Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 11. 2017 20:38

Pimpa M
♥------
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 5

Re: ex-Parvenu

Zdravím, tady Pimpa M, kočkomilka. smile
Fotky sem vkládat neumím, tak jen popíšu naši invalidní smečku, která čítá čtyři kousky, samé kluky. Nejstarší je Zrzek - 10 let, má jen jedno oko, tlustý jako čuník, 7,30 kg. smile Další je Ferda, strakatý, téměř bezzubý, věk neznámý, pochází z útulku, dřív prý žil někde u popelnic. Odhaduju ho taky tak kolem deseti let. Třetí v pořadí Béda - krasavec, elegán, jediný ne-invalida, celý černý, 6 let, máme ho taky přes útulek, ale dal ho tam pán, co se musel odstěhovat do Ameriky, takže v útulku pobyl jen pár hodin a hned jsme si ho brali. A nejmladší je Péa, taky z útulku, hluchý, bezzubý, žíhaný mourek se zálomem ocasu, miluje luxování, sám mi leze pod hadici a nechává se vcucávat smile - přičítám to právě té jeho hluchotě, protože ostatní prchají, sotva se vysavačem zarachotí.
V průběhu let jsme měli i dalšího jednookého kocoura, a dokonce i jednoho třínohého, oba z útulku, jakož i nějaké zcela zdravé jedince. smile Ale těch moc nebylo. smile
Tak to je tak na úvod, abych zdůvodnila svou přítomnost ve skupince. A hezký večer všem...

Upravil(a) Pimpa M (8. 11. 2017 20:40)

Není tady

 

#27 8. 11. 2017 22:14

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

Pimpa M napsal(a):

Zdravím, tady Pimpa M, kočkomilka. smile
Fotky sem vkládat neumím, tak jen popíšu naši invalidní smečku, která čítá čtyři kousky, samé kluky. Nejstarší je Zrzek - 10 let, má jen jedno oko, tlustý jako čuník, 7,30 kg. smile Další je Ferda, strakatý, téměř bezzubý, věk neznámý, pochází z útulku, dřív prý žil někde u popelnic. Odhaduju ho taky tak kolem deseti let. Třetí v pořadí Béda - krasavec, elegán, jediný ne-invalida, celý černý, 6 let, máme ho taky přes útulek, ale dal ho tam pán, co se musel odstěhovat do Ameriky, takže v útulku pobyl jen pár hodin a hned jsme si ho brali. A nejmladší je Péa, taky z útulku, hluchý, bezzubý, žíhaný mourek se zálomem ocasu, miluje luxování, sám mi leze pod hadici a nechává se vcucávat smile - přičítám to právě té jeho hluchotě, protože ostatní prchají, sotva se vysavačem zarachotí.
V průběhu let jsme měli i dalšího jednookého kocoura, a dokonce i jednoho třínohého, oba z útulku, jakož i nějaké zcela zdravé jedince. smile Ale těch moc nebylo. smile
Tak to je tak na úvod, abych zdůvodnila svou přítomnost ve skupince. A hezký večer všem...

Jsem hrozně ráda, že jsi tady, fakt mě to těší. A vidíš, představení tvojí smečky čtu poprvý a to už se nějaký pátek známe. Jsi skvělá, ale to už vím dávno. Kočku, co miluje luxování, jsem ještě nezažila, naše (a hlavně Jolanka) se letí schovat, jenom když se o tom s mužem bavíme. A to se bavíme anglicky, tu holku prostě neoblafneme big_smile
P.S. Kdyby ses chtěla pochlubit fotkama, klidně mi je pošli na mail a já ti je sem dám. Ale doufám, že časem to půjde úplně bez problémů, Andrea slíbila, že to dá ajákovi za úkol.

Upravil(a) Mášapáša (8. 11. 2017 22:15)

Není tady

 

#28 9. 11. 2017 12:00

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ BY CHTĚLI VLOŽIT FOTKU A NEVÍ, JAK NA TO NEBO NEMAJÍ ÚLOŽIŠTĚ PRO FOTKY.

Založila jsem účet na rajčeti, který můžete používat i pro svoje fotky. Je to tady - https://masenka2017.rajce.idnes.cz/


email pro přihlášení je: masababi@centrum.cz
heslo: uloziste

Jsou tam dvě alba - jedno je návod, jak vložit fotky, tak do toho nic nepřidávejte. Druhé se jmenuje Foto pro babinet a to je pro vás všechny. Album je tady - https://masenka2017.rajce.idnes.cz/FOTO_pro_babinet/

No a v tom druhém albu - návodu (https://masenka2017.rajce.idnes.cz/NAVO … DO_DISKUZE), najdete přesně krok za krokem, jak přidat fotku do alba a jak to udělat, aby se vložila fotka sem. Ještě tu jednu zkusím vložit a doufám, že všechny odkazy, co jsem teď vložila, budou aktivní.

Takže pokus fotka:
https://img23.rajce.idnes.cz/d2301/14/14664/14664934_c0723895328d9c904c802f94974e7f8c/images/29.jpg?ver=0

Upravil(a) Mášapáša (9. 11. 2017 12:08)

Není tady

 

#29 9. 11. 2017 17:21

marianaant
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 12

Re: ex-Parvenu

Také zdravím všechny milovnice kočiček, kocourků a všeho zvířectva.
Včera jsem psala Motty o tom jak jsme museli ukončit život našemu kocourkovi Kubíčkovi. Od srpna byl slepý, o tom jsem psala ještě v minulé diskuzi na Ženě-in, že oslepl po jednom výletě z domu. Bohužel přesto, že manžel o něj pečoval jako o miminko tak to nevedlo k ničemu dobrému. Pomalu přestával chodit, baštu jsme mu nosili pod čumáček, většinu dne prospal nebo proležel u manžela. Poslední dobu se snažil nechodit ani vykonávat potřebu, max.2x denně a sem tam se vyčůral na dlažbu , protože už to nevydžel. Potom měl krev v moči a v neděli krvácel z tlamičky. Tak jsem přesvědčila manžela a jede se mnou k veterinářovi, aby to slyšel od něj, že to je už opravdu konec. Pan doktor mu to vysvětlil, že už z toho života nic nemá a je to pro něj jen trápení. Že jsme udělali maximum co šlo. To manžela přesvědčilo a souhlasil s uspáním.
Odešel z ordinace a čekal na mně v čekárně, já jsem s Kubíčkem tam byla až do konce jeho života. Už nemá žádné trápení a je v kočičím nebíčku.gratergrater

Není tady

 

#30 9. 11. 2017 17:41

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

marianaant napsal(a):

Také zdravím všechny milovnice kočiček, kocourků a všeho zvířectva.
Včera jsem psala Motty o tom jak jsme museli ukončit život našemu kocourkovi Kubíčkovi. Od srpna byl slepý, o tom jsem psala ještě v minulé diskuzi na Ženě-in, že oslepl po jednom výletě z domu. Bohužel přesto, že manžel o něj pečoval jako o miminko tak to nevedlo k ničemu dobrému. Pomalu přestával chodit, baštu jsme mu nosili pod čumáček, většinu dne prospal nebo proležel u manžela. Poslední dobu se snažil nechodit ani vykonávat potřebu, max.2x denně a sem tam se vyčůral na dlažbu , protože už to nevydžel. Potom měl krev v moči a v neděli krvácel z tlamičky. Tak jsem přesvědčila manžela a jede se mnou k veterinářovi, aby to slyšel od něj, že to je už opravdu konec. Pan doktor mu to vysvětlil, že už z toho života nic nemá a je to pro něj jen trápení. Že jsme udělali maximum co šlo. To manžela přesvědčilo a souhlasil s uspáním.
Odešel z ordinace a čekal na mně v čekárně, já jsem s Kubíčkem tam byla až do konce jeho života. Už nemá žádné trápení a je v kočičím nebíčku.gratergrater

Majko, už jsem ti psala, jak moc je mi to líto. Ale udělali jste to nejlepší, co jste pro Kubíčka mohli udělat, poslední dny prožil u vás doma a cítil, jak ho milujete. A i když odcházel, byla jsi s ním a to se taky všem zvířátkům nepoštěstí. Tyhle konce jsou pokaždý strašný drásače nervů a nikdy si nedokážu říct, že to prostě tak musí být, že tady nikdo nemůže být věčně a brát to s nadhledem. Každýho vždycky hrozně obrečím a je to tak i po několika letech, když vzpomínám. Takže vím, co teď prožíváte a jen ti přeju, a to nejhorší co nejdřív pomine hjarta

Není tady

 

#31 9. 11. 2017 19:51

Dudla
♥------
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 7

Re: ex-Parvenu

Jsem tu, ale motam se tu jako nudle v bande.

Není tady

 

#32 9. 11. 2017 19:57

Dudla
♥------
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 7

Re: ex-Parvenu

Treba vubec netusim, jak se da odpovedet na neci prispevek.Majko, je mi moc lito Kubicka, alestejne jsem to mela s nasim psem Dinem, to uz bylo jen me zatvrzele prodluzovani jeho neradostneho zivota. Boli to nemene, ale clovek musi udelat to posledni rozhodnuti.

Není tady

 

#33 9. 11. 2017 20:25

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

Dudla napsal(a):

Treba vubec netusim, jak se da odpovedet na neci prispevek.Majko, je mi moc lito Kubicka, alestejne jsem to mela s nasim psem Dinem, to uz bylo jen me zatvrzele prodluzovani jeho neradostneho zivota. Boli to nemene, ale clovek musi udelat to posledni rozhodnuti.

Ahoj Dudli, za chvilku se vymotáš, chce to jen se rozkoukat. Odpovíš tak, že klikneš na to citovat v pravým dolním rohu.

Není tady

 

#34 10. 11. 2017 19:36

Dudla
♥------
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 7

Re: ex-Parvenu

Mášapáša napsal(a):

Dudla napsal(a):

Treba vubec netusim, jak se da odpovedet na neci prispevek.Majko, je mi moc lito Kubicka, alestejne jsem to mela s nasim psem Dinem, to uz bylo jen me zatvrzele prodluzovani jeho neradostneho zivota. Boli to nemene, ale clovek musi udelat to posledni rozhodnuti.

Ahoj Dudli, za chvilku se vymotáš, chce to jen se rozkoukat. Odpovíš tak, že klikneš na to citovat v pravým dolním rohu.

Aha, stejne mi ale vadi, ze se odpoved nenacte nahore  A V PODSTATE, ABYCH SE DOSTALA NA TVOJI ODPOVED, MUSIM SJET UPLNE DOLU NA PRVNI STRANKU. JAK MAM VEDET, ZE MI NEKDO NEKDE ODEPISUJE, KDYZ SE TO NEUKAZE JAKO POSLEDNI prispoevek? Sorrac, caps lock...

Není tady

 

#35 10. 11. 2017 21:26

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

Dudla napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

Dudla napsal(a):

Treba vubec netusim, jak se da odpovedet na neci prispevek.Majko, je mi moc lito Kubicka, alestejne jsem to mela s nasim psem Dinem, to uz bylo jen me zatvrzele prodluzovani jeho neradostneho zivota. Boli to nemene, ale clovek musi udelat to posledni rozhodnuti.

Ahoj Dudli, za chvilku se vymotáš, chce to jen se rozkoukat. Odpovíš tak, že klikneš na to citovat v pravým dolním rohu.

Aha, stejne mi ale vadi, ze se odpoved nenacte nahore  A V PODSTATE, ABYCH SE DOSTALA NA TVOJI ODPOVED, MUSIM SJET UPLNE DOLU NA PRVNI STRANKU. JAK MAM VEDET, ZE MI NEKDO NEKDE ODEPISUJE, KDYZ SE TO NEUKAZE JAKO POSLEDNI prispoevek? Sorrac, caps lock...

Ale ona se načte nahoře. Jako teď tohle, odpovídám ti pomocí toho "citovat" a zobrazí se to jako nejnovější příspěvek nahoře. Možná mᚠobráceně nastavený řazení příspěvků, vedle to holky taky tak měly. Rozklikni si "nastavení" v úzký modrý liště nahoře, nalevo je "Profil menu", tam si klikni na "zobrazení" a zaškrtni si řazení od nejnovějších po nejstarší.

P.S. Pošlu ti to i do zprávy, abys to když tak našla, je jasný, že když to mᚠnastavený obráceně, tak se to hledá blbě.

