Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 11. 2016 17:54

Ida_265
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2016
Příspěvky: 2

Přítel má problém s erekcí

Ahoj všem, potřebovala bych poradit, jelikož sama už skutečně nevím, co si o tom mám myslet.
S přítelem jsme spolu necelý rok. Prakticky od prvního dne máme problém se sexem, protože i když má přítel na sex chu a sám ho iniciuje (někdy já, někdy on), nemá erekci samu od sebe, pokud ho nezačnu dráždit rukou nebo pusou. Když ho začnu stimulovat, je to relativně ok a erekce se dostaví a samotný styk už je pak v pohodě, jenže je tady další problém, že když už dosáhne erekce a pak něco dělá on mně, tak mu zase povadne a já se musím "snažit" znovu.
Zpočátku jsem si myslela, že je nervozní a stydí se. Moc jsem nevěděla, co si počít, protože i když jsem měla dost sexuálních partnerů, nikdy jsem nic podobného nezažila (maximálně třeba poprvé, a to bylo opravdu jen z nervozity). A tak jsem se snažila nedávat najevo své obavy, netlačila jsem na něj, ale pořád to bylo stejné. Nakonec jsem se odhodlala si o tom s ním promluvit. Řekl mi, že mám asi nějaká idealistická očekávání, že přece jeho reakce jsou normální a přece si nemůžu myslet, že bude mít erekci jen z toho, že se na mě podívá. A že nikdy si žádná jeho partnerka nestěžovala, i když to takhle měl vždycky. Já ho prý vzrušuju a nᚠsexuální život považuje za úplně skvělý.
Já mám ale zkušenosti úplně jiné a normální mi to nepřipadá. Pak mám samozřejmě špatný pocit, že se mu nelíbím apod. (i když vím, že je to blbina).
Prosím, máte někdo podobnou zkušenost? Chtěla bych to nějak zkusit řešit, ale vím, že k lékaři ho nedostanu a že veškeré další debaty na toto téma vše ještě zhorší, protože začne stresovat ještě z toho, že nejsem spojená. Budu vděčná za každou radu.
Děkuju, Ida.

Není tady

 

#2 11. 11. 2016 8:56

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Přítel má problém s erekcí

Ido, nemám bohužel radu, co dělat, jen co se týče chlapů: ze zkušenosti vím, že chlapi NIKDY NEMAJÍ PROBLÉM. I kdyby byli na hranici smrti, tak žádný problém nemají. Takže pokud to chceš vyřešit, tak musíš u sebe.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#3 11. 11. 2016 9:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítel má problém s erekcí

No, ja mám skúsensoti aj také, aj onaké - ale toto by som fakt asi problémom nenazvala... Ak ti, pravda, nevadí mu k tej erekcii dopomôc. Ak vadí, tak asi len vymeni priateža hmm za nejakého vzrušivejšieho vizuálne, ktorý to nepotrebuje. Naozaj sme každý iný - a aj chlapi zrejme potrebujú každý inú intenzitu stimulov.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 19. 11. 2016 12:05

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Přítel má problém s erekcí

Ida_265 napsal(a):

Ahoj všem, potřebovala bych poradit, jelikož sama už skutečně nevím, co si o tom mám myslet.
S přítelem jsme spolu necelý rok. Prakticky od prvního dne máme problém se sexem, protože i když má přítel na sex chu a sám ho iniciuje (někdy já, někdy on), nemá erekci samu od sebe, pokud ho nezačnu dráždit rukou nebo pusou. Když ho začnu stimulovat, je to relativně ok a erekce se dostaví a samotný styk už je pak v pohodě, jenže je tady další problém, že když už dosáhne erekce a pak něco dělá on mně, tak mu zase povadne a já se musím "snažit" znovu.
Zpočátku jsem si myslela, že je nervozní a stydí se. Moc jsem nevěděla, co si počít, protože i když jsem měla dost sexuálních partnerů, nikdy jsem nic podobného nezažila (maximálně třeba poprvé, a to bylo opravdu jen z nervozity). A tak jsem se snažila nedávat najevo své obavy, netlačila jsem na něj, ale pořád to bylo stejné. Nakonec jsem se odhodlala si o tom s ním promluvit. Řekl mi, že mám asi nějaká idealistická očekávání, že přece jeho reakce jsou normální a přece si nemůžu myslet, že bude mít erekci jen z toho, že se na mě podívá. A že nikdy si žádná jeho partnerka nestěžovala, i když to takhle měl vždycky. Já ho prý vzrušuju a nᚠsexuální život považuje za úplně skvělý.
Já mám ale zkušenosti úplně jiné a normální mi to nepřipadá. Pak mám samozřejmě špatný pocit, že se mu nelíbím apod. (i když vím, že je to blbina).
Prosím, máte někdo podobnou zkušenost? Chtěla bych to nějak zkusit řešit, ale vím, že k lékaři ho nedostanu a že veškeré další debaty na toto téma vše ještě zhorší, protože začne stresovat ještě z toho, že nejsem spojená. Budu vděčná za každou radu.
Děkuju, Ida.

Řekl mi, že mám asi nějaká idealistická očekávání, že přece jeho reakce jsou normální a přece si nemůžu myslet, že bude mít erekci jen z toho, že se na mě podívá. A že nikdy si žádná jeho partnerka nestěžovala, i když to takhle měl vždycky. Já ho prý vzrušuju a nᚠsexuální život považuje za úplně skvělý.
Já mám ale zkušenosti úplně jiné a normální mi to nepřipadá. Pak mám samozřejmě špatný pocit, že se mu nelíbím apod. (i když vím, že je to blbina).

Podle mne to normalni neni , mozna po dvaceti letech ..a kdyby mi takto podal , asi by mne opravdu presla chut na cokoliv


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#5 30. 11. 2016 20:26

jaja_K
♥------
Registrovaný: 25. 4. 2016
Příspěvky: 22

Re: Přítel má problém s erekcí

ahoj, partner ma poslední dobou docela problémy s erekcí hmm už jsme o tom spolu i mluvili ale zatim se mu moc nechce k doktorovi...nemáte nekdo zkušenost a radu co pomáhá? jsme ochotni vyzkoušet temer vše ..diky smile

Není tady

 

#6 30. 11. 2016 22:04

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Přítel má problém s erekcí

ahojky, co vykzoušet nejaky oživení? hračky, změnit prostředí atd smile

Není tady

 

#7 30. 11. 2016 22:34

marinka455
♥♥-----
Registrovaný: 26. 9. 2016
Příspěvky: 63

Re: Přítel má problém s erekcí

ahojky jde o to jestli je to spíš psychicky - únava, stres a nebo fyziologický problém..každopádně ja mužu doporučit http://www.aphrodisie.cz/aphrodisia/aphrodisia-kremy/

Upravil(a) marinka455 (30. 11. 2016 23:07)

Není tady

 

#8 30. 11. 2016 23:09

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Přítel má problém s erekcí

to vypadá zajímavě..každopádně držím palecky at to zabere smile

Není tady

 

#9 7. 1. 2017 11:48

císařovna
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2017
Příspěvky: 4

Re: Přítel má problém s erekcí

Ida_265 napsal(a):

Ahoj všem, potřebovala bych poradit, jelikož sama už skutečně nevím, co si o tom mám myslet.
S přítelem jsme spolu necelý rok. Prakticky od prvního dne máme problém se sexem, protože i když má přítel na sex chu a sám ho iniciuje (někdy já, někdy on), nemá erekci samu od sebe, pokud ho nezačnu dráždit rukou nebo pusou. Když ho začnu stimulovat, je to relativně ok a erekce se dostaví a samotný styk už je pak v pohodě, jenže je tady další problém, že když už dosáhne erekce a pak něco dělá on mně, tak mu zase povadne a já se musím "snažit" znovu.
Zpočátku jsem si myslela, že je nervozní a stydí se. Moc jsem nevěděla, co si počít, protože i když jsem měla dost sexuálních partnerů, nikdy jsem nic podobného nezažila (maximálně třeba poprvé, a to bylo opravdu jen z nervozity). A tak jsem se snažila nedávat najevo své obavy, netlačila jsem na něj, ale pořád to bylo stejné. Nakonec jsem se odhodlala si o tom s ním promluvit. Řekl mi, že mám asi nějaká idealistická očekávání, že přece jeho reakce jsou normální a přece si nemůžu myslet, že bude mít erekci jen z toho, že se na mě podívá. A že nikdy si žádná jeho partnerka nestěžovala, i když to takhle měl vždycky. Já ho prý vzrušuju a nᚠsexuální život považuje za úplně skvělý.
Já mám ale zkušenosti úplně jiné a normální mi to nepřipadá. Pak mám samozřejmě špatný pocit, že se mu nelíbím apod. (i když vím, že je to blbina).
Prosím, máte někdo podobnou zkušenost? Chtěla bych to nějak zkusit řešit, ale vím, že k lékaři ho nedostanu a že veškeré další debaty na toto téma vše ještě zhorší, protože začne stresovat ještě z toho, že nejsem spojená. Budu vděčná za každou radu.
Děkuju, Ida.

Nenapsala jsi to to úplně hlavní, a to věk partnera. Pokud mu je přes 70 let, tak jsou jeho reakce úplně normální. Pokud mu je ale například 30 let, tak se jedná o závažný problém. Bez uvedení věku je Tvůj dotaz opravdu k ničemu.

Není tady

 

#10 18. 1. 2017 15:52

vasilina
♥------
Registrovaný: 8. 12. 2016
Příspěvky: 2

Re: Přítel má problém s erekcí

Zkusila bych to neřešit dramaticky a chraň tě bůh ještě z toho mít trauma.
Potřebovala bych vědět, jaký má způsob života - jestli podobné problémy nemá ze stresu.
Pak je možné, že mu to "opadává" v nějaké poloze - třeba vestoje, kvůli přílivu krve.
Dle mě je to způsobené zdravotní komplikací nebo tlakem.
Třeba u toho bych začala.

Není tady

 

#11 28. 1. 2017 21:43

Ronda
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 50

Re: Přítel má problém s erekcí

Ahoj pritel ma take problemy s erekci a rada bych mu poridila nake tablety,aby jsme si to poradne uzivaly.

Není tady

 

#12 28. 1. 2017 21:49

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: Přítel má problém s erekcí

Tak zkus red power je to super věc,užíváme si to ted. také jsme měli velké problémy

Není tady

 

#13 28. 1. 2017 21:51

Ronda
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 50

Re: Přítel má problém s erekcí

Tak to vubec neznam a kde se to da koupit.

Není tady

 

#14 28. 1. 2017 21:55

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: Přítel má problém s erekcí

Kupuji to zde www.supererekce.com

Není tady

 

#15 3. 2. 2017 0:02

lenkaskar
♥------
Registrovaný: 3. 2. 2017
Příspěvky: 2

Re: Přítel má problém s erekcí

manzelovi pomohl tento pripravek https://www.lekarnasporilov.cz/pro-muze … -8tbl.html  - vlastni zkusenost.

Není tady

 

#16 3. 2. 2017 7:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel má problém s erekcí

"Neexistují impotentní muži, existují jen nešikovné ženy." (Massary)  http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 11. 2. 2017 14:23

Ida_265
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2016
Příspěvky: 2

Re: Přítel má problém s erekcí

Odepisuji po dlouhé době, všem moc děkuji za rady a názory. S přítelem jsme se rozešli. Je mu nyní 40 let a jeho styl života je vyloženě sedavý. Víceméně se mu nechce hýbat více, než je nezbytně nutné. V práci toho sice má asi hodně, ale necharakterizovala bych to tak, že se tam nepřiměřeně stresuje.
Trauma z našeho sexuálního života si neodnáším, ač přiznávám, že mě to frustrovalo celou dobu velmi.
Ještě jednou všem děkuji.

Není tady

 

#18 15. 2. 2017 13:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítel má problém s erekcí

rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 20. 3. 2017 12:23

Sonuli
♥♥-----
Registrovaný: 8. 11. 2016
Příspěvky: 47

Re: Přítel má problém s erekcí

Lolaa napsal(a):

Tak zkus red power je to super věc,užíváme si to ted. také jsme měli velké problémy

Nebo je taky dobrý přípravek runner smile taky ze supererekce smile rock

Není tady

 

#20 22. 8. 2017 18:26

marinka455
♥♥-----
Registrovaný: 26. 9. 2016
Příspěvky: 63

Re: Přítel má problém s erekcí

ahoj, co vyzkoušet nějakou změnu, erotickou pomůcky nebo něco na stimul?

Není tady

 

#21 29. 8. 2017 21:57

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Přítel má problém s erekcí

s přítelem jsme teď zkusili vibrační kroužek a je to super věc, pomáhá to jemu i mně gloria

Není tady

 

#22 30. 8. 2017 8:44

marinka455
♥♥-----
Registrovaný: 26. 9. 2016
Příspěvky: 63

Re: Přítel má problém s erekcí

a to kupujete klasicky ty co mají na benzínce nebo u pokladen?

Není tady

 

#23 30. 8. 2017 9:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel má problém s erekcí

Jak jsem stará, tak mám mezery... benzinka by mě teda nenapadla jako zdroj pokušení... lollollol


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 30. 8. 2017 16:02

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Přítel má problém s erekcí

neeee ty jsou úplně k ničemu big_smile big_smile my teď kupovali tenhle https://www.sexshop.cz/zemalia-predator … d15545.htm a fakt super wink

Není tady

 

#25 30. 8. 2017 17:35

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítel má problém s erekcí

No, posledni REKLAMA tady byla v unoru, tak sup-sup rychle dalsi!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů