Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 28. 12. 2016 13:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Adela11 napsal(a):

helena napsal(a):

A nedělej nic. Jen věci které tě budou těšit.
Dobrá rada nad zlato... vissla kdopak asi bude dělat to "nic"?

Heleno, můžeš mi vysvětlit jaký význam měl mít třeba tento tvůj dotaz? Jakou jsi na svůj dotaz čekala reakci ve spojení se smajlou?

Můžu - ten smajlík patří k první větě, druhá je prostá otázka, položená skutečně jen proto, abych se dozvěděla "kdo".
Je mi líto, že jsem tě zmátla malým "k" na jejím začátku - už holt ta koordinace není, co bejvala wink


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#102 28. 12. 2016 13:29

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

aprill napsal(a):

Eva. napsal(a):

Judyna napsal(a):

No jo, ale každý máme nějaký způsob vyjadřování. A ne každému se musí líbit. To už je na nás, jak si to přeberem. A reagovat, ale i možnost nereagovat na koho chceš, je přece naší svobodnou volbou. Já taky na něco reaguji a na něco ne. to přece není žádné pravidlo, že musíš reagovat na všechny.

Já vím, Judyno.
Vím, že mám s psaním heleny nějaký problém. Reaguji, pak mě to mrzí, že jsem se neudržela. Že jsem to nedokázala jen tak přejít. Ráda bych to dělala jinak. Zatím nevím, co s tím, s mými ne/reakcemi na helenu, jak to v sobě změnit. Ty její jízlivé komentáře nejenom mých příspěvků mě hodně nadzvedávají. A stále nechápu, jak to, že nás to vidí jen tak málo, jak je jízlivá, nechci-li použít ostřejší výraz.

opět přiznáváš, že jsi zaujatá!

Mě se na tom líbí, že má trochu té sebereflexe, že o sobě ví, jak reaguje, že ji to dokonce mrzí.
Toho si cením.
Ne každý se dokáže ovládnout, ale když už přestřelíme, je ještě mnohem obtížnější si to přiznat.

Není tady

 

#103 28. 12. 2016 16:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Selima napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Chystám se přečíst si knihu, která teď někdy vyšla, "Z 13. do 14. komnaty".
Představila jsem si, jak knížka vychází a vchází.  wink

big_smile Ja som si predstavila pekné, historické dvere z jednej komnaty do druhej a knižku v nich. rodna

loltummenupp


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#104 28. 12. 2016 16:42

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Adela11 napsal(a):

Judino, ono až si Helena vybere tebe jako terč jejich "bonmotů" budeš zívat jinou.

Nebude Adélko. Ani zívat, ani zpívat. My staré čarodějnice totiž umíme rozeznat bonmoty od "bonmotů" a šouchance z lásky od šouchanců z nechuti smile
Abych předešla tomu, co mᚠpatrně na jazyku......ano, věř mi, i já jsem se semtam stala Heleniným "terčem bonmotů" a potěšilo mě to. smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#105 28. 12. 2016 16:46

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Eva. napsal(a):

Judyna napsal(a):

Adélko, Helena už mockrát na moje výroky reagovala. A já zas na její.
Ale i když mi hodněkrát něco "rozporovala", tak já si to vysvětluju prostě tak, že to viděla - vidí- jinak.
Víš, vysvětluju si to tak, že rozporuje mé konkrétní výroky, ne mě samotnou.
Nebo jo - Helo? dumbom

Mě se dotýká způsob, jakým helena mé výroky rozporuje. A že po mně jede. Je nás tady takových několik, po kterých jede, i kdybychom napsali cokoliv. A je tady dost lidí, po kterých nejede, přejde jakýkoliv jejich výrok. A nechápu, proč to lidé nevidí, jak to doopravdy je. Jak někoho šikanuje a jiného ne.

Ajajaj.......vzpomeň si na svoje vlastní častá prohlášení v tomto směru, Evospuntikem. Nemůžeš kázat vodu a víno píti....teda můžeš, ale značně to ubírá na důvěryhodnosti.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#106 28. 12. 2016 16:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Eva. napsal(a):

Judyna napsal(a):

No jo, ale každý máme nějaký způsob vyjadřování. A ne každému se musí líbit. To už je na nás, jak si to přeberem. A reagovat, ale i možnost nereagovat na koho chceš, je přece naší svobodnou volbou. Já taky na něco reaguji a na něco ne. to přece není žádné pravidlo, že musíš reagovat na všechny.