Upravil(a) Mášapáša (10. 11. 2017 21:27)

Není tady

 

#36 12. 11. 2017 8:57

marianaant
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 12

Re: ex-Parvenu

Napsala jsem příspěvek a už 2x a někam zmizel, kam asi? Poraďte prosím. Majka

Není tady

 

#37 12. 11. 2017 8:59

marianaant
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 12

Re: ex-Parvenu

Dudla napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

Dudla napsal(a):

Treba vubec netusim, jak se da odpovedet na neci prispevek.Majko, je mi moc lito Kubicka, alestejne jsem to mela s nasim psem Dinem, to uz bylo jen me zatvrzele prodluzovani jeho neradostneho zivota. Boli to nemene, ale clovek musi udelat to posledni rozhodnuti.

Ahoj Dudli, za chvilku se vymotáš, chce to jen se rozkoukat. Odpovíš tak, že klikneš na to citovat v pravým dolním rohu.

Aha, stejne mi ale vadi, ze se odpoved nenacte nahore  A V PODSTATE, ABYCH SE DOSTALA NA TVOJI ODPOVED, MUSIM SJET UPLNE DOLU NA PRVNI STRANKU. JAK MAM VEDET, ZE MI NEKDO NEKDE ODEPISUJE, KDYZ SE TO NEUKAZE JAKO POSLEDNI prispoevek? Sorrac, caps lock...

Už jsem to našla, člověk se pořád učí. Majka

Není tady

 

#38 12. 11. 2017 20:13

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

marianaant napsal(a):

Dudla napsal(a):

Mášapáša napsal(a):


Ahoj Dudli, za chvilku se vymotáš, chce to jen se rozkoukat. Odpovíš tak, že klikneš na to citovat v pravým dolním rohu.

Aha, stejne mi ale vadi, ze se odpoved nenacte nahore  A V PODSTATE, ABYCH SE DOSTALA NA TVOJI ODPOVED, MUSIM SJET UPLNE DOLU NA PRVNI STRANKU. JAK MAM VEDET, ZE MI NEKDO NEKDE ODEPISUJE, KDYZ SE TO NEUKAZE JAKO POSLEDNI prispoevek? Sorrac, caps lock...

Už jsem to našla, člověk se pořád učí. Majka

Majko, teď jsem četla zprávu a odepisovala, ale už jsi to vyřešila sama, tak paráda big_smile

Není tady

 

#39 12. 11. 2017 20:56

marianaant
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 12

Re: ex-Parvenu

Mášapáša napsal(a):

marianaant napsal(a):

Dudla napsal(a):


Aha, stejne mi ale vadi, ze se odpoved nenacte nahore  A V PODSTATE, ABYCH SE DOSTALA NA TVOJI ODPOVED, MUSIM SJET UPLNE DOLU NA PRVNI STRANKU. JAK MAM VEDET, ZE MI NEKDO NEKDE ODEPISUJE, KDYZ SE TO NEUKAZE JAKO POSLEDNI prispoevek? Sorrac, caps lock...

Už jsem to našla, člověk se pořád učí. Majka

Majko, teď jsem četla zprávu a odepisovala, ale už jsi to vyřešila sama, tak paráda big_smile

Ahoj, děkuji za radu. Nejhorší je, že jsem žádnou úzkou modrou lištu nenašla. Jenom zelenou , ale po rozkliknutí tam nemůžu nic opravit, píše mi to že nemůže stránku otevřít.

Není tady

 

#40 12. 11. 2017 21:40

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

Majko, je to tady - viz obrázek.

http://img23.rajce.idnes.cz/d2301/14/14664/14664934_c0723895328d9c904c802f94974e7f8c/images/nastaveni.jpg?ver=0

Není tady

 

#41 13. 11. 2017 13:53

marianaant
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2009
Příspěvky: 12

Re: ex-Parvenu

Díky, tak jsem to zkontrolovala a mám to dobře nastavené.¨

Mášapáša napsal(a):

Majko, je to tady - viz obrázek.

http://img23.rajce.idnes.cz/d2301/14/14 … .jpg?ver=0

Není tady

 

#42 13. 11. 2017 15:21

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

marianaant napsal(a):

Díky, tak jsem to zkontrolovala a mám to dobře nastavené.¨

Mášapáša napsal(a):

Majko, je to tady - viz obrázek.

http://img23.rajce.idnes.cz/d2301/14/14 … .jpg?ver=0

Tak to je dobře, snad se ti už příspěvky ztrácet nebudou.

Není tady

 

#43 13. 11. 2017 21:49

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: ex-Parvenu

Mášapáša je prostě nejlepší godlike Neskutečně se tady hned zorientovala a pomáhá, jak to jen jde, klobouk dolů godlike

Není tady

 

#44 13. 11. 2017 22:21

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

AndreaP. napsal(a):

Mášapáša je prostě nejlepší godlike Neskutečně se tady hned zorientovala a pomáhá, jak to jen jde, klobouk dolů godlike

Óóóóóó, díky big_smilebig_smilebig_smilebig_smile To se tak hezky čte. Nemohla bys to poslat mému vedení, aby mi třeba zvedli plat? big_smilestorstark

Není tady

 

#45 19. 11. 2017 11:18

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: ex-Parvenu

Noo, tak jsem tady taky. Musím se aklimatizovat a zjistit jak se dávají smajlíky atd :-)

Není tady

 

#46 19. 11. 2017 11:31

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: ex-Parvenu

Jsem zde, rozkoukávám se. Napsala jsem příspěvěk a nevidím ho :-( Tož to bude asi tím, že jsem vstávala před chvílí. Ano stydím se :-)) za minulý týden jsem měla 700 zákusků, 3 dorty a 20 muffin a to jsem zvládla bez dovolené v práci. Večer jsem prostě vytuhla a vůbec se mi nechtělo vstávat.

Není tady

 

#47 19. 11. 2017 11:36

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: ex-Parvenu

Aháá, tož na po třetígloria  tak jsem tady a vzalo mi to i můj nick z ženy. Musím se tu zorietovat. Možná to bude tím, že jsem před chvílí vstávala a teprve vypila kafe. Omlouvá mě to, že jsem za minulý týden málo naspala. Měla jsem 700 zákusků, 3 dorty a 20 muffin a to vše bez dovolené v práci. Včera jsem odvezla dceru i s Lukynem k sestřenici na Slovensko a je tady nějaký nezvyklý klid:D

Není tady

 

#48 19. 11. 2017 11:38

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: ex-Parvenu

Allma napsal(a):

Aháá, tož na po třetígloria  tak jsem tady a vzalo mi to i můj nick z ženy. Musím se tu zorietovat. Možná to bude tím, že jsem před chvílí vstávala a teprve vypila kafe. Omlouvá mě to, že jsem za minulý týden málo naspala. Měla jsem 700 zákusků, 3 dorty a 20 muffin a to vše bez dovolené v práci. Včera jsem odvezla dceru i s Lukynem k sestřenici na Slovensko a je tady nějaký nezvyklý klid:D

Noo, tož v nastavení mám jak je vysvětlováno a mám příspěvěk až na konci :-(

Není tady

 

#49 20. 11. 2017 15:38

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

Allma napsal(a):

Allma napsal(a):

Aháá, tož na po třetígloria  tak jsem tady a vzalo mi to i můj nick z ženy. Musím se tu zorietovat. Možná to bude tím, že jsem před chvílí vstávala a teprve vypila kafe. Omlouvá mě to, že jsem za minulý týden málo naspala. Měla jsem 700 zákusků, 3 dorty a 20 muffin a to vše bez dovolené v práci. Včera jsem odvezla dceru i s Lukynem k sestřenici na Slovensko a je tady nějaký nezvyklý klid:D

Noo, tož v nastavení mám jak je vysvětlováno a mám příspěvěk až na konci :-(

Ahoj Allmo, vítám tě tady a nenech se zviklat počátečními neúspěchy big_smile To nastavení určitě musí fungovat, pokud mᚠnastavené nejnovější příspěvky nahoře, tak to tak bude, možná si jen aktualizuj stránku nebo to tak uvidíš při další návštěvě tady. S těmi zákusky mi dělᚠhrozný chutě, ale dělat to - to si neumím představit ani v nejdivočejším snu, já jsem pečící levaso a udělám maximálně štrůdl big_smile
Jinak všechny zdravím, byla jsem teď pár dní v Budapešti, je to na druhé diskuzi Přeběhlické.

Není tady

 

#50 20. 11. 2017 15:39

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: ex-Parvenu

Dám sem naši umazlínkovanou Jolanku Půlocáskovou bez ocásku smile

http://mojka.rajce.idnes.cz/BEAUTIFUL_G … L_GIRL.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů