Myslím, že záměr toho vzkazu určitě není v tom, aby Tě vyděsil.

Není tady

 

#15 14. 4. 2006 22:40

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Ufff, také mám úplně husí kůži... Brr...

Není tady

 

#16 15. 4. 2006 12:24

Lehena
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 88

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Den předtím ráno zemřela moje bývalá třídní učitelka ze základn školy při autonehoděsad..Možná to s tím mohlo mít souvislost, že jsem na ní hodně myslela a je mi to líto, byla moc hodná. Ale jak bych to řekal, neměla jsem k ní až tak silný vztah. Ale třeba to s tím skutečně souvisí.....

Není tady

 

#17 16. 4. 2006 7:41

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

hmm, já moc pověrčivá nebyla, do doby, kdy mi babička vyprávěla, že uprostřed noci jí vzbudilo, jak někdo silně klepe na stěnu (bydlela v RD) a den poté se dozvěděla, že v noci umřela její sestra.... Když zemřel dědeček, zastavily se naše staré pendlovky, jinak přesné na minutu, hned nás napadlo, že se něco stalo a ještě ten den přišel z nemocnice smutný telegram...  A když babička byla na smrtelné posteli v nemocici, stalo se nám, že najednou se samy od sebe začaly otevírat dveře, nᚠvlčák zalezl pod stůl, chlupy zježený, v očích hrůzu a vrčel a kňučel strachy, až mamku napadlo říct - dědo, babička tady není, je v nemocnici - a rázem to utichlo a pes se sklidnil. Náhody ? Ne, bylo v tom něco víc ..

Není tady

 

#18 16. 4. 2006 9:36

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Já sem slyšela od mamky,že když jí spadl obraz ze stěny tak jí babička varovala at si dá na něco bacha.Prej se vždy něco stalo,ale nevím přesně co a jakých problémů se to týkalo.Spadl jí celkem 4 od tý doby co je babi po smrti a mamá bydlý v jejím bytě.Tak nevím nikdy jsme to dál nerozebíraly.

Není tady

 

#19 18. 5. 2007 22:19

prezdivka2007
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2007
Příspěvky: 133

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Verim tomu, pred nekolika lety spadl obraz vecer a dryhy nebo tredi den, umrela moje prababicka, je to znameni, ze se s tebou ten zesnuly louci.

Není tady

 

#20 19. 5. 2007 11:20

karaliene
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 110

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Při čtení nadpisu mnou zaduněl Erbenův verš: "Pohnul se obraz na stěně, i vzkřikla panna zděšeně."
...stát se to může, ale osobně bych takové věci nepřeceňovala.


...void for uncertainty...

Není tady

 

#21 19. 5. 2007 15:25

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Ale no, tak! big_smile Obraz? - leda s portrétem toho, koho by se případný neštěstí týkalo a pokud hodiny, tak nikdy ne digital! tummenupplol Věřte spíš na to, co vám ukáže podvědomí a to ještě "sporadicky", protože ne každej, je schopnej, vnímat tyhle "šifovaný" pokyny... wink Leh. ber to spíš, jako událost, která varuje tebe a "nemotej" do toho pověry... big_smile ...a jestli tě varuje, nebude to jen tahle příhoda... vissla

Není tady

 

#22 19. 5. 2007 16:53

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

jen ten nadpis a mám husí kůži...ještě že doma nemáme jediný obraz:vissla:kapitulation


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 

#23 19. 5. 2007 23:34

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Vlastní zážitek nemám,ale kolega a zároveň i kamarád z práce mi vyprávěl, že se staral o svoji maminku, která už byla dlouho a hodně nemocná.Sedávala ráda ve svým křesle a právě nad ním visel velikej obraz ve zlatým rámu.Pak ji jednou odvezl na nějaké vyšetření do nemocnice a zase pro ni měl přijet.Byl doma, šel si zakouřit na balkon a slyšel ránu, tak se šel podívat co to bylo-a asi už tušite-obraz byl na zemi a skoba na zdi-s tou nebylo hnuto. Taky byl přesvědčenej, že to je nějaký špatný znamení, tak jel rychle do nemocnice za maminkou a ulevilo se mu, že ji viděl v pořádku. Né na dlouho, zemřela druhý den.Takže je přesvědčenej, že to s tím souviselo:-(


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#24 19. 5. 2007 23:38

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Ale abych Tě uklidnila, tak nám doma spadly hodiny v kuchyni, máme je pověšený nad dveřma.Průvan nebyl, nevím čím to bylo. A nic se nestalo! Pokaždý to třeba není jen špatný znamení!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#25 20. 5. 2007 19:00

Sjuzn
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 7. 2006
Příspěvky: 683

Re: Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???

Když jsem byla malá, spadlo nám světlo v koupelně. Pár dní na to zemřela babička na mrtvičku.
Od té doby se takových věcí bojím. Když se třeba zastaví hodiny, už jsem v pozoru.

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Spadl nám obraz ze zdi - špatné znamení???
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů