Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 21. 6. 2018 11:02

JanaKotlar
♥------
Registrovaný: 21. 6. 2018
Příspěvky: 1

Chia semínka

Dobrý den,

ráda bych zlepšila svůj jídelníček a chtěla bych právě do své stravy zahrnou i chia semínka, o kterých jsem se dočetla, že jsou velice zdravá. Na http://vsestihnu.cz/media/chia-seminka-jak-je-jist/ jsem našla i výborný recept na chia kaši. Suroviny: 5 lžic ovesných vloček, 2 lžičky semínek chia, 5lžic jogurtu dle chuti, 150 ml mléka a Ovoce.
Postup: Do sklenice (dózy) dejte všechny suché suroviny a promíchejte, poté přidejte jogurt a mléko, uzavřete a důkladně protřepejte. Přidejte na menší kousky pokrájené ovoce a už jen lehce vmíchejte do vzniklé směsi. Opět uzavřete a nechte v lednici přes noc. Odležením chia semínka i vločky nasají volnou tekutinu, zvlhnou a vytvoří kašovitou konzistenci. Kaši ráno můžete dozdobit dalším čerstvým ovocem a ihned konzumovat. 
Takže ji hned zítra chci zkusit. Máte někdo ještě další recepty? Velmi bych to ocenila, děkuji.

Není tady

 

#2 28. 6. 2018 13:36

Reny.a7
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2018
Příspěvky: 5

Re: Chia semínka

Chia jsou super, a hlavně po nich budeš mít spoustu energie! Receptů najdeš mraky na netu, osobně mám moc ráda chia v jogurtu + nějaké to ovocíčko - mango třeba. Přes noc nech uležet v lednici.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů