Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 4. 2006 11:01

Zuzík
Host

Pomoc-kl횝ata!

Poraďte mi,prosím,co na kl횝ata,aby to zabíralo.Už to zase začalo,taháme kl횝áky.Zkoušeli jsme už obojky Kiltix,nějaké spoty a nic moc.

 

#2 7. 4. 2006 11:13

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Pomoc-kl횝ata!

Moje matka kupuje u veterináře nějaký olejíček, který se vetře psovi za krk a opravdu to pomohlo. Stojí asi 80,- Kč, ale netuším, jak se jmenuje.

Není tady

 

#3 7. 4. 2006 11:15

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pomoc-kl횝ata!

Mně se osvědčila kapička za krk. Zaboha si nevzpomenu, jak se to jmenuje. Ale normálně to koupíš u veterináře. Sice nám to funguje opravdu těch šest týdnů jak tam píší, na blechy to učinkuje déle, ale většinou stačí za sezonu kápnout dvakrát.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#4 7. 4. 2006 12:04

Andy
♥♥-----
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 45

Re: Pomoc-kl횝ata!

Vlaďka napsal(a):

Mně se osvědčila kapička za krk. Zaboha si nevzpomenu, jak se to jmenuje. Ale normálně to koupíš u veterináře. Sice nám to funguje opravdu těch šest týdnů jak tam píší, na blechy to učinkuje déle, ale většinou stačí za sezonu kápnout dvakrát.

No nevim, jestli staci kapnout 2krat za sezonu, klistata se vyskytuji zhruba od dubna do rijna. My jsme psum kupovali vzdycky obojek proti klistatum a zabira to.

Není tady

 

#5 7. 4. 2006 12:16

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pomoc-kl횝ata!

Špatně jsem se vyjádřila. Většinou jsme do půli června víceméně ve městě. Potom jezdíme na chatu atp., což zase na konci prázdnin skončí. Potom jezdíme po fotbalech a jsme zase více ve městě. Takže nám to opravdu stačí 2x na léto. Obojek nemám ráda, nenosíme ani normální. Maximálně na vycházku do města nosí řetízek se známkou. Ale prý to funguje, známá to taky používá.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#6 7. 4. 2006 12:32

Andy
♥♥-----
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 45

Re: Pomoc-kl횝ata!

Vlaďka napsal(a):

Špatně jsem se vyjádřila. Většinou jsme do půli června víceméně ve městě. Potom jezdíme na chatu atp., což zase na konci prázdnin skončí. Potom jezdíme po fotbalech a jsme zase více ve městě. Takže nám to opravdu stačí 2x na léto. Obojek nemám ráda, nenosíme ani normální. Maximálně na vycházku do města nosí řetízek se známkou. Ale prý to funguje, známá to taky používá.

Vlaďko, nevíš prosím tě jak se ty kapičky jmenujou as kolik stoji?, že bysme je treba taky zkusili, pokud pomuzou.
Ja jsem taky z mesta, ale radsi psovi davam obojek, chodime casto na prochazky do lesa atd.

Není tady

 

#7 7. 4. 2006 12:45

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pomoc-kl횝ata!

Už jsem si vzpomněla - jmenuje se to Frontline, mám aspoň dojem. U doktora stačí říct, že chceš kapičku za krk a hned bude vědět. Vloni jsem platila kolem 120,- Kč.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#8 8. 4. 2006 13:47

Andy
♥♥-----
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 45

Re: Pomoc-kl횝ata!

Vlaďka napsal(a):

Už jsem si vzpomněla - jmenuje se to Frontline, mám aspoň dojem. U doktora stačí říct, že chceš kapičku za krk a hned bude vědět. Vloni jsem platila kolem 120,- Kč.

díky, zeptáme se veterináře a vyzkoušíme.

Není tady

 

#9 8. 4. 2006 15:53

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Pomoc-kl횝ata!

Já vloni koupila ve zvířecí lékarně vodičku.Z dvojitého balení jen půlku,protože mám menšího psa.Obsah se po ustřihnutí růžku vstříkne do chlupů mezi lopatky za krk,aby si tam nedošáhl tlamou.Nesmí se po tom několik dnů namočit.Jemný d隝 se nepočítá.Neměl jediné klíště za celou sezonu.

Není tady

 

#10 8. 4. 2006 23:43

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Pomoc-kl횝ata!

Nejosvědčenější je na kl횝ata Frontline jak ve spreji, tak v dávce za krk. Působí v krvi psa. Ale třeba kvalitní obojek antiparazitní zn. Kiltix je taky hodně dobrý, máme jednoho psa venku, proleze co může, a máme od kl횝at i blech klid. Antiparazitní obojek se musí "nastartovat" po vybalení prudkým trhnutím  za opačné konce. Tím se aktivují jeho látky. Kiltix je drahý, ale dobrý. Levné antiparazitní jsou tak do města, kde není takový kl횝ový problém.

Není tady

 

#11 9. 4. 2006 10:42

Brenda
Host

Re: Pomoc-kl횝ata!

Já jsem někde četla,že je dobrý Tee tree oil,včera jsem to zkusila,když jsme šli se psem do lesa a zatím jsem mu klíště nenašla.smile

 

#12 13. 4. 2006 7:35

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Pomoc-kl횝ata!

nevím jestli to napíšu dobře ale nám zabíra skvěle přípravek Frontline, jsou to pipetky, takové kapičky které se dávají na  týl a mají učinek 3 měsíce. Nᚠpupíček tak nechytne skoro žádné. Funguje to i proti bleškám.

Není tady

 

#13 21. 4. 2006 10:45

Hahnčí
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Pomoc-kl횝ata!

pupicek napsal(a):

nevím jestli to napíšu dobře ale nám zabíra skvěle přípravek Frontline, jsou to pipetky, takové kapičky které se dávají na  týl a mají učinek 3 měsíce. Nᚠpupíček tak nechytne skoro žádné. Funguje to i proti bleškám.

Ano souhlas.

Není tady

 

#14 21. 4. 2006 17:42

Verča1.2
Host

Re: Pomoc-kl횝ata!

Hahnčí napsal(a):

pupicek napsal(a):

nevím jestli to napíšu dobře ale nám zabíra skvěle přípravek Frontline, jsou to pipetky, takové kapičky které se dávají na  týl a mají učinek 3 měsíce. Nᚠpupíček tak nechytne skoro žádné. Funguje to i proti bleškám.

Ano souhlas.

Ale v návodu k Frontline se píše, že působí na kl횝ata 1 měsíc, na blechy až 3 měsíce a navíc se nedoporučuje psa šamponovat, protože se tím snižuje účinnost přípravku.

 

#15 21. 4. 2006 20:35

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Pomoc-kl횝ata!

Veča já to mám ozkoušená už tak 4 roky, pejsek se koupat může, jen ne bezprostředně po použití přípravku a asi bych nekoupala ještě tak týden, no a opravdu to funguje na 3 měsíce, je možné, že nějaké to klíště chytne, ale určitě ne velké množství. můj pejsek je taková čistutka, on si chodí jen po chodníčkách a málo kdy jde do trávy a do vysoké vůbec ne, ale na chatě si lítá a nic nechytl, zato pejsek od tchýně ten je raubíř, promete všechno a minulý rok snad jen 4 klíštatka.

Není tady

 

#16 23. 4. 2006 15:07

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Pomoc-kl횝ata!

ahojky my máme rotvajlera a váží padesát kilo. Kupujem tyhel pipetky za krk proti kl횝átkům a bleškám a jsme s ním moc spokojeni. Tu pipetku koupíme vždycky tak na začátku května a vydrží nám přes celé léto a to se nám koupe i v rybníku. Vím, že je to podle toho kolik pejsek váží.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#17 17. 5. 2006 15:41

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Pomoc-kl횝ata!

Holky, na obojky proti kl횝atům a blechám pozor! Málem jsme s tím otrávili kocoura sad Ale větší zvířata (psi) to snášela bez problémů. Po incidentu s kocourem jsme obojky sundali všem a koupili Frontline. Fungovalo to.

Není tady

 

#18 17. 5. 2006 15:44

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Pomoc-kl횝ata!

pupicek: Co to mᚠza čistotného pejska? smile Naše malá kníračka zlítá celou louku s "rypákem" u země, když je vysoká tráva, tak skáče jako kamzík a vleze úplně všude. Je naštěstí/naneštěstí bílá. Naštěstí proto, že na ní kl횝ata snadno najdeme a naneštěstí proto, že ty rozryté krtince zanechávají na její bílé srsti nepěkné zbarvení smile

Není tady

 

#19 18. 5. 2006 11:53

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Pomoc-kl횝ata!

No potom, co jsem Míšovi našla asi deset kl횝at jsme mu u veterináře koupili takový ten obojek, Boffo nebo tak nějak a od té doby máme klid.

Není tady

 

#20 24. 6. 2016 1:27

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: Pomoc-kl횝ata!

Co dáváte dětem na kl횝ata? My jedeme o prázdninách na chatu a nechce moc na ně stříkat chemické, nevoňavé repelenty.

Není tady

 

#21 24. 6. 2016 9:11

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Pomoc-kl횝ata!

Radkka napsal(a):

Co dáváte dětem na kl횝ata? My jedeme o prázdninách na chatu a nechce moc na ně stříkat chemické, nevoňavé repelenty.

Nejlepší jsou protikl횝ové obojky, reklamní odkaz na nějaký "zaručený" ti sem jistě brzo dá některý tvůj klon.
Hlavně nezapomeň dětičkám změřit krčky, aby jim ty obojky dobře seděly.
Mimochodem, jakou mᚠrasu? cool


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#22 24. 6. 2016 9:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pomoc-kl횝ata!

Co dáváte dětem NA kl횝ata?
Nejlíp světlý trička a kraasy... ty je přitahujou skvěle... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 26. 6. 2016 23:07

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: Pomoc-kl횝ata!

A ty obojky koupím kde? big_smile pro pejsky je mám, máme tibetského španěla a tibetskou dogu. Ale kde se kupují na děti... big_smile

Není tady

 

#24 26. 6. 2016 23:35

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Pomoc-kl횝ata!

Radkka napsal(a):

A ty obojky koupím kde? big_smile pro pejsky je mám, máme tibetského španěla a tibetskou dogu. Ale kde se kupují na děti... big_smile

V lékárně a nebo ve sportu - náramky. Jinak todle je vlákno o zvířatech, děti tady máme jinde.

Není tady

 

#25 28. 6. 2016 19:21

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: Pomoc-kl횝ata!

Děkuji za upozornění. Podívám se na jiné vlákno smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů