Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 29. 11. 2017 18:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: prosim o nazor

helena napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ja bych to take videla na lakomost a sobectvi......dcera mu casto vari a on si vsima toho,ze kupuje drahe celozrnne testoviny,za dovolenou nechce dat vic jak 8 tisic......dcera mu,uz v lete rikala,at si kazdy mesic odklada penize do obalky na dovolenou,ze to nebude takovy sok,kdyz by za dovolenou dal 20 tisic.Dcera si to takto odklada.Takze s timto partnerem se,uz asi do zahranici nepodiva.Kdyz je ten kluk hodny,vychovany,slusny tak je zase dalsi problem.Jinak ja jsem pro pro zivot na necisto,alespon se lip poznaji jestli jim to bude fungovat nez zalozi rodinu.

Jestli na vaření dceři přispívá, pak klidně může mít i připomínky k tomu, jestli nakupuje draze... pokud nedá nic, měl by držet to... pusu wink
Ale jestli si nechce šetřit na dovolenou, respektive jestli mu přijde "zbytečné" utrácet za zahraničí... každý to máme jinak. Někdo si mnohem víc odpočine - já nevím - třeba s prutem u vody než s dekou u moře... big_smile
A co myslíš tím "Kdyz je ten kluk hodny,vychovany,slusny tak je zase dalsi problem."? Že je šetřivější? To už bys mohla vědět, že žádnej chlap není dokonalej... lol
No a "zivot na necisto... lip poznaji jestli jim to bude fungovat"... vždy z toho, co píšeš, už to drhne teď, aspoň co do financí... myslíš, že kdyby spolu bydleli, že ho dcera předělá k obrazu svýmu? To snad ne... va

Kluk je zvykly na levne salamy,mazat si chleba ramou z toho duvodu,aby se na neco usetrilo,treba na chatu,auto.....byt.....Dceri vycetl,ze si koupi v zime boruvky za 40 kc,ale nevidi to,ze ona neji maso a za flak masa by dala vic jak 40 kc.Proste kluk je zvykli se stravovat jinak nez dcera,podivuje se i nad tim,ze doma varime denne.Takze tezko se shodnou v hospodareni.Aby ji kluk neco jen tak koupil to neexistuje.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#27 29. 11. 2017 22:00

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: prosim o nazor

eremuruss napsal(a):

Kluk je zvykly na levne salamy,mazat si chleba ramou z toho duvodu,aby se na neco usetrilo,treba na chatu,auto.....byt.....Dceri vycetl,ze si koupi v zime boruvky za 40 kc,ale nevidi to,ze ona neji maso a za flak masa by dala vic jak 40 kc.Proste kluk je zvykli se stravovat jinak nez dcera,podivuje se i nad tim,ze doma varime denne.Takze tezko se shodnou v hospodareni.Aby ji kluk neco jen tak koupil to neexistuje.

Nu, erem, já jsem si vzpomněla na tebe, jak jsi se ze začátku sžívala se svým přítelem a jak tě taky přítel učil šetřit tongue No a vidíš, jak vám to spolu dlouho vydrželo a dokonce mᚠi díky němu něco našetřeno big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#28 30. 11. 2017 7:08

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: prosim o nazor

Kiara napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Kluk je zvykly na levne salamy,mazat si chleba ramou z toho duvodu,aby se na neco usetrilo,treba na chatu,auto.....byt.....Dceri vycetl,ze si koupi v zime boruvky za 40 kc,ale nevidi to,ze ona neji maso a za flak masa by dala vic jak 40 kc.Proste kluk je zvykli se stravovat jinak nez dcera,podivuje se i nad tim,ze doma varime denne.Takze tezko se shodnou v hospodareni.Aby ji kluk neco jen tak koupil to neexistuje.

Nu, erem, já jsem si vzpomněla na tebe, jak jsi se ze začátku sžívala se svým přítelem a jak tě taky přítel učil šetřit tongue No a vidíš, jak vám to spolu dlouho vydrželo a dokonce mᚠi díky němu něco našetřeno big_smile

Tak tam to bylo z jineho duvodu,pritelovo byvala zena za jeho zady nasekala dluhy za pul milionu o kterych on nemel ani tucha,protoze sve zene veril a o finance se nestaral.Vse vyslo najevo,az on odesel ze spolecne domacnosti a ona nemela s ceho splacet........takze pri seznameni se mnou najednou chtel mit o vsem prehled a chtel,aby jsme oba meli neco nasetreno jak mu vtloukala do hlavy maminka.Ted,uz tak setrny rozhodne neni jsem to ja kdo musi usmernovat. big_smile


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#29 30. 11. 2017 7:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: prosim o nazor

eremuruss napsal(a):

Kluk je zvykly na levne salamy,mazat si chleba ramou z toho duvodu,aby se na neco usetrilo,treba na chatu,auto.....byt.....Dceri vycetl,ze si koupi v zime boruvky za 40 kc,ale nevidi to,ze ona neji maso a za flak masa by dala vic jak 40 kc.Proste kluk je zvykli se stravovat jinak nez dcera,podivuje se i nad tim,ze doma varime denne.Takze tezko se shodnou v hospodareni.Aby ji kluk neco jen tak koupil to neexistuje.

To je přesně to, o čem píšu - dohodnout se o důležitý stránce soužití nedovedou/nechtějí už dneska... a jestli dceři svůj názor prezentuješ podobně jako tady, pak ho ona bude vidět stejně jako ty... jako lakomýho kolenovrta. To se pak těžko budou ty hrany obrušovat...
Tvoje dcera si taky šetří na bydlení? Na zařízení?
A mimochodem - ne všude se vaří denně... což neznamená, že se jí na studeno...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#30 30. 11. 2017 11:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: prosim o nazor

helena napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Kluk je zvykly na levne salamy,mazat si chleba ramou z toho duvodu,aby se na neco usetrilo,treba na chatu,auto.....byt.....Dceri vycetl,ze si koupi v zime boruvky za 40 kc,ale nevidi to,ze ona neji maso a za flak masa by dala vic jak 40 kc.Proste kluk je zvykli se stravovat jinak nez dcera,podivuje se i nad tim,ze doma varime denne.Takze tezko se shodnou v hospodareni.Aby ji kluk neco jen tak koupil to neexistuje.

To je přesně to, o čem píšu - dohodnout se o důležitý stránce soužití nedovedou/nechtějí už dneska... a jestli dceři svůj názor prezentuješ podobně jako tady, pak ho ona bude vidět stejně jako ty... jako lakomýho kolenovrta. To se pak těžko budou ty hrany obrušovat...
Tvoje dcera si taky šetří na bydlení? Na zařízení?
A mimochodem - ne všude se vaří denně... což neznamená, že se jí na studeno...

Jak jsem jiz psala,dceri se do vztahu nepletu.Dcera za mnou prisla sama a sverila se me jestli tohle je normalni a jak jsem to mela ja,kdyz jsem chodila s jejim tatou.Rekla jsem ji,ze jeji otec me neustale kupoval darky a na drivejsi platy za me mesic co mesic utratil pomalu pulku platu.Zato na sve deti byl lakomej jak nikdy na nikoho.Takze vlastne u zadneho cloveka nevis jaky bude dokud s nim nezasnes zit a nezalozis rodinu.Kdyz si najde jineho zase bude mit jine vady.....Dcera,uz jednu domacnost mela,kdyz zila 2 roky se svym predchozim pritelem,takze nejake zarizeni ma a spori si takze bez penez rozhodne neni.Ale ona je clovek ktery rad obdarovava druhe takze si kupuji darky v praci,kupuje kamaradkam,me....dava penize na domacnost,takze ji rozhodne mesic co mesic nezbyde cela vyplata jako jejimu pritelovi ktery nevi kolik co stoji,protoze o to se staraji jeho rodice

Upravil(a) eremuruss (30. 11. 2017 11:07)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#31 30. 11. 2017 11:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: prosim o nazor

eremuruss napsal(a):

Jak jsem jiz psala,dceri se do vztahu nepletu.Dcera za mnou prisla sama a sverila se me jestli tohle je normalni a jak jsem to mela ja,kdyz jsem chodila s jejim tatou.Rekla jsem ji,ze jeji otec me neustale kupoval darky a na drivejsi platy za me mesic co mesic utratil pomalu pulku platu.Zato na sve deti byl lakomej jak nikdy na nikoho.Takze vlastne u zadneho cloveka nevis jaky bude dokud s nim nezasnes zit a nezalozis rodinu.Kdyz si najde jineho zase bude mit jine vady.....Dcera,uz jednu domacnost mela,kdyz zila 2 roky se svym predchozim pritelem,takze nejake zarizeni ma a spori si takze bez penez rozhodne neni.Ale ona je clovek ktery rad obdarovava druhe takze si kupuji darky v praci,kupuje kamaradkam,me....dava penize na domacnost,takze ji rozhodne mesic co mesic nezbyde cela vyplata jako jejimu pritelovi ktery nevi kolik co stoji,protoze o to se staraji jeho rodice

K vytučněnému podotknu, že nikdy stoprocentně nevíš, jaký je druhý člověk.
Dokonce nevíš stoprocentně ani to, jaká jsi ty sama a sama sebe svými reakcemi možná někdy překvapíš.
Lidé se časem mění.
Lidé v krizových situacích se chovají nepředvidatelně.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#32 30. 11. 2017 12:44

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: prosim o nazor

Eva. napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Jak jsem jiz psala,dceri se do vztahu nepletu.Dcera za mnou prisla sama a sverila se me jestli tohle je normalni a jak jsem to mela ja,kdyz jsem chodila s jejim tatou.Rekla jsem ji,ze jeji otec me neustale kupoval darky a na drivejsi platy za me mesic co mesic utratil pomalu pulku platu.Zato na sve deti byl lakomej jak nikdy na nikoho.Takze vlastne u zadneho cloveka nevis jaky bude dokud s nim nezasnes zit a nezalozis rodinu.Kdyz si najde jineho zase bude mit jine vady.....Dcera,uz jednu domacnost mela,kdyz zila 2 roky se svym predchozim pritelem,takze nejake zarizeni ma a spori si takze bez penez rozhodne neni.Ale ona je clovek ktery rad obdarovava druhe takze si kupuji darky v praci,kupuje kamaradkam,me....dava penize na domacnost,takze ji rozhodne mesic co mesic nezbyde cela vyplata jako jejimu pritelovi ktery nevi kolik co stoji,protoze o to se staraji jeho rodice

K vytučněnému podotknu, že nikdy stoprocentně nevíš, jaký je druhý člověk.
Dokonce nevíš stoprocentně ani to, jaká jsi ty sama a sama sebe svými reakcemi možná někdy překvapíš.
Lidé se časem mění.
Lidé v krizových situacích se chovají nepředvidatelně.

To je take pravda.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#33 30. 11. 2017 17:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: prosim o nazor

Eva. napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Jak jsem jiz psala,dceri se do vztahu nepletu.Dcera za mnou prisla sama a sverila se me jestli tohle je normalni a jak jsem to mela ja,kdyz jsem chodila s jejim tatou.Rekla jsem ji,ze jeji otec me neustale kupoval darky a na drivejsi platy za me mesic co mesic utratil pomalu pulku platu.Zato na sve deti byl lakomej jak nikdy na nikoho.Takze vlastne u zadneho cloveka nevis jaky bude dokud s nim nezasnes zit a nezalozis rodinu.Kdyz si najde jineho zase bude mit jine vady.....Dcera,uz jednu domacnost mela,kdyz zila 2 roky se svym predchozim pritelem,takze nejake zarizeni ma a spori si takze bez penez rozhodne neni.Ale ona je clovek ktery rad obdarovava druhe takze si kupuji darky v praci,kupuje kamaradkam,me....dava penize na domacnost,takze ji rozhodne mesic co mesic nezbyde cela vyplata jako jejimu pritelovi ktery nevi kolik co stoji,protoze o to se staraji jeho rodice

K vytučněnému podotknu, že nikdy stoprocentně nevíš, jaký je druhý člověk.
Dokonce nevíš stoprocentně ani to, jaká jsi ty sama a sama sebe svými reakcemi možná někdy překvapíš.
Lidé se časem mění.
Lidé v krizových situacích se chovají nepředvidatelně.

A žudia sa niekedy chovajú inak aj s iným partnerom... Lenže spolieha sa na to nedá (ani na to, že to "inak" bude podža Tvojej chuti hmm ).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 15. 12. 2017 15:34

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: prosim o nazor

nechce se mi číst reakce takže se možná budu opakovat, za mě je varovné že kluk nedává peníze ani rodičům, že raději nepojede na hezkou dovolenou a že nechce utrácet za svůj osobní život a bude využívat několik dalších let raději mamahotel. To že jí ramu a diví se, že se někde vaří večeře už je strop. Dle mého je to slušně vychovaný lakomec ne-li vyčuránek. Pryč od takových, dokud nejsou děti,  je to stejný malér jako rozhazovačný blázen


dum spiro spero

Není tady

 

#35 15. 12. 2017 19:07

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: prosim o nazor

Ano, takto jsem reagovala i já ve svém prvním příspěvku. Je divné, že domů nic nepřispívá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů