Oznámení

5.dubna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

5.dubna : Velká novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

5.dubna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká zajíček.

7.března : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na víkendové menu Nigelly Lawson.

#1 18. 2. 2017 20:56

Hana F - redaktorka
Moderátor
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 365

Filmová recenze: Spojené státy lásky

Výrazný polský režisér současnosti Tomasz Wasilewski přichází do našich kin se svým novým snímkem Spojené státy lásky (Zjednoczone stany Milošci).

Jsme na počátku devadesátých let. Polsko prochází řadou politických změn, stejně jako zbytek střední a východní Evropy. Socialismus odchází "do věčných lovišť". Na jedné straně máme euforii a na druhé nejistotu z toho, co bude následovat. Málokdo si tehdy uvědomuje, že jedinou životní jistotou je právě nejistota.


Více o filmu zde: http://babinet.cz/clanek-19947-filmova- … lasky.html

Není tady

 
NÁŠ TIP:

  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.


  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!


  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.


  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz


  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů