Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#501 11. 10. 2017 10:47

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Můj BM odešel za mladou bezdětnou milenkou, vzal si ji a mají spolu dítě. Podváděl i ji, jako podváděl mě. A pak milenka odešla od něj i s jejich dítětem k jinému muži.
Když byli spolu, možná by řekl, že je to dobře. Nebo ne, když i ji podváděl...
Když od něj odešla, možná by řekl, že neměl odcházet...
Jen tím chci říct, že záleží na úhlu pohledu a aktuální situaci, kdy o tom člověk mluví.
Proč ji taky podváděl, když byla podle jeho slov, když odcházel, tak úžasná a já úplně k ničemu?
Pak se v mužích vyznejte. lol

Upravil(a) Eva. (11. 10. 2017 11:00)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#502 11. 10. 2017 11:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Kdyby tenkrát opravdu uvažovala o tom, že se s ním rozejde, tak  by byla ten vztah hned ukončila a zůstala s tebou...
Kdyby byly v řiti ryby... vissla
Jaksi sis nevšimla, že než paní stačila ukončit, zapracoval manžel a "radikálně vztah utnul"... netuším, co si řekli (a snad ani tušit nechci), ale možná to, že "okamžitě odešla k němu" byla pro ni tehdy jediná možnost...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#503 11. 10. 2017 11:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

helena napsal(a):

Kdyby tenkrát opravdu uvažovala o tom, že se s ním rozejde, tak  by byla ten vztah hned ukončila a zůstala s tebou...
Kdyby byly v řiti ryby... vissla
Jaksi sis nevšimla, že než paní stačila ukončit, zapracoval manžel a "radikálně vztah utnul"... netuším, co si řekli (a snad ani tušit nechci), ale možná to, že "okamžitě odešla k němu" byla pro ni tehdy jediná možnost...

Všimla, přemýšlela a nevím, co to přesně znamenalo, když následně psal, že ona okamžitě odešla k němu. Asi tak radikálně neutnul, když (nejspíš?) doufal, že ona neodejde a i když on utnul, dají se zase dohromady.
Kdyby (podle mě) vztah radikálně utnul, tak by se od manželky odstěhoval on.
Utnul podle něj možná znamená - buď se s ním rozejdeš anebo si jdi. Tak šla.
Ale to je jen můj "překlad" a doopravdy to bylo jinak.
Ale to už je offtopic

Upravil(a) Eva. (11. 10. 2017 11:58)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#504 11. 10. 2017 12:36

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

tomiczech napsal(a):

.... a ona mi nedávno řekla, že o odchodu ode mě tenkrát vůbec neuvažovala, že v té době dokonce přemýšlela jak ten druhý vztah ukončit a že je jí to vlastně celé líto .. Pak se v ženách vyznejte. Netvrdím alfo, že si mᚠna sobě nechat dříví štípat, ale ... zvážit únosnou mez a hlavně následky.

Tome, to je právě to jádro pudla, proč se snažím být stále nějak trpělivý a nedělat zbytečné "řezy", a to i za cenu, že "...hrníček už je rozbitý a může být maximálně slepovaný".

Není tady

 

#505 11. 10. 2017 12:44

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

Tipuji, že alfa posunul svou hranici na - až budou naše děti velké, dospělé, bude jim 18, ukončí střední školu...
Rozpad prvního manželství ho nejspíš poznamenal tak, že teď na sobě nechá dříví sekat, jen aby udržel rodinu. Nevím, jestli je to dobrý přístup. To ukáže asi až čas.
Ale jak už jsem psala, hrníček už je rozbitý a může být maximálně slepovaný.

Evo, tak to není. Je to dřív wink Ale mᚠpravdu, že nechci, aby se naše rodina rozpadla, mám ji stále rád a vážím si jí v mnoha ohledech. I slepovaný hrneček může být hezký smile jen se s tím musí oba naučit žít.

Není tady

 

#506 11. 10. 2017 13:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

alfa256 napsal(a):

Evo, tak to není. Je to dřív wink Ale mᚠpravdu, že nechci, aby se naše rodina rozpadla, mám ji stále rád a vážím si jí v mnoha ohledech. I slepovaný hrneček může být hezký smile jen se s tím musí oba naučit žít.

Žít ve slepovaném vztahu je těžké, hlavně ze začátku. Ztracená důvěra se těžko získává.
Osobně jsem i po 12 letech ráda, že to můj bývalý manžel neprotahoval a odešel docela rychle. Že jsme se nemuseli dlouho trápit, když vidět ho každý den a vědět, že miluje jinou a mě už ne, bylo pro mě utrpení. Za tohle jsem mu dodnes vděčná.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#507 11. 10. 2017 15:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

tomiczech napsal(a):

Tato diskuze oživila moje staré vzpomínky. Procházel jsem něčím podobným s tím " rozdílem ", že milenec byl do té doby společný kamarád a manželky kolega v práci. Manželství fungovalo, o mě, o děti, o zahradu i psa bylo postaráno, rodinné výlety i dovolené se konaly - ale já nesnesl myšlenku, že oni dva se za mými zády scházejí nadále. Radikálně jsem vztah utnul, manželka okamžitě odešla k němu. A výsledek? Ona s ním je víceméně spokojená ( stěžovat si mně asi nebude), žije naprosto identický život jen vyměnila chlapa.  Já platím vysoké alimenty, stále miluju naše děti, zůstal jsem v baráku sám  - a ona mi nedávno řekla, že o odchodu ode mě tenkrát vůbec neuvažovala, že v té době dokonce přemýšlela jak ten druhý vztah ukončit a že je jí to vlastně celé líto .. Pak se v ženách vyznejte. Netvrdím alfo, že si mᚠna sobě nechat dříví štípat, ale ... zvážit únosnou mez a hlavně následky.

To, co ti teď říká bývalá manželka, je třeba brát s rezervou. Kdyby tenkrát opravdu uvažovala o tom, že se s ním rozejde, tak  by byla ten vztah hned ukončila a zůstala s tebou... Po čase a s dalšími okolnostmi se úhel pohledu mění...

Je fascinujúce, ako vieš lepšie ako účastníci, čo si vtedy (alebo teraz) mysleli, cítili, prečo robili, to čo robili, apod...

Upravil(a) Selima (11. 10. 2017 15:12)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#508 11. 10. 2017 18:35

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Selima napsal(a):

Je fascinujúce, ako vieš lepšie ako účastníci, čo si vtedy (alebo teraz) mysleli, cítili, prečo robili, to čo robili, apod...

Pro tebe fascinující, pro mě normální, že píšu svůj názor na tuto situaci.
Nenapsala jsem, že to vím. Myslím si to. Když píšeme své vlastní názory, není třeba psát, že si to myslíme, pro mě je to samozřejmé. Jestli pro tebe ne, budu speciálně pro tebe psát, že si to myslím. Spokojenost?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#509 11. 10. 2017 18:42

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

tomiczech napsal(a):

Tato diskuze oživila moje staré vzpomínky. Procházel jsem něčím podobným s tím " rozdílem ", že milenec byl do té doby společný kamarád a manželky kolega v práci. Manželství fungovalo, o mě, o děti, o zahradu i psa bylo postaráno, rodinné výlety i dovolené se konaly - ale já nesnesl myšlenku, že oni dva se za mými zády scházejí nadále. Radikálně jsem vztah utnul, manželka okamžitě odešla k němu. A výsledek? Ona s ním je víceméně spokojená ( stěžovat si mně asi nebude), žije naprosto identický život jen vyměnila chlapa.  Já platím vysoké alimenty, stále miluju naše děti, zůstal jsem v baráku sám  - a ona mi nedávno řekla, že o odchodu ode mě tenkrát vůbec neuvažovala, že v té době dokonce přemýšlela jak ten druhý vztah ukončit a že je jí to vlastně celé líto .. Pak se v ženách vyznejte. Netvrdím alfo, že si mᚠna sobě nechat dříví štípat, ale ... zvážit únosnou mez a hlavně následky.

Tak ja tomuhle rikam "perla mezi perlama!!!" - ac nasleduju az za skeptickou EVOU dumbom... hm, ale dal jsem nic necetla, uaaaa, nestiham!rodna


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#510 11. 10. 2017 18:52

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

A Majdo, myslis, ze tim, ze si budes svoji situaci aplikovat na "jine pisalky", se se svoji popatlanou minulosti srovnas nejak lepe?
Dokud neprijdes na to, co pro oba z vas bylo prospesne jak na spolecnem zivote, tak na rozchodu, nebudes nikdy dal a "triko si honis" marne, devenko!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#511 13. 10. 2017 14:28

tomiczech
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 12

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Vztah jsem utnul velice radikálně ve stylu buď on nebo já a rozhodni se hned. Asi jsem nemohl čekat jiné řešení, on měl zrovna volný byt a z nějakého důvodu neměl žádné závazky z předchozích vztahů. V té době navíc povýšil v práci, zkrátka ideální partie. Do té doby se scházeli pouze v práci, bohužel se naplnilo známé klišé lékař - sestra- noční ( a i denní ) služby .. - bohužel pro mě se toto neodehrávalo v matičce Praze, tam bych ještě vlivem anonymity mnohé přestál a skousl, ale na jiném, počtem obyvatel výrazně menším městě, kde si o jejich vztahu cvrlikali vrabci na střeše a tím pádem jsem byl nucen i já vyjádřit svůj postoj k dané situaci - řečeno s lehkou nadsázkou.
To vše, jak jsem psal, rozhodnout se musí každý sám za sebe, ale musí být srozuměn s tím, že následky si hezky ponese mnohdy až do smrti. Záleží i na věku pisatelů, radikálnost postojů ubývá s přibývajícími léty.

Není tady

 

#512 13. 10. 2017 19:02

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Eva. napsal(a):

Můj BM odešel za mladou bezdětnou milenkou, vzal si ji a mají spolu dítě. Podváděl i ji, jako podváděl mě. A pak milenka odešla od něj i s jejich dítětem k jinému muži.
Když byli spolu, možná by řekl, že je to dobře. Nebo ne, když i ji podváděl...
Když od něj odešla, možná by řekl, že neměl odcházet...
Jen tím chci říct, že záleží na úhlu pohledu a aktuální situaci, kdy o tom člověk mluví.
Proč ji taky podváděl, když byla podle jeho slov, když odcházel, tak úžasná a já úplně k ničemu?
Pak se v mužích vyznejte. lol

Jsou muzi ktery podvadeji a podvadet budou kazdou....a nakonec treba zustane sam,jako treba muj BM.Zivotem mu proslo spousta zen s kazdou prozil nejaky ten rok a ted se sve dcery pta na muj zivot.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#513 13. 10. 2017 20:04

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Ano. Jeden "z mych manzelu", otec me posledni dcery, ji nedavno rekl, ze "patri k tem, kdo si zenu neumi udrzet"... Mno, pro mne teda z jeho strany hluboke poznani..., ale jaksi pozde!
Je to pres dvacet let, co rikal, ze "nestojim za nic"..., jak kdesi rikala Majda. Tomíček zde pise myslim velice rozumne, daleko rozumneji, nez Alf.
Alf je zbytecne + hloupě benevolentni, a sve zene "umoznuje" byt nevernou (na jakekoliv urovni!) - je neverna manzelskemu slibu, podvadi deti (dava prednost cizimu muzi - kvuli nejakym svym pochybnym umeleckym ambicim - pred jejich OTCEM...), vokecava kdovico a on ji to žere i s navijákem...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#514 13. 10. 2017 20:07

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

tomiczech napsal(a):

Vztah jsem utnul velice radikálně ve stylu buď on nebo já a rozhodni se hned. Asi jsem nemohl čekat jiné řešení, on měl zrovna volný byt a z nějakého důvodu neměl žádné závazky z předchozích vztahů. V té době navíc povýšil v práci, zkrátka ideální partie. Do té doby se scházeli pouze v práci, bohužel se naplnilo známé klišé lékař - sestra- noční ( a i denní ) služby .. - bohužel pro mě se toto neodehrávalo v matičce Praze, tam bych ještě vlivem anonymity mnohé přestál a skousl, ale na jiném, počtem obyvatel výrazně menším městě, kde si o jejich vztahu cvrlikali vrabci na střeše a tím pádem jsem byl nucen i já vyjádřit svůj postoj k dané situaci - řečeno s lehkou nadsázkou.
To vše, jak jsem psal, rozhodnout se musí každý sám za sebe, ale musí být srozuměn s tím, že následky si hezky ponese mnohdy až do smrti. Záleží i na věku pisatelů, radikálnost postojů ubývá s přibývajícími léty.

tummenupp godlike godlike godlike
Baba na zabití! usch
Ze pozdeji prisla na veci, kt.jsi psal výše, je pro ni trest za to, jak rozkrok rozhodoval nad rozumem... grater


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#515 13. 10. 2017 20:47

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

@tomiczech Samozřejmě, že v první chvíli člověk vidí jen to jedno řešení, tedy on nebo já a myslím, že je jedno, jestli je to na vsi nebo v Praze. Jak už tady padlo dřív, můj předchozí vztah nedopadl dobře a proto jsem to nechtěl řešit takhle radikálně. Pořád si myslím, že pokud je snaha odhalit tu příčinu, proč k tomu všemu došlo, dá se z toho ještě "se ctí" vyjít i za cenu toho slepovaného hrnečku. Chci dát našemu vztahu ještě šanci i za cenu těch jizev, bolesti a udržování slepovaného hrnečku, ale zároveň cítím, že když dojde znovu k nějakému zvratu, bude to jak píšeš ty. On nebo já se vším všudy. Není mi už 30 a vím, že by to bylo těžké, ale člověk by měl jít životem s hlavou vzhůru...

Není tady

 

#516 13. 10. 2017 20:53

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

@tomiczech teď mě napadá, jak to vlastně dopadlo? Jsou spolu?

Není tady

 

#517 13. 10. 2017 21:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

alfa256 napsal(a):

@tomiczech teď mě napadá, jak to vlastně dopadlo? Jsou spolu?

Vždy psal, že jsou spolu a že jeho bývalá manželka je víceméně spokojená.

Tomiczech, píšeš, žes zůstal sám v domě. Kdo je ta malá holčička, se kterou jsi jel na balet, jak jsi tady psal? Jsi opravdu sám anebo mᚠnovou partnerku a dítě?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#518 13. 10. 2017 21:27

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

tomiczech napsal(a):

...já nesnesl myšlenku, že oni dva se za mými zády scházejí nadále. Radikálně jsem vztah utnul, manželka okamžitě odešla k němu. A výsledek? ... ona mi nedávno řekla, že o odchodu ode mě tenkrát vůbec neuvažovala, že v té době dokonce přemýšlela jak ten druhý vztah ukončit a že je jí to vlastně celé líto .. Pak se v ženách vyznejte...

Pro mne velmi sympaticke, logicke a vysvetlitelne... gloria

Ale az TED mi to zaclo vrtat hlavou, po Alfove reakci... grater

...zvazovala, ze toho necha...
...tys uderil: bud ja, nebo on!...
...zpatky k tobe, kdyz nestihla ho kopnout do zadku? Ponizujici!!!...
...strasne nejista "odesla do neznama"... va
...
...Mno? Cas ukazal!...
      ... Ale zpatky to vzit nelze... styrka

Nebo jo?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#519 15. 10. 2017 15:12

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Není tady

 

#520 15. 10. 2017 16:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Tak jestli to spolu táhnou dál, tak co kdybys zkusil - pokud mᚠtedy možnost - na pár dnů ji nechat doma samotnou s dětmi, a si to vyzkouší....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#521 15. 10. 2017 18:39

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Mám dojem, že už tady někdo něco takovýho navrhoval, a myslím si, že je to dobrý nápad.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#522 15. 10. 2017 18:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

vrabčák napsal(a):

Mám dojem, že už tady někdo něco takovýho navrhoval, a myslím si, že je to dobrý nápad.

Ano, navrhovala jsem to už dávno.
A taky si pořád myslím, že ti dva si nepřestanou hrát s ohněm dál. dumbom Umělci dumbom


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#523 15. 10. 2017 19:09

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Možná by umělcům sklaplo, kdyby se museli věnovat přízemním starostem, jako je např. starost o domácnost a děti. A o finance.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#524 15. 10. 2017 20:29

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Judyna napsal(a):

Možná by umělcům sklaplo, kdyby se museli věnovat přízemním starostem, jako je např. starost o domácnost a děti. A o finance.

Nesklaplo, neverte vy "neumelci" tomu!!! gloria
Oni se umeji starat o domacnost a deti... JO, MNOHEM LIP, nez... normalove! Delaji to proste jinak...
Mno, a kdyz jim to trva dyl, nez unesou... grater tak se sebevrazdej, no...grater
Pak jsou blazen jen, kdyz by byva po jich! kapitulation

Ale ja ted jdu do "Radosti" hledat jina mene depresivnejsi temata, jo reta ...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#525 16. 10. 2017 15:56

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Re: Manželka se zamilovala do svého lektora

Jak píše Dorka, nesklaplo. Ona by to zvládala určitě 100%. Tohle není pro ni nebo ně překážka. Nechat ji doma samotnou není řešení, ničemu by to nepomohlo.

Jak jsem psal již dřív, mám v sobě svůj vlastní milník a buď to půjde nebo ne. Je tu stále ve vzduchu milník, který si dala ona...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů