Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 7. 2017 12:35

vuhvuh
♥------
Registrovaný: 10. 7. 2017
Příspěvky: 1

co se stane kdyz neprijdu na brigadu

Ahoj, vim, ze je to na facku, ale stane se neco kdyz neprijdu na brigadu? Nemam ani vylozene podepsane dpp. Jen na konci mesice podepisuju dpp s vyplatou. Muze mi neco zamestnavatel pokud uz nedorazim a neoznamim to?
Diky moc

Není tady

 

#2 10. 7. 2017 18:18

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: co se stane kdyz neprijdu na brigadu

Nestane se vůbec nic. Ale ukáži ti zase pohled z druhé strany: mám brigádníky na pohádkové lesy. Dělají mi postavičky. Domluvím si vždycky děti ze školek. Brigádníci přijdou, stane se z nich třeba čert, vodník a děti ze školek jsou nadšené, že u pohádkových bytostí plní úkoly. A pak se mi občas stane, že brigádníci, ač jsou večer předem domluveni, prostě nepřijdou. Není to moc příjemné, když přicházejí první školky a já zjišuju, že místo 12 brigádníků (vždy mám min. 2 navíc) jich dorazilo jen 8. Nemůžu přeci poslat děti ze školek zpátky, že pohádkový les, na který se tak těšily, není, protože mi nedorazili brigádníci, kterým se nechtělo vstávat? Ber to prosím vždy i z té druhé strany. Raději se omluv včas, kdybys byl/a podnikatel, tak bys chtěl/a, aby ti podnikání šlapalo a vše fungovalo, než mít nervy, zda brigádníci přijdou nebo ne...

Upravil(a) Tulipánka (10. 7. 2017 18:18)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#3 10. 7. 2017 20:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: co se stane kdyz neprijdu na brigadu

vuhvuh napsal(a):

Ahoj, vim, ze je to na facku, ale stane se neco kdyz neprijdu na brigadu? Nemam ani vylozene podepsane dpp. Jen na konci mesice podepisuju dpp s vyplatou. Muze mi neco zamestnavatel pokud uz nedorazim a neoznamim to?
Diky moc

Jestli víš, že je to na facku, tak se chovej slušně a dej zaměstnavateli vědět, že nepřijdeš. Tak to slušný člověk dělá.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 10. 7. 2017 22:34

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: co se stane kdyz neprijdu na brigadu

Vuhvuh(u), proč nemᚠpředem podepsanou DPP? Nezdají se ti podmínky, jen se ti už nechce, z nějakýho důvodu se ti to už nehodí? Ale i tak souhlasím s Tulipánkou a Evou-chovat se zodpovědně.

Upravil(a) vrabčák (11. 7. 2017 21:04)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5 12. 7. 2017 7:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: co se stane kdyz neprijdu na brigadu

nemusi te zaplatit mzdu,take se zamestnavatel muze chovat nefer.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů