Oznámení

5.dubna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

5.dubna : Velká novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

5.dubna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká zajíček.

7.března : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na víkendové menu Nigelly Lawson.

#1 19. 6. 2017 2:27

pepe22
♥------

Kamarádka mluví jen o sobě..

ahoj,
chci se zeptat zkušenějších, poradte prosím...
Mám kamarádku, se kterou když se sejdu mluví pořád o sobě, jednou dvakrát se to dá pochopit, ale když se sejdeme tak mluví o sobě cca 5 hod a nedá mi možnost něco říct...Nebudu říkat, že jsem všechno slyšela x krát...Když najdu mezírku a začnu něco říkat, přeruší mě a mluví zase o sobě...úplnej monolog, ji to baví, ale mne tak 20 minut a pak tedy už ne.. Nechci s ní ukončovat hned kamarádství, ale přemýšlím zda se to dá změnit?...Ted se jí vyhíbám, protože tohle nechci moc často, jen poslouchat x hod vše znovu... A to je dotaz pro Vás smile, co byste udělali, aby kamarádka nemluvila jen o sobě....

Není tady

#2 19. 6. 2017 7:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Kamarádka mluví jen o sobě..

Sešla bych se s ní na hodinový kafe a ne pětihodinový divadýlko.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#3 19. 6. 2017 14:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Vymyslela nie stretnutie pri káve, ale nejakú činnosť (kino, divadlo, šport), kde sa treba sústrediť na iné nedá sa (alebo nestíha sa) rozprávať. Ak bude kecať aj tam, tak jedine hľadať inú kamošku....

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#4 19. 6. 2017 15:51

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Někdy se sejdou dva na společný pokec, ale vzduchem se linou jen dva monology...  sad

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• CVIČTE KEGELOVY CVIKY NEJEN PRO LEPŠÍ SEX!

Zápatí