Já vím, Judyno.
Vím, že mám s psaním heleny nějaký problém. Reaguji, pak mě to mrzí, že jsem se neudržela. Že jsem to nedokázala jen tak přejít. Ráda bych to dělala jinak. Zatím nevím, co s tím, s mými ne/reakcemi na helenu, jak to v sobě změnit. Ty její jízlivé komentáře nejenom mých příspěvků mě hodně nadzvedávají. A stále nechápu, jak to, že nás to vidí jen tak málo, jak je jízlivá, nechci-li použít ostřejší výraz.

První půlka skvělá tummenupp


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#107 28. 12. 2016 21:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

aprill napsal(a):

Eva. napsal(a):

Judyna napsal(a):

Adélko, Helena už mockrát na moje výroky reagovala. A já zas na její.
Ale i když mi hodněkrát něco "rozporovala", tak já si to vysvětluju prostě tak, že to viděla - vidí- jinak.
Víš, vysvětluju si to tak, že rozporuje mé konkrétní výroky, ne mě samotnou.
Nebo jo - Helo? dumbom

Mě se dotýká způsob, jakým helena mé výroky rozporuje. A že po mně jede. Je nás tady takových několik, po kterých jede, i kdybychom napsali cokoliv. A je tady dost lidí, po kterých nejede, přejde jakýkoliv jejich výrok. A nechápu, proč to lidé nevidí, jak to doopravdy je. Jak někoho šikanuje a jiného ne.

to bude tím, že někteří jsou vztahovační a jiní ne.

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#108 28. 12. 2016 21:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Iste, môžu to by aj škvrny na Slnku, PMS alebo návaly v prechode - ale to sa ažko zisuje...

Upravil(a) Selima (30. 12. 2016 8:43)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#109 28. 12. 2016 21:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Eva. napsal(a):

Celé je to o tom, že kdyby to napsal někdo jiný než helena, vůbec bych nereagovala.

(Skuhrací chlívek 9. 12. 2016 7:36 #6199)

Proč asi, heleno?

Lebo Helena.... big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#110 29. 12. 2016 5:43

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Judyna napsal(a):

Eva. napsal(a):

Judyna napsal(a):

No jo, ale každý máme nějaký způsob vyjadřování. A ne každému se musí líbit. To už je na nás, jak si to přeberem. A reagovat, ale i možnost nereagovat na koho chceš, je přece naší svobodnou volbou. Já taky na něco reaguji a na něco ne. to přece není žádné pravidlo, že musíš reagovat na všechny.

Já vím, Judyno.
Vím, že mám s psaním heleny nějaký problém. Reaguji, pak mě to mrzí, že jsem se neudržela. Že jsem to nedokázala jen tak přejít. Ráda bych to dělala jinak. Zatím nevím, co s tím, s mými ne/reakcemi na helenu, jak to v sobě změnit. Ty její jízlivé komentáře nejenom mých příspěvků mě hodně nadzvedávají. A stále nechápu, jak to, že nás to vidí jen tak málo, jak je jízlivá, nechci-li použít ostřejší výraz.

Evo ,když nad tím tak přemýšlím, ono je to úplně normální, že jsou Ti nějaké příspěvky, či jíní přispivatalé, blíž a někteří zas ne. V tom snad ani problém nevidím - jakože bys měla  problém sama se sebou, jen pokud Tě to nebere až příliš. Přece jen - chodím sem sice ráda, ale je to jen diskuze. Ono i v reálném životě přece platí, že jsou ti někteří lidé sympatičtí a někteří hned od prvního pohledu zas ne, aniž bys přesně věděla proč.

Jako z mého pohledu něco, co by nemělo být, vidím v Tvé poslední větě. Je dobré říct svůj názor, ale zároveň je dobré připustit, že ostatní to vidí jinak.

Já třeba - a vlastně ani nevím proč - ne vždy se vším souhlasím - mám moc ráda příspěvky Lupiny. Je mi nějak blízko. Přitom jsou zde lidé, s kterými jsem o hodně víc "v kontaktu" a máme velice podobné názory.
Z toho mám ve svém okolí jednu ženu, kterou fakt nemusím a taky nechápu lidi, že nevidí to, co já. Ale já to dělám jinak - já si prostě počkám, až ji prokouknou smile. U některých se tak už stalo. A já se snažím být v kontaktu s ní jen když není zbytí a snažím se na její výpady nereagovat. Ale někdy to prostě nejde, tak se do ní pustím smile.
Myslím, že to tak mají všichni - nejsme stroje, máme city.

To je přesné.Kromě toho, písmenka na internetu jsou písmenka na internetu, osobní kontakt je osobní kontakt. Nevidím mimiku, neslyším tón hlasu, velmi lehce může dojít k informačnímu šumu.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#111 29. 12. 2016 7:49

Adela11
♥♥-----
Registrovaný: 6. 1. 2009
Příspěvky: 76

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

helena napsal(a):

Adela11 napsal(a):

helena napsal(a):

A nedělej nic. Jen věci které tě budou těšit.
Dobrá rada nad zlato... vissla kdopak asi bude dělat to "nic"?

Heleno, můžeš mi vysvětlit jaký význam měl mít třeba tento tvůj dotaz? Jakou jsi na svůj dotaz čekala reakci ve spojení se smajlou?

Můžu - ten smajlík patří k první větě, druhá je prostá otázka, položená skutečně jen proto, abych se dozvěděla "kdo".
Je mi líto, že jsem tě zmátla malým "k" na jejím začátku - už holt ta koordinace není, co bejvala wink

Heleno omlouvám se, že jsem tvůj příspěvek nepochopila hned. Ani ve snu by mě nenapadlo, že si dělᚠaž takové starosti o zdejší pisatelky.
Malé "k" mi nevadí. vissla

Není tady

 

#112 29. 12. 2016 14:32

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Poslyš, Adélo, já si sice nedělám ambice, že bych si pamatovala a četla všechno, a už vůbec mě nebaví to, v čem se vyžívají některé místní přispěvatelky, tedy v detailní lustraci všech příspěvků té které pisatelky, ale fakt si nevybavím jeden jediný tvůj příspěvek, aby ses v něm neotírala o helenu.
Tak nevím, jestli sis tenhle nick založila jen za tím účelem nebo mᚠnějakej jinej zásadní problém. va


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#113 29. 12. 2016 15:48

Adela11
♥♥-----
Registrovaný: 6. 1. 2009
Příspěvky: 76

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

modrovous napsal(a):

Poslyš, Adélo, já si sice nedělám ambice, že bych si pamatovala a četla všechno, a už vůbec mě nebaví to, v čem se vyžívají některé místní přispěvatelky, tedy v detailní lustraci všech příspěvků té které pisatelky, ale fakt si nevybavím jeden jediný tvůj příspěvek, aby ses v něm neotírala o helenu.
Tak nevím, jestli sis tenhle nick založila jen za tím účelem nebo mᚠnějakej jinej zásadní problém. va

Poslyš, modrovous, jsi Helenin "Ovčáček"? va
Šetři síly, Hela si vystačí. vissla

Není tady

 

#114 29. 12. 2016 18:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

ale fakt si nevybavím jeden jediný tvůj příspěvek, aby ses v něm neotírala o helenu
Modrej fousi, zas až taková celebrita nejsem... ta lustrace je otázka pár minut - a budeš zírat, o koho všeho se votírá a jakým slovníkem... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#115 29. 12. 2016 19:42

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Adela11 napsal(a):

modrovous napsal(a):

Poslyš, Adélo, já si sice nedělám ambice, že bych si pamatovala a četla všechno, a už vůbec mě nebaví to, v čem se vyžívají některé místní přispěvatelky, tedy v detailní lustraci všech příspěvků té které pisatelky, ale fakt si nevybavím jeden jediný tvůj příspěvek, aby ses v něm neotírala o helenu.
Tak nevím, jestli sis tenhle nick založila jen za tím účelem nebo mᚠnějakej jinej zásadní problém. va

Poslyš, modrovous, jsi Helenin "Ovčáček"? va
Šetři síly, Hela si vystačí. vissla

Nehodlᚠmi určovat, na co a jak můžu reagovat, viď že ne? fuckyou


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#116 29. 12. 2016 19:47

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

helena napsal(a):

ale fakt si nevybavím jeden jediný tvůj příspěvek, aby ses v něm neotírala o helenu
Modrej fousi, zas až taková celebrita nejsem... ta lustrace je otázka pár minut - a budeš zírat, o koho všeho se votírá a jakým slovníkem... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Hmmm, věřím. usch  Ale hledat nebudu, jsem na to asi líná rodna , a taky si nechci kazit chu po výborném štrůdlíku s nehalucinogenním čajem. big_smile  Možná bych při čtení jejich dalších perel mohla o čistotě toho čaje začít pochybovat. big_smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#117 29. 12. 2016 19:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Ale hledat nebudu, jsem na to asi líná
Mᚠrecht.
Místo čajíčku by to pak chtělo spíš frana...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#118 29. 12. 2016 19:53

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

helena napsal(a):

Ale hledat nebudu, jsem na to asi líná
Mᚠrecht.
Místo čajíčku by to pak chtělo spíš frana...

No tak to už vůbec. Mám tu asi jenom zbytek vaječňáku, tak to nebudu radši riskovat. storstark


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#119 29. 12. 2016 19:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

Vaječňák je na ni houby antidotum.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#120 29. 12. 2016 20:06

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

helena napsal(a):

Vaječňák je na ni houby antidotum.

Silnější protijedy vzaly za své v průběhu svátků. Ono jich teda moc nebylo, většina toho padla do pečení. smile
My jsme tady všichni houby pijani. (Jsem ty pijany chtěla původně zkrátit na čtyři písmena, ale to bych asi dostala ban lol )


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#121 29. 12. 2016 21:02

Adela11
♥♥-----
Registrovaný: 6. 1. 2009
Příspěvky: 76

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

helena napsal(a):

ale fakt si nevybavím jeden jediný tvůj příspěvek, aby ses v něm neotírala o helenu
Modrej fousi, zas až taková celebrita nejsem... ta lustrace je otázka pár minut - a budeš zírat, o koho všeho se votírá a jakým slovníkem... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Helenko, prosím tě, neudávej mě gratergrater dál než modrovousový. (Když ti šmírování tak pěkně jde.) Já už to (nevím co mᚠzrovna na mysli) žádný zdejší "celebritě" neřeknu. lol Přísahám! lol

Není tady

 

#122 29. 12. 2016 21:07

Adela11
♥♥-----
Registrovaný: 6. 1. 2009
Příspěvky: 76

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

modrovous napsal(a):

Adela11 napsal(a):

modrovous napsal(a):

Poslyš, Adélo, já si sice nedělám ambice, že bych si pamatovala a četla všechno, a už vůbec mě nebaví to, v čem se vyžívají některé místní přispěvatelky, tedy v detailní lustraci všech příspěvků té které pisatelky, ale fakt si nevybavím jeden jediný tvůj příspěvek, aby ses v něm neotírala o helenu.
Tak nevím, jestli sis tenhle nick založila jen za tím účelem nebo mᚠnějakej jinej zásadní problém. va

Poslyš, modrovous, jsi Helenin "Ovčáček"? va
Šetři síly, Hela si vystačí. vissla

Nehodlᚠmi určovat, na co a jak můžu reagovat, viď že ne? fuckyou

A to víš že ne, za to mi nestojíš. fuckyou

Není tady

 

#123 30. 12. 2016 8:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

ale to bych asi dostala ban
Vzhledem k tomu, co tady prochází, tak bych se nebála... snad jedině jako exemplární trest (někdo to odnýst muší) http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Když ti šmírování tak pěkně jde.
Bodej by nešlo, když je tu na něj takovej pěknej prográmek... jednoduchej, skoro pro blondýny... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#124 30. 12. 2016 9:42

Adela11
♥♥-----
Registrovaný: 6. 1. 2009
Příspěvky: 76

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

helena napsal(a):

ale to bych asi dostala ban
Vzhledem k tomu, co tady prochází, tak bych se nebála... snad jedině jako exemplární trest (někdo to odnýst muší) http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Když ti šmírování tak pěkně jde.
Bodej by nešlo, když je tu na něj takovej pěknej prográmek... jednoduchej, skoro pro blondýny... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Ale Helo, když já už jsem šedovlasá. gloria I těm blondýnám už občas tiše závidím...
A navíc slušný děvče (to jako já big_smile) už nemám potřebu šmírovat.
Ale zase, co potřebuju k životu  si v hračce najdu. Ještě dobrý ne? lol


ps: čekám jen pochvalný zamručení! lollol

Není tady

 

#125 30. 12. 2016 15:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Najednou jsem zestárla..do důchodu daleko

No prosím, tak jsem zvědavá, jestli i ty budeš připadat Evěspuntikem jedovatá.....protože jestli ne, tak je věc nad slunce jasnější. lol
Pěkná jsi jedubaba, šedovlasá blondýno - nejsi ty bejvalá Zklamča? Tak mně ji připomínáš.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů