Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

20.února : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

20.února : Upečme si spolu lahodný čokoládový průšvih.

#451 16. 1. 2018 21:49

Mášapáša
♥♥♥----

Re: Přeběhlická

Mášapáša napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Včera ráno ještě za tmy jsem na zelenou vstoupila na zebru a v tu chvíli těsně přede mnou prosvištělo ze zatáčky auto. usch A to tam zelená svítí strašně krátce. Nebyl to zrovna nejlepší začátek dne... hmm

Jak říkám, někteří řidiči jsou fakt hovada a potřebovali by přinejmenším dostat přes d*žku.

Tý jo, mně se to slovo držka upravilo. Nebo mi to upravil někdo jiný? Ale to přece vůbec není sprostý, ne? S ohledem na ty řidiče dumbombig_smile

Není tady

#452 17. 1. 2018 10:28

nagym
♥------

Mášapáša napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Včera ráno ještě za tmy jsem na zelenou vstoupila na zebru a v tu chvíli těsně přede mnou prosvištělo ze zatáčky auto. usch A to tam zelená svítí strašně krátce. Nebyl to zrovna nejlepší začátek dne... hmm

Jak říkám, někteří řidiči jsou fakt hovada a potřebovali by přinejmenším dostat přes d*žku.

Tý jo, mně se to slovo držka upravilo. Nebo mi to upravil někdo jiný? Ale to přece vůbec není sprostý, ne? S ohledem na ty řidiče dumbombig_smile

jsem sice řidič, ale musím uznat, že i slovo držka je někdy velmi málo vystihující roll

Není tady

#453 17. 1. 2018 11:00

Mášapáša
♥♥♥----

nagym napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

jsem sice řidič, ale musím uznat, že i slovo držka je někdy velmi málo vystihující roll

No právě big_smile Taky jsem řidič, ale jezdím ohleduplně, tak se k držkám nepočítám big_smilegodlike

Není tady

#454 17. 1. 2018 11:28

nagym
♥------

Mášapáša napsal(a):

nagym napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

No právě big_smile Taky jsem řidič, ale jezdím ohleduplně, tak se k držkám nepočítám big_smilegodlike

tummenupp

Není tady

#455 17. 1. 2018 18:34

Allma
♥♥-----

já taky ne, ba ani k blondýnámbig_smile já za to nemůžu jakou mám barvu vlasůbig_smile

Mášapáša napsal(a):

nagym napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

Není tady

#456 17. 1. 2018 20:46

Mášapáša
♥♥♥----

Allma napsal(a):

já taky ne, ba ani k blondýnámbig_smile já za to nemůžu jakou mám barvu vlasůbig_smile

Mášapáša napsal(a):

nagym napsal(a):

Jsem na tom stejně big_smilestorstark

Není tady

#457 18. 1. 2018 17:43

jarka1234
♥♥♥----

Mášapáša napsal(a):

Allma napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

Jsem na tom stejně big_smilestorstark

Holky, já sice nejsem blondýnka, ale k držkám se taky nepočítám.godlikebig_smiletummenupp

Není tady

#458 18. 1. 2018 19:10

man-mimo
♥♥♥----

Taky se nepočítám k blondýnám cool

Není tady

#459 18. 1. 2018 20:07

Mášapáša
♥♥♥----

man-mimo napsal(a):

A co takhle k držkám? godlikebig_smile

Jarka - vítej do klubu nedržek visslabig_smile

Není tady

#460 18. 1. 2018 20:08

Mášapáša
♥♥♥----

Jinak k onomu nechvalně známému webu - Chci vyhrát se nesmazala sama, poslala mi vzkaz její kámoška. Takže tam už vládne cenzura jak prase. Čekám, kdy mě taky vystřelí.

Není tady

#461 19. 1. 2018 15:52

jarka1234
♥♥♥----

Mášapáša napsal(a):

man-mimo napsal(a):

A co takhle k držkám? godlikebig_smile

Jarka - vítej do klubu nedržek visslabig_smile

Musím se ale přiznat, že někdy musím vynaložit velké úsilí, abych jí nebyla. Dnes např.byl narvaný autobus, na poslední zastávce nastupovala starší paní s hůlkou a myslíte, že ji pubertální slečinky pustily sednout? Až po upozornění. A to seděly na místech pro invalidy. A celou cestu pak měly komentáře. Byly vyloženě na facku.

Není tady

#462 19. 1. 2018 15:54

jarka1234
♥♥♥----

man-mimo napsal(a):

big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

#463 20. 1. 2018 11:29

Allma
♥♥-----

Mášapáša napsal(a):

Jinak k onomu nechvalně známému webu - Chci vyhrát se nesmazala sama, poslala mi vzkaz její kámoška. Takže tam už vládne cenzura jak prase. Čekám, kdy mě taky vystřelí.

A to se jen zeptala  😲

Není tady

#464 21. 1. 2018 10:44

man-mimo
♥♥♥----

Allma napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

A to se jen zeptala  😲

Tak to mně jenom neodpovídají roll . . . zatím big_smile big_smile

Není tady

#465 24. 1. 2018 8:08

Mášapáša
♥♥♥----

Tak už konečně taky vidím Japonce v akci big_smiledumbomdumbom

Není tady

#466 24. 1. 2018 8:09

Mášapáša
♥♥♥----

Allma napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

A to se jen zeptala  😲

Myslím, že je zpátky s nickem "Nikdo"

Není tady

#467 24. 1. 2018 8:41

Renata-redakce
♥------

Hezké ráno, zdravím všechny přeběhlíky. Konečně, po hektickém prosinci a i začátku roku, se dostávám k tomu, abych vás všechny nové pozdravila a popřála jen vše dobré do nového roku. Jsem šéfredaktorkou tohoto webu a kdyby byl nějaký problém, či jste měli nějaké připomínky, tak mi pište (renata.rehakova@samisro.cz). smile Budu se snažit pomoci. Jsem ráda, že jste tu.smile  ......a teď hurá na Japonce a jejich příspěvky:dumbom:

Není tady

#468 24. 1. 2018 9:40

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

Co to je, totok???

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#469 24. 1. 2018 10:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Taky koukám. Paní je opravdu šéfredaktorkou (viz kontakty), ale nikdy se zde na diskuzi neobjevila (pokud vím) va

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#470 24. 1. 2018 11:04

Renata-redakce
♥------

Moc zdravím obě.smile Jsem tu skoro už 24 hodin denně, ale jen pročítám, na zapojení bohužel čas nezbývá, i když bych ráda. Je potřeba ohlídat opravdu mnoho věcí. Všem jsem popřála vše dobré alespoň v malingu, který vám doufám chodí.smile  "Pod palcem" to tu má samozřejmě Andrea, jen jsem se spíše chtěla připomenout a pozdravit nové duše. Jsem tu samozřejmě pro všechny a budu opravdu vděčná za podněty a připomínky. Kdyby bylo cokoli potřeba, pište.

Není tady

#471 24. 1. 2018 11:21

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Děkujem.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#472 24. 1. 2018 12:10

man-mimo
♥♥♥----

Mášapáša napsal(a):

Tak už konečně taky vidím Japonce v akci big_smiledumbomdumbom

A pořád vedou big_smile Ale oni to budou spíš Korejci roll

Není tady

#473 24. 1. 2018 12:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

No. Ještě odstranit Carolineu.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#474 24. 1. 2018 12:15

man-mimo
♥♥♥----

A jsou pryč sad big_smile

Není tady

#475 24. 1. 2018 12:22

man-mimo
♥♥♥----

Judyna napsal(a):

No. Ještě odstranit Carolineu.

Aspoň použil(a) translator big_smile big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí