Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#626 20. 2. 2018 14:53

alfa256
♥♥♥----

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Uplynulo zase pár týdnů a tohle je asi už opravdu můj poslední hlavní příspěvek do vlákna. Snad tedy vše dopadlo dobře, jsme dál spolu a zůstaneme i nadále. Ona se s ním stýká dál "pracovně". Prý se nemusím bát, ona to dál bez těch intimností zvládne, má to v sobě uzavřené, atd.. To víte, že se bojím. Na druhou stranu je spousta signálů, které ukazují, že je to pravda.

Můj (náš) problém je teď najít zpět důvěru k ní, vytlačit z hlavy všechny ty brouky podezření a přestat se užírat. To je ale spíš do jiného vlákna. Musím přiznat, že to je asi teď největší problém. Mám trochu obavy, abych jí případně svým chováním neodradil, neposunul zase k němu. V hlavě je ještě pár nezodpovězených otázek, ale když tak o tom přemýšlím, nejsem si 100% jistý, jestli chci znát na ně odpověď.

Nějaký kontakt s ním zatím nechci řešit, on do ní stále dělá, je stále zamilovanej... Ona to prý ví, ale už to uzavřela a na jeho nabídky nereflektuje. Nevím, jestli to opravdu jde, ale snažím se tomu věřit.

Není tady

#627 20. 2. 2018 16:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥

alfa256 napsal(a):

Nevím, jestli to opravdu jde, ale snažím se tomu věřit.

Nic jinýho ti stejně nezbejvá... tak se zkus nežrat, je fůra zajímavějších věcí smile

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#628 20. 2. 2018 17:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

alfa256 napsal(a):

Uplynulo zase pár týdnů a tohle je asi už opravdu můj poslední hlavní příspěvek do vlákna. Snad tedy vše dopadlo dobře, jsme dál spolu a zůstaneme i nadále. Ona se s ním stýká dál "pracovně". Prý se nemusím bát, ona to dál bez těch intimností zvládne, má to v sobě uzavřené, atd.. To víte, že se bojím. Na druhou stranu je spousta signálů, které ukazují, že je to pravda.

Můj (náš) problém je teď najít zpět důvěru k ní, vytlačit z hlavy všechny ty brouky podezření a přestat se užírat. To je ale spíš do jiného vlákna. Musím přiznat, že to je asi teď největší problém. Mám trochu obavy, abych jí případně svým chováním neodradil, neposunul zase k němu. V hlavě je ještě pár nezodpovězených otázek, ale když tak o tom přemýšlím, nejsem si 100% jistý, jestli chci znát na ně odpověď.

Nějaký kontakt s ním zatím nechci řešit, on do ní stále dělá, je stále zamilovanej... Ona to prý ví, ale už to uzavřela a na jeho nabídky nereflektuje. Nevím, jestli to opravdu jde, ale snažím se tomu věřit.

Přesně to jsem ti už psala. Důvěra už nikdy nebude, jako to bylo před nevěrou. Vztah už nikdy nebude, jako byl předtím. Vím, že chceš zůstat kvůli kompletní rodině. Ale bude to pro tebe daleko těžší, než kdyby ses s ní byl rozešel. To už by ses jenom léčil a už by se to jenom zlepšovalo. A teď už by bylo celkem dobře. Ale takhle se můžeš užírat celý zbytek života, vždy tam bude jiskřička podezření, když se něco přihodí.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#629 20. 2. 2018 19:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

V hlavě je ještě pár nezodpovězených otázek,

...tak je tam nech, popřípadě je zasuń ještě hlouběji. Ćlověk nemusí vědět všechno.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#630 20. 2. 2018 20:04

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Taky si myslím. smile

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#631 21. 2. 2018 10:59

alfa256
♥♥♥----

Ano, vím, že jsou v tuto chvíli v podstatě dvě cesty. Bojovat s budování důvěry (upozaděním nedůvěry) nebo rozvod.

Není tady

#632 21. 2. 2018 11:29

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Alfo, mé doporučení: zkus přijmout, že tě zase zklame. Že si zase někoho najde. Nebo jinou obavu, co tě trápí. Jen si to opakuj, prožij ty pocity, pak je propusť s tím, že dovoluješ, aby se to stalo. Jsou věci, se kterými nic neuděláš. Dovol jim, aby se staly / nebo nestaly. Prožij ty emoce, budou postupně slábnout a se tomu pocitu poddáš úplně a pak už to přijmeš takové, jaké je. Já to používám už 8 let, od té doby, co jsem byla poprvé na metodě RUŠ, a nic lepšího na smíření se jsem nenašla. Opravdu mi to změnilo pohled na věc, a to i lidem kolem mě, který jsem to řekla.

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#633 26. 2. 2018 11:28

alfa256
♥♥♥----

Tulipánko: asi máš pravdu, že člověk musí pracovat s tím, že i když se to teď nějak vyřešilo, může se to opakovat. Nejsem zase tak naivní... Já v sobě teď cítím to, že pokud by se to opakovalo s ním nebo s někým jiným, tak už bych asi odpustit nedokázal a šel bych bez debaty od toho. Na tu tvoji metodu se podívám, může se to hodit.

Není tady

#634 11. 5. 2018 16:23

alfa256
♥♥♥----

Tak po dalších měsících mohu konstatovat, že jsme stále spolu. Sám za sebe cítím jako největší problém důvěru, ale zlepšuje se to smile Nejtěžší chvíle jsou stále v okamžiku, kdy chodí k němu do ateliéru. I když jsem si téměř jistý, že už jejich vztah skončil, člověk nikdy neví a brouk  v hlavě vždycky pořád straší. No nic, jdeme dál a snad letošní léto bude o něco lepší než to léto minulé.

Není tady

#635 14. 5. 2018 14:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

tummenupp storstark

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí