Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 10. 2016 17:45

Sabrina
♥------
Registrovaný: 2. 10. 2016
Příspěvky: 6

partner si píše s jinými ženami

Ahoj Všem,musím se Vám svěřit se svým trápením...sad
mám přítele,se kterým žiji přes dva roky,mám ho moc ráda,spojují nás společné zájmy,cítím se s ním dobře. Když jsme se poznali,přišel mi takový záhadný,vnitřně jsem cítila,že něco není v pořádku,že něco skrývá,neustále jsem se tomu pocitu bránila,ale znáte to,ten šestý smysl neoklamete.
Partner je velmi rád ve společnosti,a žen neb mužů,nenechá si utéct skoro žádnou událost a pokud je pro něj hodně důležitá,jde i beze mě. Asi po 4. měsících našeho vztahu,kdy je to období zamilovanosti,jsem zjistila,že si partner píše,jak on tvrdí,se známými. Psal si s bývalou milenkou,několika ostatními ženami. Jejich konverzace se vedla v duchu,kdo co dělal,jak se měl,co se událo,vše ale nevím. S jednou z nich si psal, jak je šikovná,jak jí to sluší...,když jsem se s ním o tom bavila a chtěla vysvětlení,odpověděl mi,že o nic nejde,že si s nikým nedopisuje,že by mi nikdy nic špatného neudělal a že od počátku našeho vztahu mu záleží jen na mně. Po celou dobu mi tvrdil,že ani s jednou z nich není v kontaktu,samozřejmě,že toto jsem vůbec nedokázala pochopit,když s nimi není v kontatu,tak proč mu píší... Ztratila jsem k němu důvěru,nějakou dobu mi trvalo,než jsem mu opět začala věřit,stejně to ale nebylo ono,chtěla jsem ho opustit,omlouval se a já mu dala ještě šanci. Ovšem před nedávnem jsem opět zjistila,že mu někdo píše...,přišla mu zpráva,pozdní zpráva po půlnoci,jeho telefon ležel vedle mě,když se tou příchozí zprávou rozsvítil. Neskutečně mě to naštvalo,řekla jsem mu o tom, co jsem viděla,tvrdil,že on nemůže za to,že mu nějaká známá píše, že po celou dobu našeho vztahu nebyli v kontaktu a ona mu najednou napsala. Z ničeho nic... Já mu tohle prostě nevěřím,vůbec nevím, jak tuto situaci řešit,nejsem šastná,to jsem mu i řekla,odpověděl mi,že to musím v sobě zvládnout a prostě mu věřit,co mi říká,že mi opravdu nedělá nic špatného. Pořád nad tím přemýšlím,nechci být za slepě důvěřivou.. Jsem jinak velmi pozitivní člověk se smyslem pro humor,ale tento partner mě změnil,už nejsem to,co jsem bývala,trápím se,nejsem v tomto vztahu spokojená..,jak byste na takové chování reagovali Vy?

Není tady

 

#2 2. 10. 2016 18:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: partner si píše s jinými ženami

Sabrino, on má pravdu - to si v sobě opravdu musíš zvládnout sama. On to zřejmě měnit nehodlá, nevidí na tom nic špatného.

Mně osobně by to vadilo. Ta pozdní zpráva po půlnoci - no nedokážu si představit, že bych nějakému svému známému psala po půlnoci textovku, přitom by o nic nešlo a několik měsíců bych ho neviděla.
On dobře ví, že Ti to vadí, přesto to kvůli Tobě měnit nebude. On to prostě vidí úplně jinak.Takže je to opravdu na Tobě.
(Jak by se mu asi líbilo, kdyby sis v noci psala s jinými muži?)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3 2. 10. 2016 19:13

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: partner si píše s jinými ženami

Nevěřila bych mu. Kdybyste měli děti, byla bys nejspíš s nima většinou sama... On by byl často "ve společnosti, nenechal by si utéct skoro žádnou událost".  sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4 2. 10. 2016 19:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: partner si píše s jinými ženami

Já bych na takové chování reagovala tak, že bych se s ním rozešla.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 2. 10. 2016 19:58

Sabrina
♥------
Registrovaný: 2. 10. 2016
Příspěvky: 6

Re: partner si píše s jinými ženami

vrabčák napsal(a):

Nevěřila bych mu. Kdybyste měli děti, byla bys nejspíš s nima většinou sama... On by byl často "ve společnosti, nenechal by si utéct skoro žádnou událost".  sad

Ano,tohle také tak cítím

Není tady

 

#6 2. 10. 2016 20:01

Sabrina
♥------
Registrovaný: 2. 10. 2016
Příspěvky: 6

Re: partner si píše s jinými ženami

Eva. napsal(a):

Já bych na takové chování reagovala tak, že bych se s ním rozešla.

Děkuji holky za podporu...,ještě na jednu věc jsem zapomněla, jedno jméno ženy,se kterou si psal si přejmenoval na mužské a prezentoval to tak, že jsi přepsal z toho důvodu,aby mi nedělal zle, kdybych viděla náhodou příchozí sms, ta by byla skrytá pod mužským jménem..,samozřejmě jsem i tohle odhalila

Není tady

 

#7 2. 10. 2016 20:04

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: partner si píše s jinými ženami

Ano, můj bývalý manžel si také sms od své milenky ukládal pod mužským jménem, měl pod ním uloženo její číslo. Mužské jméno a poznámka, že je z jejich odborového svazu, ve kterém se BM angažoval. Teď už se tomu směju. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 2. 10. 2016 20:11

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: partner si píše s jinými ženami

Fascinující, jaký mají některé ženy přehled o korespondenci svých mužů. roll


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#9 2. 10. 2016 20:21

Sabrina
♥------
Registrovaný: 2. 10. 2016
Příspěvky: 6

Re: partner si píše s jinými ženami

modrovous napsal(a):

Fascinující, jaký mají některé ženy přehled o korespondenci svých mužů. roll

některé ženy mají přehled o korenspondenco svých mužů a někteří muži mají přehled o tom, kde se jejich partnerka přímo nachází a ani se nestydí prolomit jejich soukromé heslo...

Není tady

 

#10 2. 10. 2016 20:22

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: partner si píše s jinými ženami

Sabrina napsal(a):

modrovous napsal(a):

Fascinující, jaký mají některé ženy přehled o korespondenci svých mužů. roll

některé ženy mají přehled o korenspondenco svých mužů a někteří muži mají přehled o tom, kde se jejich partnerka přímo nachází a ani se nestydí prolomit jejich soukromé heslo...

Inu, jaký šel, takovou potkal. smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#11 2. 10. 2016 20:31

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: partner si píše s jinými ženami

Některé ženy asi nemají přehled o korespondenci partnera, což je správné.
Nu a jiné ženy, když už je to  úplně okaté, že to nelze přehlédnout, přestanou nechávat ze sebe dělat blázna a zjistí, jak je to doopravdy.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 2. 10. 2016 20:42

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: partner si píše s jinými ženami

Eva. napsal(a):

Některé ženy asi nemají přehled o korespondenci partnera, což je správné.
Nu a jiné ženy, když už je to  úplně okaté, že to nelze přehlédnout, přestanou nechávat ze sebe dělat blázna a zjistí, jak je to doopravdy.

Ke kterémužto zjištění je jedinou cestou šmírování a lezení do soukromí. godlike
Nu, když to jiné ženy jinak neumí, co dělat. big_smile

Upravil(a) modrovous (2. 10. 2016 20:42)


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#13 2. 10. 2016 20:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: partner si píše s jinými ženami

modrovous napsal(a):

Ke kterémužto zjištění je jedinou cestou šmírování a lezení do soukromí. godlike
Nu, když to jiné ženy jinak neumí, co dělat. big_smile

Každý vztah je lezení do soukromí. Dokonce do naprosto intimního soukromí, třeba při sexu... smile
Ale chápu, že některé ženy si nasadí klapky na oči, uši, hlavně aby nic neviděly, když nechtějí řešit. Když chtějí s takovým mužem, který je jim nevěřný, zůstat za každou cenu. Pak se zaštítí lecčím, proč neřešit.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#14 2. 10. 2016 22:19

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: partner si píše s jinými ženami

modrovous napsal(a):

Eva. napsal(a):

Některé ženy asi nemají přehled o korespondenci partnera, což je správné.
Nu a jiné ženy, když už je to  úplně okaté, že to nelze přehlédnout, přestanou nechávat ze sebe dělat blázna a zjistí, jak je to doopravdy.

Ke kterémužto zjištění je jedinou cestou šmírování a lezení do soukromí. godlike
Nu, když to jiné ženy jinak neumí, co dělat. big_smile

modrovousi, šmírování a lezení do soukromí bohužel není výsadou jenom žen, ale dělají to i pánové smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#15 2. 10. 2016 22:23

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: partner si píše s jinými ženami

sabrino, základním kamenem každého spokojeného vztahu je vzájemná důvěra mezi partnery. Pokud tomu tak není a partner není ochoten upustit od jednání, které Ti vadí, Tebe to neustále znejisuje a ve vašem vztahu se necítíš šastně, asi bych na Tvém místě přehodnotila celou situaci a začala bych přemýšlet o rozchodu stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#16 2. 10. 2016 22:51

Sabrina
♥------
Registrovaný: 2. 10. 2016
Příspěvky: 6

Re: partner si píše s jinými ženami

Kiara napsal(a):

sabrino, základním kamenem každého spokojeného vztahu je vzájemná důvěra mezi partnery. Pokud tomu tak není a partner není ochoten upustit od jednání, které Ti vadí, Tebe to neustále znejisuje a ve vašem vztahu se necítíš šastně, asi bych na Tvém místě přehodnotila celou situaci a začala bych přemýšlet o rozchodu stolt

Ano,to je pravda, a tu důvěru v partnera já nemám,bohužel, mrzí mě to, ale nemůžu se přes to jeho jednání přenést...

Není tady

 

#17 2. 10. 2016 23:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: partner si píše s jinými ženami

Myslím, že málokdo by takové jednání snášel. Jsem přesvědčená, že ani on ne, pokud by se role obrátily. Nemůžeš se na něj spolehnout, tak co s ním? Ani teď se nesnaží, když je vztah v počátku. Co teprve za pár let....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#18 2. 10. 2016 23:31

Sabrina
♥------
Registrovaný: 2. 10. 2016
Příspěvky: 6

Re: partner si píše s jinými ženami

Judyna napsal(a):

Myslím, že málokdo by takové jednání snášel. Jsem přesvědčená, že ani on ne, pokud by se role obrátily. Nemůžeš se na něj spolehnout, tak co s ním? Ani teď se nesnaží, když je vztah v počátku. Co teprve za pár let....

mᚠnaprostou pravdu....

Není tady

 

#19 3. 10. 2016 14:50

Eda43
♥------
Registrovaný: 2. 10. 2016
Příspěvky: 2

Re: partner si píše s jinými ženami

Sabrino, vše si musíš srovnat sama v sobě. Partner pravděpodobně nehodlá nic měnit. Buď to budeš tolerovat a nebo zvolíš rozchod. Mně by to vadilo, takže bych volila rozchod.

Není tady

 

#20 3. 10. 2016 15:17

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: partner si píše s jinými ženami

Tahle situace podle mě není opravdu o tom, zda to, co dělá, je špatné, či ne. Jde jen o to, zda to partnerka dokáže přijmout nebo ne. Ten partner se měnit nebude.
Možná by opravdu bylo jednodušší změnit partnera než být ve vztahu dlouhodobě nespokojená.... protože i kdyby byl partner sebelepší, ale ty nebyla spokojená, znamená to, že to není partner pro tebe smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#21 3. 10. 2016 17:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: partner si píše s jinými ženami

Sabrina napsal(a):

modrovous napsal(a):

Fascinující, jaký mají některé ženy přehled o korespondenci svých mužů. roll

některé ženy mají přehled o korenspondenco svých mužů a někteří muži mají přehled o tom, kde se jejich partnerka přímo nachází a ani se nestydí prolomit jejich soukromé heslo...

No, od takých mužov (aj žien wink ) len čím ďalej preč!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#22 3. 10. 2016 17:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: partner si píše s jinými ženami

Eva. napsal(a):

modrovous napsal(a):

Ke kterémužto zjištění je jedinou cestou šmírování a lezení do soukromí. godlike
Nu, když to jiné ženy jinak neumí, co dělat. big_smile

Každý vztah je lezení do soukromí. Dokonce do naprosto intimního soukromí, třeba při sexu... smile
Ale chápu, že některé ženy si nasadí klapky na oči, uši, hlavně aby nic neviděly, když nechtějí řešit. Když chtějí s takovým mužem, který je jim nevěřný, zůstat za každou cenu. Pak se zaštítí lecčím, proč neřešit.

Tak iné je rieši neveru, ktorá bije do očí... ale rieši, koho má muž pod akým menom uloženého v telefóne mi pripadá trochu cez čiaru... a v takom vzahu by som nechcela by, lebo je tam evidentne niečo zle. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#23 3. 10. 2016 20:00

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: partner si píše s jinými ženami

Pokud má někdo pocit, že soužití s partnerem, výměna tělních tekutin a návštěva různých tělních otvorů zároveň znamená taky pozvánku do jeho mobilu a pošty, tak to potom jo.
Já osobně v případě nepohodlných pocitů ohledně soužití radši volím starou osvědčenou metodu - prostě se zeptám.
Tazatelka, jestli jsem to dobře pochopila, žije s přítelem zhruba dva roky, přičemž od nějakých 4 měsíců (jak sama píše - ještě v období zamilovanosti smile ) ho již čile šmírovala. Má dokonalý přehled s kým, o čem... o tom, jak má koho pojmenovaného v mobilu.
Asi půjdu trochu proti proudu, ale já si nejsem jistá, jestli bych opustila takového muže (nemůžu posoudit), ale vím docela bezpečně, že přítelkyni s takovými milými zvyky, bych bleskurychle sbalila kufry, a poslala ji zpátky, odkud přišla. smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#24 3. 10. 2016 20:07

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: partner si píše s jinými ženami

modrovous napsal(a):

Pokud má někdo pocit, že soužití s partnerem, výměna tělních tekutin a návštěva různých tělních otvorů zároveň znamená taky pozvánku do jeho mobilu a pošty, tak to potom jo.
Já osobně v případě nepohodlných pocitů ohledně soužití radši volím starou osvědčenou metodu - prostě se zeptám.
Tazatelka, jestli jsem to dobře pochopila, žije s přítelem zhruba dva roky, přičemž od nějakých 4 měsíců (jak sama píše - ještě v období zamilovanosti smile ) ho již čile šmírovala. Má dokonalý přehled s kým, o čem... o tom, jak má koho pojmenovaného v mobilu.
Asi půjdu trochu proti proudu, ale já si nejsem jistá, jestli bych opustila takového muže (nemůžu posoudit), ale vím docela bezpečně, že přítelkyni s takovými milými zvyky, bych bleskurychle sbalila kufry, a poslala ji zpátky, odkud přišla. smile

lollollol
Ty si vážně myslíš, že ti řekne pravdu?
Ano, miláčku, mám milenku. Btw zítra večer nebudu doma a nejspíš se vrátím až pozítří ráno. Chceme si s milenkou udělat hezkou chvilku. lol

Upravil(a) Eva. (3. 10. 2016 20:25)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#25 3. 10. 2016 20:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: partner si píše s jinými ženami

modrovousi, ty jsi vážně buď plácal anebo naivka. lol
Když budeš mít milence a tvůj muž se zeptá, ty mu taky odpovíš? Pravdu? lol

Upravil(a) Eva. (3. 10. 2016 20:25)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů