Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 23. 10. 2016 20:26

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

Dorka napsal(a):

No teda Pan, vzhledem k tomu, po jake dobe jsi sem VLÍTLA a s jakym komentarem, tak si asik tož hled hlavne sve posledni vety!... wink

Klidek,  berusko.  Ja uz moc nectu.  Radsi ziju.  Je to zajimavejsi,  co rikas? To na kejhani neni moc casu.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#77 23. 10. 2016 20:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

Eva. napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Koukam,  ze se tu nic nezmenilo: jeden mluvi o sobe a druhy reaguje tim,  ze mluvi o sobe smile Cim vetsi "zasah na komoru",  tim vetsi vriskot sad
Domluva zadna,  protoze na tu museji byt dva. Jeden by se jen zbytecne snazil.
Toltecke zakony sice nacteny,  ale praxe nic moc...

P. S.  Potrefene husy,  bacha.  Nejdriv myslete,  nacitujte a az pak kejhejte smile))

Nemám pocit, že se autorka vlákna chtěla na něčem s někým domlouvat, že sem psala kvůli domluvě.
Pan, ty o sobě nemluvíš? Ty nereaguješ dle svých zkušeností a dle toho, co ses naučila ty? Ty reaguješ podle toho, co se naučil někdo jiný? Nerozumím.
Jak psala Dorka, co se ti přihodilo, že tak dlouho nepíšeš a najednou taková rozčílená reakce na vlákno, na kterém se už ani nedebatuje? Co tě nadzvedlo?

Ach jo... Rozcilena reakce.  Njn.
Mluvim o sobe,  pochopitelne.  Jako kazdy z nas.  Ale take se umim jen divat a pozorovat.  Bez vztahovani a odsuzovani. Nemuzu ale rici,  ze bez emoci,  protoze kladna emoce je taky emoce.
Tva reakce na Tulip mne pobavila a rozesmutnila zaroven.  Jak je mozne,  ze po tolika letech,  tolika zkusenostech a nactenych mouder ti chybi nadhled?  Hm?  A pak mluvis o rozcilene reakci a nadzvednuti...  To aby si z toho jeden fakt hodil masli. Marnost nad marnost sad


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#78 23. 10. 2016 22:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Mít rád(a) svou práci

No tak to už jste dvě, co si házíte mašli.
Já zase vím, že s tímhle není radno si zahrávat, ani z legrace anebo nadsázky. Že tady jde doopravdy o život. Obzvláště když je to použito způsobem, jakým to tady použila Tulipánka.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#79 24. 10. 2016 5:51

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Mít rád(a) svou práci

Chtělo by to seminář Jak najít svou ztracenou Bohyni nebo alespoň doprovázenou pou smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#80 24. 10. 2016 5:58

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Mít rád(a) svou práci

Soleil napsal(a):

A já mám moc ráda svou práci a do důchodu se ještě nechystám (je mi 53). Naopak jsem se teď přihlásila ke 4-letému doktorskému studiu, takže začínám studovat (dálkově), těším se na psaní dizertační práce a na nové lidi a zkušenosti a podněty smile Dost lidí kolem mě se mi teda asi diví, ale já to neřeším, je to můj život hjarta

Fandím ti. Vidím to osobně jako následováníhodný přístup. Když člověk ustrne, nesvědčí mu to. Jen tak dál!!smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#81 24. 10. 2016 17:40

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

Eva. napsal(a):

No tak to už jste dvě, co si házíte mašli.
Já zase vím, že s tímhle není radno si zahrávat, ani z legrace anebo nadsázky. Že tady jde doopravdy o život. Obzvláště když je to použito způsobem, jakým to tady použila Tulipánka.

Tulip to pouzila zcela neutralnim zpusobem. Mluvila o sobe. To ty z toho delas drama. Mluvis o sobe.

Nu a kdybych si mela z kazdeho tupouna, ktereho jsem v zivote potkala, hazet masli, tak bude svet davno beze mne, coz by byla nenahraditelna ztrata, ale i beze vsech masli, coz by byla velka skoda.
To jsem radsi sarkasticky jedovata, je to vetsi legrace. Taky tim nastvu vic lidi, nez mrhanim masli na blbosti 😎


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#82 24. 10. 2016 17:42

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

carpediem napsal(a):

Chtělo by to seminář Jak najít svou ztracenou Bohyni nebo alespoň doprovázenou pou smile

IVidim, ze studujes ty spravne webovky. To ti chvalim. Jen koule na to se sebou neco udelat porad nemas. Njn...nobody is perfect 😉


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#83 24. 10. 2016 19:24

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Mít rád(a) svou práci

Pandorraa napsal(a):

To jsem radsi sarkasticky jedovata, je to vetsi legrace. Taky tim nastvu vic lidi, nez mrhanim masli na blbosti 😎

Hm.
Když myslíš, když se tak cítíš sama se sebou fajn, OK.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#84 24. 10. 2016 23:12

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

Ja se sama se sebou citim moc fajn.  Pokud mi to FAJN nekdo/neco kazi,  tak prichazi ZVENKU. Ale s tim zase NEMUSIM byt,  takze je mi vzdycky fajn smile

Vsimni si: tohle vlakno je hlavne o tom,  jak vyjit a vydrzet SAM/A se sebou.  Hm?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#85 25. 10. 2016 6:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mít rád(a) svou práci

takze je mi vzdycky fajn
A nejní ti to vobčas podezřelý? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#86 25. 10. 2016 7:24

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Mít rád(a) svou práci

Pandorraa napsal(a):

Ja se sama se sebou citim moc fajn.  Pokud mi to FAJN nekdo/neco kazi,  tak prichazi ZVdENKU. Ale s tim zase NEMUSIM byt,  takze je mi vzdycky fajn smile

?

A necitis se pak příliš sama?

Úplná nezávislost není asi nejen možná,ale ani žádoucí.
Si myslim...

Není tady

 

#87 25. 10. 2016 7:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Mít rád(a) svou práci

Pandorraa napsal(a):

Ja se sama se sebou citim moc fajn.  Pokud mi to FAJN nekdo/neco kazi,  tak prichazi ZVENKU. Ale s tim zase NEMUSIM byt,  takze je mi vzdycky fajn smile

Vsimni si: tohle vlakno je hlavne o tom,  jak vyjit a vydrzet SAM/A se sebou.  Hm?

Myslím, že celý nᚠživot je o tom, jak vyjít a (ne vydržet - to je násilné) být sám se sebou tak, aby nám bylo hezky. Sám se sebou a současně s lidmi kolem. Aby nám bylo hezky a aby i lidem kolem nás bylo s námi hezky.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#88 25. 10. 2016 8:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mít rád(a) svou práci

Ale prd a vořech... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Vydržet se sebou musí člověk (i člověčice, ano, Lupi http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png) vždycky - teda skoro - ale způsoby, kterak se "opustit" nejsou šmahem nijak pěkný.
Jestliže vychází aspoň se sebou, je to o něco lepší pro něj... a pokud i se svým okolím, pak se jedná o stav téměř ideální. Nicméně anžto ideál je nedosažitelnej, nikdy nemůže vycházet se všemi (i když teda s mnohejma se namísto vyjití dá vyběhnout http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#89 25. 10. 2016 8:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Mít rád(a) svou práci

helena napsal(a):

Ale prd a vořech... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Vydržet se sebou musí člověk (i člověčice, ano, Lupi http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png) vždycky - teda skoro - ale způsoby, kterak se "opustit" nejsou šmahem nijak pěkný.
Jestliže vychází aspoň se sebou, je to o něco lepší pro něj... a pokud i se svým okolím, pak se jedná o stav téměř ideální. Nicméně anžto ideál je nedosažitelnej, nikdy nemůže vycházet se všemi (i když teda s mnohejma se namísto vyjití dá vyběhnout http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif)

Ano, to je stav ideální.
Někteří se k němu blíží více, jiní méně. Ti, co to vnímají, pracují na tom, aby to bylo více. Někdy to jde ztuha. Ale je fajn se alespoň snažit. No a někdo už se narodil s takovými dary, že mu to jde samo.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#90 25. 10. 2016 14:06

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

helena napsal(a):

takze je mi vzdycky fajn
A nejní ti to vobčas podezřelý? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Proc?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#91 25. 10. 2016 14:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

Damila napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Ja se sama se sebou citim moc fajn.  Pokud mi to FAJN nekdo/neco kazi,  tak prichazi ZVdENKU. Ale s tim zase NEMUSIM byt,  takze je mi vzdycky fajn smile

?

A necitis se pak příliš sama?

Úplná nezávislost není asi nejen možná,ale ani žádoucí.
Si myslim...

Damilo,  ja jsem rada sama.  Mam pak na sebe cas.  Chapu,  ze tohle je pro nekoho hodne narocne.
Nechapu ale,  co to ma spolecneho s uplnou nezavislosti.  S tim samotu nespojuji.
Take ji odlisuji od osamelosti.  Ta mi opravdu nehrozi.  Mam rodinu,  deti,  vnoucata a spoustu pratel,  zajmu,  aktivit...
Byt chvili sama je pak hodne relaxacni a prijemne.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#92 25. 10. 2016 14:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

Eva. napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Ja se sama se sebou citim moc fajn.  Pokud mi to FAJN nekdo/neco kazi,  tak prichazi ZVENKU. Ale s tim zase NEMUSIM byt,  takze je mi vzdycky fajn smile

Vsimni si: tohle vlakno je hlavne o tom,  jak vyjit a vydrzet SAM/A se sebou.  Hm?

Myslím, že celý nᚠživot je o tom, jak vyjít a (ne vydržet - to je násilné) být sám se sebou tak, aby nám bylo hezky. Sám se sebou a současně s lidmi kolem. Aby nám bylo hezky a aby i lidem kolem nás bylo s námi hezky.

Nemuzes dosahnout, aby i lidem kolem tebe bylo hezky. Kazdy jsme jiny...nekterym bude, jinym ne. Nekterym lidem s tebou bude hezky jen v pripade, ze ztratis sama sebe... Proto je primarni vyjit sama se sebou, dokonce i vydrzet sama se sebou, protoze ne vzdy je to jednoduche. Okoli se pak prizpusobi. Opacne to nefunguje.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#93 25. 10. 2016 14:23

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

helena napsal(a):

Ale prd a vořech... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Vydržet se sebou musí člověk (i člověčice, ano, Lupi http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png) vždycky - teda skoro - ale způsoby, kterak se "opustit" nejsou šmahem nijak pěkný.
Jestliže vychází aspoň se sebou, je to o něco lepší pro něj... a pokud i se svým okolím, pak se jedná o stav téměř ideální. Nicméně anžto ideál je nedosažitelnej, nikdy nemůže vycházet se všemi (i když teda s mnohejma se namísto vyjití dá vyběhnout http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif)

Tak jest 👍


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#94 25. 10. 2016 15:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Mít rád(a) svou práci

Nemuzes dosahnout, aby i lidem kolem tebe bylo hezky. Kazdy jsme jiny...nekterym bude, jinym ne. Nekterym lidem s tebou bude hezky jen v pripade, ze ztratis sama sebe... Proto je primarni vyjit sama se sebou, dokonce i vydrzet sama se sebou, protoze ne vzdy je to jednoduche. Okoli se pak prizpusobi. Opacne to nefunguje.         
pandorro, to je samozřejmé, nepovazovala jsem za potřebné to psát.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#95 25. 10. 2016 16:05

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Mít rád(a) svou práci

Pandorraa napsal(a):

carpediem napsal(a):

Chtělo by to seminář Jak najít svou ztracenou Bohyni nebo alespoň doprovázenou pou smile

IVidim, ze studujes ty spravne webovky. To ti chvalim. Jen koule na to se sebou neco udelat porad nemas. Njn...nobody is perfect 😉

No, na to se mám dost ráda. Nedospěla jsem do stádia, kdy bych měla nutkavou potřebu se sebou něco dělat. Pakliže ji mít budu, někam se určitě obrátím. Pak si nechám  poradit od spokojených a úspěšných. stolt


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#96 25. 10. 2016 17:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

Eva. napsal(a):

Nemuzes dosahnout, aby i lidem kolem tebe bylo hezky. Kazdy jsme jiny...nekterym bude, jinym ne. Nekterym lidem s tebou bude hezky jen v pripade, ze ztratis sama sebe... Proto je primarni vyjit sama se sebou, dokonce i vydrzet sama se sebou, protoze ne vzdy je to jednoduche. Okoli se pak prizpusobi. Opacne to nefunguje.         
pandorro, to je samozřejmé, nepovazovala jsem za potřebné to psát.

Jj, jsem tupá, z tvého psaní jsem to hned nepochopila, že je to pro tebe samozřejmé. Mea culpa stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#97 25. 10. 2016 17:55

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Mít rád(a) svou práci

carpediem napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

carpediem napsal(a):

Chtělo by to seminář Jak najít svou ztracenou Bohyni nebo alespoň doprovázenou pou smile

IVidim, ze studujes ty spravne webovky. To ti chvalim. Jen koule na to se sebou neco udelat porad nemas. Njn...nobody is perfect 😉

No, na to se mám dost ráda. Nedospěla jsem do stádia, kdy bych měla nutkavou potřebu se sebou něco dělat. Pakliže ji mít budu, někam se určitě obrátím. Pak si nechám  poradit od spokojených a úspěšných. stolt

To vidím, že jsi nedospěla wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#98 25. 10. 2016 21:28

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Mít rád(a) svou práci

Ha, ha...
Mit rad svoji praci...
... se obratilo v   . . .

        Jak mit (rsp. MAM) rad sam sebe a ty ostatni... ? ,)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#99 25. 10. 2016 21:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Mít rád(a) svou práci

A o tom to je.
Mít ráda sama sebe, proto si dopřeji dobrou práci, ve které jsem spokojená, jsem dobře naladěná, mám ráda jiné lidi, jim je se mnou dobře, a mně s nimi a tak se to hezky dokolečka propojí. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#100 25. 10. 2016 22:11

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Mít rád(a) svou práci

A kdyz to takhle nefunguje, ac jsem zpocatku svoji, treba novou, nebo dlouholetou, prací, byl nadsen... tak, prosim, supky-dupky rychle pryc, "za novymi a PRIJEMNEJSIMI cíly"...
Kdo vcera stál, dnes stojí opodál... (Krásné, nadčasové!...)
wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů