Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 17. 8. 2017 10:39

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Uff, toho zase je smile

Nick jsem si zvolil čistě podle abecedy a první je Alfa smile I když někdo napíše Alf, Elf či Delf, chápu, že se jedná o mě...

Ano, moje první manželsví se rozpadlo přesně podle standardního modelu, tedy náhlé zjištění, že bývalá manželka se schází a sexuje s jiným několik měsíců. Ona tehdy rozhodně měla přesně opačný postoj, tedy není co vracet, odcházím s dětmi k novému partnerovi. Všichni ji tehdy varovali, že není partnerem pro život, ale ona si ho po roce vzala a po dalších dvou se znovu rozvedla. Tehdy jsem tady na foru vše řešil a skutečně jak někdo napsal výše, podpora a reakce zdejších diskutérů mi pomohla vše trochu lépe zvládnout.

Ano, moje současná manželka je mladší, ale to byla i ta předchozí. Na tom není snad nic tak zvláštního. Bohémka byla už když jsme se poznali, ale ne v takovém rozsahu. Věděl jsem, že dříve malovala, občas malovala i se mnou, ale pak vše uložila, když se narodily děti do sklepa. Chodila taky tancovat. Když mi to řekla, můj první pocit z ní byl "zamilovaná zamrzlá puberačka" a nejspíš i to chování, jak popsal někdo výše "mám radost, měj ji taky". Snad i něco v tom smyslu řekla.

Zrovna dneska s ním bude zase malovat, tak uvidíme v jakém rozpoložení přijde večer domů... To víte, že z toho neskáču radostí, ale byla i v pondělí a byla šastná. Vím, že některé budou zase útočit, že šastná je, že s ním sexuje, ale jsem asi zatím naivní, ale myslím, že ne.

Není tady

 

#177 17. 8. 2017 10:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Barča napsal(a):

Pokud jde o to žárlení, nevím, jak jiné, ale já jsem chovala něžné city k více mužům a obdivovala je a v mnoha věcech jsem si s nimi rozuměla víc, než s manželem, ale nikdy mě nenapadlo, že by to nebylo v pořádku (pravda je, že jsem manželovi nikdy neříkala, že jsem se do nich zamilovala, protože jsem se nezamilovala - ale napadá mě, že některé by to tak mohly označit, protože si pod tím slovem možná představují něco jiného, než já). Takže já to mám takhle, toto je stručně popsané moje prisma, jímž na věc nahlížím.

Baru, to, jak to píšeš, myslím, že tak to máme mnohé. A tak to mají i mnozí muži. Ale podstatné je to, že ses nezamilovala a manželovi to neřekla. Jinak já osobně jsem nikdy ve vztahu nežárlila, jelikož jsem partnerovi vždy důvěřovala. Ale pokud bych věděla, že je mi nevěrný, brala bych to jako ztrátu důvěry a ta by byla u mě (obávám se) definitivní. Jestli bych odešla ze vztahu nevím - to záleží na mnoha okolnostech.
Takže ano, každá tady píšeš podle  svého a snad to také alfa tak bere. My nemůžem poradit v jeho konkrétní situaci.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#178 17. 8. 2017 10:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Jestli je paní alfová taková, jak on ji popisuje, nemusela to sdělení brát jako bezohlednost... možná je fakticky ten typ "mám radost - mějte ji se mnou"...
Omlouvám se za slovíčkaření, ale já si myslím, že právě toto bezohlednost je. Ona je šastná a klidně způsobí tomu nejbližšímu bolest. Ale může to být i tak, že je tak nevyspělá. Nebo citově plochá a nedochází jí to, co páše.

......aha, tak teď čtu nový příspěvek od Alfy......"  Když mi to řekla, můj první pocit z ní byl "zamilovaná zamrzlá puberačka" a nejspíš i to chování, jak popsal někdo výše "mám radost, měj ji taky". Snad i něco v tom smyslu řekla...."

- tak asi to tak nějak bude. Ona má zřejmě problém v citové oblasti, hodně věcí jí nedochází a dělá jen to, co jí vyhovuje bez ohledu na ostatní. Tedy na mě to tak působí. Ale pokud to takje, tak se nezmění. To není úlet, ale životní styl, nastavení. To by musela ona sama hodně chtít. A jelikož asi nemá kapacity k nějakým ohledům, nemá potřebu něco měnit.

Upravil(a) Judyna (17. 8. 2017 10:55)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#179 17. 8. 2017 10:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Taky to vidím tak, že paní alfová je nevyzrálá a bezohledná. Myslí jen sama na sebe. Ne na to, jak asi je manželovi, když mu sdělila sladké tajemství. dumbom Hodila to na něj, místo aby si to řešila v sobě. Však teď je to v pohodě, manžel o tom ví, ona to má od něj povolené, má doma jistotu a se svolením manžela si může užívat jinde a ještě chodit domů celá vytěšená a šastná, jak to dobře funguje. Pro ni. dumbom


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#180 17. 8. 2017 12:12

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Jen mě ještě zaujalo, alfo, psals tu, že tvá manželka chce jeden den v týdnu pro sebe (malování, malíře). A dnes píšeš, byla v pondělí a dnes jde zase. To už jsou dva dny v týdnu... A to ještě není školní rok, kdy chodila do kroužku malování...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#181 17. 8. 2017 14:04

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

Jen mě ještě zaujalo, alfo, psals tu, že tvá manželka chce jeden den v týdnu pro sebe (malování, malíře). A dnes píšeš, byla v pondělí a dnes jde zase. To už jsou dva dny v týdnu... A to ještě není školní rok, kdy chodila do kroužku malování...

Mᚠ100% pravdu. Využívá toho, že nejsou děti doma, já v práci... Mám ji doma přivázat za nohu? To jsem radši, když mi po pravdě řekne, že jede k němu do ateliéru malovat než pohádku o výletě s kamarádkou. Ale už jsem na to dneska taky myslel hmm Až začne škola a děti budou doma, kroužky tak moc dalšího času kromě toho jejího kroužku na to mít nebude. I když...

Není tady

 

#182 17. 8. 2017 14:05

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

Taky to vidím tak, že paní alfová je nevyzrálá a bezohledná. Myslí jen sama na sebe. Ne na to, jak asi je manželovi, když mu sdělila sladké tajemství. dumbom Hodila to na něj, místo aby si to řešila v sobě. Však teď je to v pohodě, manžel o tom ví, ona to má od něj povolené, má doma jistotu a se svolením manžela si může užívat jinde a ještě chodit domů celá vytěšená a šastná, jak to dobře funguje. Pro ni. dumbom

Lépe bych to asi v tuhle chvíli nenapsal...

Není tady

 

#183 17. 8. 2017 14:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Omlouvám se za slovíčkaření, ale já si myslím, že právě toto bezohlednost je. Ona je šastná a klidně způsobí tomu nejbližšímu bolest. Ale může to být i tak, že je tak nevyspělá. Nebo citově plochá a nedochází jí to, co páše.
Tak nějak jsem to myslela... že si neuvědomuje (a už z jakéhokoli důvodu), že ubližuje. Prostě ona je šastná, tak proč by skrzevá její štěstí nebyli šastni i ti druzí?
Když to lehce přepísknu - každej manžel by měl bejt šastnej, když má šastnou ženušku http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

I když...
Správně, alfo... "I když..."
Už přemejšlíš o úpravě pracovní doby a jak to od září všechno logisticky zvládneš? http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#184 17. 8. 2017 15:25

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

helena napsal(a):

[b]Už přemejšlíš o úpravě pracovní doby a jak to od září všechno logisticky zvládneš? http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Ne, tohle není problém, který musím řešit.

Není tady

 

#185 17. 8. 2017 21:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

alfa256 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Možná jí jde I o kreativní podporu, ale tys tady psal, že ti manželka řekla, že je do něj zamilovaná...

On je jí prostě vzorem v její tvorbě, učitelem atd. Řekl bych, že jí jde primárně o tu kreativní podporu, ale nejspíš to prostě neustála a jak sama řekla, se do něj zamilovala, ale cítil jsem a cítím v tom, že je to jiná zamilovanost, než prostě "chci nového chlapa, musím spálit mosty a utéct za jiným...". Proto jí třeba nejspíš nejde o ten sex, ale stačí jí (jim), že si píší básničky, volají, spolu tvoří, možná se někde vezmou za ruce, pomuchlaj, dají pusu při uvítání atp. Mám občas pocit, že se jí to prostě vymklo z rukou, možná z počátku to brala jako hru, flirt (nejspíš i z těch důvodů, které tady padly, tedy že byla dlouho doma a pak se jí otevřel svět) a vono to fungovalo. Šla pak asi dál a prostě ho svedla sad a on se chytil příležitosti. Jak jsem už napsal, po pravdě se mu nedivím...

Jo, kreativni podpora v "nenažranosti" pudových emocí... va Zvedá se jim EGO a i jiný orgány, a okolí se z toho může p.o.s.r.a.t... grater
kapitulation
Promin, alfo, ale ja mam z tebe pocit ze nejses ALFA, ale uápnutá NULA. Co je na  N I  tak uzasneho? va


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#186 17. 8. 2017 21:33

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

Jen mě ještě zaujalo, alfo, psals tu, že tvá manželka chce jeden den v týdnu pro sebe (malování, malíře). A dnes píšeš, byla v pondělí a dnes jde zase. To už jsou dva dny v týdnu... A to ještě není školní rok, kdy chodila do kroužku malování...

ucetni, jak vysita...grater

Mam krasnou prihodu ze zivota me dcery: ...jeji divnej partner sledoval jeji soukromi tak daleko, ze se ji jednou ptal: Podle meho diare jsi mela byt ted v hodine anglictiny...
Ona rekla rock : Podle meho diare jsme se prave rozesli! godlike


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#187 17. 8. 2017 21:58

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

Jen mě ještě zaujalo, alfo, psals tu, že tvá manželka chce jeden den v týdnu pro sebe (malování, malíře). A dnes píšeš, byla v pondělí a dnes jde zase. To už jsou dva dny v týdnu... A to ještě není školní rok, kdy chodila do kroužku malování...

Evo., vzpomeň si, když byly děti malé a odjely na prázdniny ........smile

Není tady

 

#188 17. 8. 2017 22:37

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

Barčo, nepochopilas, co jsem napsala.
Asi to nebylo dost srozumitelné. Byla to jedna věta a v ní více věcí.
Alfa si rozhodně na svou manželku stěžuje, že mu zahýbá, jinak by tady toto vlákno nebylo.
A to je jedna z věcí, které jsem vyjmenovala, po kterých už vztah nikdy není, jaký byl. Ne proto, že si alfa stěžuje, to je druhotné. Ale prvotní je to, co dělá jeho "manželka" krasavice. smile

Nu, chtěl po svém prvním rozvodu mladou krásnou, a mladé krásné pak často dělají to, co tato krasavice smile Mladá krásná ho tenkrát možná obdivovala, ale teď se zhlédla v panu umělci, jaká to poetika.
Když chce chlap za svůj život stihnout dvě rodiny - dvě manželky a dvoje své děti, přináší to často problémy.

Takže to shrnu, můj názor je ten, že i kdyby manželství pokračovalo, už to nikdy nebude takové, jako dříve. Ta trhlina už tam navždy zůstane.

Nebude. A jak to tak sleduju, může být dobře, když nebude jako dříve . Jsou změny, které by ho mohly posunout do lepšího. Trhlina se může zacelit a ty pak, když jedeš prsty po kůži, najednou ucítíš prohlubeň, vzpomeneš si, usměješ se, víš, že zhojené spojuje a zároveň připomíná, že je třeba být bdělý, žít každým okamžikem a neopravovat skutečnost podle svých předsudků.smile

Není tady

 

#189 18. 8. 2017 6:55

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

... jak to tak sleduju, může být dobře, když nebude jako dříve . Jsou změny, které by ho mohly posunout do lepšího..."

Barčo, mᚠpravdu, mohlo by to tak být, ale za předpokladu, že to manželka sama dobrovolně a vědomě utne a přestane se s učitelem scházet. Když už byla tak hloupá a sama se proflákla. Pokud si sama uvědomí nebezpečí rozpadu rodiny a dojde jí, že to nechce. Tady platí staré známé pořekadlo "sejde z očí, sejde z mysli". Jenže paní si hýčká svůj románek, manžel nereaguje nijak zvl᚝ negativně, tak proč by se omezovala, nic ji k tomu nenutí.

Zkraje jsem měla dojem, že to alfa dělá dobře, že je takhle trpělivý a tolerantní, ale měním názor hmm....moc možností nemá, tady je každé řešení blbé, kromě toho, co jsem popsala výš, ale to má v rukou jeho žena. Jinak to stejně vygraduje, a se alfa snaží, jak chce. A jestli "šuk" už byl nebo ne, to je nepodstatné.

Není tady

 

#190 18. 8. 2017 7:24

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Barča napsal(a):

Eva. napsal(a):

Jen mě ještě zaujalo, alfo, psals tu, že tvá manželka chce jeden den v týdnu pro sebe (malování, malíře). A dnes píšeš, byla v pondělí a dnes jde zase. To už jsou dva dny v týdnu... A to ještě není školní rok, kdy chodila do kroužku malování...

Evo., vzpomeň si, když byly děti malé a odjely na prázdniny ........smile

Vzpomenula jsem si. Děti odjely na prázdniny, abychom nějak pokryli čas, kdy nemáme dovolenou my a prázdniny byly dlouhé. V tu dobu, kdy byly pryč, jsem chodila do práce, odpoledne makala na zahradě, zavařovala, uklidila dětem pokoj, vytřídila hračky a když pak volno i manžel, někam jsme si vyšli. Takže tak.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#191 18. 8. 2017 7:27

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

mia napsal(a):

... jak to tak sleduju, může být dobře, když nebude jako dříve . Jsou změny, které by ho mohly posunout do lepšího..."

Barčo, mᚠpravdu, mohlo by to tak být, ale za předpokladu, že to manželka sama dobrovolně a vědomě utne a přestane se s učitelem scházet. Když už byla tak hloupá a sama se proflákla. Pokud si sama uvědomí nebezpečí rozpadu rodiny a dojde jí, že to nechce. Tady platí staré známé pořekadlo "sejde z očí, sejde z mysli". Jenže paní si hýčká svůj románek, manžel nereaguje nijak zvl᚝ negativně, tak proč by se omezovala, nic ji k tomu nenutí.

Zkraje jsem měla dojem, že to alfa dělá dobře, že je takhle trpělivý a tolerantní, ale měním názor hmm....moc možností nemá, tady je každé řešení blbé, kromě toho, co jsem popsala výš, ale to má v rukou jeho žena. Jinak to stejně vygraduje, a se alfa snaží, jak chce. A jestli "šuk" už byl nebo ne, to je nepodstatné.

Nu, vzhledem k tomu, že manželka chodí malovat k panu umělci do ateliéru...
Nejspíš to opravdu vygraduje, vše k tomu směřuje.
Když alfovi nevadí ani to, jak sám popsal, že se chytnou za ručičky, pomuchlujou, dají pusinku...
Ono mu to asi vadí, ale když jí tohle toleruje a není rázný, jak už jsem psala, jeho žena ho má na lopatkách a dělá si, co chce. Je vidět, že se to stupňuje, když se paní nerozpakuje chodit několikrát týdně k panu umělci do ateliéru a ještě o tom alfovi šastně povypráví... Taková hroší kůže.
A tatínek alfa se snaží být chápajícím tatínkem své patnáctileté zamilované puberačky.

Upravil(a) Eva. (18. 8. 2017 7:32)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#192 18. 8. 2017 9:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Ne, tohle není problém, který musím řešit.
Zatím...
Akorát, že tenhle jen tak snadno nebudeš moci nechat vyhnít... ale třeba se dětem taky pan umělec bude líbit  http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

vzpomeň si, když byly děti malé a odjely na prázdniny
Hahaha - mně přijely... a jsem si jistá, že jejich maminka nekmitá kolem baráku, plotny a pozemku, ale užívá si toho, že si může užívat... s jejich tatínkem, prosím http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Pokud si sama uvědomí nebezpečí rozpadu rodiny a dojde jí, že to nechce.
Mám nepříjemnej pocit, že si - podle dosavadních signálů od manžela - nic moc uvědomovat nemusí. Možná si i užívá od kamarádek obdivnýho "teda ty ho mᚠvycvičenýho"... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Ono totiž "bouchání do stolu" bez toho, že bouchající bude trvat na tom, co řekl, je asi stejně efektivní, jako kdyby mlátil hlavou do zdi -  i když tam po čase přijde příjemná ztráta vědomí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#193 18. 8. 2017 9:39

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Holky, vy mi dáváte... wink

Není tady

 

#194 18. 8. 2017 9:47

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Dorka napsal(a):

Promin, alfo, ale ja mam z tebe pocit ze nejses ALFA, ale uápnutá NULA. Co je na  N I  tak uzasneho? va

Já si ten nick snad změním smile Nikdy by mě nenapadlo, že podle blbého písmenka abecedy bude ze mě někdo dělat alfa samce hmm To že doma hned není itálie nemusí přece znamenat, že jsem nula...

Je vzdělaná a chytrá, myslím že v pracovní sféře už  něco dokázala. Je fantastickou matkou našich dětí. Líbí se mi jako žena. Má krásné oči, úsměv atd. A prostě se mi líbí, imponuje stále tak jako kdysi. Je toho spousta a těžko se to rozepisuje. Mám ji pořád rád, když je pryč tak mi schází.

Není tady

 

#195 18. 8. 2017 9:49

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Barča napsal(a):

Eva. napsal(a):

Takže to shrnu, můj názor je ten, že i kdyby manželství pokračovalo, už to nikdy nebude takové, jako dříve. Ta trhlina už tam navždy zůstane.

Nebude. A jak to tak sleduju, může být dobře, když nebude jako dříve . Jsou změny, které by ho mohly posunout do lepšího. Trhlina se může zacelit a ty pak, když jedeš prsty po kůži, najednou ucítíš prohlubeň, vzpomeneš si, usměješ se, víš, že zhojené spojuje a zároveň připomíná, že je třeba být bdělý, žít každým okamžikem a neopravovat skutečnost podle svých předsudků.smile

Barčo, napsala jsi to moc hezky. smile

Není tady

 

#196 18. 8. 2017 9:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

alfo, Barča to sice napsala hezky, ale u vás to podle chování tvé ženy na hojení rány nevypadá. Spíš naopak...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#197 18. 8. 2017 9:57

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

mia napsal(a):

... jak to tak sleduju, může být dobře, když nebude jako dříve . Jsou změny, které by ho mohly posunout do lepšího..."

Barčo, mᚠpravdu, mohlo by to tak být, ale za předpokladu, že to manželka sama dobrovolně a vědomě utne a přestane se s učitelem scházet. Když už byla tak hloupá a sama se proflákla. Pokud si sama uvědomí nebezpečí rozpadu rodiny a dojde jí, že to nechce. Tady platí staré známé pořekadlo "sejde z očí, sejde z mysli". Jenže paní si hýčká svůj románek, manžel nereaguje nijak zvl᚝ negativně, tak proč by se omezovala, nic ji k tomu nenutí.

Zkraje jsem měla dojem, že to alfa dělá dobře, že je takhle trpělivý a tolerantní, ale měním názor hmm....moc možností nemá, tady je každé řešení blbé, kromě toho, co jsem popsala výš, ale to má v rukou jeho žena. Jinak to stejně vygraduje, a se alfa snaží, jak chce. A jestli "šuk" už byl nebo ne, to je nepodstatné.

Varianta, že se přestanou scházet se domnívám, resp. jsem si jistý nepřichází v úvahu. Myslím ale, že je reálné, aby její současné "letní" zamilování časem přešlo jen do "profesní" roviny. Proto chci vydržet, dát jí čas.

Podle posledního rozhovoru on na ní stále tlačí (mám trochu dojem, že on je teď ten iniciátor a motor), ale ona mu prý dává stále najevo, že o trvalý vztah a "šuk" nemá zájem. Ano, všechno může být ale jinak...

Není tady

 

#198 18. 8. 2017 15:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Ach jo. Ona je vlastně úžasná, jak odolává (a nezapomene Ti o tom říct....). Já bych jí asi řekla, že jestli toho pan malíř nenechá, rozbiješ mu hubu. A ví, že o ni bojuješ.

Ale přes to všechno asi dělᚠdobře, že jí dávᚠčas. Aspoň si pak nebudeš vyčítat, že kdybys to možná udělal....Vzpomínám na svoji kamarádku, která svému manželovi dala 1 rok, aby se vzpamatoval. Kolegyně si před milenku svého manžela dokonce klekla. Prostě udělaly vše, co mohly. Samozřejmě to bylo k ničemu, takže pak samy odešly. Protože pánům to tak vyhovovalol, oni nic měnit nepotřebovali.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#199 18. 8. 2017 16:08

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Judyna napsal(a):

Ach jo. Ona je vlastně úžasná, jak odolává (a nezapomene Ti o tom říct....). Já bych jí asi řekla, že jestli toho pan malíř nenechá, rozbiješ mu hubu. A ví, že o ni bojuješ.

Ale přes to všechno asi dělᚠdobře, že jí dávᚠčas. Aspoň si pak nebudeš vyčítat, že kdybys to možná udělal....Vzpomínám na svoji kamarádku, která svému manželovi dala 1 rok, aby se vzpamatoval. Kolegyně si před milenku svého manžela dokonce klekla. Prostě udělaly vše, co mohly. Samozřejmě to bylo k ničemu, takže pak samy odešly. Protože pánům to tak vyhovovalol, oni nic měnit nepotřebovali.

S panem malířem jsme samozřejmě měli pohovor, ale hubu jsem mu zatím nerozbil. Neboj, ona ví, že to má slíbeno, že na kokos dostane, jestli se to časem nezmění... A ano, dostala čas, protože o to požádala a chci mít klid v duši, že jsem pro to něco udělal. Není to snadné, ale je to třeba.

Není tady

 

#200 18. 8. 2017 16:58

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

alfa256 napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ach jo. Ona je vlastně úžasná, jak odolává (a nezapomene Ti o tom říct....). Já bych jí asi řekla, že jestli toho pan malíř nenechá, rozbiješ mu hubu. A ví, že o ni bojuješ.

Ale přes to všechno asi dělᚠdobře, že jí dávᚠčas. Aspoň si pak nebudeš vyčítat, že kdybys to možná udělal....Vzpomínám na svoji kamarádku, která svému manželovi dala 1 rok, aby se vzpamatoval. Kolegyně si před milenku svého manžela dokonce klekla. Prostě udělaly vše, co mohly. Samozřejmě to bylo k ničemu, takže pak samy odešly. Protože pánům to tak vyhovovalol, oni nic měnit nepotřebovali.

S panem malířem jsme samozřejmě měli pohovor, ale hubu jsem mu zatím nerozbil. Neboj, ona ví, že to má slíbeno, že na kokos dostane, jestli se to časem nezmění... A ano, dostala čas, protože o to požádala a chci mít klid v duši, že jsem pro to něco udělal. Není to snadné, ale je to třeba.

Ty jsi sen každé nevěrné ženy lollollol.......takže dostane, až se ti přiznají? roll
Samozřejmě, že tě k tomu nechci podněcovat.
Je to tak, jak tady kdesi psala Barča.....většina z nás žen (a věřím i mužů) si prošla obdobími, kdy měl člověk pocit, že jinde je tráva zelenější, že někdo jiný je pro něj ten pravý nebo minimálně mnohem vhodnější, než současný partner a to vše s typickými průvodními jevy, jako je platonická zamilovanost, dočasná ztráta soudnosti atd. No a jsou dvě možnosti - buď podlehne, nebo to ukočíruje a včas to zarazí, tedy než vůbec k něčemu dojde. A to předpokládá použití mozku, na které já poměrně často apeluju a které by mělo jít vždycky krok napřed - před všema těma "osudovýma životníma" láskama.  A čas většinou ukáže, že to bylo dobré rozhodnutí - nejít do toho.

Ovšem nevím nevím, jestli bych to ukočírovala v případě, kdybych se s dotyčným scházela v separé a trávili bychom tam spolu ničím nerušeni příjemné zamilované chvíle, ještě k tomu s partnerovým posvěcením........to teda nevím, kdo by odolal, asi spíš ne.

Nezávidím ti tvoji situaci.....ale jak se říká - když nevíš co dělat, nedělej nic, ono se to nějak vystříbří. Buď pro tebe dobře, nebo špatně. Ale zachovej si svoji důstojnost a nebuď oběma hrdličkám za bábovku.

P.S.  -  třeba můj muž by to asi řešil tak, že by na nikoho neřval ani nikomu nedal po hubě, ale milostná dostaveníčka (a už za jakýmkoliv účelem) by mi dozajista zarazil a na tom trval......neříkám, jestli je to dobře nebo špatně, prostě tak......samozřejmě v případě, že bych se rozhodla zůstat s ním.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů