Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#26 20. 3. 2006 12:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Re: A znovu ta erotika na netu......

Já to celý nějak nechápu - proč by se dospělej chlap nemohl podívat na to, co ho zajímá, aniž by byl okamžitě dotazován "proč ses díval, když říkáš, že ses nedíval, co na tom vidíš, proč se chceš dívat sám a ne se mnou..." a tak dále až do úplného zblbnutí? Proč vůbec kontrolujete, na které stránky chodí? Ještě bych to pochopila, kdyby se díval třeba na malé děti, ale takhle? Dámy, není to trochu pod vaší důstojnost?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#27 20. 3. 2006 12:50

sandra
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

Já to celý nějak nechápu - proč by se dospělej chlap nemohl podívat na to, co ho zajímá, aniž by byl okamžitě dotazován "proč ses díval, když říkáš, že ses nedíval, co na tom vidíš, proč se chceš dívat sám a ne se mnou..." a tak dále až do úplného zblbnutí? Proč vůbec kontrolujete, na které stránky chodí? Ještě bych to pochopila, kdyby se díval třeba na malé děti, ale takhle? Dámy, není to trochu pod vaší důstojnost?

Souhlas.

Není tady

#28 20. 3. 2006 13:26

Agnes111
Host

helena napsal(a):

Neříkala jsem, že se na to nemůže koukat, pouze, že mě naštvalo,že ze mě dělal blbce, když mi tvrdí, že mu takovéhle stránky nic neříkají....

#29 20. 3. 2006 13:32

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Agnes111 napsal(a):

helena napsal(a):

Neříkala jsem, že se na to nemůže koukat, pouze, že mě naštvalo,že ze mě dělal blbce, když mi tvrdí, že mu takovéhle stránky nic neříkají....

Agnes, proč si to bereš tak osobně? On z tebe blbce nedělal, to ty si myslíš, že ho z tebe dělá. Prostě ti to říct nechtěl. Ať už z důvodu, že se styděl to přiznat, nebo z důvodu případného vysvětlování tobě. Tohle prostě pro něj bylo nejjednodušší řešení. Tak to neber tak tragicky, nechtěl tě tím urazit a ani z tebe dělat bůhvíco. Je to jak s malými dětmi. Když taky dělají něco "špatného", tak to taky na tebe hned nevyklopí a nepřiznají se k tomu, že by to taky rádi zkusili a nebo že už to rovnou udělali. Neřeš to. Nemá to smysl.

Není tady

#30 20. 3. 2006 13:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Agnes - "přišla jsem mu na to". Nachytala jsi ho na švestkách, hrábla jsi mu do soukromí, tak zapírá a brání se... No tak ti řekl, že mu to nic neříká - asi se chtěl dívat bez tebe... Když už jsi vysledovala, co si prohlíží, tak jsi měla držet zobák (sorry), pomyslet si něco o hračkách pro dospělé kluky a vůbec to neřešit. Ale tebe spíš naštvalo, že dělá něco, o čem nevíš, viď?

Není tady

#31 21. 3. 2006 9:10

Agnes111
Host

:vissla:Jejda holky, já jsem ten "svůj příběh"nemyslela vůbec zle.Jen jsem chtěla trochu pochopit mozek mužů, proto jsem prosila nahlédnuvší pány, aby mi s tím pochopením trochu pomohli.Abych se propříště nedopustila další podobné blbosti a nedorozumnění.Jinak díky alespoň Vaškovi, jakožto jedinému reagujícímu muži.Tak nazdárek

#32 21. 3. 2006 9:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Agnes111 - ten asi nepochopíš nikdy http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png I po deset, dvaceti, třiceti letech tě vždycky dokáže něčím "překvapit" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

Není tady

#33 21. 3. 2006 9:23

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Agnes, Vašek to naprosto vystihl, takže další mužské reakce nejsou potřeba wink

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#34 21. 3. 2006 11:45

kamolina
♥♥♥♥---

........

Upravil(a) potvurka.prapodivna (7. 12. 2007 10:34)

... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

#35 21. 3. 2006 13:00

Agnes111
Host

tak všem tisíceré díky.Takže, jestli jsem vše správně pochopila v řádcích(a možná i mezi řádky), můj milovaný muž mi vždycky tvrdil, kdykoliv jsme se třeba bavili, že ten či onen na to kouká, nebo si kupuje tyto časopisy, po mém dotazu, zda on to také nechce, že ho to v podstatě nijak nezajímá a nijak neláká, aby měl ode mě pokoj a protože se styděl.Ale protože je to normální muž, tak přesto i po tom všem co řekl, tam šel.tak jo....tak se mějte hezky......

#36 21. 3. 2006 14:55

kamolina
♥♥♥♥---

agnes 111: jsou plní rozporů.... nikdy to nepochopíš...

... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

#37 21. 3. 2006 15:52

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha

Agnes , oni jsou všichni děěěsně chytří. Nechci tu nikoho napadat, ale ženy, co tu píší ty bláboly, jakože si hrajou že mají myšlení chlapa, tak to mi přijde trochu falešné, ale budiž. Je to jejich problém. Asi ti rozumím, co tím vším chceš říci. Vlastně ani neřešíš to, že na ty stránky lezl, spíš ti vadí ten fakt, že lže a nemá důvod. Ano, nemá důvod podle toho co píšeš. Jestli tě to vážně štve nebo mrzí, tak to nech ted být a jednou, až budete třeba u nějaké skleničky, tak se ho na to optej. Zkus nemít tu zmiňovanou "intonaci" ve tvém hlase a zkus být přesvědčivější, že jde spíš o ten fakt, že lže a ty nevíš proč, než o to, že tam prostě na ty stránky leze.

Není tady

#38 21. 3. 2006 21:26

Agnes111
Host

chomáček napsal(a):

Agnes , oni jsou všichni děěěsně chytří. Nechci tu nikoho napadat, ale ženy, co tu píší ty bláboly, jakože si hrajou že mají myšlení chlapa, tak to mi přijde trochu falešné, ale budiž. Je to jejich problém. Asi ti rozumím, co tím vším chceš říci. Vlastně ani neřešíš to, že na ty stránky lezl, spíš ti vadí ten fakt, že lže a nemá důvod. Ano, nemá důvod podle toho co píšeš. Jestli tě to vážně štve nebo mrzí, tak to nech ted být a jednou, až budete třeba u nějaké skleničky, tak se ho na to optej. Zkus nemít tu zmiňovanou "intonaci" ve tvém hlase a zkus být přesvědčivější, že jde spíš o ten fakt, že lže a ty nevíš proč, než o to, že tam prostě na ty stránky leze.

Ano.díky,je to přesně tak.bylo to tak, že jsem nebyla naštvaná, že tam byl, ale, že mi neuměl odpovědět proč tam byl, když ho to přece nezajímá a místo toho začal hulákat.....

#39 22. 3. 2006 8:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Hulákal, protože se bránil... Vyžaduješ po něm odpověď na něco, co možná neví ani on sám... Proč tam byl - ze zvědavosti, aby nebyl před kamarády za vola... Prostě tam byl, nechtěl nebo neuměl ti odpovědět, tak začal řvát, prtože lepší odpověď momentálně neměl.

Není tady

#40 22. 3. 2006 12:51

chomáček
♥♥♥♥♥--

helena......... no nevím, člověk, který neumí odpovědět na jednoduchou otázku je snad dítě. Nebo minimálně nemusí házet haury, že takové věci ho nezajímají, když tam pak leze.

Není tady

#41 22. 3. 2006 14:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Možná právě proto, že to byla tak "jednoduchá otázka". Já nevím, ale možná, že záleží na tom, jakým způsobem a tónem byla otázka položena.

Není tady

#42 22. 3. 2006 15:02

AAgnes111
Host

chomáček napsal(a):

helena......... no nevím, člověk, který neumí odpovědět na jednoduchou otázku je snad dítě. Nebo minimálně nemusí házet haury, že takové věci ho nezajímají, když tam pak leze.

ano, to je to celé, neměl machrovat, že ho to nezajímá, když je přece jen chlap jako každej jinej.p.s. dneska jsem si to tady trochu projela víc a přiznám se, že se tak trochu stydím za to, jaký já jsem tady řešila "problém", když je tady spousta mnohem vážnějších věcí.jsem fakt švihlá..p.s.2 udělala jsem mému předrahému choti překvápko a "zabalila" mu pár fotek z oněch stran a poslala mu je mailem.Zatím se nevyjádřil, asi ho to složilo, ikdyž s ním to vlastně nic nedělá....aspoň trochu srandy..mějte se...

#43 23. 3. 2006 9:21

eset
♥♥♥♥---

Snad v dlhodobom partnerstve nemusim partnerku ponižovť nezmyselnymi klamstvami typu že ma Péčko nezaujima a pritom  nevie sa dočkať kym  zatvori dvere. Kde je dovera? To potom klame vždy, či len občas - kedy potom neklame?  Obera sa (aj ju ) o možnosť aby ona pozerala s nim. potom bude nariekat ze je neuspokojeny, bla bla .

Ak ťa opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

#44 24. 3. 2006 12:18

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Chlap kterej tvrdí že ho po*no nezajímá normálně kecá, naopak většinou to bývají ti největší honipírkové wink
Na druhou stranu snažit se chlapa přichytit při sledování po*na, nebo se mu snažit dokázat že se na TO kouká, mohou taky jen přihlouplý husičky. Myslím že v jakýmkoliv vztahu má každý právo na nějaký to svoje soukromí který holt my chlapouni často využíváme pro sledování "prasečinek" na netu. Rozhodně to ale není proto že by jste nám nějak nestačily ale proto že "snít je tak krásné..." komu by se nelíbilo být obklopený modelkama které se mu samy nabízejí a mít výdrž 120min. dle stopáže filmu wink
Takže dámy klídek, nechte nás se hezky dívat a těšte se na to jak nabyté teoretické zkušenosti převedeme do praxe cool

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#45 24. 6. 2017 11:33

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

smile

Upravil(a) Jeňýk (24. 6. 2017 11:34)

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#46 5. 7. 2017 9:20

Agnes111
♥------

to je dobrý, proč jsi to sem vytáhl?smile musím se tu smát. Už dlouho nechodím na Babinet a dneska mě "něco " "donutilo"P se sem jít jen tak podívat....koukám na tu historku a říkám si, bože, to jsem snad psala jábig_smile já na to úplně zapomněla i na to svoje řešení....:Dje to už 11 let, to snad není možný. ...s manželem jsme od té doby nikdy už o P nebo o tom příběhu nemluvili....cool

Není tady

#47 6. 7. 2017 16:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

wink

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí