Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

#1 28. 7. 2017 21:45

Matylda14
♥♥-----
Registrovaný: 1. 4. 2008
Příspěvky: 64

Hypotéka a zástava bytu s věcným břemenem?

Darovala jsem dcerám svůj byt v osobním vlastnictví a na katastru nemovitostí je zapsáno věcné břemeno pro mne do konce života.nyní jedna dcera chce s manželem požádat o Hypotéku na stavbu nového domu,potřebují ještě do zástavy nemovitost ve výši 1 mil.korun,čemuž byt vyhovuje,sestry i já bychom se zástavou souhlasily,ale je to vůbec možné ?vezme banka pro zástavu na Hypotéku byt s věcným břemenem? má s tím někdo z Vás zkušenosti ? a co na to právním? děkuji moc za každou radu.smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:

  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!


  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz


  • Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!


  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů