Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#701 20. 8. 2018 5:40

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Petr100 napsal(a):

Když byl blbej. smile

Měl bys použít množné číslo, Petře.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#702 20. 8. 2018 14:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Skarpo, kolik dneska portskeho, ... teda promin!, toho PRAVÉHO?

Zvlaste tak "zrána"...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#703 20. 8. 2018 15:48

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Dorka napsal(a):

Skarpo, kolik dneska portskeho, ... teda promin!, toho PRAVÉHO?

Zvlaste tak "zrána"...

Cítíš se být něčím oslovena, Doroto?


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#704 20. 8. 2018 16:28

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

vrabčák napsal(a):

I já si myslím, že v hezkým (pěstovaným) vztahu si doživotní věrnost oba můžou tak akorát přát, ale úplně jistý si nemůže být ani jeden; druhým ani sebou... stolt

Souhlasím.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#705 20. 8. 2018 16:36

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Jo, jenže naštěstí každý jsme jiný a autor vlákna vůbec nemusí do budoucna žádnou nejistotu cítit a natož doživotní.

Ano. Ale zatím sám píše, že ji cítí a už je to rok.

Já bych to upravila na "teprve rok" smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#706 20. 8. 2018 16:41

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

vrabčák napsal(a):

I já si myslím, že v hezkým (pěstovaným) vztahu si doživotní věrnost oba můžou tak akorát přát, ale úplně jistý si nemůže být ani jeden; druhým ani sebou... stolt

To bezpochyby. Ale já píšu o něčem jiném, o alfově nejistotě po té, co jeho manželka, která svou nevěru nezvládla, mu ji pověsila na nos. Pokud nechtěla odejít, měla udělat vše pro to, aby se to alfa nedozvěděl, dokud se ona nesrovná. A ne své černé svědomí hodit na něj. Ostatně, to už jsem psala na začátku tohoto vlákna.
Doživotní věrnost si určitě lze akorát přát, jistota není nikdy. Ale pokud je vztah hezký a někomu z páru se stane, že zaškobrtne, nepoběží s tím za partnerem, ale vyřídí si to sám se sebou a v sobě. A nebude partnera trápit, jako to udělala alfová. Tohle už z mého pohledu pak žádný hezký vztah s happy endem není, protože paní alfová to nedala.

S tučným naprosto souhlasím. Tohle se nedělá!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#707 20. 8. 2018 16:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Jsme lidi různý... Někdo, když zaškobrtne, tak zatlouká, zatlouká, zatlouká, poučen i věhlasným psychiatrem. big_smile Pro partnera je to tak jistě šetřivější a třeba ani neztratí svoje iluze. smile
Druhý, v podobný situaci, vychovaný k pravdomluvnosti a čestnosti (např. Husův vyznavač ovlivněný jeho "pravdami") se po velkým zpytování svědomí rozhodne být morálně na výši a partnerovi to vyklopí, čímž způsobí víc škody než užitku... sad

Neměla jsem na mysli zatloukání.
Mimochodem, pan Plzák nikdy nic takového nepronesl, mᚠšpatné informace.
Zatlouká se tehdy, když už partner něco tuší a zeptá se.
Já měla na mysli chovat se tak, aby partner vůbec nic netušil a nepoznal. Vyřídit si to sám v sobě se sebou. A netrápit tím partnera, pokud nechci ze vztahu odejít.

Jo, a čestnost a pravdomluvnost? To měl být vtip, vrabčáku? To není čestnost a pravdomluvnost, ani morální výše, to je neschopnost vyřešit si to sám v sobě, když svou nevěru hodí na hlavu partnerovi - a ten a si s tím poradí, jak umí. To je srabáctví a ne morální výše. Podle mě určitě. Ale někdo možná neumí rozeznat mezi morálkou a pravdomulvností na jedné straně a srabáctvím na straně druhé.

Ad. tučné: souhlasím, to není vůbec čestnost či morální výše, ba naopak. To je z mého pohledu srabáctví, nezodpovědnost a doslova hnusárna nejvyššího kalibru, protože vědomě ublížíme nejbližší osobě tím nejhorším způsobem. A pro to není omluva.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#708 20. 8. 2018 20:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Ještě k tý čestnosti, pravdomluvnosti, morální výši...
Pokusila jsem se popsat, jak se zachová část lidí a že jsou v tu chvíli přesvědčeni, že jednají správně. Můj jemně ironický podtón vám, Evo a Lenno, unikl, asi byl málo patrný... Netvrdila jsem, že bych se tak zachovala já. A taky jsem tam připsala, že tyto lidi způsobí víc škody než užitku a přidala jsem sad .


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#709 21. 8. 2018 0:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

Jasně, Dorko.
Hříšník si uleví a nevinný a trpí. "Skvělá" filozofie hříšníků. sad

Ale zasa - nevinný môže odpúša a cíti sa tak morálne na výške... a očakáva za to nejakú protislužbu, napr. doživotnú vernos... wink Niektorých takéto hry bavia, ide len o to, aby bavili obidvoch, inak je to prúser.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#710 21. 8. 2018 0:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Petr100 napsal(a):

Úsměvné ŽENSKÉ myšlení. Zatloukat, zatloukat, zatloukat. smile

Keď funguje intuícia - a dovtedy aj vzah - nepomáha to. Intuícia vie lepšie... wink A chlapi zamilovaní alebo zblbnutí erotikou robia chyby...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#711 21. 8. 2018 9:53

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Selima napsal(a):

Petr100 napsal(a):

Úsměvné ŽENSKÉ myšlení. Zatloukat, zatloukat, zatloukat. smile

Keď funguje intuícia - a dovtedy aj vzah - nepomáha to. Intuícia vie lepšie... wink A chlapi zamilovaní alebo zblbnutí erotikou robia chyby...

Presne tak - takze hlupy chlap, co to skusa, este hlupejsi ten, co mu to radi...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#712 21. 8. 2018 12:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Selima napsal(a):

Ale zasa - nevinný môže odpúša a cíti sa tak morálne na výške... a očakáva za to nejakú protislužbu, napr. doživotnú vernos... wink Niektorých takéto hry bavia, ide len o to, aby bavili obidvoch, inak je to prúser.

Nebo ani neočekává... jen má celoživotní důvod k tejrání toho druhýho... "pamatuješ, Franto/Božka, cos tenkrát..." skurt


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#713 21. 8. 2018 12:20

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

helena napsal(a):

Selima napsal(a):

Ale zasa - nevinný môže odpúša a cíti sa tak morálne na výške... a očakáva za to nejakú protislužbu, napr. doživotnú vernos... wink Niektorých takéto hry bavia, ide len o to, aby bavili obidvoch, inak je to prúser.

Nebo ani neočekává... jen má celoživotní důvod k tejrání toho druhýho... "pamatuješ, Franto/Božka, cos tenkrát..." skurt

Zase, jako obvykle, ta hnufnější varianta... Ty musis byt straaaasne nestastna,... nebo zapšklá? skurt


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#714 21. 8. 2018 13:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

helena napsal(a):

Selima napsal(a):

Ale zasa - nevinný môže odpúša a cíti sa tak morálne na výške... a očakáva za to nejakú protislužbu, napr. doživotnú vernos... wink Niektorých takéto hry bavia, ide len o to, aby bavili obidvoch, inak je to prúser.

Nebo ani neočekává... jen má celoživotní důvod k tejrání toho druhýho... "pamatuješ, Franto/Božka, cos tenkrát..." skurt

hmm To je len iný variant tej istej hry....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#715 3. 9. 2018 12:54

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Bavím se tím, jak to tady žije i bez mého příběhu smile Holky, stačíte si samy smile

Není tady

 

#716 3. 9. 2018 15:32

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Holky a některý kluci jsou prostě už od přírody trochu sdílnější. big_smile Alfo, klidně se zapoj taky. wink

Upravil(a) vrabčák (3. 9. 2018 15:32)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#717 4. 9. 2018 11:17

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Vrabce, Alfik neni ten, kdo chce "tláchat", max.tak polechtat ego, kdyz je relativne v pohode, politovat, kdyz jeho ego rozcupovava ten, kdo mu "oj...í" babu a taky ten, co "si myslí, ze uz VYHRAL" ve chvili, kdyz ho vsichni..., co? No, skareda slova nemam rada, no!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#718 4. 9. 2018 15:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Dorko, proč myslíš, že jsem připojila mrkáčka? Tohle vlákno přece začal příst Alfa. A já ho teď zvu, aby se taky zapojil. tongue


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#719 4. 9. 2018 15:54

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Vsak se zapojil. Aj bez vyzvani.


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#720 4. 9. 2018 21:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

vrabčák napsal(a):

Holky a některý kluci jsou prostě už od přírody trochu sdílnější. big_smile Alfo, klidně se zapoj taky. wink

rodna Njn, sme šikulky.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#721 6. 9. 2018 11:17

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Dorko: ano, celé to pošramotilo moje ego, to nebudu lhát. Vím moc dobře, že ještě nemám resp. nemáme vyhráno, ale cítím, že je vše na dobré cestě. Bude to teď zcela určitě spousta týdnů, měsíců a třeba i let o tom léčení jizev, opravách rozbitých hrnečků a "zapomínání". Já jsem sám za sebe rád, že jsem to hned nevzdal a neutekl. Udrželi jsme rodinu, domácnost, prostě děti mají klid a pohodu.

Příští týden začnou jeho kurzy, bude znovu chodit k němu do ateliéru. Bude to taková velká zkouška, zda se něco změnilo či ne. Jestli dokáže odolat, povznést se a pokračovat s ním v normální pracovní rovině. Čeká je příprava podzimní společné výstavy (ale jistá není). Ona sama od sebe začala hledat svůj vlastní ateliér s tím, že už tam nechce jezdit a to pro mě hodně znamená.

Není tady

 

#722 7. 9. 2018 14:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#723 7. 9. 2018 16:56

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#724 7. 9. 2018 19:33

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

alfa256 napsal(a):

Dorko: ..... Ona sama od sebe začala hledat svůj vlastní ateliér s tím, že už tam nechce jezdit a to pro mě hodně znamená.

Zvlastni, ze sis pro reakci vybral zrovna mne. Dik.
Byla jsem od pocatku na tve tema hoooodne citliva, vsak vis gloria .
Pokud nejses "prelud", vpodstate jsem zazila podobnou situaci, kdy jsem se "platonicky" zamilovala do nekoho z blizkeho okoli meho manzelstvi, kde uz byly deti, a "NECO" chybelo...
Nebyl to ucitel v malirskem krouzku, kam jsem sice v tu dobu chodila (no, ale priznavam poctive, ze proto, ze DOMA veci vporadku nebyly!), ale ON SLYSEL ME VOLANI O POMOC. Nekteri muzi zneuzivaji slabosti zen, ale nekteri maji uprimnou snahu je resit. godlike
Obcas, kdyz pises, mam pocit, ze tva zena se "na rozhrani" vzpamatovala, a snazila se veci napravit.
Da se uvazovat o tom, jak se jeji "ctitel" chtel podilet na tom, jestli ji pomuze se vratit do vaseho fungujiciho vztahu, nebo si ji chce urvat pro sebe. V prubehu tveho psani ja mela dojem, ze on ji chce jen pro sebe!!! Mozna ne pro sebe jako partnerku, milenku, manzelku... a kdovicojeste,... ale nezlob se na mne, ja to vidim jen jako "dobre situovanou trofej" (nejenom jako atraktivni umelecky nadanou zenu, ochotnou mu "podnikatelsky" pomahat),...
Promin!pussa
Napsala jsem, co jsem citila! gloria


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#725 10. 9. 2018 13:28

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Dorka: Uvidím, jak se on bude chovat se začátkem dalšího školního roku a především s jejich spoluprací na výstavě. Musím s tebou souhlasit, že se mu hodí do jeho "portfolia", nebýt jejich vztahu tak už hodně dlouho nic nenamaloval co by šlo na výstavu a obávám se, že se své můzy jen tak nebude chtít vzdát. Rozhodně souhlas s tvým pohledem.

Nechci říkat, že u nás bylo doma všechno v pořádku, to asi není nikdy nikde. Ale rozhodně to nebylo o tom, aby ona musela za někým odejít. Jak jsem psal, ona je hodně talentovaná a má to v sobě. Celý život dávala přednost něčemu jinému a teď našla prostor se realizovat a ještě s úspěchy. A k tomu, aby se pobláznila byl jen krůček. I proto jsem se snažil to vše pochopit i z druhé strany, neutíkat a v klidu čekat na uklidnění a další postup. Nebylo to snadné, ale povedlo se. A jak píšeš, nejspíš usoudila přesně na nějakém bodu zlomu, co a jak dál...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů