Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 7. 2. 2014 16:52

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: knihy - doporučení

Eva. napsal(a):

Já bych si hrozně ráda koupila tu knížku, co napsala Blossom - o cestování po Česku.
Ale bohužel nevím, jak se jmenuje Blossom ani jak se jmenuje knížka.
Blossom dovedla psát tak poutavě o cyklovýletech s přítelem. Určitě i knížka bude moc zajímavá.
Blossom, i když sem už dlouho nepíšeš, nebo někdo, kdo ví, jak se ta knížka jmenuje, prosím, můžete mi to napsat do soukromé zprávy? Na netu se mi to nijakovsky nedaří najít.
Moc děkuji.

Já bych možná zjistila mail Bloss. Posílala mi nějaké fotky, ale je to už pár let. A nevím kam mi ten mail přišel...a jestli je vůbec funkční

Není tady

 

#152 7. 2. 2014 16:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: knihy - doporučení

Wikina napsal(a):

Já bych možná zjistila mail Bloss. Posílala mi nějaké fotky, ale je to už pár let. A nevím kam mi ten mail přišel...a jestli je vůbec funkční

Kdybys byla tak laskavá a napsala jí, jestli bys ten mail našla. Moc ráda bych si tu knížku aspoň přečetla. Moc děkuji.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#153 8. 2. 2014 5:50

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: knihy - doporučení

Eva. napsal(a):

Wikina napsal(a):

Já bych možná zjistila mail Bloss. Posílala mi nějaké fotky, ale je to už pár let. A nevím kam mi ten mail přišel...a jestli je vůbec funkční

Kdybys byla tak laskavá a napsala jí, jestli bys ten mail našla. Moc ráda bych si tu knížku aspoň přečetla. Moc děkuji.

Přidávám se, taky bych si tu knížku ráda koupila a přečetla.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#154 8. 2. 2014 5:52

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: knihy - doporučení

Jo, Majko, tys, myslím, četla Inferno. Jakej je tvůj názor?
Četla jsem recenze a nic moc.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#155 8. 2. 2014 8:12

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: knihy - doporučení

Modroočko, chybí mi přečíst tak ještě 1/4 do konce, tak zatím ještě nechci příliš hodnotit.
Zatím ale o dost slabší, než Ztracený symbol. Ale zase hezká procházka s Langdonem po Florencii a trošku po Benátkách. A teď jedeme do Istanbulu. smile
Četla jsem, že už se točí film. Premiéra by měla být snad příští rok. Chtěli nejdříve točit Ztracený symbol, ale je problém se scénářem. Ztracený symbol jako film bych moc ráda, chtěla bych vidět Washington.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#156 8. 2. 2014 13:02

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: knihy - doporučení

Eva. napsal(a):

Wikina napsal(a):

Já bych možná zjistila mail Bloss. Posílala mi nějaké fotky, ale je to už pár let. A nevím kam mi ten mail přišel...a jestli je vůbec funkční

Kdybys byla tak laskavá a napsala jí, jestli bys ten mail našla. Moc ráda bych si tu knížku aspoň přečetla. Moc děkuji.

Já se to pokusím najít, nevím na kterém počítači to bude...

Není tady

 

#157 7. 2. 2015 15:27

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: knihy - doporučení

Hoj, momentálně můžu doporučit knihu od Patrika Hartla s názvem Malý pražský erotikon. Nehledejte ale pod názvem nic co se popisuje třeba v 50ti odstínech šedi smile Tohle je více podobné realitě a běžnému životu. Pro mne hodně čtivé a mé vydání už putuje po kamarádech a spokojenost hlásí všichni smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#158 9. 5. 2015 16:03

Alka2015
♥------
Registrovaný: 13. 1. 2015
Příspěvky: 7

Re: knihy - doporučení

Moje poslední přečetená kniha je tato sbírka básní http://www.pg.cz/cs/produkt/3530-jednod … niha-basni . Moc se mi líbila :-) Knihy mám ráda např Alchymistu od Paula Coelha, Milarepu od Eduarda Tomáše, knih je mnoho, které bych ráda doporučila. :-)

Není tady

 

#159 20. 5. 2015 8:41

RencaTupa
♥♥-----
Registrovaný: 12. 3. 2015
Příspěvky: 97

Re: knihy - doporučení

Tak doporuč, prosím, vždycky přijdu do knihovnu a tápu....
Mě v poslední době oslovil Pád od Mawera nebo Škola malého stromu od Cartera - tom můžu doporučit :-)
Tak něco v podobném duchu...

Není tady

 

#160 20. 5. 2015 10:06

Rapanuj
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2015
Příspěvky: 3

Re: knihy - doporučení

Tak Škola malého stromu se mi také líbila ... :-) Dál mne zaujalo třebaaa Sidharta od Hermana Hesse, Jsem, protože musím, Zlodějka knih, Dědeček Oge nebo mne teď napadá kniha Ženy které běhali s vlky. :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů